NBA

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
. kíváncsi vagyok hogy mi lesz ebből is meg a warriors love történetből is. jó ez az uborkaszezon....a.kacsa
Leginkább eddig arról szól a fáma, hogy Thompsont be kellene áldozni és emiatt a Celtics van nyeregben Lovenál.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A legfrissebb pletykák szerint Rose nem recruitolta Melo-t és nem is fogja, inkább örülne Love-nak. Én előbbinek inkább.
Afflolo nálam úgy tűnik, hogy az a típusú játékos aki emgnyomta a szerződésének utolsó évét aztán ha kap egy jobb hosszútávút ne adj' Isten a Bullstól majd leereszt. Ha tévedek javítsatok ki, mert csak felszínesen követtem idén is az NBA-t.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
melo nem fog belépni a szerződésébe. ha összejön a chicago neki, akkor a jövő évet le se kell játszani. plusz még affalo-t meg akarják szerezni. rose-afflalo-melo-gibson-noah-butler hatodiknak. és thibs az edző. csók a családnak.
és tök simán össze is tudják hoznia.kacsa
Ha Rose úgy tér vissza, mint egy kicsivel értelmesebb Steve Francis (vannak kételyeim), átjön Mirotic (vannak kételyeim), Noah-t elkerüli a sérülések (vannak kételyeim), és Thib ki tud alakítani egy normális offensive sémát és rotációt (vannak kételyeim), akkor tényleg akármi is történhet. Amúgy érdekes látni, hogy New Yorkban állandóan kritizálták, mert nem tudtak vele nyerni, Chicagoban meg el se tudják nélküle képzelni a következő szezont. Még akár össze is jöhet, mert Melo megkaphat mindent idén nyáron: egy jónak mondható csapatot, szekérderéknyi sok pénzt, és egy fényesre nyalt feneket.

That the Bulls are in full-court-press mode on Anthony comes as no surprise, considering center Joakim Noah courted him during All-Star weekend in February and continued the recruitment throughout the second half of the season.

And it would seem Noah isn’t alone. Point guard Derrick Rose reportedly has gotten involved, too, and Thibodeau has used back channels to let Anthony know his addition could mean big things for everyone involved.füligjimmy
elősször is bocs h külön hoztam fel, de elsiklottam a tied felett 😊

a többiről meg. rose nem lesz az a rose mint volt abban én egészen biztos vagyok, de kell mjad kb 2 év a ligának h ezt elfelejtse, és ezért ha pályán lesz fosni fognak tőle az ellenfelek (nyilván fent kéne maradnia valahogy) noah nem tudom mennyire ember és a percek meg minden mikor éri el őt is, de előbb utóbb igen be kell következnie. afelől meg nincs kérdésem, hogy thibnek nem lesz offense de ez eddig se zavarta túlságosan 😊 főleg ha lesz melo meg egy fél rose, akkor 85-90 pontot azért össze fognak dobálni valahogy. kíváncsi vagyok hogy mi lesz ebből is meg a warriors love történetből is. jó ez az uborkaszezon....
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
melo nem fog belépni a szerződésébe. ha összejön a chicago neki, akkor a jövő évet le se kell játszani. plusz még affalo-t meg akarják szerezni. rose-afflalo-melo-gibson-noah-butler hatodiknak. és thibs az edző. csók a családnak.
és tök simán össze is tudják hoznia.kacsa
Ha Rose úgy tér vissza, mint egy kicsivel értelmesebb Steve Francis (vannak kételyeim), átjön Mirotic (vannak kételyeim), Noah-t elkerüli a sérülések (vannak kételyeim), és Thib ki tud alakítani egy normális offensive sémát és rotációt (vannak kételyeim), akkor tényleg akármi is történhet. Amúgy érdekes látni, hogy New Yorkban állandóan kritizálták, mert nem tudtak vele nyerni, Chicagoban meg el se tudják nélküle képzelni a következő szezont. Még akár össze is jöhet, mert Melo megkaphat mindent idén nyáron: egy jónak mondható csapatot, szekérderéknyi sok pénzt, és egy fényesre nyalt feneket.

That the Bulls are in full-court-press mode on Anthony comes as no surprise, considering center Joakim Noah courted him during All-Star weekend in February and continued the recruitment throughout the second half of the season.

And it would seem Noah isn’t alone. Point guard Derrick Rose reportedly has gotten involved, too, and Thibodeau has used back channels to let Anthony know his addition could mean big things for everyone involved.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
füligjimmy
Anthony rontsa csak a NY-i levegőt, Afflalo viszont jöhet.
Amúgy Rose egyedül is el tudja ütni magát a gyűrűtől. Rakják össze alul - felül aztán a pálya szélén alaposan rúgja seggbe T. T.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
melo nem fog belépni a szerződésébe. ha összejön a chicago neki, akkor a jövő évet le se kell játszani. plusz még affalo-t meg akarják szerezni. rose-afflalo-melo-gibson-noah-butler hatodiknak. és thibs az edző. csók a családnak.
és tök simán össze is tudják hozni
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
u.i: aki szerint a 90es években nem volt jobb az NBA, és nem volt több egyéniség, mint most, az nézesse meg magát. füligjimmy
én pont így gondolom, de ezt betudom annak, hogy én akkor ébredtem arra, hogy van NBA, tehát nekem az volt az "NBA-gyerekkorom".
akkor még férfiak harcoltak, és nem dobtak dupla hátraszaltót másfél csavarral, ha a közelbe értek, hogy támadó faultot fújassanak a bíróval.
nem is értem, hogy kurvulhatott el ennyire a játék.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A James vitához kicsit megkésve annyit modanék, a népek azért nem respektálják, mert kb. nincs csapat Keleten, aki rájátszásba jutna Nyugatról, a Pacers úgy nyerte az alapszakaszt, hogy az utolsó 20 meccséből bukott 25-öt, vagy valami hasonló röhejt. 2010-be összeállt a 3 Király, aztán a vén Maverick ellen buktak, aztán még szükség volt Ray Allenre, meg élete formájában játszó Mike Millerre, hogy verjék a Thundert. A 2007 óta szinte semmit (az ő szintjükön) nem mutató Spurs megnyerhette volna már tavaly legalább háromszor. Most megverték őket, de ráadásul történelmi módon. És nem azzal van a gond, hogy valaki elmegy, mert unja Clevelandet, meg ami ott van (ne felejtsük el Shaq adjunk gyűrűt a királynak kampányát). Nem kap tiszteletet, mert az most bekerült egy vákumba (mint a 95-96-os Houston), a Celtics kiöregedett, Stoudemire hamarabb tört ketté, mint várták (nem mintha az a csapat összeállt volna), idén a Netsből kiszállt Lopez, a Bullsból Rose, marad a Pacers, és azért na. Minden ki tudja a szakmában, sok ember ki is mondja a közvetítések alatt, hogy a Heat nem jutott volna döntőbe Nyugatról négyszer. És 7 gyűrűt garantálni elég kínos. Persze Riley most azt mondja, hogy hát nem lehet mindig a könnyebb utat választani. Biztos így igazolta le Jamest egyébként. Azt viszont nem szabad elfelejteni, hogy a Spurs gyakorlatilag egy rosszabb, de mindenképpen öregebb kerettel nyert, szóval ebben a Heatben is van/lehet még kakaó bőven. Ez Wade térdeitől függ, és lesz e valahonnan 1-2 használható ember a kispadra. Mert most se ő, se Bosh nem csinált semmit, nem volt Allen, se Miller, aki dobjon 20 pontokat. Ennyi kell. Nagyon gyenge a Kelet, de szerintem a liga most hanyatlóban van. Ha ez a draft tényleg olyan jó, mint amilyennek mondják, akkor sok minden változhat.

De volt egy Jordan-láz, volt egy Kobe Bryant-láz, most Lebron James van soron, mindig kell valaki, akit el lehet adni Kínától kezdve Görnlandon át a Szíriuszig. Biztos ezzel is tele van a töke sok embernek, és jönnek a statisztikák, hogy nem ő alegjobb, csak kussoljanak már végre, inkább Darren Collisonról némi információt esetleg. De én most magamból indulok ki.


u.i: aki szerint a 90es években nem volt jobb az NBA, és nem volt több egyéniség, mint most, az nézesse meg magát. Picit ne felejtsük el, hogy akkoriban vér is folyt a pályán, most akkor fújnak, ha ráteszed a kezed valakinek a hátára.
 wiki.answers.com/Q/How_many_great_player_has_Jordan_denied_championships
Ugyanez a lista eddig:
Durant+Westbrook
.
.
.
.
Paul George+Roy Hibbert
Derrick Rose

