Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 417
kurva életbe. a Prodigy volt az egyik legjobb koncertzenekar, nagyrészt Flint miatt. ahogy ő odatette magát a színpadon, az az energikusság amivel rendelkezett még 40x évesen is, az ritkaságszámba ment, egy Prodigy koncert - még ha tizenvalahányszor jöttek ide, akkor is - bármilyen amúgy gyenge fesztivált meg tudott menteni. a koncertvideóikat a mai napig nézem, még a '97 előttieket is, amikor Maxim volt a frontember, akkor is jól nyomták, de annyira nem mint Flinttel. megnéztem volna őket élőben még egyszer legalább, félek hogy erre már nem fog sor kerülni.

 www.youtube.com/watch?v=f0Olyr9zRto
d3Y
Csak egyetérteni tudok. Egyszer hallottam őket, de parádé volt. Még egyszer jó lett volna.
kristóf17
a legújabb lemezük (No Tourists) hogy tetszett? nekem sajnos nem nagyon, szerintem messze ez a leggyengébb albumuk.

choose life
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
kurva életbe. a Prodigy volt az egyik legjobb koncertzenekar, nagyrészt Flint miatt. ahogy ő odatette magát a színpadon, az az energikusság amivel rendelkezett még 40x évesen is, az ritkaságszámba ment, egy Prodigy koncert - még ha tizenvalahányszor jöttek ide, akkor is - bármilyen amúgy gyenge fesztivált meg tudott menteni. a koncertvideóikat a mai napig nézem, még a '97 előttieket is, amikor Maxim volt a frontember, akkor is jól nyomták, de annyira nem mint Flinttel. megnéztem volna őket élőben még egyszer legalább, félek hogy erre már nem fog sor kerülni.

 www.youtube.com/watch?v=f0Olyr9zRto
d3Y
Csak egyetérteni tudok. Egyszer hallottam őket, de parádé volt. Még egyszer jó lett volna.
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 417
kurva életbe. a Prodigy volt az egyik legjobb koncertzenekar, nagyrészt Flint miatt. ahogy ő odatette magát a színpadon, az az energikusság amivel rendelkezett még 40x évesen is, az ritkaságszámba ment, egy Prodigy koncert - még ha tizenvalahányszor jöttek ide, akkor is - bármilyen amúgy gyenge fesztivált meg tudott menteni. a koncertvideóikat a mai napig nézem, még a '97 előttieket is, amikor Maxim volt a frontember, akkor is jól nyomták, de annyira nem mint Flinttel. megnéztem volna őket élőben még egyszer legalább, félek hogy erre már nem fog sor kerülni.


choose life
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
RIP Keith Flint.
kishaszi
Nem értem én ezeket az öngyilok dolgokat...
warr_b
Örülj neki, Bálint...
kishaszi
Na jah... :-/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
RIP Keith Flint.
kishaszi
Nem értem én ezeket az öngyilok dolgokat...
warr_b
Örülj neki, Bálint...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
RIP Keith Flint.
kishaszi
Nem értem én ezeket az öngyilok dolgokat...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
RIP Keith Flint.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rip Koós János


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
 index.hu/kultur/zene/2019/02/26/nicki_minaj_koncert_budapest_juice_wrld/
Baromira sajnálhattuk volna, ha Nicki Minaj elmarad
ozibozi
Ha csaj es rap akkor kb 1 het mulva fellep Rah Digga Pesten. Igaz, o nem adta el annyira magat , mint Nikike szoval massziv rap varhato, mindenfele picsa es csocs mutogatas nelkul.
O csak olyan ikonikus lemezen szerepelt mint a The score ..
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 347
 index.hu/kultur/zene/2019/02/26/nicki_minaj_koncert_budapest_juice_wrld/
Baromira sajnálhattuk volna, ha Nicki Minaj elmarad

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
Egy 6-7 eve mar biztos hallgatok neha napjan Kanyet, van is par nagy kedvencem, de az elso rendes albumjat (The college dropout) csak most egy 35 perce kezdtem el eloszor hallgatni.
Kurvajo!
A szemelyisegevel kapcsolatban nem tudok allast foglalni | (kb teljesen kizarom a bulvar mediat szerencsere) | , de hogy zeneileg egy zseni a pali, az fix.

