NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 1 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Tegnap egy 78 éves bácsi nagy koncertet rakott oda a Parkban! Nem vagyok benne biztos hogy a jövőben születik-e még egyszer - akár csak megközelítőleg is - egy Echoes kaliberű alkotás, amit három generáció tekinthet favoritnak!
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 930
reg poszotltam ide
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Kommentár nélkül (vagy legalábbis nem az enyémmel)



Szerkesztette: Kampman
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 383 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Isten Veled Andy! Valahogy éreztem az utolsó koncerten amin voltam (Groupama), hogy valami történni fog a következő buliig! 😕
Nagyon bízom benne, hogy jönnek még, nem oszlanak fel, bár ez már soha nem lesz a régi! 😥
Alan Wilder, gyere vissza!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Baszki, ne már

 telex.hu/kult/2022/05/26/depeche-mode-billentyus-halal-facebook
slowmotion
A 90-es években hatalmas oddsokat adtak volna arra, hogy Dave Gahan túléli őt. Erre megtörtént.
iktriad
Asszony kedvenc együttese volt fiatalkorában (ma sem öreg, de már egy jó ideje nem zárnának böribe a vele történő papásmamásért), ő mutatta a hírt, és mindkettőnknek az jutott először eszébe, hogy egyáltalán nem gondoltuk volna, hogy nem Gahan távozik először.

(második gondolat: remélem, Anthonyék kibírják élve még legalább három hétig)
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Baszki, ne már

 telex.hu/kult/2022/05/26/depeche-mode-billentyus-halal-facebook
slowmotion
A 90-es években hatalmas oddsokat adtak volna arra, hogy Dave Gahan túléli őt. Erre megtörtént.
iktriad
Asszony kedvenc együttese volt fiatalkorában (ma sem öreg, de már egy jó ideje nem zárnának böribe a vele történő papásmamásért), ő mutatta a hírt, és mindkettőnknek az jutott először eszébe, hogy egyáltalán nem gondoltuk volna, hogy nem Gahan távozik először.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Baszki, ne már

 telex.hu/kult/2022/05/26/depeche-mode-billentyus-halal-facebook
slowmotion
A 90-es években hatalmas oddsokat adtak volna arra, hogy Dave Gahan túléli őt. Erre megtörtént.
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 578 — Patriot
Picsába már. RIP
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Baszki, ne már

 telex.hu/kult/2022/05/26/depeche-mode-billentyus-halal-facebook
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idén egyre több ikonikus zenekar veszít el tagot. RIP
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Ez zseniális! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez még mindig frenetikusan zseniális 😊
(Amúgy az egész album csodálatos, különösen a végén az Of nails and sinners)



Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
picit úgy érzem a 90-es években túl sok zenetévét néztem, 99/100😊 2pac-et nem ismertem
 www.youtube.com/watch?v=dGvhO8WSMPc
NB2
70/100, ha jól számoltam.

A kilencvenes években volt a mainstream zenevilág messze a leginfantilisabb. Amúgy is így maradt meg az emlékeimben, de ez most csak megerősített. A zenék meg a videók, meg úgy az egész kultúra. Talán azért mert ez volt a hidegháború meg a 9/11 közötti kegyelmi állapot a nyugati világban, amikor tényleg úgy tűnt, hogy a történelem véget ért.
Kampman
A telekomnal van mtv '90 es '00
Igazi nosztalgia.
YoungZeeZee
vodán is, 357 és 359
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 410
Aphrodite's Child is végleg Odaveszett
RIP Vangelis
#666
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
A hét (öregek még emlékeznek rá az mtv-ről)
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
- Évekig volt a csengőhangom a Hét zenéje...
zemanla
Nekem is egy ideig valami okostelefon előtti régi Nokián.


több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 930
picit úgy érzem a 90-es években túl sok zenetévét néztem, 99/100😊 2pac-et nem ismertem
 www.youtube.com/watch?v=dGvhO8WSMPc
NB2
70/100, ha jól számoltam.

A kilencvenes években volt a mainstream zenevilág messze a leginfantilisabb. Amúgy is így maradt meg az emlékeimben, de ez most csak megerősített. A zenék meg a videók, meg úgy az egész kultúra. Talán azért mert ez volt a hidegháború meg a 9/11 közötti kegyelmi állapot a nyugati világban, amikor tényleg úgy tűnt, hogy a történelem véget ért.
Kampman
A telekomnal van mtv '90 es '00
Igazi nosztalgia.
több mint 1 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
 m.hvg.hu/kultura/20220519_Meghalt_Vangelis
Ahhhhhh...
Idősebbeknek:
- Évekig volt a csengőhangom a Hét zenéje...
- Ian Anderson és a Yes!
Filmzenék...Tűzszekerek..1492...ma is dudoltam! 😥
RIP!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/kultur/2022/05/19/gyasz-hollywood-vangelis-tuzszekerek/
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
picit úgy érzem a 90-es években túl sok zenetévét néztem, 99/100😊 2pac-et nem ismertem
 www.youtube.com/watch?v=dGvhO8WSMPc
NB2
70/100, ha jól számoltam.

