NBA

33 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
Russ Smith -> New Orleans! Tökéletes 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
A brazil Durant-tel(Bruno Caboclo) kiverte a biztosítékot a Toronto 😀😀
“He’s two years away from being two years away”
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Óriási dolog volt Silvertől, hogy a pódiumra szólította Austint!
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Mikor kezdődik a draft ?Drip
Hajnali 1-kor.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mikor kezdődik a draft ?

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Draft14:
Bruschi85
Hehe :cool: ámen 😀
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 700 — Patriots és Kaposvári KK fan
Draft14:



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Phil Jackson elkezdte a munkát a Knicksnél

deyell
Nekem tetszik, de Larkint nagyon sajnálom, hogy elment 😕
Chandler hatalmas upgrade lesz újra valószínű Harrist visszaigazoljuk így Felton csereként max pályára kerülhet, de remélem nem itt kezdi majd meg a szezont. Calderon szerződése szar volt, de azért sajnálom, hogy elment. Nagyon rajta vagyunk Melo idecsábításán július elején érkezik vizitre, ha jönne Dirk sztem "fillérekért" visszaigazolna.
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 417
Phil Jackson elkezdte a munkát a Knicksnél


choose life
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
LeBron kilép a szerződéséből.Beki
wade is kilép. újratárgyalják az övét biztosan lebronét meg fene se tudja.a.kacsa
Ha tényleg odaviszik még a trió mellé Anthony-t, akkor lehet, hogy elhányom magam. 😊somoskovig
annak én se örülnék. nagyon nema.kacsa
Szerintem ezek a csávók személyiségben közelebb állnak egy 14 éves gyémántos rajos tündérkéhez, mint hozzánk. Szerintem pontosan tudják, hogy mit akarnak, és elérhetnék anélkül, hogy egy álló hónapig róluk szóljon twitter, meg facebook, de akkor mi értelme az egésznek? James nem megy sehova, aláír 5évre valamivel kevesebbért, Wade dettó, hogy idén hozhassanak valakit. Melo s&t valahova, lehet Bulls. Flip Saunders meg elfogad Love-ért egy olyan csomagot, amit 2 év múlva mindenki ki fg röhögni, mert ő Flip Saunders.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jól mutat Suns mezben. 😀😀
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 417

choose life
több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
LeBron kilép a szerződéséből.Beki
wade is kilép. újratárgyalják az övét biztosan lebronét meg fene se tudja.a.kacsa
Ha tényleg odaviszik még a trió mellé Anthony-t, akkor lehet, hogy elhányom magam. 😊somoskovig
annak én se örülnék. nagyon nem
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
LeBron kilép a szerződéséből.Beki
wade is kilép. újratárgyalják az övét biztosan lebronét meg fene se tudja.a.kacsa
Ha tényleg odaviszik még a trió mellé Anthony-t, akkor lehet, hogy elhányom magam. 😊somoskovig
ez tényleg nevetséges...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 752 — 49ers GM
LeBron kilép a szerződéséből.Beki
wade is kilép. újratárgyalják az övét biztosan lebronét meg fene se tudja.a.kacsa
Ha tényleg odaviszik még a trió mellé Anthony-t, akkor lehet, hogy elhányom magam. 😊

több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
 twitter.com/KingJames/status/404807971433377792

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
LeBron kilép a szerződéséből.Beki
wade is kilép. újratárgyalják az övét biztosan lebronét meg fene se tudja.

még a warriors-os eszmefuttatáshoz kapcsolódóan Zach Lowe remek cikke:
 grantland.com/features/kevin-love-klay-thompson-golden-state-warriors/
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nem paycut miatt? nagyon akarja Melot 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
LeBron kilép a szerződéséből.Beki
az laza


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
LeBron kilép a szerződéséből.Beki
😮😮😮😮😮
az igen

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
LeBron kilép a szerződéséből.
több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
. kíváncsi vagyok hogy mi lesz ebből is meg a warriors love történetből is. jó ez az uborkaszezon....a.kacsa
Leginkább eddig arról szól a fáma, hogy Thompsont be kellene áldozni és emiatt a Celtics van nyeregben Lovenál.Blaise
ha megtartják thompsont jövőre elé kell rakni egy közel maxot, amit mindenki döntse el h megérdemel vagy nem (én nem adnám meg, elég sok warriors meccset nézek) én mozgatnám őt főleg h barnesban azért van még remény, és greent is simán lehet kezdetni.a.kacsa
Én nem láttam túl sok warriors meccset és lehet a curry igoudala barnes felállással jobban járnának, de nem tudom ők ketten mmint curry és thompson mennyire volt összenőve, ami azért rosszat tehet a chemistrynek, meg úgy az egész öltözői hangulatnak, főleg, hogy Jackson leváltásával már korábban sanszosan rontottak rajtaBlaise
barnes most inkább lenne hatodik és green a kezdő. Thompsont én egy kicsit túlértékelt védőnek tartom, mert elitebb támadó ellen mindig faltgondjai vannak, és ugye curryt bújtatni kell védekezésben. az hogy mennyire vannak összenőve, sztem örült neki, hogy végre van egy használható csapattársa. és nem az, hogy rossz lenne thompson, de inkább szereznék egy sima spotup shootert és jó védőt 5-7 millióért mint neki adni 14et.

de ugye még kerr is sötét ló, hogy mik az elképzelései stb. nagyon kíváncsi vagyok mindenesetre
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
. kíváncsi vagyok hogy mi lesz ebből is meg a warriors love történetből is. jó ez az uborkaszezon....a.kacsa
Leginkább eddig arról szól a fáma, hogy Thompsont be kellene áldozni és emiatt a Celtics van nyeregben Lovenál.Blaise
ha megtartják thompsont jövőre elé kell rakni egy közel maxot, amit mindenki döntse el h megérdemel vagy nem (én nem adnám meg, elég sok warriors meccset nézek) én mozgatnám őt főleg h barnesban azért van még remény, és greent is simán lehet kezdetni.a.kacsa
Én nem láttam túl sok warriors meccset és lehet a curry igoudala barnes felállással jobban járnának, de nem tudom ők ketten mmint curry és thompson mennyire volt összenőve, ami azért rosszat tehet a chemistrynek, meg úgy az egész öltözői hangulatnak, főleg, hogy Jackson leváltásával már korábban sanszosan rontottak rajta
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
úgy látom Carmelo elhagyja a süllyedő hajót, a Knicks még reménykedhet egy s&t ellenérték szerűségben?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Mock draftunk, elemzésekkel:

 www.nba1.hu/index.php?lap=draft2014

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom