NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
az év zsákolását láttátok? http://www.youtube.com/watch?v=3huvgd0vkNoHöri
Ezt nyilván senki nem veszi észre, csak dzsémszike és kobika kamumázli kosarait...
JR öt éve a legnagyobb underrated dunker a világon. Mindegy, ő szolídan is a legjobb. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az év zsákolását láttátok? http://www.youtube.com/watch?v=3huvgd0vkNo

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
Aki izgalmakat akar, nézze meg Nuggets-Spurs-t, főleg a végét. De utálni fogja a bírókat, akár Spurs, akár Nuggets drukker. Bár jó csapat ennyi lehetőséget kihasznált volna, a SA még mindig az egyik legjobban utált csapat, Duncanestül, és főleg az argentínostul...deny79
...Parkerestül, Popovichostul. Az egész csapat úgy undorító, ahogy van.
A bírók pedig no comment, mocskos csaló bandaBlack_Adder
nem vágom mi undorító a Spursben. Nincsenek nagy arcok, nincs nagyképűség, mindenki végzi a dolgát, ők a nagybetűs csapat.
mentálisan nagyon ott vannak, azért nyernek annyi szoros meccset.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez az, még, kell a szeretet srácok. 😀 😛 (Tibi, várom, hogy te is kifejtsd álláspontod. 😛)
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ki kellett mennem utána pizsamában örjöngeni a -15-be, ha megint meg fogok fázni, akkor még jobban fogom utálni őket.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
Aki izgalmakat akar, nézze meg Nuggets-Spurs-t, főleg a végét. De utálni fogja a bírókat, akár Spurs, akár Nuggets drukker. Bár jó csapat ennyi lehetőséget kihasznált volna, a SA még mindig az egyik legjobban utált csapat, Duncanestül, és főleg az argentínostul...deny79
...Parkerestül, Popovichostul. Az egész csapat úgy undorító, ahogy van.
A bírók pedig no comment, mocskos csaló banda

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aki izgalmakat akar, nézze meg Nuggets-Spurs-t, főleg a végét. De utálni fogja a bírókat, akár Spurs, akár Nuggets drukker. Bár jó csapat ennyi lehetőséget kihasznált volna, a SA még mindig az egyik legjobban utált csapat, Duncanestül, és főleg az argentínostul...
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
wizards - nets.....orosz kommentátor....kegyetlen 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Aki most fitymálja a Gallo - Wilson Chandler duót, az ha az ő kedvenc csapatában játszanának, sikítva tapsolna minden éjjel, hogy ez a 2 srác érkezett hozzájuk.Höri
De én csak azért, mert már nagymutert is szívesebben látnám a csapatban, mint Melo-t.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
ÁÁÁ bakker ilyen nincs a világon :mad:
így kikapni :mad:
rohadt büszke vagyok a csapatra, szép volt fiúk 😊
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Noah kidőlt 10 hétre, baszod :o It's Omer Asik time, baby. Még szerencse, hogy kiegyenlítetlen a sorsolás, szóval a szezon legnehezebb része a Lakers elleni meccsel lezárult. De szerintem ennyit arról, hogy meglehet a 2. - 3. seed

