Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
inyenceknek:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 927
a minta egy dj krush mixtaperol dj cam notajaban hallottam eloszor. 2000-es evek emlekeit visszahozza.



itt az egesz album


Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ezt csak úgy itthagyom:
"Demeter Szilárd kiemelte, hogy a Magyar Könnyűzenei Stratégia azért jó, mert valamivel meg kell indokolni az adófizetőknek, hogy miért adjanak milliárdokat a hazai zeneipar támogatására."

Itt a cikk is:
 m.hvg.hu/kultura/20200717_Demeter_Szilard_Az_is_megoldas_ha_stadionokban_rendezunk_koncerteket

Jönnek majd a nagy nemzeti keresztyén kipcsák népdalfeldolgozások.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Húrok vannak a teniszütõn is.

Sokan nem tanulnak meg játszani. Kirakja a falra a Gibson LP standard-et, mert fontos, ellehessen mondani, hogy az biza az, és drága bizony. Aztán csajozik vele, soha be nincs hangolva. Ha bejön, miért ne?

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 959 — Stromfeld Aurél fan
A gitarhangzas legfobb istene lathato a videon. Michael Britt. Penzunk persze nincs a Kemplerre, de ez a ficko elkepeszto. Ha valaha barki hozzajut (en gyakoroltam rajta, haver adta kolcson), mindenkepp toltsunk le minel tobb Michael Britt patchet !!444!!! Hihetetlen hol tart az erosito szimulacio. Az leneg, hogy bedugod a kedvenc erositodet, es egy perc fura zajminta utan BARMIT levesz egy az egyben! Es itt mar en nem hallom a kulonbseget, de feltoltenek masok is mintakat, es dobbenet milyen hangzasa van. Nem a legujabb dolog, de sztem maig a kiraly. Akinek, mint nekem, a hangzas a minden, ez a cucc es Britt patchei a menyorszagot hozzak el. Ez a video nem errol szol (hangzas), csak lathatjuk a mestert:
 www.youtube.com/watch?v=UCoRToK2MWw
ulpianus
Ilyen hsz-re reagálva nem mertem csak úgy betenni valami randomot, amit épp gondoltam. Bárcsak apám azt találta volna ki, hogy a zenéből fogom eltartani őt öreg korára, nem a teniszből. Dehát kisstílű volt és kiszámolta miben van kess. Bő 25 éve fogtam teniszütőt a kezembe és túlságosan elfoglaltasított vagyok, hogy szegény gitárommal végre megtanuljak játszani. Szégyenlem, hogy megvettem és csak leporoltam. 😕


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A gitarhangzas legfobb istene lathato a videon. Michael Britt. Penzunk persze nincs a Kemplerre, de ez a ficko elkepeszto. Ha valaha barki hozzajut (en gyakoroltam rajta, haver adta kolcson), mindenkepp toltsunk le minel tobb Michael Britt patchet !!444!!! Hihetetlen hol tart az erosito szimulacio. Az leneg, hogy bedugod a kedvenc erositodet, es egy perc fura zajminta utan BARMIT levesz egy az egyben! Es itt mar en nem hallom a kulonbseget, de feltoltenek masok is mintakat, es dobbenet milyen hangzasa van. Nem a legujabb dolog, de sztem maig a kiraly. Akinek, mint nekem, a hangzas a minden, ez a cucc es Britt patchei a menyorszagot hozzak el. Ez a video nem errol szol (hangzas), csak lathatjuk a mestert:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Karanten metal:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Rosszak voltatok, ezt kapjátok mára 😊
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Na akkor egy kis zord szerelmeszene ezekre a szép napokra


(véletlenül simán betettem a politika topikba.... 😀 )
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 www.youtube.com/watch?v=MECek7kxZjk
ulpianus
Ők vérprofik, redneck jelmezben. 3 lemezük is megjelent. Kedvenc:


Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Elment a legnagyobb! 😕
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 927
Ingyenes 4 "CD"-s Rawkus Records Mixtape. Ez a kiado nagy kedvencem volt. Mos Def, Talib Kweli...

 donniepropa.bandcamp.com/album/straight-from-the-crate-cave-rawkus-edition
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 927
huuuu
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Meg egy kis gitarozas elmelet. Nagyon ajanlom!:


Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 927
lehet későn érő típus vagyok, az elmúlt 2évben Kanye/Common/Jay-Z triót hallgattam nagyon sokat (főleg Kanyet), mostanában pedig Nelly és 2Pac pörög 😀
Borbinho
Kanyet, foleg az elso szolojat annyira szeretnem szeretni, de vhogy soha nem jon at a teljes album.
Common top5 kedvencem a 2. lemezetol a 6. lemezeig nagyon jo albumokat rakott le. Foleg a BE amit Kanye felugyelt, az utolso par lemeze nem rossz de szamomra erotlenek.nala soha nem lehet tudni milyen lesz a kovetkezo cucca.
ZoliMP
1-2 szam mindegyik albuman van Kanyenak amit nem annyira kedvelek, azokat skippelem.
Foleg az elso 2 album instrumental resze zsenialis (igaz elotte zeneszerzokent meg utana a kesobbi sajat zeneinek is ez a resze a legerosebb, de volt par stilus valtas kozben), es azoknal a szoveg is nagyon jo. Bar lyricsre meg talan a MBDTF a kedvenc albumom. De az elso kettonek vmi specko feelingje van, mar mar csaladi(?), tudok azonosulni vmennyire vele (nem ugy mint az atlag gangszta rappel. Bar abbol is van jo par ami bejon).