Napi Bulls: A szezon végén volt egy részemről érdekesnek semmiképp se mondható pénzügyi manőver, mikor Murphy ment a Jazzbe (a Boozer S&T miatti szívességet hajtották be), és jött 3 játékos idei évre nem garantált szerződéssel. És mit ád isten, Aaron Afflalo a célpontok között van: Dunlevy+1/19 (a magic által választott játékos, júl 1. után, hogy minden stimmeljen)+Mike James * 1,25% = Aaron Afflalo 7.5 milliója. És most jön a legszebb: Boozer+1/16 + 2 (Amudsen, Brewer) nem-garantált * 1,25 = Carmelo Anthony max deal. És ezután még ott van az MLE, 5 millió dollár, amit adhatnak Miroticnak, akivel állítólag dolgoznak a kivásárlásának részletfizetési tervén. Annyira részletesen láttak ezek napvilágot (állítólag Anthony körbetelefonált, hogy milyen Thib, namost ez jó, vagy rossz, az kiderül), hogy biztos van benne igazság. Az FO persze évek óta nem tud nyélbe ütni semmi komolyat, de mindig megfelelő pozícióba manőverezik magukat, ezt örömmel látom. Ha jönne Afflalo+Mirotic+újonc, és csaka teljesen használhatatlan Dunlevyt kell feladni, én már annak is örülnék.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Embiid eltorte a labfejet. Ennyire nem akart Clevelandben jatszani. 😀 azert erdekes veletlen 😀

több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én arra leszek kíváncsi, meddig tud hatékony maradni James. Mert azért jó ideje benn van már a darálóban, és ha majd kezd kopni, lassulni, akkor érdekes lesz, miként él meg támadóoldalon. Akkor maradhat hatékony szerintem, ha átáll jobban egy point-forward szerepre.
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
arc
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
könyörgöm kétszeres bajnok az ember. emlékszel milyen clevelandet vitt a döntőbe anno? mondj egy embert onnan. soha nem fogom ezt megérteni, hogym ért kell mindenkit mindenkivel hasonlítgatni. itt egy klubról kéne beszélni, amiben ott van jordan, magic bird russel kareem stb és igen james is. ha tetszik ha nem.a.kacsa
én tudok kettőt is xD

viccet félretéve teljesen egyetértek. Ebbe a párharcba jöhetett volna bárki Lebron helyére akkor se lettek volna előrébb... Gyakorlatilag ha Lebron 15 ponttal többet átlagol se nyertek volna. Szimpla matematika 😉eaglesmcnabb
jó öreg bobby gibson meg mo williams vitte a prímet. jéééézusom de silány még visszagondolni is 😀a.kacsa
Mo Williams még nem volt benne a döntős csapatban. 😉
Amúgy ebben a ki tud felsorolni onnan embereket csatában nyernék, de valszeg csak azért mert azt a Pistons elleni megismételhetetlen James produkciót láttam már azóta nem egyszer. 😀 Amúgy a kezdő így volt: Larry Hughes (ő volt a 2. opció, a döntő 4 meccse alatt lehozott 2 (!) pontot) - Pavlovic - James - Gooden - Ilgauskas + a padról Varejao, Gibson, Snow meg Marshall. 😊

