NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
A Spurs azon kevés NBA-csapatok közé tartozik, ahol tudják, hogy mit jelent csapatot építeni. Nagyjából a liga összes csapatának lehetősége volt előttük elhozni a drafton Manut, Parkert vagy Blairt. Ettől függetlenül színtelen-szagtalan csapat, ami legfőképpen Pop hibája (érdeme). De az eredmények őt igazolják.atapapa
Azt senki nem mondta, hogy ne tudnának csapatot építeni (azért ők is csinálnak hülyeséget, Scola pl), a játékukkal sincs semmi bajom, ha van egy olyan játékosod, mint Duncan, akkor ezt kell játszani - és ez megkönnyíti a csapatépítést is. Domináns magas köré mindig könnyebb jó csapatot összerakni, mint egy klasszis irányító köré, de ezt úgyis tudod 😊

Perception is reality.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy Suns W meglehetősen foghíjas kerettel (az új fiúk még; az elcseréltek már nem léptek pályára) Oklahomában. A 'vén csont" Grant Hill hoszú évek óta először dobott 30 pontot (többet mint bárki; Durantet beleértve) és leszedett 11 pattanót mellé. Nem rossz egy 38 évestől....
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Bakker, 31 éves. Jó korban van, nincs is koptatva, mert nem abban a stílusban játszik. Egy az egyben Gundy műve.szaba
jo én mondjuk azt hittem olyan 34-35.Ettől függetlenül én amikor láttam játszani akkor is ez az érzett keletkezett bennem.Mondom meglátjuk majd.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bakker, 31 éves. Jó korban van, nincs is koptatva, mert nem abban a stílusban játszik. Egy az egyben Gundy műve.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Jó kis csere volt tegnap:
Orlando Magic kezdője mától: Gilbert Arenas,Jason Richardson,Hedo Turkoglu,Brandon Bass,Dwight Howard.
Phoenix megkapta Cartert,Pietrust és Gortatot,Washington meg Lewist cserébedeny79
Arenas-nak tradenek nagyon örültem,nagy kedvencem hajdani Agent 0 végre egy bajnokesélyes csapatban...

naon durva lett a Magic kerete,és még Nelson is ott lesz...M_ViCk
Sztem - viccen kívül - ezzel a Washington húzhatja a legnagyobbat. Wall, Young, Lewis trió eszméletlen lehet. Stan van Gundy hülyebaromállat volt, mert 4-be játszatta Lewist, 3-ban ő ölni fog.szaba
Azért Lewis már nem mai gyerek,Orlandoban sem csak azért volt gyengébb mint azelőtt vagy mint még anno a sonicsban mert SVG poszton kívül játszatta hanem azért is mert egyszerűen látszik rajta a kor,szerintem.Aztán persze lehet rám cáfol és megújul a wizzardsban.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó kis csere volt tegnap:
Orlando Magic kezdője mától: Gilbert Arenas,Jason Richardson,Hedo Turkoglu,Brandon Bass,Dwight Howard.
Phoenix megkapta Cartert,Pietrust és Gortatot,Washington meg Lewist cserébedeny79
Arenas-nak tradenek nagyon örültem,nagy kedvencem hajdani Agent 0 végre egy bajnokesélyes csapatban...

naon durva lett a Magic kerete,és még Nelson is ott lesz...M_ViCk
Sztem - viccen kívül - ezzel a Washington húzhatja a legnagyobbat. Wall, Young, Lewis trió eszméletlen lehet. Stan van Gundy hülyebaromállat volt, mert 4-be játszatta Lewist, 3-ban ő ölni fog.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Love kb egy feljavított Brad Miller: ugyanolyan intelligens és jókezű, viszont gyorsabb nála. 1 szériahibát viszont nála se sikerült kijavítani: komoly gondok vannak a fizikális brusztolós magas emberek ellen
Beasley viszont sztem rosszabb játékos mint Love: post-uphoz vékony így nem jó klasszikus 4-es-nek tripla vonalon túlról meg veszélytelen így 3-asnak se az igazi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na a 12. W is megvan sorozatban 😊 egyébként még ettől az 1 pontos sikertől is szorosabbat vártam mert fogadtam arra h lesz hosszabítás, de nem bánom h nem lett 😀
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 545 — Vikings fan
Ebben nem értünk egyet . Mondjuk én utálom Loveot 😀 De azért sokkal jobban vele sem jött volna ki a Heat szóval abból a draftból sokat nem lehetett kihozni.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Igazából azt a cetlit sokkal jobban nem lehetett értékesíteni, mert ha megnézed Rose után Beasley a legjobb játékos arról a draftról max Westbrookot vihették volna. De ha nincs az a draft akkor nincs most ez a trió. 😀 Megérte 😛Toca
Szerintem Beasleynél Mayo, Love és Westbrook is jobb játékosnak tekinthető. Igazából azért furcsa a pick, mert van/volt benne potenciál, csak -- hogy szofisztikált angolnak tűnjek -- vannak/voltak makeup gondok. (na, közben megnéztem, igaz a Win Share nem egy non plusz ultra stat, de viszonylag jó összefoglaló dolog, Beasleyt az említett három úr elveri eddigi karrierjük során http://www.basketball-reference.com/play-index/tiny.cgi?id=fR2sk)

