NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Spurs: már ők is bevallották h anno szándékosan nem tért vissza Robinson h 1/1-ük legyen Duncanért ha ez tisztességes húzás, akkor én még ma meghúzom Jessica Simpsont. Duncan is azért rendesen tud hisztizni ha nem neki fújnak. Parkerről meg annyit h volt edzőm mesélte h anno a francia junior válogatottal járt Magyarországon, konkrétan olyan gyors volt h a számot nem bírták leolvasni a hátáról...empty taxi
A tankolás (sajnos) teljesen megszokott dolog az NBA-ben, nehéz hibáztatni azt a csapatot, aki így akar magának jobb picket szerezni. Legutóbbi példa a 2007-08-as Heat, akik az utolsó hónapokban már direkt szar játékosokat játszattak. (érdemes megnézni 1-2 boxscore-t, brutális nevek vannak a kezdőben) Aztán más kérdés, hogy a megszerzett 2. cédulát nem a legjobban értékesítették. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Spurs témához;Suns drukkerként gondolom nem kell elmagyaráznom mennyire kedvelem a Spurst,de szerintem az elvitathatatlan amit az elmúlt évtizedben összeraktak.A legmeggondoltabb csapatépítés,és managelés,a liga legjobb edzőjével.A Spursnek csak annyi a baja szerintem hogy tipikusan aza csapat amelyet csak a szurkolói szeretnek egyébként semelges ember nincs,vagy a szurkolók akik imádják vagy az összes többi akik ki nem állhatják őket.De ettől még a kétezres évek egyik ha nem a legjobb csapata.Cowboykarcsi
ok. de a jó csapat/nézhető csapat nem fedi egymást 😊
senki nem vitatja hogy szar csapatok, csak köcsögöléssel nem fognak bajnokságokat nyerni.

én úgy vagyok velük, hogy őket csak akkor utálom ha ellenünk játszanak, illetve ha látom őket. A lakers-t meg már akkor is ha meglátom a logojukat 😛
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Spurs témához;Suns drukkerként gondolom nem kell elmagyaráznom mennyire kedvelem a Spurst,de szerintem az elvitathatatlan amit az elmúlt évtizedben összeraktak.A legmeggondoltabb csapatépítés,és managelés,a liga legjobb edzőjével.A Spursnek csak annyi a baja szerintem hogy tipikusan aza csapat amelyet csak a szurkolói szeretnek egyébként semelges ember nincs,vagy a szurkolók akik imádják vagy az összes többi akik ki nem állhatják őket.De ettől még a kétezres évek egyik ha nem a legjobb csapata.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Spurs: már ők is bevallották h anno szándékosan nem tért vissza Robinson h 1/1-ük legyen Duncanért ha ez tisztességes húzás, akkor én még ma meghúzom Jessica Simpsont. Duncan is azért rendesen tud hisztizni ha nem neki fújnak. Parkerről meg annyit h volt edzőm mesélte h anno a francia junior válogatottal járt Magyarországon, konkrétan olyan gyors volt h a számot nem bírták leolvasni a hátáról...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A mai meccs meg nem a játékosok fejében, hanem a bírók fejében dőlt el.Black_Adder
Nézzél Bulls meccset, aztán panaszkodj a bíráskodásra 😂 Most már az arcra ütést se fújják le. Rose összevarva, Dengnek kiműtöték a törött bölcsességfogát (ott még ő faultot, Kbe könyökét fejelte le szabálytalanul), Boozer technikait kapott, mert azt merte mondani a bírónak, hogy "de megütötte az arcomat". Amúgy amikor az utolsó prcben fordított a Nuggets ellenünk, az se a bíróknak volt köszönhető (mondjuk Melo lépéshibája, alig kicsit volt szembetűnő), csak akkor nem panaszkodtál. Azért jó most idén Bulls meccset nézni, mert fütyürészhetnek a bírók, ahogy akarnak, mióta Boozer formába lendült, mindenki meg van szopatva. De előtte is élmény volt nézni, hogy izzadtak a bírók, hogy visszafütyöljenek a meccsbe csapatokat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Parker párizsban játszott, és meghívták valami nyári baszkodásra. Nem kellett miatt Belgiumba menni.haromt
Nyilván. de ahogy Török Péter is mondta: Ha épeszű ember megnézi az adatait, és látja hogy születési hely: Bruges, meg se nézi 😀 +ha jól tudom, azon a nyári baszakodáson nem 1-2 emberke volt, pláne nem sok aki ilyen szar felmenőkkel rendelkezett mint Parker.

ettől függetlenül lehet utálni a Spurst, túl jó csapat ahhoz hogy ne lehessen 😛... Azt is aláírom hogy nem éppen a leglátványosabb játékot játsszuk, (és még finoman fogalmaztam)... Viszont a játékrendszer, amit Popo' kidolgozott kétségkívül eredményes.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Parker párizsban játszott, és meghívták valami nyári baszkodásra. Nem kellett miatt Belgiumba menni.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Milyen szarból? Robinson adott volt a Spursben. Duncan 1/1 volt. Gibobili is markáns hypeal jött a ligába. Aztán ahogy jöttek a sikerek jöttek a nagyobb nevek. Finley stb.
haromt
Nem értek veled egyet, már bocsánat.
Szvsz. 1 dolog egy kurva jó csapatnak lenni, és egy dolog meg is nyerni a címeket. És ha megnézzük Greggel kezdett el a csapat nyerni.Ráadásul rögtön 4x...
+ugye Duncan 1/1, volt amiről nem arra következtet az ember, hogy akkoriban a Spurs bombaerős csapat lett volna.
Továbbá nem a Spurs volt az egyetlen aki akkoriban 1/1-es emberkével rendelkezett ha jól tudom 😛
Ginobili meg akármekkora hype-al érkezett, mégiscsak az 57. cetli volt. Parker ugye a messzi Belgiumból származik, szem kell oda is hogy valaki onnan hozzon az NBA-be egy ilyen játékost.

szerk.: haromt: Egy FEKETE-FEHÉR színű csapattal, próbálj már meg NEM SZÜRKE lenni 😂

Szerthető csapat az ott kezdődik, hogy - 40 win 😛 Kevés europid, annál több highlight reel. Mondjuk Clippers 😛szaba
nálam ott hogy " Végy egy franciát!!!" 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szerthető csapat az ott kezdődik, hogy - 40 win 😛 Kevés europid, annál több highlight reel. Mondjuk Clippers 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Milyen szarból? Robinson adott volt a Spursben. Duncan 1/1 volt. Gibobili is markáns hypeal jött a ligába. Aztán ahogy jöttek a sikerek jöttek a nagyobb nevek. Finley stb.

Én nem utálom őket, ellentétben mondjuk a Lakers-szel, de iszonyatosan szürke és nézhetetlen csapat az biztos.
A szarból várat esete az a Pistons volt anno amikor kikukázták Billupsot és összerakták a nem túl sokra tartott Hamiltonnal, Prince-szel és a favágó Ben Wallace-szal. Az is idegesítő csapat volt nagyon, de nem annyira szürke mint a SPurs
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
nem vágom mi undorító a Spursben. Nincsenek nagy arcok, nincs nagyképűség, mindenki végzi a dolgát, ők a nagybetűs csapat.
mentálisan nagyon ott vannak, azért nyernek annyi szoros meccset.eaglesmcnabb
Végzik a dolgukat, floppolnak minden playnél, Manu mint az offenzív flop feltalálója a játék tönkretevőinek sorában igen előkelő helyen áll, ebben Parkert is magas színvonalon kitanította. De persze ők persze sosem faultolnak. Duncannel az élen



Miközben pl Bowennek a perimeteren kevés olyan megmozdulása volt, amit szabályosnak lehetett tekinteni. És ha már Bowen, az alálépős védekezése is rendkívül szimpatikus volt, csak néhány sérülést okozott teljesen tudatosan és szándékosan. Az Horry bodycheck csak a hab volt a tortán.

A Spurs olyan jellemtelen csapat, miközben arra verik magukat, hogy micsoda all class franchise, ami egy vicc, hogy utálni sem lehet őket, csak mélységesen lenézni.Jakehomer
Bowen már rég nem a csapat tagja. Alávaló volt az alálépős védekezése. A floppolós hsz.-dal viszont nem értek egyet.Ilyen képet meg bármelyik játékosról lehetne berakni 😊

de megértelek. Engem se tudna senki sem meggyőzni, hogy a Dallas vagy a Lakers szerethető csapat.

Ami számomra szimpatikus, hogy anno Gregbácsi Szarból várat épített San Antonióban. EZ TÉNY...
Továbbá a játékosok kiválasztása is egyedülálló. Kései draftokból jönnek be olyan emberek hogy ihaj.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Aki izgalmakat akar, nézze meg Nuggets-Spurs-t, főleg a végét. De utálni fogja a bírókat, akár Spurs, akár Nuggets drukker. Bár jó csapat ennyi lehetőséget kihasznált volna, a SA még mindig az egyik legjobban utált csapat, Duncanestül, és főleg az argentínostul...deny79
...Parkerestül, Popovichostul. Az egész csapat úgy undorító, ahogy van.
A bírók pedig no comment, mocskos csaló bandaBlack_Adder
nem vágom mi undorító a Spursben. Nincsenek nagy arcok, nincs nagyképűség, mindenki végzi a dolgát, ők a nagybetűs csapat.
mentálisan nagyon ott vannak, azért nyernek annyi szoros meccset.eaglesmcnabb
Végzik a dolgukat, floppolnak minden playnél, Manu mint az offenzív flop feltalálója a játék tönkretevőinek sorában igen előkelő helyen áll, ebben Parkert is magas színvonalon kitanította. De persze ők persze sosem faultolnak. Duncannel az élen



Miközben pl Bowennek a perimeteren kevés olyan megmozdulása volt, amit szabályosnak lehetett tekinteni. És ha már Bowen, az alálépős védekezése is rendkívül szimpatikus volt, csak néhány sérülést okozott teljesen tudatosan és szándékosan. Az Horry bodycheck csak a hab volt a tortán.

A Spurs olyan jellemtelen csapat, miközben arra verik magukat, hogy micsoda all class franchise, ami egy vicc, hogy utálni sem lehet őket, csak mélységesen lenézni.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tegnap délutáni kosarazáson beszélgettük, hogy kéne pár mezt beszerezni, kinek mi kellene. 5-10 percig vaciláltam Lawson és JR között, aztán lett JR (még ha lehet előbb el is lép Denverből sajnos), asszem megérte őt választanom 😊
Bár Lawson is jó volt sztem tegnapdeny79
JR igazi gettonigga, Lawson meg jófiú. Ergó utcai kosárhoz az előbbi a menőbb 😛haromt
Mezeimet sose használnám beleizzadásra, ahhoz sokba kerültek 😀 De Lawson jó kisfiú énje szerintem csak idő kérdése, és szépen lassan elolvad 😀 Mondjuk JR magasságokba sose fog jutni 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tegnap délutáni kosarazáson beszélgettük, hogy kéne pár mezt beszerezni, kinek mi kellene. 5-10 percig vaciláltam Lawson és JR között, aztán lett JR (még ha lehet előbb el is lép Denverből sajnos), asszem megérte őt választanom 😊
Bár Lawson is jó volt sztem tegnapdeny79
JR igazi gettonigga, Lawson meg jófiú. Ergó utcai kosárhoz az előbbi a menőbb 😛
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tegnap délutáni kosarazáson beszélgettük, hogy kéne pár mezt beszerezni, kinek mi kellene. 5-10 percig vaciláltam Lawson és JR között, aztán lett JR (még ha lehet előbb el is lép Denverből sajnos), asszem megérte őt választanom 😊
Bár Lawson is jó volt sztem tegnap
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az év zsákolását láttátok? http://www.youtube.com/watch?v=3huvgd0vkNoHöri
OMG :o
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az év zsákolását láttátok? http://www.youtube.com/watch?v=3huvgd0vkNoHöri
Melo kicsit egykedvűen fogadta a dolgot! 😀
Hm... szépnek szép, de BG tömései még mindig élményszámba mennek, legalábbis nekem. http://www.youtube.com/watch?v=6gG4W0L41FI

Egyébként max 5 centin múlt, hogy ne charging foul legyen. :/adyno12
jó Griffin 6-10, JR meg 6-6. Nem ugyan az a műfaj 😛

Egyébként gyakran nyom hasonló beteg dolgokat.
Bár az FG%-a és a védekezése lenne hasonló...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Aki izgalmakat akar, nézze meg Nuggets-Spurs-t, főleg a végét. De utálni fogja a bírókat, akár Spurs, akár Nuggets drukker. Bár jó csapat ennyi lehetőséget kihasznált volna, a SA még mindig az egyik legjobban utált csapat, Duncanestül, és főleg az argentínostul...deny79
...Parkerestül, Popovichostul. Az egész csapat úgy undorító, ahogy van.
A bírók pedig no comment, mocskos csaló bandaBlack_Adder
nem vágom mi undorító a Spursben. Nincsenek nagy arcok, nincs nagyképűség, mindenki végzi a dolgát, ők a nagybetűs csapat.
mentálisan nagyon ott vannak, azért nyernek annyi szoros meccset.eaglesmcnabb
Sosem szerettem őket, de a 2005ös konferencia döntő óta kifejezetten gyűlölöm őket. 2007ben még rá tettek egy lapáttal a konferencia elődöntőben. Ezeken a meccseken pont eleget tettek, ahhoz hogy egy életre gyűlöljem őket.

A mai meccs meg nem a játékosok fejében, hanem a bírók fejében dőlt el.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
az év zsákolását láttátok? http://www.youtube.com/watch?v=3huvgd0vkNoHöri
Smith amúgy nagy zsákoló művész,csak ritkán zsákol érdekes módon,most megmutatta.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ja azt hittem valami más oka van 😀
egyébként szvsz. éppen Duncan az a játékos akit nem lehet utálni.eaglesmcnabb
Nézz rá, próbálj a szemére koncentrálni, és mond azt, hogy nem irtó csúnya 😀 És a csúnya embereket nem kedvelem 😊deny79
mondja egy argentin fan aki szereti Messit és di Mariát 😛 😂eaglesmcnabb
Valamit elnéztél 😀 Argentínok csak szimpatikusak, mint csapat. Messi pedig csak azért lett mondva, mert C. Ronniera kellett valami (így írja becenevét egyáltalán). Di Maria meg azt se tudom kicsoda 😀 Soccert 4 évente nézzek, meg esetleg EB-n... 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Pont ez: túl tökéletes csapat (tavalyi PO fiaskótól tekintsünk el), meg hát nehéz a vereséget viselni. 😀deny79
ja azt hittem valami más oka van 😀
egyébként szvsz. éppen Duncan az a játékos akit nem lehet utálni.eaglesmcnabb
Nézz rá, próbálj a szemére koncentrálni, és mond azt, hogy nem irtó csúnya 😀 És a csúnya embereket nem kedvelem 😊deny79
mondja egy argentin fan aki szereti Messit és di Mariát 😛 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pont ez: túl tökéletes csapat (tavalyi PO fiaskótól tekintsünk el), meg hát nehéz a vereséget viselni. 😀deny79
ja azt hittem valami más oka van 😀
egyébként szvsz. éppen Duncan az a játékos akit nem lehet utálni.eaglesmcnabb
Nézz rá, próbálj a szemére koncentrálni, és mond azt, hogy nem irtó csúnya 😀 És a csúnya embereket nem kedvelem 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Pont ez: túl tökéletes csapat (tavalyi PO fiaskótól tekintsünk el), meg hát nehéz a vereséget viselni. 😀deny79
ja azt hittem valami más oka van 😀
egyébként szvsz. éppen Duncan az a játékos akit nem lehet utálni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aki izgalmakat akar, nézze meg Nuggets-Spurs-t, főleg a végét. De utálni fogja a bírókat, akár Spurs, akár Nuggets drukker. Bár jó csapat ennyi lehetőséget kihasznált volna, a SA még mindig az egyik legjobban utált csapat, Duncanestül, és főleg az argentínostul...deny79
...Parkerestül, Popovichostul. Az egész csapat úgy undorító, ahogy van.
A bírók pedig no comment, mocskos csaló bandaBlack_Adder
nem vágom mi undorító a Spursben. Nincsenek nagy arcok, nincs nagyképűség, mindenki végzi a dolgát, ők a nagybetűs csapat.
mentálisan nagyon ott vannak, azért nyernek annyi szoros meccset.eaglesmcnabb
Pont ez: túl tökéletes csapat (tavalyi PO fiaskótól tekintsünk el), meg hát nehéz a vereséget viselni. 😀
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
az év zsákolását láttátok? http://www.youtube.com/watch?v=3huvgd0vkNoHöri
Melo kicsit egykedvűen fogadta a dolgot! 😀
Hm... szépnek szép, de BG tömései még mindig élményszámba mennek, legalábbis nekem. http://www.youtube.com/watch?v=6gG4W0L41FI

Egyébként max 5 centin múlt, hogy ne charging foul legyen. :/

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!