NBA

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Jughead
perempercemberek, akik egy újabb 1/1-ig vitték a Clevelandet, háát ok.
Varejeo helyett volt Birdman ütni mindenkit, meg Thompson helyett Haslem, meg Waiters helyett Allen... meg Battier, meg mittudomén.
annyi a különbség, hogy itt fiatal tapasztalatlan emberek vannak, akik önmagukban semmire sem vitték, ott meg rutinos veteránok voltak.

lehet ezen napestig szótcsépelni, ki így ki úgy látjasapka
Varejao azért bőven többet ér, mint Birdman, védekezni egyik se tud, de Varejao jobb lepattanózó és jobb támadó opció is. 😉
Haslem legutoljára James első Heates évében volt használható aztán megsérült még abban az évben és azóta is csak meccsekre tudott visszatérni nem többre (mármint úgy igazán visszatérni), Thompson simán upgrade
Waiters mellett most is ott lesz Allen, ott lesz JJ is, Miller is és ugye még ott a Marion pletyka is.

Ja és az újabb 1/1 az irdatlan mák volt ez a csapat még csak bottom 5 sem volt, 10. lett tavaly keleten, és az volt a meglepetés, hogy nem voltak PO-ban (a chemistry hiánya és Mike Brown szakértelme a két ok, amiért nem jött össze), szóval nem egy klasszikus 1/1-es csapatról beszélünk. 😉

Egy szó mint száz egyedül a rutinban volt jobb a 2010-es Heat, ez az egy dolog, ami hiányozhat a Cavs-nek ennek ellenére keleten egyedül a Bulls lehet ellenfél, de ők is csak akkor ha Rose tényleg vissza tud térni normálisan. 😉 Nyugat már már más tészta, ha tippelnem kéne, akkor meg lesz James 4. bukott döntője is, de remélem nem lesz igazam. 😊
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Irving-James-Love > Wade-James-Bosh
:/braxa88
messze nem!
a kezdeti egészséges Wade, és a torontoi franchise player Bosh lényegesen jobb volt, mint a mostani Irving+Love 0 D csapat.

Persze most 2014-ben ez igaz. De most mi vagyok én gondolatolvasó, hogy tudjam mire gondolsz? 😊sapka
Egy csúcsformában lévő Wade-nél nem nagyon volt a ligában jobb játékos ez igaz, de hogy Bosh-al lényegesen jobbak lettek volna mint az Irving-Love duó, hát nem gondolnám.

Bosh okos játékos, de már nem akarja elvégezni a piszkos munkát, míg Love ezzel szemben egy dupla-dupla gyár. Rendesen alul van értékelve, pedig látható, hogy a nála jóval gyengébb képességű jól dobó magasak (pl. Frye) milyen vígan elvannak a csapataikban, és elég jó statokat hoznak össze. James mellett ez még inkább látszódni fog majdflzoli
Love alulértékelt ? WTF 😀 Legtúlhypoltabb ember az NBA-ben. Irving meg ahhoz a Wadehez egyelőre nem hasonlítható. Ebbe a csapatba kell még 1-2 év mire meg lesz az a tapasztalat ami a Heatnél alapból megvolt.Toca
Igen ezt mindig hallom, hogy agyonhypeolt, de mond már el miért lenne az?flzoli
Volt már 10. helynél feljebb a csapatával?
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jughead
perempercemberek, akik egy újabb 1/1-ig vitték a Clevelandet, háát ok.
Varejeo helyett volt Birdman ütni mindenkit, meg Thompson helyett Haslem, meg Waiters helyett Allen... meg Battier, meg mittudomén.
annyi a különbség, hogy itt fiatal tapasztalatlan emberek vannak, akik önmagukban semmire sem vitték, ott meg rutinos veteránok voltak.

lehet ezen napestig szótcsépelni, ki így ki úgy látjasapka
Gyűrűéhes veteránok a Cavs-nél is fognak tobzódni, abban sosem lesz hiány. Ha Allan, Marion, Garnett aláírna minimumért mlg a Cavs-hez, akkor már bőven meglenne a rutin a csapatban. Ettől függetlenül szerintem max a nagydöntő lenne benne ebben a csapatban, mert Waiters kellene legyen a verőember perimétervédő, Varejao pedig a légelhárító magas, amihez nem ártana egészségesnek maradni neki (nem sikerült neki eddig, az évek múlásával ez pedig méginkább így lesz)

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Irving-James-Love > Wade-James-Bosh
:/braxa88
messze nem!

a kezdeti egészséges Wade, és a torontoi franchise player Bosh lényegesen jobb volt, mint a mostani Irving+Love 0 D csapat.

Persze most 2014-ben ez igaz. De most mi vagyok én gondolatolvasó, hogy tudjam mire gondolsz? 😊sapka
Egy csúcsformában lévő Wade-nél nem nagyon volt a ligában jobb játékos ez igaz, de hogy Bosh-al lényegesen jobbak lettek volna mint az Irving-Love duó, hát nem gondolnám.

