NBA

33 feliratkozó

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Joe Johnson nagyon gyűlölheti a buzzert, mert mindig megveri.szaba
Londoni meccset remélem láttátok. 😀
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ezt a soccer mez stílust nem tudom mire vélniDrip
marketing, elméletileg eladhatóbbBaltimoreDefense
Eladhatóbb, mert az utcán az emberek nem hordanak szívesen atlétát. Pláne a bőven túlsúlyosak.

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
ezt a soccer mez stílust nem tudom mire vélniDrip
marketing, elméletileg eladhatóbb
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ezt a soccer mez stílust nem tudom mire vélni

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
A történelem során volt pár kirívóan ocsmány all-star mez, de az idei sztem viszi a prímet
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szépen belehúztak tegnap James-ék.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Warriorsnak ismet van ultimate heat check guy-ja jordan crawford szemelyeben, es meg brooks is jon douglasrt cserebe.
Fasza otos
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
😀
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/itt-a-lebroning-az-uj-amerikai-memorulet-2307375Duff
Szerencsétlen pancserek. Inkább menne sportolni a sok kis | köcsög | .

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 026
😀
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/itt-a-lebroning-az-uj-amerikai-memorulet-2307375
több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Januárban megvertük a San Antonio-Dallas-Detroit-Miami négyest. Csak Houstontól kaptunk, ki, de az is gettónigger sara volt. Jó, hogy végre rájöttek a fiúk, hogy elkezdődött a szezon.Chevy
nyugi nem tart sokáiga.kacsa
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Januárban megvertük a San Antonio-Dallas-Detroit-Miami négyest. Csak Houstontól kaptunk, ki, de az is gettónigger sara volt. Jó, hogy végre rájöttek a fiúk, hogy elkezdődött a szezon.Chevy
nyugi nem tart sokáig
több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Januárban megvertük a San Antonio-Dallas-Detroit-Miami négyest. Csak Houstontól kaptunk, ki, de az is gettónigger sara volt. Jó, hogy végre rájöttek a fiúk, hogy elkezdődött a szezon.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
10. heti erősorrendem:  www.nba1.hu/index.php?lap=blogroll2&uin=463

Itt pedig a Deng-csere elemzése:  www.nba1.hu/index.php?lap=blogroll2&uin=464

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Cavs acquire Luol Deng for Andrew Bynum, three future draft picks and the right to swap 2015 first-round picks with Cleveland.

Ennyi pick nem biztos, hogy megérte, ha nyáron lelép Deng... Buls-nak viszont nagyon jó deal, állítólag Deng múlt héten visszautasított egy 3év/30millás ajánlatot.BaltimoreDefense
Deng elvesztését sajnálom, és remélem megéri majd.
Viszont egy régi játékosunk is hallatott magáról!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cavs acquire Luol Deng for Andrew Bynum, three future draft picks and the right to swap 2015 first-round picks with Cleveland.

Ennyi pick nem biztos, hogy megérte, ha nyáron lelép Deng... Buls-nak viszont nagyon jó deal, állítólag Deng múlt héten visszautasított egy 3év/30millás ajánlatot.BaltimoreDefense
Ennyi pick, ez valószínűleg 3 darab második kör. Kivéve, ha a Sacramento idén Top12-n kívűl, jövőre Top10-en kívűl választ. Szóval valószínűleg 3 darab második kör. Az lenne a legjobb, ha a csapat szépen összeomlana, a Bobcats bejutna a rájátszásba, akkor lenne idén egy Top10, és Top20 pick. Rengeteg Nazr Mohammed kell még, Butler helyett Dunlevy, és kár volt elhozni Augustint, vagy kit, Teague az embered, ha 10 meccset akarsz nyerni egy szezonban.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Cavs acquire Luol Deng for Andrew Bynum, three future draft picks and the right to swap 2015 first-round picks with Cleveland.

Ennyi pick nem biztos, hogy megérte, ha nyáron lelép Deng... Buls-nak viszont nagyon jó deal, állítólag Deng múlt héten visszautasított egy 3év/30millás ajánlatot.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Hornacek nagyon érzi amúgy a pályát. A Sunsban sok fantázia van, simán lehet belőlük powerhouse hosszú időre, a kasszájuk is jól áll.szaba
Valójában Hornacek nem olyan nagy ász, csak nem akar kurva okos lenni és hagyja játszani a srácokat. Green pl - nomen est omen - olyan green lightot kap, amilyet college meccseken lehet látni 😊 Jó a perimeter védekezés, meg Frye nagyon durván erőn felül teljesít (ő az igazi MVP-je a csapatnak, bárki más rossz napját jobban elbírja a Suns), és mivel mindenki elég szabadon játszhat, ebből kijött egy ilyen szerencsés run. De az is kell hozzá, hogy nagyon alacsony a liga színvonala, van kb 5 jó csapat összevissza meg néhány pretender és 20 fos gárda.Jakehomer
Szerintem az említett Green az, akin áll vagy bukik a szerkezet, főleg most Bledsoe hiányában. Egyébként tegnap több üres triplánál is inkább dobócselt csinált, lehet a Grizzlies elleni téglagyár után kissé visszafogta Horny.

A szezonra a két célom:

1. Lássunk rájátszásmeccset.
2. Len mutasson valamit, bármit.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Joe Johnson nagyon gyűlölheti a buzzert, mert mindig megveri.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Hornacek nagyon érzi amúgy a pályát. A Sunsban sok fantázia van, simán lehet belőlük powerhouse hosszú időre, a kasszájuk is jól áll.szaba
Valójában Hornacek nem olyan nagy ász, csak nem akar kurva okos lenni és hagyja játszani a srácokat. Green pl - nomen est omen - olyan green lightot kap, amilyet college meccseken lehet látni 😊 Jó a perimeter védekezés, meg Frye nagyon durván erőn felül teljesít (ő az igazi MVP-je a csapatnak, bárki más rossz napját jobban elbírja a Suns), és mivel mindenki elég szabadon játszhat, ebből kijött egy ilyen szerencsés run. De az is kell hozzá, hogy nagyon alacsony a liga színvonala, van kb 5 jó csapat összevissza meg néhány pretender és 20 fos gárda.

Perception is reality.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
A Bulls elkezdett meccseket nyerni. A Bobcats elkezdett veszíteni. Rémálom.füligjimmy
Azért ez túlzás. Viszont én mondtam, hogy Rose nem megoldás. Csak azt nem tudom miként lehetne megszabadulni tőle. Jobb lett volna Robinson beépítésével foglalkozni. Pár évig megint az lesz a helyzet, hogy nem leszünk elég szarok játékost draftolni, nem lesz pénz komoly menőt venni, nem lesz keret bajnokságot nyerni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Bulls elkezdett meccseket nyerni. A Bobcats elkezdett veszíteni. Rémálom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 417
Knicks cut Chris Smith.

na végre kivágták a bohócot, aki az NBA történetének egyik leggyengébb játékosa. a luxusadót is figyelembe véve $2 millióba került Dolannek. most jöhet a tesója

choose life
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Durva ez a Portland, de Bosh mi meccset tolt. Tök jó hogy idén tért észhez, mikor már annyira nem számítottak rá 😀
több mint 10 éve
Béczkó 1 264
Kicsit sajnálom Kyrie Irving-get, most is 40 pontot szórt, sok ilyen meccse van és mégsem elég a győzelemhez 😕.