A kilencvenes években volt a mainstream zenevilág messze a leginfantilisabb. Amúgy is így maradt meg az emlékeimben, de ez most csak megerősített. A zenék meg a videók, meg úgy az egész kultúra. Talán azért mert ez volt a hidegháború meg a 9/11 közötti kegyelmi állapot a nyugati világban, amikor tényleg úgy tűnt, hogy a történelem véget ért.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk az is igaz, hogy a kereskedelmi rádiók kb ezen számok 90%-t tolja 20 éve, szóval kb a hülye is megtanulhatta őket 😊
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679
picit úgy érzem a 90-es években túl sok zenetévét néztem, 99/100😊 2pac-et nem ismertem
 www.youtube.com/watch?v=dGvhO8WSMPc
NB2
99/100, a Goo Goo Dolls nem volt meg.

Van köztük néhány all time kedvencem:

REM- Losing my religion
Aerosmith- Crazy
Nirvana - Smells like...
Metallica- Nothing else...
Cranberries - Zombie
2 Pac- Dr Dre - California Love
Michael Jackson - Earth Song, Black or White, They don't really care... szinte mind mínusz a Scream
Haddaway - What is Love
Ace of Base - All that she wants
Madonna - Frozen
Eiffel 65 - Blue
Scatman John - Badabadaba be bopdapbedapbop

Back Street Boys - Everybody😃

Ami kiakasztott:
Backstreet minden másik,
Brittney Spears
Celine Dion
Barbie Girl
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
picit úgy érzem a 90-es években túl sok zenetévét néztem, 99/100😊 2pac-et nem ismertem
 www.youtube.com/watch?v=dGvhO8WSMPc
NB2
Mondjuk akkor nem is volt olyan nagy dombing zene tv sem volt sok foleg a korai 90esben.
A regebbi lemezek is azert maradtak meg jobban nekem mert tobb ido volt ra.nem volt spotify es nem skippelhettel azonnal.ha megszereztel egy lemezt hallgattad meg akkor is ha nem tetstett annyira.en pl kivulrol tudtan h hol van kiallas bizonyos hangsuly szo a nemet francia notakban is pedig a nyelvhez kozom nem volt.
YoungZeeZee
Nálunk akkor volt az MTV. Akkor még tényleg zenetv volt, elég változatos volt, főleg angol és amerikai zenék voltak rajta. Volt még a német viva, azért ott már tényleg befigyelt a 90-es évek német tucc-tucc, dallamos techno zenéje is. Ezzel a kettővel azért nagyon jól el lehetett lenni, hogy aztán 95-ben nagyon robbantson a TOP Tv, az első magyar zenei csatorna.* Nah ezzel a 3-mal olyan szinten le volt az ember fedve, hogy tényleg minden olyan populáris zene, meg a rétegnek populárisabb fajtája is jött. Tényleg olyan szinten toltam, hogy a videóklip első mp-ben tudtam mi jön. Duuuurva. Aztán jött a Z+ is, akkorra már az mtv egy kalap kaki lett, de akkorra már én sem néztem annyi tv-t.
Én nagyon sajnáltam mikor a TOP tv megszűnt, mert egy iszonyatosan jó zenecsatorna volt. Nyilván közrejátszott az is, hogy én nem bírtam a külföldi nyelvet, szóval sem Ray Cookes, sem Stefan Raab műsorait nem értettem, de Csiszárét és a többiekét annál inkább. Tényleg lehetett betelefonálni, változatos zenék is voltak, üdítő színfolt volt számomra, csak sajnos egy évet élt. Olyan műsorvezetők voltak ott, hogy Balázsy Panna (őt imádtam), Császár Előd, Csiszár Jenő, Palotás Petra, Rákay Kálmán (akkor még jófej volt). Nyilván kellett ez, hogy aztán a Z+ (viva) jobban bejöjjön, de én mindig is kellemes emlékekkel gondolok a csatornára.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679
Überfasza élőben
Willie Parker
Egyik kedvenc koncertfelvételem:
 youtu.be/QN9VEQYdnWo

Bemindenezve is!
Szokol
A Zeit és a Zick-Zack klipje is elég durva lett, több helyen is polgárpukkasztó, már-már gusztustalan, v meghökkentő, de a képi megoldások valóban nagyon egyediek.

Lindemann nagyon tud mindent is: hangszerelni, szöveget írni, színpadképet v jelmezeket összetenni, videóklipet megálmidni stb. Az egyik legkomplexebb művész.
Willie Parker
Ha Rammstein klipp, akkor a Sonne viszi a prímet, de a Deutschlandban a sárga csillagos rabakasztás is ütős képsor!
Szokol
Muttttteeeeeeerrrrrrrr!!!!zzzzzzzsssssiiizzzzzssiiiiiiizzzzssssiiiiizsizsizsizsiiii