NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Reméljük neki nem fog derogálni, hogy részt vegyen a zsákolóversenyen. 😊
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
mindenkinek ajánlom a mai nyk-lac meccs összefoglalóját, aki kíváncsi a Blake Griffin Show legújabb epizódjáratriangle
mintha Larry Johnsont látnám kicsit világosabb kiadásban, őrült a srác

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
idegesítő, hogy a Nets állhatna 9-4-el is a 4-9 helyett, de valahogy a meccs befejezése sosem jön össze, és folyton ilyen 1-2-3 kosaras vereségeket szenvedünk el. :/
több mint 13 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
mindenkinek ajánlom a mai nyk-lac meccs összefoglalóját, aki kíváncsi a Blake Griffin Show legújabb epizódjára
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Kidd és az a Nets nagyon túlértékelt volt. Keleten azokban az években alig volt 1-2 olyan csapat, melynek a nyugatiak elleni alapszakaszmérlege pozitív lett volna volna. A Nets a két döntős évében nemhogy a nyugati bajnoktól, de az első négy helyezett nyugati csapattól is kikapott volna simán egy döntőben.

Kidd reputációján sokat emelt, hogy szerencséjére a fénykora pont egy olyan időszakra eset, amikor csak ő volt a ligában domináns pass first PG. Ha 5-6 évvel hamarabb indul a karrierje, akkor csak Stockton hátát figyeli, ha 4-5 évvel később, akkor meg előbb a D'antoni alatt másodvirágzó Nash majd Paulék vették volna el tőle rivaldafényt.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az a vicc, h akármilyen szar cseréket csinál is a hornets, amíg Paul van, addig bárkit elkaphatnak. Kicsit olyanok nekem, mint a Kidd féle 2000es évek eleji Nets. Van egy agy, motor, ami bármit képes mozgatni.szaba
Igen, és akkor arra visszatérve, hogy Oden mekkora bust, ráadásul Durant előtt, és valaki említette Sam Bowie-t Jordan előtt, szerintem emlékezzünk meg Bogutról, aki átlagol idén valami 14 pontot, meg 10 lepattanót (nem rossz, de nem valami kurva zseniális), és Deron Williams és Chris Paul előtt volt választva. Ez a két srác HoF kaliberű játékos. Bogut meg egy egészségesebb Sam Bowie, gyakorlatilag.füligjimmy
Bogut azért nem rossz, de te is tudod hogy a magas embereknek több kell hogy igazán dominánsak legyenek. Kivéve persze ha ilyen szuperatléták mint Howard vagy akkor disznók mint Shaq, akinél a saját kategóriájukban nincs illetve akkor nem volt jobb.

Azé a 2000res évek Netsje messze nem csak Kiddből állt. Volt ott egy karrierje csúcsán lévő még sérülések nélküli brutál dirty Kenyon Martin meg egy nagyon tehetséges fázisban lévő Jefferson. A többiek valóban szarok voltak (Kerry Kittles...)haromt
Őőő vitatkoznék. Kenyon tényleg nagyon durva volt, de azért Kidd naggyá tette a támadóoldalon. Jefferson jó volt (jókat húzott, tempót még nem tudott dobni), de ennyi erővel ott van a Hornetsnek egy olyan David West, akiért anno Kidd sztem Stern seggét kinyalta volna. Kittles viszont egész jól trojkázott, szóval ne szóld le. Kb. mint most Marco a Hornetsben. És ami engem eléggé meglepett - és innen is jött a párhuzam - az az, hogy a Hornets eléggé jól védekezik idén (ja, 10 meccsen a 82-ből). Az a Nets ha kellett, tudott védekezni, nagyon látványosan rohanni labdaszerzések után.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Az a vicc, h akármilyen szar cseréket csinál is a hornets, amíg Paul van, addig bárkit elkaphatnak. Kicsit olyanok nekem, mint a Kidd féle 2000es évek eleji Nets. Van egy agy, motor, ami bármit képes mozgatni.szaba
az egyértelmű, hogy támadásban szinte bárkiből kihozza a maximumot, de az idei cserék eddig nagyjából beváltak.
a pad korábbi önmagához képest jól muzsikál, Ariza és Nelli is abban jók, amiben erősítenünk kellett. Bár még mindig úgy vélem, hogy Collison jobb játékos, mint Ariza, csak az előbbi posztján egy future HOF játszik nálunk.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az a vicc, h akármilyen szar cseréket csinál is a hornets, amíg Paul van, addig bárkit elkaphatnak. Kicsit olyanok nekem, mint a Kidd féle 2000es évek eleji Nets. Van egy agy, motor, ami bármit képes mozgatni.szaba
Igen, és akkor arra visszatérve, hogy Oden mekkora bust, ráadásul Durant előtt, és valaki említette Sam Bowie-t Jordan előtt, szerintem emlékezzünk meg Bogutról, aki átlagol idén valami 14 pontot, meg 10 lepattanót (nem rossz, de nem valami kurva zseniális), és Deron Williams és Chris Paul előtt volt választva. Ez a két srác HoF kaliberű játékos. Bogut meg egy egészségesebb Sam Bowie, gyakorlatilag.füligjimmy
Bogut azért nem rossz, de te is tudod hogy a magas embereknek több kell hogy igazán dominánsak legyenek. Kivéve persze ha ilyen szuperatléták mint Howard vagy akkor disznók mint Shaq, akinél a saját kategóriájukban nincs illetve akkor nem volt jobb.