Ezzel viszont baromira nem tudok egyet érteni, bár leginkább szubjektív szempontok alapján, de azért van pár objektív is.
1. 3 elbukott döntője van, persze mindegyikre lehet kifogást/magyarázatot találni, de akkor is.
2. A 3 elbukott döntő közül kettőben harmatgyenge volt, leginkább az első Miami döntő volt borzasztó, átlagolt kemény 3 pontot a 4. negyedekben.
3. A felsorolt nevek stílusa nekem sokkal inkább kosárlabda, mint James produktuma. Iszonyú hatékony, levédekezhetetlen, stb. de leginkább azért, mert a nála kisebb embereket elnyomja izomból, a nagyobbakat meg megveri sebessségből. Vagyis a fölénye a szememben sokkal inkább fizikális, mint technikai. Ezzel szemben mondjuk Bird-öt elit atlétának elég nehéz lett volna nevezni, Kareem csodálatos technikával dobálta a horgokat, Magic játékintelligenciáját meg szerintem a komplett mostani Miami nem éri el összesen. Nekem ezért ők sokkal nagyobb tanárai ennek a játéknak, mint James, hiába a statisztikai lapon a dobott pontok.
4. Jordan mindig külön kategória lesz, akárki jött eddig utána és akárki fog jönni a jövőben. Egyszerűen annyival állt az egész liga fölött és olyan szinten volt megállíthatatlan, mindehhez hatalmas leadership adottságokkal és elit védekezéssel, hogy ezt a kombinációt én nem látom, ki tudná felülmúlni. James esetén főleg ezt a leader dolgot hiányolom egyébként, egyszerűen nem olyan alkat, habitus.
5. Én azt gondolom, hogy a 90-es évek volt a liga abszolút fénykora játékosállomány szempontjából, ha megnézed a 92-es Dream Team-et, a 12 főből szerintem 10 ott van a liga valaha volt 30-40 legjobb játékosa között. James legerősebb évei alatt azért nem volt ilyen konkurencia, 3-4 játékost tudnék mondani, aki 6-8-10 szezonon keresztül meghatározó volt, nem 20-at. Persze lehet, hogy az eltelt idő megszépíti az emlékeket. 😀somoskovig
1. Magicnek 4, Birdnek 2, Abdul Jabbarnak 4, Chamberlainnek 4, Jerry Westnek 8 bukott döntője van, ez nem indok. 😉
2. A Dallas elleni széria az egyetlen, amiért elővehető az tényleg rettenetes volt, a többiért nem. 😉
3. Ez egy érv? Akkor Shaq egy senki, mert ha valaki, akkor ő csak abból élt, hogy van fizikuma, James-nek van egy legyőzhetetlen fizikuma, egy aránylag stabil tempója + olyan meglátásai és passzai, amivel csak Magic rendelkezett a felsoroltak közül, de az egész NBA történelmében csak páran, és csak még kevesebben tudták végrehajtani. 😉
4. James is külön kategória most, ugyanannyira, mint Jordan volt akkoriban, mind védekezésben, mind támadásban, és mindezt teszi úgy, hogy a saját pozicióján van egy olyan Durant, aki all-time top scorerek egyike, de mégis külön kategória hozzáképest is. A leader szerep pedig? Jamesnél kevés jobb vezér van jelenleg az NBA-ben, ő az aki irányít védekezésben (igaz ez azért van, mert nincs értelmes centere a Heatnek), ő az aki irányít támadásban, ő az aki vezeti a csapatot, ő az aki ha nagyon kell előveszi a legjobbját, kár, hogy az 5. meccsen hiába jött a "Follow me", mert senki sem követte...
Egy kis stat a vezér szerepekről:
James a kiesés elkerüléséért vívott meccseken:
14 meccs; 31,9 ppg; 10,2 rpg; 6,4 apg; 46,8 % FG, eredmény: 7-7

Jordan számai ugyanezeken:
13 meccs; 31,3 ppg; 7,9 rpg; 7,0 apg; 44,5% FG; eredmény: 6-7

7. meccseken James:
5 meccs; 34,4 ppg; 9,0 rpg; 3,6 apg; 47,4% FG; eredmény: 3-2

Jordan a 7. meccseken:
3 meccs; 33,7 ppg; 7,7 rpg; 7,0 apg; 45,7% FG; eredmény: 2-1

5. Ez igaz egyébként, bár azt hozzátenném, hogy a saját posztján sose volt egy Duranthez hasonló kihívója, volt egy Drexler - Miller páros (ők se rosszak), de ők max Carmelo szintűek ebben a kérdéskörben. 😉
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
könyörgöm kétszeres bajnok az ember. emlékszel milyen clevelandet vitt a döntőbe anno? mondj egy embert onnan. soha nem fogom ezt megérteni, hogym ért kell mindenkit mindenkivel hasonlítgatni. itt egy klubról kéne beszélni, amiben ott van jordan, magic bird russel kareem stb és igen james is. ha tetszik ha nem.a.kacsa
én tudok kettőt is xD

viccet félretéve teljesen egyetértek. Ebbe a párharcba jöhetett volna bárki Lebron helyére akkor se lettek volna előrébb... Gyakorlatilag ha Lebron 15 ponttal többet átlagol se nyertek volna. Szimpla matematika 😉eaglesmcnabb
jó öreg bobby gibson meg mo williams vitte a prímet. jéééézusom de silány még visszagondolni is 😀a.kacsa
Nekem speckó az ISTENadta tehetség Dani Gibson+Varejao duó ugrott be legelőször. Bár varejao kivétel, ő legalább tényleg jó volt valamire 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
könyörgöm kétszeres bajnok az ember. emlékszel milyen clevelandet vitt a döntőbe anno? mondj egy embert onnan. soha nem fogom ezt megérteni, hogym ért kell mindenkit mindenkivel hasonlítgatni. itt egy klubról kéne beszélni, amiben ott van jordan, magic bird russel kareem stb és igen james is. ha tetszik ha nem.a.kacsa
én tudok kettőt is xD