No, de mindegy, nem érdemes erre sok-sok centiméternyi képernyőfelületet szánni. 😊 😀marci
Dehogynem 😀 . Wstbrookot én is írta. Mayo Wade mellé tök idiótaság lett volna, Love meg nem érzem hogy sokkal jobb lenne Beasleynél. Beas-sel főleg magatartás gondok voltak ami Lovenál is eglett volna. És attól hogy idén oneman showzik de folyton veszít a csapata nem lesz sokkal jobb...Toca
Love-nak vannak a legnagyszerűb, és legjelentéktelenebb statisztikái, mióta egyáltalán vezetnek ilyeneket. De amúgy több értelme lett volna őt választani. Jobb a palánk alatt, jobb a vonalon túlról, több esze van a játékhoz. És jobb, mint Bosh, aki szintén egy kis köcsög agresszivitásával rendelkezik védekezésben. Ki nem állhatom az olyan magasembereket, akiket ki lehet tolni a palánk alól.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 545 — Vikings fan
A tankolás (sajnos) teljesen megszokott dolog az NBA-ben, nehéz hibáztatni azt a csapatot, aki így akar magának jobb picket szerezni. Legutóbbi példa a 2007-08-as Heat, akik az utolsó hónapokban már direkt szar játékosokat játszattak. (érdemes megnézni 1-2 boxscore-t, brutális nevek vannak a kezdőben) Aztán más kérdés, hogy a megszerzett 2. cédulát nem a legjobban értékesítették. 😊marci
Igazából azt a cetlit sokkal jobban nem lehetett értékesíteni, mert ha megnézed Rose után Beasley a legjobb játékos arról a draftról max Westbrookot vihették volna. De ha nincs az a draft akkor nincs most ez a trió. 😀 Megérte 😛Toca
Szerintem Beasleynél Mayo, Love és Westbrook is jobb játékosnak tekinthető. Igazából azért furcsa a pick, mert van/volt benne potenciál, csak -- hogy szofisztikált angolnak tűnjek -- vannak/voltak makeup gondok. (na, közben megnéztem, igaz a Win Share nem egy non plusz ultra stat, de viszonylag jó összefoglaló dolog, Beasleyt az említett három úr elveri eddigi karrierjük során http://www.basketball-reference.com/play-index/tiny.cgi?id=fR2sk)

No, de mindegy, nem érdemes erre sok-sok centiméternyi képernyőfelületet szánni. 😊 😀marci
Dehogynem 😀 . Wstbrookot én is írta. Mayo Wade mellé tök idiótaság lett volna, Love meg nem érzem hogy sokkal jobb lenne Beasleynél. Beas-sel főleg magatartás gondok voltak ami Lovenál is eglett volna. És attól hogy idén oneman showzik de folyton veszít a csapata nem lesz sokkal jobb...
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Spurs: már ők is bevallották h anno szándékosan nem tért vissza Robinson h 1/1-ük legyen Duncanért ha ez tisztességes húzás, akkor én még ma meghúzom Jessica Simpsont. Duncan is azért rendesen tud hisztizni ha nem neki fújnak. Parkerről meg annyit h volt edzőm mesélte h anno a francia junior válogatottal járt Magyarországon, konkrétan olyan gyors volt h a számot nem bírták leolvasni a hátáról...empty taxi
A tankolás (sajnos) teljesen megszokott dolog az NBA-ben, nehéz hibáztatni azt a csapatot, aki így akar magának jobb picket szerezni. Legutóbbi példa a 2007-08-as Heat, akik az utolsó hónapokban már direkt szar játékosokat játszattak. (érdemes megnézni 1-2 boxscore-t, brutális nevek vannak a kezdőben) Aztán más kérdés, hogy a megszerzett 2. cédulát nem a legjobban értékesítették. 😊marci
Igazából azt a cetlit sokkal jobban nem lehetett értékesíteni, mert ha megnézed Rose után Beasley a legjobb játékos arról a draftról max Westbrookot vihették volna. De ha nincs az a draft akkor nincs most ez a trió. 😀 Megérte 😛Toca
Szerintem Beasleynél Mayo, Love és Westbrook is jobb játékosnak tekinthető. Igazából azért furcsa a pick, mert van/volt benne potenciál, csak -- hogy szofisztikált angolnak tűnjek -- vannak/voltak makeup gondok. (na, közben megnéztem, igaz a Win Share nem egy non plusz ultra stat, de viszonylag jó összefoglaló dolog, Beasleyt az említett három úr elveri eddigi karrierjük során http://www.basketball-reference.com/play-index/tiny.cgi?id=fR2sk)

