Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
NAH!

 www.gannett-cdn.com/presto/2018/08/31/PDTF/d034deae-3d90-4020-a2b3-ff5e18a5dab0-kamikaze.jpg?crop=679,382,x0,y73&width=3200&height=1680&fit=bounds
bogec7
eminem basszott jo mc, technikas es ertelmes, de a hangjat nem tudom elvilseni. bantja a fulem illetve a zenei alapok amikre tolja...hhat 😕
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Nem tudom pontosan mi történt velem, de néhány napja kvázi villámcsapás szerűen rám tört a retro hangulat. Neonfények, görkori, Machoman Randy Savage, miazmás. Ezt most találtam, a zene nem világrengető de fenomenális, a video hozzá pedig igazi időutazás. Azt hiszem megbocsátottam a 80as éveknek...


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Így Ballers után:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
NAH!



Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851

Fat Joe - Find Out (ft. Armageddon)
eszmeletlen igazi rap 😀
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 484
biohangszer
 coub.com/view/7y9xx

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Nekem gitarozni az egyik legjobb kikapcsolodas. Sok ev alatt sok gitart lattam. De ez kemeny:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ma 32 eve...barcsak 20-25 evvel korabban szulettem volna...
 www.youtube.com/watch?v=RPZdgyuixPA

meg is nezem megegyszer, mindig kiraz a hideg, a diszletek + a kameramunka meg az egesz eloadas ...kaprazatos

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Ropogós-friss Clutch !

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Vinnie Paul 😕 😕 😕 😕 😕
 www.youtube.com/watch?v=2ht3XGhlfYs
mustaine
Bazzz... 😕 v 😕 😕

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Max Richter a Leftovers után ismét alkotott egy hatalmasat!

több mint 5 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Vinnie Paul 😕 😕 😕 😕 😕


Szerkesztette: mustaine

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851

ennyi ev utan is ..orok kedvenc marad ez is 😊
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Amikor egy kőmetálos, és egy veszedelmes dark chick elindul az elektronikus zene világában:
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kis metál sok eredetiség nélkül, de rendkívül professzionális kivitelezéssel:
több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Az új Arctic Monkeys lemez érdekes, megosztó lett. Nekem bejön. 😀


Szerkesztette: xrace77
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Ha valaki esetleg szereti az ilyesmit is. Parádés volt ma hajnalban Eelke Kleijn a Teslában. 😊
 www.youtube.com/watch?v=_nb6JvrAAeU
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Na akkor ma este A38:



Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!


Elmebeteg koncert volt, sokkal jobb, mint amire számítottam, ezek őrültek. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
 index.hu/kultur/zene/2018/05/01/tmz_avicii_felvagta_az_ereit/
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az EDM Cobainje...

több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Lehet, hogy Avicii öngyilkos lett...
Megmagyarázná a korai halálát, az okát mondjuk nem értem...
NB2
A hozzátartozók közleménye szerint Bergling egy fáradhatatlanul maximalista, keményen dolgozó, törékeny művészlélek volt, akit különösen foglalkoztattak a létezés nagy kérdései. A szöveg azt állítja, mindennapjai során extrém stressz nehezedett rá, és azért hagyta abba a turnézást, mert újra meg akarta találni az egyensúlyt az életben, hogy folytathassa a zenélést.

Nem folytathatta így tovább, meg akarta találni a lelki békéjét. Tim nem illett abba az üzleti gépezetbe, amelyben végül találta magát. Egy érzékeny srác volt, aki imádta a rajongóit, de kerülte a rivaldafényt
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Lehet, hogy Avicii öngyilkos lett...
Megmagyarázná a korai halálát, az okát mondjuk nem értem...
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Egyébként a srácnak lehet már eleve baja volt, simán kinézem, hogy józan élet mellett is 40 éves korára meghal. Azért ha belegondolok, hogy a Stones mit nyom már 50 éve, józan ésszel már mindenkinek halottnak kéne lennie😊
NB2
Igen, eselyes hogy nem Keith Richardsbol gyurtak szegenyt. Nehany ev pialgatasba es porgesbe egeszseges ember nem hal bele, plane ugy hogy hamar abba is hagyta.