NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tegnap délutáni kosarazáson beszélgettük, hogy kéne pár mezt beszerezni, kinek mi kellene. 5-10 percig vaciláltam Lawson és JR között, aztán lett JR (még ha lehet előbb el is lép Denverből sajnos), asszem megérte őt választanom 😊
Bár Lawson is jó volt sztem tegnapdeny79
JR igazi gettonigga, Lawson meg jófiú. Ergó utcai kosárhoz az előbbi a menőbb 😛haromt
Mezeimet sose használnám beleizzadásra, ahhoz sokba kerültek 😀 De Lawson jó kisfiú énje szerintem csak idő kérdése, és szépen lassan elolvad 😀 Mondjuk JR magasságokba sose fog jutni 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tegnap délutáni kosarazáson beszélgettük, hogy kéne pár mezt beszerezni, kinek mi kellene. 5-10 percig vaciláltam Lawson és JR között, aztán lett JR (még ha lehet előbb el is lép Denverből sajnos), asszem megérte őt választanom 😊
Bár Lawson is jó volt sztem tegnapdeny79
JR igazi gettonigga, Lawson meg jófiú. Ergó utcai kosárhoz az előbbi a menőbb 😛
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tegnap délutáni kosarazáson beszélgettük, hogy kéne pár mezt beszerezni, kinek mi kellene. 5-10 percig vaciláltam Lawson és JR között, aztán lett JR (még ha lehet előbb el is lép Denverből sajnos), asszem megérte őt választanom 😊
Bár Lawson is jó volt sztem tegnap
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az év zsákolását láttátok? http://www.youtube.com/watch?v=3huvgd0vkNoHöri
OMG :o
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az év zsákolását láttátok? http://www.youtube.com/watch?v=3huvgd0vkNoHöri
Melo kicsit egykedvűen fogadta a dolgot! 😀
Hm... szépnek szép, de BG tömései még mindig élményszámba mennek, legalábbis nekem. http://www.youtube.com/watch?v=6gG4W0L41FI

Egyébként max 5 centin múlt, hogy ne charging foul legyen. :/adyno12
jó Griffin 6-10, JR meg 6-6. Nem ugyan az a műfaj 😛

Egyébként gyakran nyom hasonló beteg dolgokat.
Bár az FG%-a és a védekezése lenne hasonló...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Aki izgalmakat akar, nézze meg Nuggets-Spurs-t, főleg a végét. De utálni fogja a bírókat, akár Spurs, akár Nuggets drukker. Bár jó csapat ennyi lehetőséget kihasznált volna, a SA még mindig az egyik legjobban utált csapat, Duncanestül, és főleg az argentínostul...deny79
...Parkerestül, Popovichostul. Az egész csapat úgy undorító, ahogy van.
A bírók pedig no comment, mocskos csaló bandaBlack_Adder
nem vágom mi undorító a Spursben. Nincsenek nagy arcok, nincs nagyképűség, mindenki végzi a dolgát, ők a nagybetűs csapat.
mentálisan nagyon ott vannak, azért nyernek annyi szoros meccset.eaglesmcnabb
Sosem szerettem őket, de a 2005ös konferencia döntő óta kifejezetten gyűlölöm őket. 2007ben még rá tettek egy lapáttal a konferencia elődöntőben. Ezeken a meccseken pont eleget tettek, ahhoz hogy egy életre gyűlöljem őket.

A mai meccs meg nem a játékosok fejében, hanem a bírók fejében dőlt el.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
az év zsákolását láttátok? http://www.youtube.com/watch?v=3huvgd0vkNoHöri
Smith amúgy nagy zsákoló művész,csak ritkán zsákol érdekes módon,most megmutatta.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ja azt hittem valami más oka van 😀
egyébként szvsz. éppen Duncan az a játékos akit nem lehet utálni.eaglesmcnabb
Nézz rá, próbálj a szemére koncentrálni, és mond azt, hogy nem irtó csúnya 😀 És a csúnya embereket nem kedvelem 😊deny79
mondja egy argentin fan aki szereti Messit és di Mariát 😛 😂eaglesmcnabb
Valamit elnéztél 😀 Argentínok csak szimpatikusak, mint csapat. Messi pedig csak azért lett mondva, mert C. Ronniera kellett valami (így írja becenevét egyáltalán). Di Maria meg azt se tudom kicsoda 😀 Soccert 4 évente nézzek, meg esetleg EB-n... 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Pont ez: túl tökéletes csapat (tavalyi PO fiaskótól tekintsünk el), meg hát nehéz a vereséget viselni. 😀deny79
ja azt hittem valami más oka van 😀
egyébként szvsz. éppen Duncan az a játékos akit nem lehet utálni.eaglesmcnabb
Nézz rá, próbálj a szemére koncentrálni, és mond azt, hogy nem irtó csúnya 😀 És a csúnya embereket nem kedvelem 😊deny79
mondja egy argentin fan aki szereti Messit és di Mariát 😛 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pont ez: túl tökéletes csapat (tavalyi PO fiaskótól tekintsünk el), meg hát nehéz a vereséget viselni. 😀deny79
ja azt hittem valami más oka van 😀
egyébként szvsz. éppen Duncan az a játékos akit nem lehet utálni.eaglesmcnabb
Nézz rá, próbálj a szemére koncentrálni, és mond azt, hogy nem irtó csúnya 😀 És a csúnya embereket nem kedvelem 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Pont ez: túl tökéletes csapat (tavalyi PO fiaskótól tekintsünk el), meg hát nehéz a vereséget viselni. 😀deny79
ja azt hittem valami más oka van 😀
egyébként szvsz. éppen Duncan az a játékos akit nem lehet utálni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aki izgalmakat akar, nézze meg Nuggets-Spurs-t, főleg a végét. De utálni fogja a bírókat, akár Spurs, akár Nuggets drukker. Bár jó csapat ennyi lehetőséget kihasznált volna, a SA még mindig az egyik legjobban utált csapat, Duncanestül, és főleg az argentínostul...deny79
...Parkerestül, Popovichostul. Az egész csapat úgy undorító, ahogy van.
A bírók pedig no comment, mocskos csaló bandaBlack_Adder
nem vágom mi undorító a Spursben. Nincsenek nagy arcok, nincs nagyképűség, mindenki végzi a dolgát, ők a nagybetűs csapat.
mentálisan nagyon ott vannak, azért nyernek annyi szoros meccset.eaglesmcnabb
Pont ez: túl tökéletes csapat (tavalyi PO fiaskótól tekintsünk el), meg hát nehéz a vereséget viselni. 😀
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
az év zsákolását láttátok? http://www.youtube.com/watch?v=3huvgd0vkNoHöri
Melo kicsit egykedvűen fogadta a dolgot! 😀
Hm... szépnek szép, de BG tömései még mindig élményszámba mennek, legalábbis nekem. http://www.youtube.com/watch?v=6gG4W0L41FI