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aki most fitymálja a Gallo - Wilson Chandler duót, az ha az ő kedvenc csapatában játszanának, sikítva tapsolna minden éjjel, hogy ez a 2 srác érkezett hozzájuk.Höri
Gallinarit ne. Olasz senkiházi ne játsszon a csapatomban.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Aki most fitymálja a Gallo - Wilson Chandler duót, az ha az ő kedvenc csapatában játszanának, sikítva tapsolna minden éjjel, hogy ez a 2 srác érkezett hozzájuk.Höri
ezt nagyon adom
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aki most fitymálja a Gallo - Wilson Chandler duót, az ha az ő kedvenc csapatában játszanának, sikítva tapsolna minden éjjel, hogy ez a 2 srác érkezett hozzájuk.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nets = orosz multi owner, Devin Harris, Avery Johnson, JayZ 😀
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
És a Knicks mivel tud többet adni a Nuggets-nak érte?
Mert én a falramászok az ilyen Galinari, Chandler féle ellenértékektől, ennél mindenképpen jobb a Nets ajánlata.TheMileHighCity
semmivel se tud többet adni, sőt egy vicc, amit a Knicks adni érte, de a Neccnél jobban jár, ha marad Denverben
Vagy max tradelik a Neccbe, és nem hosszabbítChevy
Én csak annyit akarok, hogy úgy cseréljük, hogy a legtöbbet kapjuk érte, tőlem lehet 3-4 csapatos trade is, hogy az imádott Knicks-ében kössön ki, csak mi ne onnan kapjuk az ellenértékeket. Az meg már végképp nem érdekel, hogy szabadügynökként hova ír alá, csak jó lenne már túl lenni az egészen, és tisztán látni a jövőt.TheMileHighCity
csakhogy szerintem a Nets se olyan hülye, hogy player optionös játékosra beáldozzon ennyit, ha előre nem tudják, hogy hosszabbítani fog
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Felesleges találgatni, úgyis a Knicksbe jön😛 Szerintem csupán annyi a kérdés, hogy mikor. Mert jól hangzik a Nets sok pickje, csak most is szereztek 2 valszeg hátsóbb 1. köröst, holott egy T-Will többet ért volna szerintem a Melo-tradeben. És ha végül is tényleg megy a Netsbe, ki lesz fosztva a csapat. Akkor meg inkább jobban járna, ha maradna Denverben.
Knicks esetében egy amúgyis bőven po esélyes csapathoz kerülne.
És New York mivel tud többet adni Melonak, mint Denver:Jelentősen nagyobb felvevőpiac-> hatalmas reklámszerződések

egyébként bejelentkeztünk Telfairért a WolvesnálChevy
itt most nem a pézről van szó.
Amare + Melo maradna összesen a Knicks ha tradeben szerzik meg. Ez sokkal kevésbé bajnoki cím esélyes mint egy Billups-Melo-és a jelenleg karrier legjobb formában játszó Nené. nem is beszélve a kiegészítő emberekről.

Pénze meg van a Denver-nek. Melo nem amiatt nem írt alá. Eleve reális bajnok esélyes csapat most nincs keleten csak a Boston meg a Melegek. Oda meg nem kell Melo.

Szerintem meg fogja győzni őt Kroenke hogy idehozza CP3-at és maradni fog.haromt
Ha maradna, azt teljesen megérteném.Ha Knicksbe jönne, megérteném. A Netsbe fogalam sincs miért menne.
És azért várná egy karrierje szezonját játszó Felton( nem hittem volna,ogy így sikerül neki a váltás)+ Mari
ez is 2 ember(Fieldset nem mondom még ide, bár rookie of the month elég impresszív)
és CP3 kiért jönne? Mert akkor Denverbe se igen lenne pad...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Felesleges találgatni, úgyis a Knicksbe jön😛 Szerintem csupán annyi a kérdés, hogy mikor. Mert jól hangzik a Nets sok pickje, csak most is szereztek 2 valszeg hátsóbb 1. köröst, holott egy T-Will többet ért volna szerintem a Melo-tradeben. És ha végül is tényleg megy a Netsbe, ki lesz fosztva a csapat. Akkor meg inkább jobban járna, ha maradna Denverben.
Knicks esetében egy amúgyis bőven po esélyes csapathoz kerülne.
És New York mivel tud többet adni Melonak, mint Denver:Jelentősen nagyobb felvevőpiac-> hatalmas reklámszerződések

egyébként bejelentkeztünk Telfairért a WolvesnálChevy
itt most nem a pézről van szó.
Amare + Melo maradna összesen a Knicks ha tradeben szerzik meg. Ez sokkal kevésbé bajnoki cím esélyes mint egy Billups-Melo-és a jelenleg karrier legjobb formában játszó Nené. nem is beszélve a kiegészítő emberekről.

Pénze meg van a Denver-nek. Melo nem amiatt nem írt alá. Eleve reális bajnok esélyes csapat most nincs keleten csak a Boston meg a Melegek. Oda meg nem kell Melo.

Szerintem meg fogja győzni őt Kroenke hogy idehozza CP3-at és maradni fog.haromt
Már csak az kéne, hogy a sírós buzi miatt ne játsszon Lawson. 😀
Kroenke meg szarik a csapatra mióta lepasszolta a fiának, és már Ujiri sem erőlködik Melo miatt, szóval biztos a csere, hacsak hirtelen nem gondolja meg magát valamiért, de már annyira meghülyítették a fejét a NYC-dumával, hogy ez is esélytelen. Elkerülhetetlen a csere.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Felesleges találgatni, úgyis a Knicksbe jön😛 Szerintem csupán annyi a kérdés, hogy mikor. Mert jól hangzik a Nets sok pickje, csak most is szereztek 2 valszeg hátsóbb 1. köröst, holott egy T-Will többet ért volna szerintem a Melo-tradeben. És ha végül is tényleg megy a Netsbe, ki lesz fosztva a csapat. Akkor meg inkább jobban járna, ha maradna Denverben.
Knicks esetében egy amúgyis bőven po esélyes csapathoz kerülne.
És New York mivel tud többet adni Melonak, mint Denver:Jelentősen nagyobb felvevőpiac-> hatalmas reklámszerződések

egyébként bejelentkeztünk Telfairért a WolvesnálChevy
És a Knicks mivel tud többet adni a Nuggets-nak érte?
Mert én a falramászok az ilyen Galinari, Chandler féle ellenértékektől, ennél mindenképpen jobb a Nets ajánlata.TheMileHighCity
semmivel se tud többet adni, sőt egy vicc, amit a Knicks adni érte, de a Neccnél jobban jár, ha marad Denverben
Vagy max tradelik a Neccbe, és nem hosszabbítChevy
Én csak annyit akarok, hogy úgy cseréljük, hogy a legtöbbet kapjuk érte, tőlem lehet 3-4 csapatos trade is, hogy az imádott Knicks-ében kössön ki, csak mi ne onnan kapjuk az ellenértékeket. Az meg már végképp nem érdekel, hogy szabadügynökként hova ír alá, csak jó lenne már túl lenni az egészen, és tisztán látni a jövőt.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Felesleges találgatni, úgyis a Knicksbe jön😛 Szerintem csupán annyi a kérdés, hogy mikor. Mert jól hangzik a Nets sok pickje, csak most is szereztek 2 valszeg hátsóbb 1. köröst, holott egy T-Will többet ért volna szerintem a Melo-tradeben. És ha végül is tényleg megy a Netsbe, ki lesz fosztva a csapat. Akkor meg inkább jobban járna, ha maradna Denverben.
Knicks esetében egy amúgyis bőven po esélyes csapathoz kerülne.
És New York mivel tud többet adni Melonak, mint Denver:Jelentősen nagyobb felvevőpiac-> hatalmas reklámszerződések

egyébként bejelentkeztünk Telfairért a WolvesnálChevy
itt most nem a pézről van szó.
Amare + Melo maradna összesen a Knicks ha tradeben szerzik meg. Ez sokkal kevésbé bajnoki cím esélyes mint egy Billups-Melo-és a jelenleg karrier legjobb formában játszó Nené. nem is beszélve a kiegészítő emberekről.

Pénze meg van a Denver-nek. Melo nem amiatt nem írt alá. Eleve reális bajnok esélyes csapat most nincs keleten csak a Boston meg a Melegek. Oda meg nem kell Melo.