youtubeon fent van jo minosegben az egesz

pont 2 napja volt 15 eve, h kijott az emlitett album.

 www.highsnobiety.com/p/kanye-west-the-college-dropout-changed-hip-hop/

Borbinho
Kanye flowjat nehezen tudom befogadni ellenben a szoloja elott jo par tracket keszitett,no meg Commonnal is osszeallt a the college dropout korul. ha van ra modod hallgasd meg oket.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egy 6-7 eve mar biztos hallgatok neha napjan Kanyet, van is par nagy kedvencem, de az elso rendes albumjat (The college dropout) csak most egy 35 perce kezdtem el eloszor hallgatni.
Kurvajo!
A szemelyisegevel kapcsolatban nem tudok allast foglalni | (kb teljesen kizarom a bulvar mediat szerencsere) | , de hogy zeneileg egy zseni a pali, az fix.

youtubeon fent van jo minosegben az egesz

pont 2 napja volt 15 eve, h kijott az emlitett album.

 www.highsnobiety.com/p/kanye-west-the-college-dropout-changed-hip-hop/

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
Oriasi track

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezt a a szép szerelmes balladát küldeném mindenkinek, aki szereti 😀 😛



Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
Ahogy evek ota mindig...egy forumon listazzuk a legjobb hiphop lemezeket evente. Bemasolom ide is...ahogy mindig 😊

10: Cappo & Cyrus Malachi – Postmodernism
Kicsit baljos hangulat , kopogos utemekre kemeny szovegekkel Angliabol.

Cappo & Cyrus Malachi - Iron Curtain

09: August Green –
3 parades zenesz osszeallt. Common flowja a 2000-es evek elejet idezi ,valoszinuleg, azert, mert a “like water for chocolate” hangzasa a mostani lemezre hajaz. Penge szovegek Common-tol mint mindig. A zenek hiphop-bol es foleg jazzbol sokat meritenek, nehol fustosek, nehol luketetoek. A Vokalok nem mindenhol ulnek nalam, de ez izles kerdese .

OPTIMISTIC - August Greene featuring Brandy

8: Ill Concsious – The Prerequisite
Nem szeretem a vekony hanggal rendelkezo eloadokat, de o szetreppeli a trackekket jo flow-val. Szovegei ala klasszikus rap hangzas jazzes hatassal egesziti ki, sok szkreccsel.

ILL Conscious - The Testament feat. DJ Audas Prod. by Kyo Itachi

7: Illa Ghee – Suede Cigarettes
Na O igen csak egy melyhangu MC. Ez egy igazi rap lemez.

Illa Ghee "Dope Pushers" ft. Rim (Official Music Video)

6: Chris Skillz – Eternal Bliss
Klasszikus hip hop vonalon mozgo eloado. Teljesen korrekt lemez nehol igen szemelyes hangvetellel. Youtube-on csak ket gyengebb track talalhato 😀

Chris Skillz - One Two ft Skyzoo & Left Lane Didon (Music Video)

5: Apollo Brown & Joell Ortiz - Mona Lisa
A legjobb Apollo Brown kolleb. AB-vel az a bajom, hogy iszonyat egy semara epul a zeneje lassan 8-9 eve viszont most sikerult jo mintakat is hasznalnia.Joell Ortiztol ez az elso cucc amit valaha hallottam es megvett. Olyan a flowja, mintha kb a felvetel elott ult volna le es “kiomlott” volna belole minden.

Apollo Brown & Joell Ortiz - Grace Of God (Official Music Video)


4: Bakes – Lost in imagery
Szallos angol hip hop. Mast nem tudok mondani ra.19perc csill.
Full album, mivel 1-1 track nincs ytube-on.


3: Concept Of Thoughts - Misty Blue
Evek teltek el az utolso cumojuk ota. Finom beulos utemek es picit latom a fenyt az alagut vegen hangulat a szigetorszagbol.

