NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kész ez a hornets franchise...
http://sports.espn.go.com/ncb/news/story?id=5828835JJ Tiller
Jack jobb játékos, mint Bayless, tavaly kellemes meglepetés volt a Raps-ben.
Pézsa meg drága 😛

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 802 — No es importante
kész ez a hornets franchise...
http://sports.espn.go.com/ncb/news/story?id=5828835


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Érdekes dolog ez az NBA draft egy kis kimutatás h szvsz year-by-year az utóbbi évekből milyen draft helyekből áll össze a legjobb ötösempty taxi
sajna mivel könnyű cserélni így a scouting munka is sokkal felszínesebb, mint fociban.
attól pedig a belem kifordul, hogy úgy érkeznek a gyerekek collegeba, mint leendő 1/1 várományosok 😛

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
Már 9 W-nél járunk zsinórban 😀 Parker megint a meccs embere... (Empty taxi szvsz. a 2001-es drafton ő a legjobb irányító 😛)
Bostonnak is akkor kell kikapnia amikor rakok rájuk pf...a Lakers is akkor kapott ki minap...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A 2002-es elég vékonyka, a többi viszont jó. 04-es elég fastball gyanús lehetne 😀
on: kikaptunk a finals előmeccsén a Kingstől. A kötelezőket vhogy nem tudjuk hozni idén. :/
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 667 — tracker ember
Érdekes dolog ez az NBA draft egy kis kimutatás h szvsz year-by-year az utóbbi évekből milyen draft helyekből áll össze a legjobb ötös:
2001:
PG: Gilbert Arenas (2/2 31 ovr)
SG: Joe Johnson (1/10)
SF: Gerald Wallace (1/25)
PF: Pau Gasol (1/3)
C: Mehmet Okur (2/9 38 ovr)
2002:
PG: Dan Dickau (1/28)
SG: John Salmons (1/26)
SF: Caron Butler (1/10)
PF: Carlos Boozer (2/6 35 ovr)
C: Amar’e Stoudamire (1/9)
2003:
PG: Mo Williams (2/18 47 ovr.)
SG: Dwyane Wade (1/5)
SF: LeBron James (1/1)
PF: Chris Bosh (1/4)
C: Chris Kaman (1/6)
2004:
PG: Jameer Nelson (1/20)
SG: Devin Harris (1/5)
SF: Andre Iguodala (1/9)
PF: Al Jefferson (1/15)
C: Dwight Howard (1/1)
2005:
PG: Chris Paul (1/4)
SG: Monta Ellis (2/10 40 ovr.)
SF: Danny Granger (1/17)
PF: David Lee (1/30)
C: Andrew Bogut (1/1)
2006:
PG: Rajon Rondo (1/21)
SG: Brandon Roy (1/6)
SF: Rudy Gay (1/8)
PF: LaMarcus Aldrige (1/2)
C: Andrea Bargnani (1/1)
2007:
PG: Aaron Brooks (1/26)
SG: Kevin Durant (1/2)
SF: Jeff Green (1/5)
PF: Al Horford (1/3)
C: Marc Gasol (2/18 48 ovr.)
2008:
PG: Derrick Rose (1/1)
SG: Russell Westbrook (1/4)
SF: Michael Beasley (1/2)
PF: Kevin Love (1/5)
C: Brook Lopez (1/10)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
valaki mókás kedvében volt 😀 ----> http://en.wikipedia.org/wiki/2003_NBA_Draft

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 802 — No es importante
Külön MLS topikot mikor kapok, hogy ne vesszenek el a jelentéseim, az európai marketing soccer pöcegödrében? 😀TheMileHighCity
ahogy vége januárban az ncaa szezonnak, ráállok jobban a mexikói soccer nézésére, és akkor talán egy külön topicot is nyitok majd a nem európai labdakergetésnek 😉 :cool: Vamos Pumas!JJ Tiller
De nálunk hétvégén vége a szezonnak... 😀TheMileHighCity
és egy döntőnek szeretnél egy külön topicot? 😛 Mexikóban van apertura és clausura is, bátran ajánlom 😊
na de befejeztem az offolást