viccet félretéve teljesen egyetértek. Ebbe a párharcba jöhetett volna bárki Lebron helyére akkor se lettek volna előrébb... Gyakorlatilag ha Lebron 15 ponttal többet átlagol se nyertek volna. Szimpla matematika 😉eaglesmcnabb
jó öreg bobby gibson meg mo williams vitte a prímet. jéééézusom de silány még visszagondolni is 😀
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Nálam kevés nagyobb fanja van Jordannek, de azért ez eléggé vicces kijelentés.

Kezdjük Pippennel, aki a mostani Wade-et ezerszer veri kenterbe, de amennyivel a karrierje csúcsán lévő Wade jobb volt támadásban, annyival Pippen minimum jobb védekezésben (8x All-defense első csapat). 20 pont, 6-7-8 pattanó és assziszt, 2-3 szerzett labda meccsenként, stabilan, megbízhatóan.
Horace Grantet szintén bármikor előbb raknám a csapatomba, mint F(b)osh-t, akit még az életben nem láttam igazán fontos meccsen extraklasszis teljesítményt nyújtani. Grant stabil dupla-duplás játékos volt, és szintén zseniális védőjátékos. Helyette jött a második triplázáskor Rodman, aki ugyan támadásban kb. non-faktor volt, de a liga legjobb pattanózója.
Kint az első triplázós csapatban Paxson és Armstrong összesen tudtak 20 pontot meccsenként, és mondjuk Paxson dobott egy bajnokságot nyerő triplát a Phoenix elleni döntőben, ez kb. olyan, mintha Chalmers-re játszaná ki a Miami a döntő végén a nyerő figurát, biztosan bevállalnák. Helyettük jött a második csapatban a Harper-Kukoc-Kerr trió, ebből Kukoc a legjobb 6. ember volt asszem többször is, Kerr közel 50%-os tripladobó volt, Harper meg elég flexibilis, több poszton is normális teljesítményt nyújtó játékos volt.
Emellett elfért, hogy Cartwright/Longley személyében finoman fogalmazva sem volt elit centere egyik triplázó csapatnak sem, pedig akkor még volt klasszikus centerjáték a ligában, Olajuwon, Ewing, David Robinson élte éppen a fénykorát.

Összességében azt gondolom, hogy ha a Miami James melletti játékosállományát egy az egyben lecserélnénk arra a Bullsra mínusz Jordan, akkor nem vagyok benne biztos, hogy a Spurs nyeri ezt a döntőt, függetlenül attól, hogy minden idők egyik legjobb csapatjátékát mutatták be.somoskovig
Van igazság abban amit mondasz, viszont Jordan a legjobb formáját hozta amikor kellett. Valószínűleg nélküle is lenne Bulls gyűrű, de nem 6 az tuti. James meg kaphat akármilyen csapatot, ez akkor se jön össze neki.gaben
könyörgöm kétszeres bajnok az ember. emlékszel milyen clevelandet vitt a döntőbe anno? mondj egy embert onnan. soha nem fogom ezt megérteni, hogym ért kell mindenkit mindenkivel hasonlítgatni. itt egy klubról kéne beszélni, amiben ott van jordan, magic bird russel kareem stb és igen james is. ha tetszik ha nem.a.kacsa
Ezzel viszont baromira nem tudok egyet érteni, bár leginkább szubjektív szempontok alapján, de azért van pár objektív is.
1. 3 elbukott döntője van, persze mindegyikre lehet kifogást/magyarázatot találni, de akkor is.
2. A 3 elbukott döntő közül kettőben harmatgyenge volt, leginkább az első Miami döntő volt borzasztó, átlagolt kemény 3 pontot a 4. negyedekben.
3. A felsorolt nevek stílusa nekem sokkal inkább kosárlabda, mint James produktuma. Iszonyú hatékony, levédekezhetetlen, stb. de leginkább azért, mert a nála kisebb embereket elnyomja izomból, a nagyobbakat meg megveri sebessségből. Vagyis a fölénye a szememben sokkal inkább fizikális, mint technikai. Ezzel szemben mondjuk Bird-öt elit atlétának elég nehéz lett volna nevezni, Kareem csodálatos technikával dobálta a horgokat, Magic játékintelligenciáját meg szerintem a komplett mostani Miami nem éri el összesen. Nekem ezért ők sokkal nagyobb tanárai ennek a játéknak, mint James, hiába a statisztikai lapon a dobott pontok.
4. Jordan mindig külön kategória lesz, akárki jött eddig utána és akárki fog jönni a jövőben. Egyszerűen annyival állt az egész liga fölött és olyan szinten volt megállíthatatlan, mindehhez hatalmas leadership adottságokkal és elit védekezéssel, hogy ezt a kombinációt én nem látom, ki tudná felülmúlni. James esetén főleg ezt a leader dolgot hiányolom egyébként, egyszerűen nem olyan alkat, habitus.
5. Én azt gondolom, hogy a 90-es évek volt a liga abszolút fénykora játékosállomány szempontjából, ha megnézed a 92-es Dream Team-et, a 12 főből szerintem 10 ott van a liga valaha volt 30-40 legjobb játékosa között. James legerősebb évei alatt azért nem volt ilyen konkurencia, 3-4 játékost tudnék mondani, aki 6-8-10 szezonon keresztül meghatározó volt, nem 20-at. Persze lehet, hogy az eltelt idő megszépíti az emlékeket. 😀