Egyébként max 5 centin múlt, hogy ne charging foul legyen. :/

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
az év zsákolását láttátok? http://www.youtube.com/watch?v=3huvgd0vkNoHöri
Ezt nyilván senki nem veszi észre, csak dzsémszike és kobika kamumázli kosarait...
JR öt éve a legnagyobb underrated dunker a világon. Mindegy, ő szolídan is a legjobb. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az év zsákolását láttátok? http://www.youtube.com/watch?v=3huvgd0vkNo

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Aki izgalmakat akar, nézze meg Nuggets-Spurs-t, főleg a végét. De utálni fogja a bírókat, akár Spurs, akár Nuggets drukker. Bár jó csapat ennyi lehetőséget kihasznált volna, a SA még mindig az egyik legjobban utált csapat, Duncanestül, és főleg az argentínostul...deny79
...Parkerestül, Popovichostul. Az egész csapat úgy undorító, ahogy van.
A bírók pedig no comment, mocskos csaló bandaBlack_Adder
nem vágom mi undorító a Spursben. Nincsenek nagy arcok, nincs nagyképűség, mindenki végzi a dolgát, ők a nagybetűs csapat.
mentálisan nagyon ott vannak, azért nyernek annyi szoros meccset.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez az, még, kell a szeretet srácok. 😀 😛 (Tibi, várom, hogy te is kifejtsd álláspontod. 😛)
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ki kellett mennem utána pizsamában örjöngeni a -15-be, ha megint meg fogok fázni, akkor még jobban fogom utálni őket.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Aki izgalmakat akar, nézze meg Nuggets-Spurs-t, főleg a végét. De utálni fogja a bírókat, akár Spurs, akár Nuggets drukker. Bár jó csapat ennyi lehetőséget kihasznált volna, a SA még mindig az egyik legjobban utált csapat, Duncanestül, és főleg az argentínostul...deny79
...Parkerestül, Popovichostul. Az egész csapat úgy undorító, ahogy van.
A bírók pedig no comment, mocskos csaló banda

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aki izgalmakat akar, nézze meg Nuggets-Spurs-t, főleg a végét. De utálni fogja a bírókat, akár Spurs, akár Nuggets drukker. Bár jó csapat ennyi lehetőséget kihasznált volna, a SA még mindig az egyik legjobban utált csapat, Duncanestül, és főleg az argentínostul...
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
wizards - nets.....orosz kommentátor....kegyetlen 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Aki most fitymálja a Gallo - Wilson Chandler duót, az ha az ő kedvenc csapatában játszanának, sikítva tapsolna minden éjjel, hogy ez a 2 srác érkezett hozzájuk.Höri
De én csak azért, mert már nagymutert is szívesebben látnám a csapatban, mint Melo-t.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
ÁÁÁ bakker ilyen nincs a világon :mad:
így kikapni :mad:
rohadt büszke vagyok a csapatra, szép volt fiúk 😊
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Noah kidőlt 10 hétre, baszod :o It's Omer Asik time, baby. Még szerencse, hogy kiegyenlítetlen a sorsolás, szóval a szezon legnehezebb része a Lakers elleni meccsel lezárult. De szerintem ennyit arról, hogy meglehet a 2. - 3. seed

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aki most fitymálja a Gallo - Wilson Chandler duót, az ha az ő kedvenc csapatában játszanának, sikítva tapsolna minden éjjel, hogy ez a 2 srác érkezett hozzájuk.Höri
Gallinarit ne. Olasz senkiházi ne játsszon a csapatomban.