No, de mindegy, nem érdemes erre sok-sok centiméternyi képernyőfelületet szánni. 😊 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lassan a Pistons is cserélhetne.
Először is edzőt.
Másodszor meg a fél csapatot.
Hányok attól ami ott van.
T-Mac a legjobbunk,ez mindent elmond.

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Suns nagyon jól jrt ezzel a serével. Megszabadultak egy játékostól, akit el se kellett volna hozniuk, ez csak az egyik legjobb dobójukba került, de kaptak két csereembert, meg egy használhatatlan egykori sztárt. A Magic meg bízik benne, hogy Hedo ott folytatja, ahol két évvel ezelőtt abbahagyta.

A bíráskodásról ezután nem fogok már többet szót ejteni. Ilyen korrupt meccseket én eddig életemben nem láttam az NBA-ben, mint idén. Az, hogy a Clippers ellen kifütyülik az összes magasembert 10 perc alatt, az egy dolog. De ott a zseniális Heat is..... egyenlő körülmények között a halál faszán nem lennének. A "nagycsapatokl" meg ennyi kamufújást szerintem még az életben nem kaptak, mint idén, még a legendásan védett játékosok is időnként csak pislognak.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó kis csere volt tegnap:
Orlando Magic kezdője mától: Gilbert Arenas,Jason Richardson,Hedo Turkoglu,Brandon Bass,Dwight Howard.
Phoenix megkapta Cartert,Pietrust és Gortatot,Washington meg Lewist cserébedeny79
Arenas-nak tradenek nagyon örültem,nagy kedvencem hajdani Agent 0 végre egy bajnokesélyes csapatban...

naon durva lett a Magic kerete,és még Nelson is ott lesz...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 545 — Vikings fan
Spurs: már ők is bevallották h anno szándékosan nem tért vissza Robinson h 1/1-ük legyen Duncanért ha ez tisztességes húzás, akkor én még ma meghúzom Jessica Simpsont. Duncan is azért rendesen tud hisztizni ha nem neki fújnak. Parkerről meg annyit h volt edzőm mesélte h anno a francia junior válogatottal járt Magyarországon, konkrétan olyan gyors volt h a számot nem bírták leolvasni a hátáról...empty taxi
A tankolás (sajnos) teljesen megszokott dolog az NBA-ben, nehéz hibáztatni azt a csapatot, aki így akar magának jobb picket szerezni. Legutóbbi példa a 2007-08-as Heat, akik az utolsó hónapokban már direkt szar játékosokat játszattak. (érdemes megnézni 1-2 boxscore-t, brutális nevek vannak a kezdőben) Aztán más kérdés, hogy a megszerzett 2. cédulát nem a legjobban értékesítették. 😊marci
Igazából azt a cetlit sokkal jobban nem lehetett értékesíteni, mert ha megnézed Rose után Beasley a legjobb játékos arról a draftról max Westbrookot vihették volna. De ha nincs az a draft akkor nincs most ez a trió. 😀 Megérte 😛

Magic ha Arenas nem primadonnáskodik és azt hozza amit eddig tudott(kétlem ) akkor megérte amúgy nem.
A heatnek meg szerintem ez jobb James Hedot bármikor szétszívatja. Basst meg imádom de 8 centivel magasabb Bosh kétlem hogy rendesen megtudja fogni.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jó kis csere volt tegnap:
Orlando Magic kezdője mától: Gilbert Arenas,Jason Richardson,Hedo Turkoglu,Brandon Bass,Dwight Howard.
Phoenix megkapta Cartert,Pietrust és Gortatot,Washington meg Lewist cserébe
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Howard már a félidőben dupla-duplánál... és így is vezet a Philly 😀
szerk.: Parker is elemében volt 😊 nyilván nem látványos amikor az utolsó 2-3 percben vagy 4 labdát szerez, végigviszi a pályán majd pontot dob 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Trade körvonalazódik a Suns és a Magic között(gyakorlatilag már kész ténynek tekinthető):
Suns kapja: Vince Carter (booooooo); Gortat (ő jöhet); Pietrus; 1 db 1. körös pick; 3 millió dollár
Magic Kapja: Jason Richardson 😕 Türkolglu (sokat volt Arizonában; és távol a Magictől) és Earl Clark.