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
könyörgöm kétszeres bajnok az ember. emlékszel milyen clevelandet vitt a döntőbe anno? mondj egy embert onnan. soha nem fogom ezt megérteni, hogym ért kell mindenkit mindenkivel hasonlítgatni. itt egy klubról kéne beszélni, amiben ott van jordan, magic bird russel kareem stb és igen james is. ha tetszik ha nem.a.kacsa
én tudok kettőt is xD

viccet félretéve teljesen egyetértek. Ebbe a párharcba jöhetett volna bárki Lebron helyére akkor se lettek volna előrébb... Gyakorlatilag ha Lebron 15 ponttal többet átlagol se nyertek volna. Szimpla matematika 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Összességében azt gondolom, hogy ha a Miami James melletti játékosállományát egy az egyben lecserélnénk arra a Bullsra mínusz Jordan, akkor nem vagyok benne biztos, hogy a Spurs nyeri ezt a döntőt, függetlenül attól, hogy minden idők egyik legjobb csapatjátékát mutatták be.somoskovig
Sőt, én megkockáztatom, hogy inkább a SPURS veresége lett volna valószínűbb kicsivel meglátásom szerint: ugyan csak 3 meccset láttam a döntőből, de ezeken a meccseken a végén nagy különbségek ellenére igen nagy végletek között mozgott a SAS teljesítménye is meccseken belül: volt, amikor minden bejött, de volt, hogy totál homály volt az egész csapat. Az általad írt kombóval szerintem pont egy olyan teljesítménnyel megfogható lett volna, ahol James mellett ott a sec. teljesítmény, még hozzá stabilan, és nem csak 5 percekre.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Nálam kevés nagyobb fanja van Jordannek, de azért ez eléggé vicces kijelentés.

Kezdjük Pippennel, aki a mostani Wade-et ezerszer veri kenterbe, de amennyivel a karrierje csúcsán lévő Wade jobb volt támadásban, annyival Pippen minimum jobb védekezésben (8x All-defense első csapat). 20 pont, 6-7-8 pattanó és assziszt, 2-3 szerzett labda meccsenként, stabilan, megbízhatóan.
Horace Grantet szintén bármikor előbb raknám a csapatomba, mint F(b)osh-t, akit még az életben nem láttam igazán fontos meccsen extraklasszis teljesítményt nyújtani. Grant stabil dupla-duplás játékos volt, és szintén zseniális védőjátékos. Helyette jött a második triplázáskor Rodman, aki ugyan támadásban kb. non-faktor volt, de a liga legjobb pattanózója.
Kint az első triplázós csapatban Paxson és Armstrong összesen tudtak 20 pontot meccsenként, és mondjuk Paxson dobott egy bajnokságot nyerő triplát a Phoenix elleni döntőben, ez kb. olyan, mintha Chalmers-re játszaná ki a Miami a döntő végén a nyerő figurát, biztosan bevállalnák. Helyettük jött a második csapatban a Harper-Kukoc-Kerr trió, ebből Kukoc a legjobb 6. ember volt asszem többször is, Kerr közel 50%-os tripladobó volt, Harper meg elég flexibilis, több poszton is normális teljesítményt nyújtó játékos volt.
Emellett elfért, hogy Cartwright/Longley személyében finoman fogalmazva sem volt elit centere egyik triplázó csapatnak sem, pedig akkor még volt klasszikus centerjáték a ligában, Olajuwon, Ewing, David Robinson élte éppen a fénykorát.