Concept Of Thought - Breathe (Prod. Joe Corfield)


2: RU1 FAM – OTITO
Az utolso angol a listan. A zenekrol a “minimal” szo jut eszembe, nehol a kevesebb, tobb alapon dolgoztak. Abszolut ertelmes szovegek, idonkent talan nem feher europaiaknak szol.

RU1 FAM – IMAGINE


1: The Black Eyed Peas – Masters of the Sun vol1
Vissza a hiphop-ba, de nem annyira hiphop, mint az elso ket lemezuk. Friss es valtozatos zenek es szinte minden notaban van valtas amik nehol visszakacsintanak a pop BEP-hez, de nem zavaro. Will I am zseni ezt bizonyitotta mar a BBE recordsnal kijott albumaival. Szovegileg kiemelkedo es ertelmes albumot raktak ossze (kar, hogy ket klippes notajuk nem kerult ra).

The Black Eyed Peas - RING THE ALARM (pt.1-3)
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Juhúúúú, újra Sum 41 parkban. Életem legjobb koncertjét köszönhetem nekik eddig : ))
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910


el sem hiszem, hogy lassan 20 eves nota.
Naidoo hatalmasat tol a vegen.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910


Masta Ace-ben (es Marco Poloban) nehez csalodni.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
 www.instagram.com/p/BpfM2KTFPZp/?utm_source=ig_web_copy_link


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
 www.facebook.com/hoodhiphop/videos/292917051304536/
empty taxi
A baj csak az, hogy mostanság nem találom meg amit keresek a rap zenékben, mert ezek mind király dalok voltak szinte a videóban 😊
kristóf17
Pedig a videoban szereplo dalok kb mind mainstream sikereket ertek el popposabbak.., mondhatni. Akik nem keresnek nem is talalnak igazan jo albumokat a 2010-es evekben. Nekem a 96-97-98-as idoszak jott be a legjobban ha a hangzast nezzuk, de ez nem azt jelenti, hogy nem talaltam volna meg brutal jo albumokat az elmult 18 evben.
ZoliMP
Abban tökéletesen igazad van látatlanban is, hogy nem vagyok annyira aktív hip-hop keresésben, mint underground elektronikus zenében. Pont ezért belehallgattam mindegyik linkelt zenébe, de mégsem találtam meg magamat egyik számban sem. Ellenben itt az ideje, hogy nekiálljak keresgélni, mert ha már Eminem új albumáról sincs csak egy zana, amit kedvelnék az azt jelenti, hogy tényleg nem fog házhoz jönni egyetlen jó zene sem magától 😀
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
 www.facebook.com/hoodhiphop/videos/292917051304536/
empty taxi
A baj csak az, hogy mostanság nem találom meg amit keresek a rap zenékben, mert ezek mind király dalok voltak szinte a videóban 😊
kristóf17
Pedig a videoban szereplo dalok kb mind mainstream sikereket ertek el popposabbak.., mondhatni. Akik nem keresnek nem is talalnak igazan jo albumokat a 2010-es evekben. Nekem a 96-97-98-as idoszak jott be a legjobban ha a hangzast nezzuk, de ez nem azt jelenti, hogy nem talaltam volna meg brutal jo albumokat az elmult 18 evben.
Csak par idenrol:













 www.youtube.com/watch?v=AUTStz1-qF8





több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
 www.facebook.com/hoodhiphop/videos/292917051304536/
empty taxi
A baj csak az, hogy mostanság nem találom meg amit keresek a rap zenékben, mert ezek mind király dalok voltak szinte a videóban 😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/38727245_292952621300979_5534325580079562752_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=xWLoCZtPlOgAb7b4rWs&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfABRBa7q8CdLRQIwjk7sG2cOmAAA2GGh6G2fzXsQ5oY-A&oe=6622B3A4
2000'S RAP VS. 90'S RAP | Un poco de 2000's y un poco de 90's A little bit of 2000's and a little bit of 90's | By HOODFacebook
Un poco de 2000's y un poco de 90's A little bit of 2000's and a little bit of 90's


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...