Vajon ki járt ezzel jobban?iktriad
Pietrus szerintem nagyon jó lesz Nash mellé,VC nem fogja azt hozzni mint Ricsi de legalább Hedo szerződésétől megszabadultunk.Nem rossz ez.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
aki teheti szerezze be a tegnap Knicks Heat meccset, öröm volt nézni 😀
több mint 13 éve
Gabor K 15
Kis facelift az Orlandonál:

......the Magic are getting Hedo Turkoglu and Jason Richardson from the Suns and Gilbert Arenas from the Wizards, league sources confirmed to CBSSports.com...

...the Suns send Turkoglu back to Orlando, where he thrived, along with Richardson and Earl Clark for Vince Carter, Marcin Gortat and Mickael Pietrus. Orlando also sends a 2011 first-round pick and cash to Phoenix and acquires Arenas from Washington for Rashard Lewis....


több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Spurs: már ők is bevallották h anno szándékosan nem tért vissza Robinson h 1/1-ük legyen Duncanért ha ez tisztességes húzás, akkor én még ma meghúzom Jessica Simpsont. Duncan is azért rendesen tud hisztizni ha nem neki fújnak. Parkerről meg annyit h volt edzőm mesélte h anno a francia junior válogatottal járt Magyarországon, konkrétan olyan gyors volt h a számot nem bírták leolvasni a hátáról...empty taxi
A tankolás (sajnos) teljesen megszokott dolog az NBA-ben, nehéz hibáztatni azt a csapatot, aki így akar magának jobb picket szerezni. Legutóbbi példa a 2007-08-as Heat, akik az utolsó hónapokban már direkt szar játékosokat játszattak. (érdemes megnézni 1-2 boxscore-t, brutális nevek vannak a kezdőben) Aztán más kérdés, hogy a megszerzett 2. cédulát nem a legjobban értékesítették. 😊marci
Nem véletlen h nem csipázom a Heatet se 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trade körvonalazódik a Suns és a Magic között(gyakorlatilag már kész ténynek tekinthető):
Suns kapja: Vince Carter (booooooo); Gortat (ő jöhet); Pietrus; 1 db 1. körös pick; 3 millió dollár
Magic Kapja: Jason Richardson 😕 Türkolglu (sokat volt Arizonában; és távol a Magictől) és Earl Clark.

Vajon ki járt ezzel jobban?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Spurs témához;Suns drukkerként gondolom nem kell elmagyaráznom mennyire kedvelem a Spurst,de szerintem az elvitathatatlan amit az elmúlt évtizedben összeraktak.A legmeggondoltabb csapatépítés,és managelés,a liga legjobb edzőjével.A Spursnek csak annyi a baja szerintem hogy tipikusan aza csapat amelyet csak a szurkolói szeretnek egyébként semelges ember nincs,vagy a szurkolók akik imádják vagy az összes többi akik ki nem állhatják őket.De ettől még a kétezres évek egyik ha nem a legjobb csapata.Cowboykarcsi
Vita nem a csapat erősségén vagy sikerességén ment, hanem hogy lehet-e őket utálni, illetve hogy hogy lehet őket utálni.
És én pl nem csak azért utálom őket, mert Suns/Nuggets fan vagyok, hanem a játék miatt amit játszanak, meg amúgy is egy unszimpatikus csapatnak tartottam mindig is. azt hogy jó csapat nem vitattam el, azt h Popovich nagy edző nem vitattam el, viszont ettől számomra benne van a 3 legjobban utált csapatban a Miami és a Lakers mellett.

És amúgy is, utálni akárki akárkit, akár indok nélkül is utálhat, ettől ilyen szép a SPORT. 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A Spurs azon kevés NBA-csapatok közé tartozik, ahol tudják, hogy mit jelent csapatot építeni. Nagyjából a liga összes csapatának lehetősége volt előttük elhozni a drafton Manut, Parkert vagy Blairt. Ettől függetlenül színtelen-szagtalan csapat, ami legfőképpen Pop hibája (érdeme). De az eredmények őt igazolják.