Ket videot ajanlok, a Hey Mamat ahogy eloadta az Opra Showban, meg van a Never let me down-nak egy studio verzioja (amikor ugye meg nem volt befutott).
En ezek miatt "szerettem meg" (ahogy Jay-Zt a Heart of the City meg a What more can i say miatt).

 youtu.be/CDyrWWPt534

Vicces h Kanye csimalt egy Hey Mamat 2Pac Dear Mamaja utan 😊
Mindketto kurva jo

Commont meg te ajanlottad itt 1-2 eve 😊
Borbinho
Neha ram jonnek, olyan "hullamok" , hogy akkor vegyuk elo pl Kanyet es szeressuk meg. legutobb ez 1-2 eve volt. Sajna nem sikerult, zeneileg es flowban sem erzem ot annyira, pedig mindketto egyedi. Sajna a produceri cuccai sem adjak nekem az elmult evekbol, pedig jo nevekkel dolgozott. persze egy fasza best of albumot ( talan duplat is ossze tudnek rakni tole, mert 9 album , azert nem keves)
1-2 korai zeneje bejott Kweli-vel.

Commonnak orulok 😊 , a be a kedvencem ,de a like water for chocolate a legszebb lemeze zeneileg. Az electric circust meg evekig emesztettem 😀

En mostanaban ugly ducklingot es a people under the stairs-t hallgatok ( a people igazi selfmade eloadok. igaz nem vilagmegvaltok, keves feat es nem is vilaghiruek, de eleg sokszor korbejartak a vilagot es 20 eve alatt kiadtak jo lemezeket is. Sajna tavaly vonultak vissza 😕



több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
lehet későn érő típus vagyok, az elmúlt 2évben Kanye/Common/Jay-Z triót hallgattam nagyon sokat (főleg Kanyet), mostanában pedig Nelly és 2Pac pörög 😀
Borbinho
Kanyet, foleg az elso szolojat annyira szeretnem szeretni, de vhogy soha nem jon at a teljes album.
Common top5 kedvencem a 2. lemezetol a 6. lemezeig nagyon jo albumokat rakott le. Foleg a BE amit Kanye felugyelt, az utolso par lemeze nem rossz de szamomra erotlenek.nala soha nem lehet tudni milyen lesz a kovetkezo cucca.
ZoliMP
1-2 szam mindegyik albuman van Kanyenak amit nem annyira kedvelek, azokat skippelem.
Foleg az elso 2 album instrumental resze zsenialis (igaz elotte zeneszerzokent meg utana a kesobbi sajat zeneinek is ez a resze a legerosebb, de volt par stilus valtas kozben), es azoknal a szoveg is nagyon jo. Bar lyricsre meg talan a MBDTF a kedvenc albumom. De az elso kettonek vmi specko feelingje van, mar mar csaladi(?), tudok azonosulni vmennyire vele (nem ugy mint az atlag gangszta rappel. Bar abbol is van jo par ami bejon).

Ket videot ajanlok, a Hey Mamat ahogy eloadta az Opra Showban, meg van a Never let me down-nak egy studio verzioja (amikor ugye meg nem volt befutott).
En ezek miatt "szerettem meg" (ahogy Jay-Zt a Heart of the City meg a What more can i say miatt).



Vicces h Kanye csimalt egy Hey Mamat 2Pac Dear Mamaja utan 😊
Mindketto kurva jo

Commont meg te ajanlottad itt 1-2 eve 😊

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 927
lehet későn érő típus vagyok, az elmúlt 2évben Kanye/Common/Jay-Z triót hallgattam nagyon sokat (főleg Kanyet), mostanában pedig Nelly és 2Pac pörög 😀
Borbinho
Kanyet, foleg az elso szolojat annyira szeretnem szeretni, de vhogy soha nem jon at a teljes album.
Common top5 kedvencem a 2. lemezetol a 6. lemezeig nagyon jo albumokat rakott le. Foleg a BE amit Kanye felugyelt, az utolso par lemeze nem rossz de szamomra erotlenek.nala soha nem lehet tudni milyen lesz a kovetkezo cucca.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
lehet későn érő típus vagyok, az elmúlt 2évben Kanye/Common/Jay-Z triót hallgattam nagyon sokat (főleg Kanyet), mostanában pedig Nelly és 2Pac pörög 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
metál kesergős-progresszív-poweres, de szerethető!

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nemtom kit erdekel, de hatha vkit:
 www.youtube.com/watch?v=1yK_yxI7AlU
ulpianus
Ricsi Fukner 😊
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 927
Igazi fasza igenyes lajtos zenek (reppes, enekes), de nem nekunk valo a cucc, feher europai fazonoknak.


 tallblackguy.bandcamp.com/album/restless-as-we-are
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 927
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 927