Szerintem meg fogja győzni őt Kroenke hogy idehozza CP3-at és maradni fog.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Felesleges találgatni, úgyis a Knicksbe jön😛 Szerintem csupán annyi a kérdés, hogy mikor. Mert jól hangzik a Nets sok pickje, csak most is szereztek 2 valszeg hátsóbb 1. köröst, holott egy T-Will többet ért volna szerintem a Melo-tradeben. És ha végül is tényleg megy a Netsbe, ki lesz fosztva a csapat. Akkor meg inkább jobban járna, ha maradna Denverben.
Knicks esetében egy amúgyis bőven po esélyes csapathoz kerülne.
És New York mivel tud többet adni Melonak, mint Denver:Jelentősen nagyobb felvevőpiac-> hatalmas reklámszerződések

egyébként bejelentkeztünk Telfairért a WolvesnálChevy
És a Knicks mivel tud többet adni a Nuggets-nak érte?
Mert én a falramászok az ilyen Galinari, Chandler féle ellenértékektől, ennél mindenképpen jobb a Nets ajánlata.TheMileHighCity
semmivel se tud többet adni, sőt egy vicc, amit a Knicks tudna adni érte, de a Neccnél jobban jár, ha marad Denverben
Vagy max tradelik a Neccbe, és nem hosszabbít
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Felesleges találgatni, úgyis a Knicksbe jön😛 Szerintem csupán annyi a kérdés, hogy mikor. Mert jól hangzik a Nets sok pickje, csak most is szereztek 2 valszeg hátsóbb 1. köröst, holott egy T-Will többet ért volna szerintem a Melo-tradeben. És ha végül is tényleg megy a Netsbe, ki lesz fosztva a csapat. Akkor meg inkább jobban járna, ha maradna Denverben.
Knicks esetében egy amúgyis bőven po esélyes csapathoz kerülne.
És New York mivel tud többet adni Melonak, mint Denver:Jelentősen nagyobb felvevőpiac-> hatalmas reklámszerződések

egyébként bejelentkeztünk Telfairért a WolvesnálChevy
És a Knicks mivel tud többet adni a Nuggets-nak érte?
Mert én a falramászok az ilyen Galinari, Chandler féle ellenértékektől, ennél mindenképpen jobb a Nets ajánlata.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Felesleges találgatni, úgyis a Knicksbe jön😛 Szerintem csupán annyi a kérdés, hogy mikor. Mert jól hangzik a Nets sok pickje, csak most is szereztek 2 valszeg hátsóbb 1. köröst, holott egy T-Will többet ért volna szerintem a Melo-tradeben. És ha végül is tényleg megy a Netsbe, ki lesz fosztva a csapat. Akkor meg inkább jobban járna, ha maradna Denverben.
Knicks esetében egy amúgyis bőven po esélyes csapathoz kerülne.
És New York mivel tud többet adni Melonak, mint Denver:Jelentősen nagyobb felvevőpiac-> hatalmas reklámszerződések

egyébként bejelentkeztünk Telfairért a Wolvesnál
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
JJ Redick
29 points, a new career high. That's more than Kobe had tonight.Höri
de kiszoptak 😊haromt
az lényegtelen, nem vagyok Magic szurkoló 😛

Redick vs Shelden Williams
mmmm de finom párharc ez mindig 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
JJ Redick
29 points, a new career high. That's more than Kobe had tonight.Höri
de kiszoptak 😊

A legmelegebb Melo pletyka amit olvastam az a Bobcats volt 😀 Mert hogy Jordan nagyon akarja. Ebben nekem az a vicces, hogy Melo azért akar menni mert hogy itt nem fog gyűrűt nyerni. Mert ugye Charlotteban, vagy az értékeitől a tradeben megszabadított Bullsban nyerne? Vagy a Netsben?

EZ a mostani Nuggets kb a legjobb opciója. Ebben a csapatban most megvan a lehetőség megint egy West döntőre, ahol aztán bármi lehet. A pénzzel sem hiszem hogy gond lenne. Martin lejár a 15+ millájával.