Összességében azt gondolom, hogy ha a Miami James melletti játékosállományát egy az egyben lecserélnénk arra a Bullsra mínusz Jordan, akkor nem vagyok benne biztos, hogy a Spurs nyeri ezt a döntőt, függetlenül attól, hogy minden idők egyik legjobb csapatjátékát mutatták be.somoskovig
Van igazság abban amit mondasz, viszont Jordan a legjobb formáját hozta amikor kellett. Valószínűleg nélküle is lenne Bulls gyűrű, de nem 6 az tuti. James meg kaphat akármilyen csapatot, ez akkor se jön össze neki.gaben
könyörgöm kétszeres bajnok az ember. emlékszel milyen clevelandet vitt a döntőbe anno? mondj egy embert onnan. soha nem fogom ezt megérteni, hogym ért kell mindenkit mindenkivel hasonlítgatni. itt egy klubról kéne beszélni, amiben ott van jordan, magic bird russel kareem stb és igen james is. ha tetszik ha nem.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Nálam kevés nagyobb fanja van Jordannek, de azért ez eléggé vicces kijelentés.

Kezdjük Pippennel, aki a mostani Wade-et ezerszer veri kenterbe, de amennyivel a karrierje csúcsán lévő Wade jobb volt támadásban, annyival Pippen minimum jobb védekezésben (8x All-defense első csapat). 20 pont, 6-7-8 pattanó és assziszt, 2-3 szerzett labda meccsenként, stabilan, megbízhatóan.
Horace Grantet szintén bármikor előbb raknám a csapatomba, mint F(b)osh-t, akit még az életben nem láttam igazán fontos meccsen extraklasszis teljesítményt nyújtani. Grant stabil dupla-duplás játékos volt, és szintén zseniális védőjátékos. Helyette jött a második triplázáskor Rodman, aki ugyan támadásban kb. non-faktor volt, de a liga legjobb pattanózója.
Kint az első triplázós csapatban Paxson és Armstrong összesen tudtak 20 pontot meccsenként, és mondjuk Paxson dobott egy bajnokságot nyerő triplát a Phoenix elleni döntőben, ez kb. olyan, mintha Chalmers-re játszaná ki a Miami a döntő végén a nyerő figurát, biztosan bevállalnák. Helyettük jött a második csapatban a Harper-Kukoc-Kerr trió, ebből Kukoc a legjobb 6. ember volt asszem többször is, Kerr közel 50%-os tripladobó volt, Harper meg elég flexibilis, több poszton is normális teljesítményt nyújtó játékos volt.
Emellett elfért, hogy Cartwright/Longley személyében finoman fogalmazva sem volt elit centere egyik triplázó csapatnak sem, pedig akkor még volt klasszikus centerjáték a ligában, Olajuwon, Ewing, David Robinson élte éppen a fénykorát.

Összességében azt gondolom, hogy ha a Miami James melletti játékosállományát egy az egyben lecserélnénk arra a Bullsra mínusz Jordan, akkor nem vagyok benne biztos, hogy a Spurs nyeri ezt a döntőt, függetlenül attól, hogy minden idők egyik legjobb csapatjátékát mutatták be.somoskovig
Van igazság abban amit mondasz, viszont Jordan a legjobb formáját hozta amikor kellett. Valószínűleg nélküle is lenne Bulls gyűrű, de nem 6 az tuti. James meg kaphat akármilyen csapatot, ez akkor se jön össze neki.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 247 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a sportsnationösök elküldték Hannibal Burresst a 6. meccsre helyszíni riportot csinálni 😀😀  vine.co/SportsNation


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Tisztán látszik, hogy évek óta egy csapatnak van reális esélye hogy megcsapja a Heatet. Remélem most már összejön. De ha ennek az árán visszavonulna Duncan, akkor inkább kapjunk ki 😊eaglesmcnabb
Ha már a Penguinsnek nem tudok örülni, maradtak Duncanék-Manuék. 😊
Nagyon sima volt, de ez persze csalóka, ha csak a mezeket küldték volna fel, akkor lehetett volna sima Heat győzelem is, de (LJ) egyedül kevés akárki egy Csapat ellen.kishaszi
Azért volt aki (MJ) egyedül ütött ki csapatokat. o_ogaben
Nálam kevés nagyobb fanja van Jordannek, de azért ez eléggé vicces kijelentés.