Bosh okos játékos, de már nem akarja elvégezni a piszkos munkát, míg Love ezzel szemben egy dupla-dupla gyár. Rendesen alul van értékelve, pedig látható, hogy a nála jóval gyengébb képességű jól dobó magasak (pl. Frye) milyen vígan elvannak a csapataikban, és elég jó statokat hoznak össze. James mellett ez még inkább látszódni fog majdflzoli
Love alulértékelt ? WTF 😀 Legtúlhypoltabb ember az NBA-ben. Irving meg ahhoz a Wadehez egyelőre nem hasonlítható. Ebbe a csapatba kell még 1-2 év mire meg lesz az a tapasztalat ami a Heatnél alapból megvolt.Toca
Igen ezt mindig hallom, hogy agyonhypeolt, de mond már el miért lenne az?

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Irving-James-Love > Wade-James-Bosh
:/braxa88
messze nem!

a kezdeti egészséges Wade, és a torontoi franchise player Bosh lényegesen jobb volt, mint a mostani Irving+Love 0 D csapat.

Persze most 2014-ben ez igaz. De most mi vagyok én gondolatolvasó, hogy tudjam mire gondolsz? 😊sapka
Egy csúcsformában lévő Wade-nél nem nagyon volt a ligában jobb játékos ez igaz, de hogy Bosh-al lényegesen jobbak lettek volna mint az Irving-Love duó, hát nem gondolnám.

Bosh okos játékos, de már nem akarja elvégezni a piszkos munkát, míg Love ezzel szemben egy dupla-dupla gyár. Rendesen alul van értékelve, pedig látható, hogy a nála jóval gyengébb képességű jól dobó magasak (pl. Frye) milyen vígan elvannak a csapataikban, és elég jó statokat hoznak össze. James mellett ez még inkább látszódni fog majdflzoli
Love alulértékelt ? WTF 😀 Legtúlhypoltabb ember az NBA-ben. Irving meg ahhoz a Wadehez egyelőre nem hasonlítható. Ebbe a csapatba kell még 1-2 év mire meg lesz az a tapasztalat ami a Heatnél alapból megvolt.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Jughead
perempercemberek, akik egy újabb 1/1-ig vitték a Clevelandet, háát ok.
Varejeo helyett volt Birdman ütni mindenkit, meg Thompson helyett Haslem, meg Waiters helyett Allen... meg Battier, meg mittudomén.
annyi a különbség, hogy itt fiatal tapasztalatlan emberek vannak, akik önmagukban semmire sem vitték, ott meg rutinos veteránok voltak.

lehet ezen napestig szótcsépelni, ki így ki úgy látja

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Irving-James-Love > Wade-James-Bosh
:/braxa88
messze nem!

a kezdeti egészséges Wade, és a torontoi franchise player Bosh lényegesen jobb volt, mint a mostani Irving+Love 0 D csapat.

Persze most 2014-ben ez igaz. De most mi vagyok én gondolatolvasó, hogy tudjam mire gondolsz? 😊sapka
Egy csúcsformában lévő Wade-nél nem nagyon volt a ligában jobb játékos ez igaz, de hogy Bosh-al lényegesen jobbak lettek volna mint az Irving-Love duó, hát nem gondolnám.

Bosh okos játékos, de már nem akarja elvégezni a piszkos munkát, míg Love ezzel szemben egy dupla-dupla gyár. Rendesen alul van értékelve, pedig látható, hogy a nála jóval gyengébb képességű jól dobó magasak (pl. Frye) milyen vígan elvannak a csapataikban, és elég jó statokat hoznak össze. James mellett ez még inkább látszódni fog majd

több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Irving-James-Love > Wade-James-Bosh
:/braxa88
messze nem!

a kezdeti egészséges Wade, és a torontoi franchise player Bosh lényegesen jobb volt, mint a mostani Irving+Love 0 D csapat.

Persze most 2014-ben ez igaz. De most mi vagyok én gondolatolvasó, hogy tudjam mire gondolsz? 😊sapka
Ehhez azért vedd hozzá, hogy mind Irving, mind Love jobb fit LeBron mellé mint Wade és Bosh, amivel pont egyensúlyozni tudják azt, hogy valamivel gyengébb játékosok. A Thompson/Varejao (Waiters?) páros (trió?) pedig olyan plusz, amilyen soha nem volt a Heatben. 😉
több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Irving-James-Love > Wade-James-Bosh
:/braxa88
messze nem!

a kezdeti egészséges Wade, és a torontoi franchise player Bosh lényegesen jobb volt, mint a mostani Irving+Love 0 D csapat.