Azé a 2000res évek Netsje messze nem csak Kiddből állt. Volt ott egy karrierje csúcsán lévő még sérülések nélküli brutál dirty Kenyon Martin meg egy nagyon tehetséges fázisban lévő Jefferson. A többiek valóban szarok voltak (Kerry Kittles...)
több mint 13 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
2006 óta NBA-be sem mehetnek egyből HS után a lurkók, várniuk kell egy évet az érettségit követően, de legalább 19 éves korukig. szóval ennyi erővel lehetne ezt a korlátot feljebb vinni.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az a vicc, h akármilyen szar cseréket csinál is a hornets, amíg Paul van, addig bárkit elkaphatnak. Kicsit olyanok nekem, mint a Kidd féle 2000es évek eleji Nets. Van egy agy, motor, ami bármit képes mozgatni.szaba
Igen, és akkor arra visszatérve, hogy Oden mekkora bust, ráadásul Durant előtt, és valaki említette Sam Bowie-t Jordan előtt, szerintem emlékezzünk meg Bogutról, aki átlagol idén valami 14 pontot, meg 10 lepattanót (nem rossz, de nem valami kurva zseniális), és Deron Williams és Chris Paul előtt volt választva. Ez a két srác HoF kaliberű játékos. Bogut meg egy egészségesebb Sam Bowie, gyakorlatilag.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az a vicc, h akármilyen szar cseréket csinál is a hornets, amíg Paul van, addig bárkit elkaphatnak. Kicsit olyanok nekem, mint a Kidd féle 2000es évek eleji Nets. Van egy agy, motor, ami bármit képes mozgatni.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Persze én is szivesen látnék egy olyan szabályozást hogy legalább 3 év kell collegeban, de nem fognak belemenni.

haromt
Ilyen szabályt nem lehet hozni, mert kitalálták az USA-ba, hogy ez alkotmányellenes lenne. Persze a csapatok köthetnének erre egy paktumot, de ez nekik annyira nem érdekük.empty taxi
Fociban ez a szabály, az nem alkotmányellenes? 😀Höri
Fociban azért szvsz nagyobb a kül a profi liga és a HS szint között, szal sztem egy PM-et se húztak volna 1/1-re ha HS után jön ki a draftra... Mindenesetre ezt már korábban is különösnek találtam mert anno ezt még a 70-es években találta ki vmi "agyafúrt" jogász az NBA-vel kapcs az NFL-nél meg ettől függetlenül így van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
de ez éri meg. Ha kijön 18-19 évesen akkor benne van egy 20 éves NBA karrier. Nézd meg a köcsög Kobe-t. 18 évesen NBA játékos lett, már úgy emlékszik rá mindenki hogy milyen rohadt régóta itt van, azt még mindig csak 32. Simán van benne még 6 év.
Ehhez képest mondjuk hol van a collegeozó Iverson vagy Marbury abból a classből már?

Persze én is szivesen látnék egy olyan szabályozást hogy legalább 3 év kell collegeban, de nem fognak belemenni.

A leggázább hogy az ilyen 18-19 éves gyerekek legtöbbjének a teste nem bírja el azt az izomtömeget amit az NBA megkövetel, így nagyon hamar szétkúródnak.haromt
Itt is előjön az NBA legnagyobb gondja: a teljesen garantált szerződés. Ha elvisznek az első kör közepén, már garantáltan van 2-3 éves szerződésed két-hárommillió dollárral. Ha az újoncok szerződésének a negyede lenne csak garantálva, a többi része roszterbónuszból és teljesítményösztönzőkből állna, akkor talán megérné nekik az egyetemen pallérozódni.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Persze én is szivesen látnék egy olyan szabályozást hogy legalább 3 év kell collegeban, de nem fognak belemenni.

haromt
Ilyen szabályt nem lehet hozni, mert kitalálták az USA-ba, hogy ez alkotmányellenes lenne. Persze a csapatok köthetnének erre egy paktumot, de ez nekik annyira nem érdekük.empty taxi
Fociban ez a szabály, az nem alkotmányellenes? 😀

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Persze én is szivesen látnék egy olyan szabályozást hogy legalább 3 év kell collegeban, de nem fognak belemenni.

haromt
Ilyen szabályt nem lehet hozni, mert kitalálták az USA-ba, hogy ez alkotmányellenes lenne. Persze a csapatok köthetnének erre egy paktumot, de ez nekik annyira nem érdekük.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
attól pedig a belem kifordul, hogy úgy érkeznek a gyerekek collegeba, mint leendő 1/1 várományosok 😛Höri
ez nem foci, pár évvel ezelőttig lehetőség volt a középiskolából is az NBA-be menni és keltek is el 1/1-en bőven ilyen játékosok. a kiugró tehetségek most is gyakran mennek egy év után a draftra és viszik el őket top5-benatapapa
tisztában vagyok vele.

