NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Redick öles léptekkel közeledik az MVP címhez.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Nyomorék Woodson nem ért a csapatépítéshez sem. 😊
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Larry Brown lemondott a Bobcats vezetőedzői posztjáról.
Paul Silas a legnagyobb esélyes a posztra,de még a kalapban van Patrick Ewing és Mike Woodson neve is.
Közülük csak Ewingot vágom,de ő se tudom,hogy milyen edző,hálás lennék,ha valaki mondana pár szót a fentebb említett úriemberekről (elsősorban vezetőedzői képességükről),előre is köszönömNewman
Woodson tavalyig bezárólag 6 éven át a Hawks edzője volt. Szóval aránylag sikeres, csak a vezetés többet várt volna a kerettől, mint a stabil playoff hely. Charlotte-ban viszont az előrelépés lenne.Höri
Woodson 6 évéből minimum utolsó 3 évben mindenki el akarta takarítani mert irtó hülye döntései vannak. Mondjuk csapatépítéshez talán ért, de nyerni soha nem fog semmit. Én mondjuk nem alkalmaznám sehol 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Larry Brown lemondott a Bobcats vezetőedzői posztjáról.
Paul Silas a legnagyobb esélyes a posztra,de még a kalapban van Patrick Ewing és Mike Woodson neve is.
Közülük csak Ewingot vágom,de ő se tudom,hogy milyen edző,hálás lennék,ha valaki mondana pár szót a fentebb említett úriemberekről (elsősorban vezetőedzői képességükről),előre is köszönömNewman
Silas lett a befutó nem egy rossz edző, de nem is hatalmas mágus ő volt már edző Charlotteban mikor még a Hornets játszott ott. A 2000-01-es szezonja volt tán a legsikeresebb konf elődöntőig vitte a Hornetst a Baron Davis - David Wesley - Jamal Mashburn - PJ Brown - Elden Campbell kezdő 5össel. 4-3-ra kaptak ki a George Karl (pff...) vezette Milwaukeetól (Sam Cassell - Ray Allen - Glenn Robinson - Tim Thomas - Ervin Johnson)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Megvertük az OKC-t :cool:
Fields hasznosságára nincsenek szavak, nekem nem kéne Mayo a helyére.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Larry Brown lemondott a Bobcats vezetőedzői posztjáról.
Paul Silas a legnagyobb esélyes a posztra,de még a kalapban van Patrick Ewing és Mike Woodson neve is.
Közülük csak Ewingot vágom,de ő se tudom,hogy milyen edző,hálás lennék,ha valaki mondana pár szót a fentebb említett úriemberekről (elsősorban vezetőedzői képességükről),előre is köszönömNewman
Woodson tavalyig bezárólag 6 éven át a Hawks edzője volt. Szóval aránylag sikeres, csak a vezetés többet várt volna a kerettől, mint a stabil playoff hely. Charlotte-ban viszont az előrelépés lenne.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Larry Brown lemondott a Bobcats vezetőedzői posztjáról.
Paul Silas a legnagyobb esélyes a posztra,de még a kalapban van Patrick Ewing és Mike Woodson neve is.
Közülük csak Ewingot vágom,de ő se tudom,hogy milyen edző,hálás lennék,ha valaki mondana pár szót a fentebb említett úriemberekről (elsősorban vezetőedzői képességükről),előre is köszönöm

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
kezd tetszeni ez a lakers páros jerseyben. csak a faszomért kezd ez a degenerált graham.

egyébként egy oj. mayo trade is befigyelhet. nem kell feladni favourst érte. csak egy gondolat 😊a.kacsa
Favors. Nem Favours. Ne adjuk el! Nagyon bírom a csávót. Vuja 6th mannek tökéletes. Murphyt kell felpörgetni, Hump nem kezdő szint. Graham meg addig jó, amig Morrow nem jön vissza. 😛szaba
bocs elírtam. én murphyt nem bírom annyira, morrow meg vujasic sztem ugyanaz. igazából mindkettő padról lenne az igazi, csak vkinek kezdeni isk ell 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
kezd tetszeni ez a lakers páros jerseyben. csak a faszomért kezd ez a degenerált graham.

egyébként egy oj. mayo trade is befigyelhet. nem kell feladni favourst érte. csak egy gondolat 😊a.kacsa
Favors. Nem Favours. Ne adjuk el! Nagyon bírom a csávót. Vuja 6th mannek tökéletes. Murphyt kell felpörgetni, Hump nem kezdő szint. Graham meg addig jó, amig Morrow nem jön vissza. 😛
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
kezd tetszeni ez a lakers páros jerseyben. csak a faszomért kezd ez a degenerált graham.