Persze most 2014-ben ez igaz. De most mi vagyok én gondolatolvasó, hogy tudjam mire gondolsz? 😊sapka
csak itt nem kell két év mire rájönnek h ki az első a rangsorban. se irving se love nem alfahím ellenben wade-el anno. kicsit könnyebb lesz a történet. két éven belül lesz itt bajnokság
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Irving-James-Love > Wade-James-Bosh
:/braxa88
messze nem!

a kezdeti egészséges Wade, és a torontoi franchise player Bosh lényegesen jobb volt, mint a mostani Irving+Love 0 D csapat.

Persze most 2014-ben ez igaz. De most mi vagyok én gondolatolvasó, hogy tudjam mire gondolsz? 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Irving-James-Love > Wade-James-Bosh
:/
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Én nem örülnék nagyon ennek a cserének, mert bírom Youngot, de világos, hogy itt hosszú évek építkezése van, amit Ő most a prime korszakában nyilván nem fog megvárni. Bennett meg alulteljesítő, ha valahol, itt virágozhatna, ha nem, akkor meg kuka, egy próbát megér. Komolyabb pickeket nem fognak sajna dobálgatni nekünk Youngért. Turnert is szaráért-hugyért tudtuk elsózni.

Btw, ugye követitek Embiidet twitteren? Zseniális forma 😀 Máris kedvenc lett, csak játsszon is nálunk 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
ez a Young-Bennett csere elég 'vicces'sapka
én is így gondolom, ezért írtam, hogy vszeg oda még megy KMartin, vagy a Minnyből vki (remélem draftcetli max 2. körös)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
ez a Young-Bennett csere elég 'vicces'

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
na állítólag a gentlemen's agreement megvan.
Love to Cleveland.
Wiggins+1st (CLE)+Thaddeus Young to Minny
Bennett to Philly.

Ha ez összejön, akkor sztem több, mint maxot kihoztuk Love-ból. Feltételezem lesz még 1-2 kirakós a puzzleban (vszeg K-Mart mehet Phillybe), de ezek a csere lényegi elemei. Igazából azt kérem, hogy Dienget ne cseréljük el.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Állítólag az orvos, aki már műtőt játékost hasonló sérülés esetén 12-18 hónapot jósol mint felépülési idő.....

Most hogy ez egyből a pályára lépést jelenti vagy elkezdheti terhelni nem tudom, de sajnos ebből akár 2 szezon kihagyás is lehet 😕

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football


persze, bárhol bárkire ráeshet egy féltégla, de azért jól látható, hogy itt valaki hatalmasat hibázott a palánkok elhelyezésével...

annyira azért nem mindennapi eset ez



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
ja láttam reggel, nagyon kemény. Ez kb alá is támasztotta Love-t, hogy nem ment el.csebi
Ez egy edzésen is simán megtörténhetett volna.Schleck
azt hiszed most az edzésen Love belemegy egy ilyenbe? sztem leszarja. arra vár, hogy 23. legyen, nézi a clevelandi pecókat, még lehet edzés közben is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ja láttam reggel, nagyon kemény. Ez kb alá is támasztotta Love-t, hogy nem ment el.csebi
Ez egy edzésen is simán megtörténhetett volna.

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Anno kezem ugyanígy tört el amikor ráestem edzésen. Tényleg nem vészes, ha a szalagok nem sérülnek, csak csúnya.
persze tudom, láb =/= kéz.
Alapesetben nem hinném hogy a pályafutása végét jelentené, soccerben is gyakori, djibril cissé pl 2-szer is elszenvedte ugyanezt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
ja láttam reggel, nagyon kemény. Ez kb alá is támasztotta Love-t, hogy nem ment el.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem linkelem be, mert félelmetesen nézett ki, de nem lepődnék meg, ha George pályafutása véget érne. 😕shawnka
Kb. mindenki felépül az ilyen sérülésből. Rosszabbul néz ki ez, mint amilyen a hatása, szerencsére.Schleck
azért egy sípcsont-szárkapocscsont törés után ott a szalagok, inak és az izmok is szakadhattak ... nem olyan egyszerű azDrip
Persze, lehet ilyen buktató, és erről az infókat még meg kell várni, de maga a kettős csonttörés orvosilag nem tűnik egy túl bonyolult feladatnak, mondjuk egy szétszakadt térdhez képest.
De erről diverdoc-ot kellene megkérdezni. 😊

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem linkelem be, mert félelmetesen nézett ki, de nem lepődnék meg, ha George pályafutása véget érne. 😕shawnka
Kb. mindenki felépül az ilyen sérülésből. Rosszabbul néz ki ez, mint amilyen a hatása, szerencsére.Schleck
azért egy sípcsont-szárkapocscsont törés után ott a szalagok, inak és az izmok is szakadhattak ... nem olyan egyszerű az

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem linkelem be, mert félelmetesen nézett ki, de nem lepődnék meg, ha George pályafutása véget érne. 😕shawnka
Kb. mindenki felépül az ilyen sérülésből. Rosszabbul néz ki ez, mint amilyen a hatása, szerencsére.

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
basszameg, remélem azért sonkának nem lesz igaza 😥


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!