de ez akkor sem tetszik, hogy Irving vagy Barnes akkor is lottery pick lesz jövőre ha fut egy közepes freshman szezont és vége.Höri
de ez éri meg. Ha kijön 18-19 évesen akkor benne van egy 20 éves NBA karrier. Nézd meg a köcsög Kobe-t. 18 évesen NBA játékos lett, már úgy emlékszik rá mindenki hogy milyen rohadt régóta itt van, azt még mindig csak 32. Simán van benne még 6 év.
Ehhez képest mondjuk hol van a collegeozó Iverson vagy Marbury abból a classből már?

Persze én is szivesen látnék egy olyan szabályozást hogy legalább 3 év kell collegeban, de nem fognak belemenni.

A leggázább hogy az ilyen 18-19 éves gyerekek legtöbbjének a teste nem bírja el azt az izomtömeget amit az NBA megkövetel, így nagyon hamar szétkúródnak.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
attól pedig a belem kifordul, hogy úgy érkeznek a gyerekek collegeba, mint leendő 1/1 várományosok 😛Höri
ez nem foci, pár évvel ezelőttig lehetőség volt a középiskolából is az NBA-be menni és keltek is el 1/1-en bőven ilyen játékosok. a kiugró tehetségek most is gyakran mennek egy év után a draftra és viszik el őket top5-benatapapa
tisztában vagyok vele.

de ez akkor sem tetszik, hogy Irving vagy Barnes akkor is lottery pick lesz jövőre ha fut egy közepes freshman szezont és vége.Höri
ha egy profi csapat ennyire hasra esik a a HS-hype-tól, az meg is érdemli

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
attól pedig a belem kifordul, hogy úgy érkeznek a gyerekek collegeba, mint leendő 1/1 várományosok 😛Höri
ez nem foci, pár évvel ezelőttig lehetőség volt a középiskolából is az NBA-be menni és keltek is el 1/1-en bőven ilyen játékosok. a kiugró tehetségek most is gyakran mennek egy év után a draftra és viszik el őket top5-benatapapa
tisztában vagyok vele.

de ez akkor sem tetszik, hogy Irving vagy Barnes akkor is lottery pick lesz jövőre ha fut egy közepes freshman szezont és vége.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
kész ez a hornets franchise...
http://sports.espn.go.com/ncb/news/story?id=5828835JJ Tiller
Ez szar tréd lenne nekünk sajnos, én azt reméltem, hogy Stoja + 1 körért tudunk valami komolyabbat hozni, erre adjuk a néhány hónapja 1 körért megszerzett Baylesst is mellé, hogy Jack mellé percembereket hozzunk

Viszont idénre 4 millióval csökkennének a fizuk, gondolom ez az igazi cél

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
attól pedig a belem kifordul, hogy úgy érkeznek a gyerekek collegeba, mint leendő 1/1 várományosok 😛Höri
ez nem foci, pár évvel ezelőttig lehetőség volt a középiskolából is az NBA-be menni és keltek is el 1/1-en bőven ilyen játékosok. a kiugró tehetségek most is gyakran mennek egy év után a draftra és viszik el őket top5-ben

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kész ez a hornets franchise...
http://sports.espn.go.com/ncb/news/story?id=5828835JJ Tiller
Jack jobb játékos, mint Bayless, tavaly kellemes meglepetés volt a Raps-ben.
Pézsa meg drága 😛Höri
teljesen raj tred ez csinaltak maguknak meg felszabadulo penzt is
sajna peja mar messze nem akkora magus foleg ennyi fizetesert
belinelli pedig elkezdhet alkotni
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
kész ez a hornets franchise...
http://sports.espn.go.com/ncb/news/story?id=5828835JJ Tiller
Jack jobb játékos, mint Bayless, tavaly kellemes meglepetés volt a Raps-ben.
Pézsa meg drága 😛Höri
De Peja 15 milliós lejárójáért összesen meg tudnak szerezni 3 csereembert? Ügyes

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kész ez a hornets franchise...
http://sports.espn.go.com/ncb/news/story?id=5828835JJ Tiller
Jack jobb játékos, mint Bayless, tavaly kellemes meglepetés volt a Raps-ben.
Pézsa meg drága 😛

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
kész ez a hornets franchise...
http://sports.espn.go.com/ncb/news/story?id=5828835


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Érdekes dolog ez az NBA draft egy kis kimutatás h szvsz year-by-year az utóbbi évekből milyen draft helyekből áll össze a legjobb ötösempty taxi
sajna mivel könnyű cserélni így a scouting munka is sokkal felszínesebb, mint fociban.
attól pedig a belem kifordul, hogy úgy érkeznek a gyerekek collegeba, mint leendő 1/1 várományosok 😛