Kezdjük Pippennel, aki a mostani Wade-et ezerszer veri kenterbe, de amennyivel a karrierje csúcsán lévő Wade jobb volt támadásban, annyival Pippen minimum jobb védekezésben (8x All-defense első csapat). 20 pont, 6-7-8 pattanó és assziszt, 2-3 szerzett labda meccsenként, stabilan, megbízhatóan.
Horace Grantet szintén bármikor előbb raknám a csapatomba, mint F(b)osh-t, akit még az életben nem láttam igazán fontos meccsen extraklasszis teljesítményt nyújtani. Grant stabil dupla-duplás játékos volt, és szintén zseniális védőjátékos. Helyette jött a második triplázáskor Rodman, aki ugyan támadásban kb. non-faktor volt, de a liga legjobb pattanózója.
Kint az első triplázós csapatban Paxson és Armstrong összesen tudtak 20 pontot meccsenként, és mondjuk Paxson dobott egy bajnokságot nyerő triplát a Phoenix elleni döntőben, ez kb. olyan, mintha Chalmers-re játszaná ki a Miami a döntő végén a nyerő figurát, biztosan bevállalnák. Helyettük jött a második csapatban a Harper-Kukoc-Kerr trió, ebből Kukoc a legjobb 6. ember volt asszem többször is, Kerr közel 50%-os tripladobó volt, Harper meg elég flexibilis, több poszton is normális teljesítményt nyújtó játékos volt.
Emellett elfért, hogy Cartwright/Longley személyében finoman fogalmazva sem volt elit centere egyik triplázó csapatnak sem, pedig akkor még volt klasszikus centerjáték a ligában, Olajuwon, Ewing, David Robinson élte éppen a fénykorát.

Összességében azt gondolom, hogy ha a Miami James melletti játékosállományát egy az egyben lecserélnénk arra a Bullsra mínusz Jordan, akkor nem vagyok benne biztos, hogy a Spurs nyeri ezt a döntőt, függetlenül attól, hogy minden idők egyik legjobb csapatjátékát mutatták be.

több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Tisztán látszik, hogy évek óta egy csapatnak van reális esélye hogy megcsapja a Heatet. Remélem most már összejön. De ha ennek az árán visszavonulna Duncan, akkor inkább kapjunk ki 😊eaglesmcnabb
Ha már a Penguinsnek nem tudok örülni, maradtak Duncanék-Manuék. 😊
Nagyon sima volt, de ez persze csalóka, ha csak a mezeket küldték volna fel, akkor lehetett volna sima Heat győzelem is, de (LJ) egyedül kevés akárki egy Csapat ellen.kishaszi
Azért volt aki (MJ) egyedül ütött ki csapatokat. o_ogaben
eddig wade tudott pippen lenni, idén már nem...
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Tisztán látszik, hogy évek óta egy csapatnak van reális esélye hogy megcsapja a Heatet. Remélem most már összejön. De ha ennek az árán visszavonulna Duncan, akkor inkább kapjunk ki 😊eaglesmcnabb
Ha már a Penguinsnek nem tudok örülni, maradtak Duncanék-Manuék. 😊
Nagyon sima volt, de ez persze csalóka, ha csak a mezeket küldték volna fel, akkor lehetett volna sima Heat győzelem is, de (LJ) egyedül kevés akárki egy Csapat ellen.kishaszi
Azért volt aki (MJ) egyedül ütött ki csapatokat. o_o

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tisztán látszik, hogy évek óta egy csapatnak van reális esélye hogy megcsapja a Heatet. Remélem most már összejön. De ha ennek az árán visszavonulna Duncan, akkor inkább kapjunk ki 😊eaglesmcnabb
Ha már a Penguinsnek nem tudok örülni, maradtak Duncanék-Manuék. 😊
Nagyon sima volt, de ez persze csalóka, ha csak a mezeket küldték volna fel, akkor lehetett volna sima Heat győzelem is, de (LJ) egyedül kevés akárki egy Csapat ellen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."