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mivel kezdődik az egyetemi kosárszezon, szerintem jobb, ha két részre szedjük a témát
az eddigi topic lesz az ncaa és az egyéb, ez pedig akkor a profik terepeJJ Tiller
Külön MLS topikot mikor kapok, hogy ne vesszenek el a jelentéseim, az európai marketing soccer pöcegödrében? 😀TheMileHighCity
ahogy vége januárban az ncaa szezonnak, ráállok jobban a mexikói soccer nézésére, és akkor talán egy külön topicot is nyitok majd a nem európai labdakergetésnek 😉 :cool: Vamos Pumas!JJ Tiller
De nálunk hétvégén vége a szezonnak... 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 802 — No es importante
Mivel kezdődik az egyetemi kosárszezon, szerintem jobb, ha két részre szedjük a témát
az eddigi topic lesz az ncaa és az egyéb, ez pedig akkor a profik terepeJJ Tiller
Külön MLS topikot mikor kapok, hogy ne vesszenek el a jelentéseim, az európai marketing soccer pöcegödrében? 😀TheMileHighCity
ahogy vége januárban az ncaa szezonnak, ráállok jobban a mexikói soccer nézésére, és akkor talán egy külön topicot is nyitok majd a nem európai labdakergetésnek 😉 :cool: Vamos Pumas!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man
Szavaztam egy all-start (korai még ugyan), kicsit elfogult is voltam néhol 😛 (no nets 😐)

West East

F Michael Beasley - Minnesota Paul Pierce - Boston

F Pau Gasol - LA Lakers Josh Smith - Atlanta

G Chris Paul - New Orleans Derrick Rose - Chicago

G Monta Ellis - Golden State Dwayne Wade - Miami

C Marcus Camby - Portland Dwight Howard - Orlandoszaba
Te egy csoda vagy... 😂


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Szavaztam egy all-start (korai még ugyan), kicsit elfogult is voltam néhol 😛 (no nets 😐)

West East

F Michael Beasley - Minnesota Paul Pierce - Boston

F Pau Gasol - LA Lakers Josh Smith - Atlanta

G Chris Paul - New Orleans Derrick Rose - Chicago

G Monta Ellis - Golden State Dwayne Wade - Miami

C Marcus Camby - Portland Dwight Howard - Orlandoszaba
Ellis helyett én Nasht tenném,de én is elfogult vagyok 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szavaztam egy all-start (korai még ugyan), kicsit elfogult is voltam néhol 😛 (no nets 😐)

West East

F Michael Beasley - Minnesota Paul Pierce - Boston

F Pau Gasol - LA Lakers Josh Smith - Atlanta

G Chris Paul - New Orleans Derrick Rose - Chicago

G Monta Ellis - Golden State Dwayne Wade - Miami

C Marcus Camby - Portland Dwight Howard - Orlando
több mint 13 éve
sarastro 21 — Eagles fan
Michael Olowokandi? 😀

A Jordan előtti center Sam Bowie volt és azért csak játszott 11 évet az NBA-ben. De ha úgy nézzük pl. a '96-os drafton Samaki Walker, Todd Fuller és Vitaly Potapenko is Kobe Bryant előtt ment ki 😀Gabor K
Azért azt ne feledjük, hogy highschool-bol draftolni eléggé nagy kockázat.szaba
és ezt a kijelentést melyikükre írtad? mert a felsoroltak közül csak Kólbi érkezett HS-ból az NBA-be és ő azért bevált 😊

Olowokandi annak idején azért volt hatalmas LOL 1/1 mert az nba-be kerülése előtt 3 évvel kezdett el egyáltalán kosarazni 😊Fucu
Olowokandin nem igen röhögött senki az egyetemen. Láttam játszani már Pacific-en is és messze, messze komolyabb alapokkal rendelkezett Odennél. Odennél abszolút bekalkulálható volt a bust, Olowokandi nem volt ennyire egyértelmű. Simán klasszis C lehetett volna belőle, ha nem ilyen lusta barom.

Egyébként meggyőződésem, hogy ha azóta eltelt évek bármelyikében jött volna ki a draftra, tehetsége és méretbeli adottságai alapján mindenhol minimum top5 pick lenne.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Majd ha rajtad és a Beckham-rajongó 16 éves csajokon kívül is érdeklődésre tarthat számot a dolog! 😛somoskovig
engem inkább érdekel az MLS mint az "1-4.helyezettek és néhány korrupt kelet-európai csapat Ligája" 😛haromt
Engem egyik sem érdekel, úgyhogy ebben nem tudok állást foglalni, 15 percnél többet nem bírok ki elalvás nélkül egy focimeccsen sem. Tiszta Forma 1.somoskovig
igazából én sem. Most megnézem majd az MLS döntőt de csak mert ott a Colorado 😊 Na jó a válogatott néha befigyel 😛

