Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Ilyenkor tudom nagyon szeretni a tyúbot. Autómatikus lejátszásban először berakott egy negyed órás videót egy dobos sráctól akinek a témája az volt, miért olyan nehéz a Black Page-t dobolni. Hagytam menni tovább és rájöttem rohadt jó jazz duettje van:


Aztán jött a ráadás, először találkoztam James Collier nevével. 25 éves kis zseni, a számát hallgatva többször felkaptam a fejem, remek Zappát idéző témái vannak.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
Nem tudom belinkeltem mar...es ha mar par hete feljott a reppes multam.
Itt egy kis izelito az elozenes, jazzes koncertunkrol. 2007, ekkor meg nem nagyon volt reppes-elozeneles.
A helyszin, a szinpad, kb mindent sajaterobol hoztunk ossze, 5 probaval a hatunk mogott.
DVD-n is elerheto volt.
(a tobbi resz is megtalalhato a youtube-on)




ez meg egy 2003-as felvetel, az elso igazi fellepesunk


Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Slipknot

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 368
13 év után.


choose life
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Nem vagyok egy Big Daddy Kane fun es a haknis dolgoktol is kivagyok, de itt olyat tol egyedul h beszaras.

 youtu.be/Piw8TM8ZTnw
ZoliMP
Hülyeeee, ezt mocskosul adom. De naaagy!!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
Nem vagyok egy Big Daddy Kane fun es a haknis dolgoktol is kivagyok, de itt olyat tol egyedul h beszaras.

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
Nem tudom, hogy beraktam-e mar
Benny the butcher az aktualis ra figyelni kell eloadom

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
Ha mar a szuperhosos filmek a menok akkor itt vany egy regi track. Secret wars 1-2. Repperek a szuperhosok ellen

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Elhunyt Ambrus Zoltán. 😕((

Talán sokaknak csak az idióta tv2 féle műsorokból ismert, de mi még tesómékkal láttuk a Mirigyeket koncerten, mikor még nem voltak ismertek.

Nyugodj békében, Zoli. Nagyszerű gitáros volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
Nem olyan jo mint Alekosz, de legalabb NFL...fuuu 😕

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rég volt valami igazi büntető szutyadék 😀

https://i.ytimg.com/vi/uugt9oBl9B4/hqdefault.jpg
L.Miki - L.Miki bulizik
L.Miki második videóklipje...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
 www.youtube.com/watch?v=T8YsFP5yuLU
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
Ezek a tiny desk-es cuccok eleg jok.

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
 www.youtube.com/watch?v=IbHtHhZpCOg

Várós június 26. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bazz... top 3ban volt nálam 😞😥

 hammerworld.hu/2019/06/09/andre-matos-47-evesen-elhunyt-a-brazil-angra-volt-enekese/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Maroon 5
Krakow
Csütörtökre?
4 db
hátha? 😊
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
evek ota nem hallottam es rabukkantam ujra

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Közben megjelent az albumuk is.
Nem okoztak csalódást, az Ausländer meg egyenesen Oscar, Golden Globe, Emmy minden lett. Imádom!

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858


Hatalmas meg mindig.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
@Hendrix


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
És mégegy Rammstein video! Ez is 10 millió feletti nézettséggel áll 3 nap után.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Audio kazetták érdekelnek esetleg valakit? Selejtezek 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Zseniális lett az új Rammstein.
Coolearie
Pont most akartam belinkelni. Le vagyok maradva, de tényleg nagyon jó lett. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Zseniális lett az új Rammstein.
Coolearie
Elérhető valahol "kedvezményes feltételekkel"? 😀
kishaszi
Mire gondolsz 😀
youtube linket nem dobok be mert eléggé túlmegy mindenen. 😀
Coolearie
Nekem nincsenek efféle aggályaim:
 www.youtube.com/watch?v=NeQM1c-XCDc

És a legegyértelműbb reakció, hogy zsidó szervezetek sírni fognak ha nem úgy siratják a holokausztot ahogy azt ők írnák elő. Így könnyű provokálni. 😀
 hvg.hu/elet/20190329_Kar_volt_hoborogni_a_Rammstein_miatt

Rammstein = 25 years + 0 fucks given
gyeek
Kíváncsi leszek a többi részére is, milyen lesz egybe az új album.
Az biztos hogy a bevétel idén sem csökken. 😀