akkor inkább szüntessük meg a succker topikot 😛
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 747 — 49ers GM
Külön MLS topikot mikor kapok, hogy ne vesszenek el a jelentéseim, az európai marketing soccer pöcegödrében? 😀TheMileHighCity
Majd ha rajtad és a Beckham-rajongó 16 éves csajokon kívül is érdeklődésre tarthat számot a dolog! 😛somoskovig
engem inkább érdekel az MLS mint az "1-4.helyezettek és néhány korrupt kelet-európai csapat Ligája" 😛haromt
Engem egyik sem érdekel, úgyhogy ebben nem tudok állást foglalni, 15 percnél többet nem bírok ki elalvás nélkül egy focimeccsen sem. Tiszta Forma 1.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mivel kezdődik az egyetemi kosárszezon, szerintem jobb, ha két részre szedjük a témát
az eddigi topic lesz az ncaa és az egyéb, ez pedig akkor a profik terepeJJ Tiller
Külön MLS topikot mikor kapok, hogy ne vesszenek el a jelentéseim, az európai marketing soccer pöcegödrében? 😀TheMileHighCity
Majd ha rajtad és a Beckham-rajongó 16 éves csajokon kívül is érdeklődésre tarthat számot a dolog! 😛somoskovig
engem inkább érdekel az MLS mint az "1-4.helyezettek és néhány korrupt kelet-európai csapat Ligája" 😛
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 747 — 49ers GM
Mivel kezdődik az egyetemi kosárszezon, szerintem jobb, ha két részre szedjük a témát
az eddigi topic lesz az ncaa és az egyéb, ez pedig akkor a profik terepeJJ Tiller
Külön MLS topikot mikor kapok, hogy ne vesszenek el a jelentéseim, az európai marketing soccer pöcegödrében? 😀TheMileHighCity
Majd ha rajtad és a Beckham-rajongó 16 éves csajokon kívül is érdeklődésre tarthat számot a dolog! 😛

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Greg Oden = Biggest bust everHurka
Michael Olowokandi? 😀

A Jordan előtti center Sam Bowie volt és azért csak játszott 11 évet az NBA-ben. De ha úgy nézzük pl. a '96-os drafton Samaki Walker, Todd Fuller és Vitaly Potapenko is Kobe Bryant előtt ment ki 😀Gabor K
Azért azt ne feledjük, hogy highschool-bol draftolni eléggé nagy kockázat.szaba
és ezt a kijelentést melyikükre írtad? mert a felsoroltak közül csak Kólbi érkezett HS-ból az NBA-be és ő azért bevált 😊

Olowokandi annak idején azért volt hatalmas LOL 1/1 mert az nba-be kerülése előtt 3 évvel kezdett el egyáltalán kosarazni 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mivel kezdődik az egyetemi kosárszezon, szerintem jobb, ha két részre szedjük a témát
az eddigi topic lesz az ncaa és az egyéb, ez pedig akkor a profik terepeJJ Tiller
Külön MLS topikot mikor kapok, hogy ne vesszenek el a jelentéseim, az európai marketing soccer pöcegödrében? 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Greg Oden = Biggest bust everHurka
Michael Olowokandi? 😀

A Jordan előtti center Sam Bowie volt és azért csak játszott 11 évet az NBA-ben. De ha úgy nézzük pl. a '96-os drafton Samaki Walker, Todd Fuller és Vitaly Potapenko is Kobe Bryant előtt ment ki 😀Gabor K
Azért azt ne feledjük, hogy highschool-bol draftolni eléggé nagy kockázat.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Greg Oden = Biggest bust everHurka
Volt vmi cenya, akit Jordan előtt behúzott a Blazers még anno. Vhogy nincs szerencséjük, most Durant helyett miszter IR.szaba
Én mint egykori Seattle és jelenlegi OKC szurker nagyon örülök, hogy nem mi voltunk az 1/1-ek mert minden attól volt hangos, hogy csak és kizárólag Odent húzzuk bármi is legyen ha még elérhető. Hála az égnek gyorsan elvitték 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
http://mueses.blog.nepsport.hu/archives/2010/11/18/Botrany_kozeleg_csak_szolunk_elore/
há' bazzeg, micsinálsz Tóni? 😀

Tony Parker: "It is with great sadness that after 7 years together, Eva and I have decided to divorce. We love each other deeply and pray for each other’s happiness." 😕 remélem ez nem hat rá a játékára.

OFF vége: tegnap a 3. negyedben kissé bedaráltuk a bikákat 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Gabor K 15
Greg Oden = Biggest bust everHurka
Michael Olowokandi? 😀

A Jordan előtti center Sam Bowie volt és azért csak játszott 11 évet az NBA-ben. De ha úgy nézzük pl. a '96-os drafton Samaki Walker, Todd Fuller és Vitaly Potapenko is Kobe Bryant előtt ment ki 😀


több mint 13 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
Greg Oden = Biggest bust everHurka
Volt vmi cenya, akit Jordan előtt behúzott a Blazers még anno. Vhogy nincs szerencséjük, most Durant helyett miszter IR.szaba
Sam Bowie volt az, de ő legalább eltöltött pár évet a ligában (játékkal, nem rehabbal)