egyébként egy oj. mayo trade is befigyelhet. nem kell feladni favourst érte. csak egy gondolat 😊
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Amúgy Rob Lopez eléggé jó, mióta visszatért. Kíváncsi vagyok, hogy osztják majd szét a perceket a magasoknál Sunsban, nyilván Gortat darálása kelleni fog, de azért támadó oldalon ő akármekkora szupersztár is - nem, nem az - kelleni fog más is. Warrick sztem simán megszívja, hogy Frye jól dobja a triplát, és ezért inkább ő marad benn többet.szaba
Szerintem Carter legyen a kezdő center, mert ha kettes poszton nyomja, a Suns nem lehet bajnok. 😛
Viccen kívül remélem Gortat kezd, nem csak fantasy, hanem ésszerűségi okokból is: a lengyel jelenleg és potenciál tekintetében is jobb, mint a kis Lopez.
De jónak tűnik most az a Frye-kontrakt, szívem szerint még a padról is csak ímmel-ámmal játszatnám. Warrickot viszont nyomatni kéne, akár kezdőből, akár padról 30 perceken át, abban a srácban van fantázia.marci
Ja, én is bírom Warrickot, olcsó Amare' a srác. Jókat húz, sztem beleillik a Suns sémájába. Fryet nem tudom hová tenni, nagyon jól néznek ki a fadeaway triplái - 10 meccsből 2-n bemennek - de sokkal lustább a mozgása, talán palánk alatt se olyan hűdenagy vmi - mondjuk sztem nem szar - szóval nem értem mire fel tolják őt.szaba
Frye konkrétan irgalmatlan lusta. Látszik a pályán is a dolgaiból, illetve azon is h alig szedett fel izmot mióta NBA-játékos lett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Ha 1 meccs alapján nem lehet megítélni egy csapatot, akkor 1 negyed alatt, hogy lehet? 😛
Black_Adder
Ettől függetlenül benne van a pakliban hogy szopunk a Denvertől vagy a Lakers-Dallas meccs valamelyikén.eaglesmcnabb
A Nets-et kihagytad 😛szaba
Valentin napon játszunk a Spurs-el, addig még van idő 😛 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha 1 meccs alapján nem lehet megítélni egy csapatot, akkor 1 negyed alatt, hogy lehet? 😛
Black_Adder
Ettől függetlenül benne van a pakliban hogy szopunk a Denvertől vagy a Lakers-Dallas meccs valamelyikén.eaglesmcnabb
A Nets-et kihagytad 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Ha 1 meccs alapján nem lehet megítélni egy csapatot, akkor 1 negyed alatt, hogy lehet? 😛
Black_Adder
Ezt a negyedet csak a szép játék miatt emeltem ki.
Eddig 24-3 a mérlegünk... Kicsit túlzó, ez tény, de jelenleg max. 3 csapat (Boston, Lakers, Mavericks) jobb csak a Spursnél.
Persze az is benne van a pakliban, hogy 27 meccsből 24-et elcsaltunk 😛
Az egészben az a legdurvább, hogy úgy hozzuk a meccseket, hogy a nagy neveink meccsenként alig lépik át a 30 perc játékidőt 😊

Ettől függetlenül benne van a pakliban hogy szopunk a Denvertől vagy a Lakers-Dallas meccs valamelyikén.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Amúgy Rob Lopez eléggé jó, mióta visszatért. Kíváncsi vagyok, hogy osztják majd szét a perceket a magasoknál Sunsban, nyilván Gortat darálása kelleni fog, de azért támadó oldalon ő akármekkora szupersztár is - nem, nem az - kelleni fog más is. Warrick sztem simán megszívja, hogy Frye jól dobja a triplát, és ezért inkább ő marad benn többet.szaba
Szerintem Carter legyen a kezdő center, mert ha kettes poszton nyomja, a Suns nem lehet bajnok. 😛
Viccen kívül remélem Gortat kezd, nem csak fantasy, hanem ésszerűségi okokból is: a lengyel jelenleg és potenciál tekintetében is jobb, mint a kis Lopez.
De jónak tűnik most az a Frye-kontrakt, szívem szerint még a padról is csak ímmel-ámmal játszatnám. Warrickot viszont nyomatni kéne, akár kezdőből, akár padról 30 perceken át, abban a srácban van fantázia.marci
Ja, én is bírom Warrickot, olcsó Amare' a srác. Jókat húz, sztem beleillik a Suns sémájába. Fryet nem tudom hová tenni, nagyon jól néznek ki a fadeaway triplái - 10 meccsből 2-n bemennek - de sokkal lustább a mozgása, talán palánk alatt se olyan hűdenagy vmi - mondjuk sztem nem szar - szóval nem értem mire fel tolják őt.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Amúgy Rob Lopez eléggé jó, mióta visszatért. Kíváncsi vagyok, hogy osztják majd szét a perceket a magasoknál Sunsban, nyilván Gortat darálása kelleni fog, de azért támadó oldalon ő akármekkora szupersztár is - nem, nem az - kelleni fog más is. Warrick sztem simán megszívja, hogy Frye jól dobja a triplát, és ezért inkább ő marad benn többet.szaba
Szerintem Carter legyen a kezdő center, mert ha kettes poszton nyomja, a Suns nem lehet bajnok. 😛
Viccen kívül remélem Gortat kezd, nem csak fantasy, hanem ésszerűségi okokból is: a lengyel jelenleg és potenciál tekintetében is jobb, mint a kis Lopez.
De jónak tűnik most az a Frye-kontrakt, szívem szerint még a padról is csak ímmel-ámmal játszatnám. Warrickot viszont nyomatni kéne, akár kezdőből, akár padról 30 perceken át, abban a srácban van fantázia.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Amúgy Rob Lopez eléggé jó, mióta visszatért. Kíváncsi vagyok, hogy osztják majd szét a perceket a magasoknál Sunsban, nyilván Gortat darálása kelleni fog, de azért támadó oldalon ő akármekkora szupersztár is - nem, nem az - kelleni fog más is. Warrick sztem simán megszívja, hogy Frye jól dobja a triplát, és ezért inkább ő marad benn többet.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A Nuggets meccs, meg akárhogy szépíted el volt csalva. És csak úgy nyertetek. Nem keresek összeesküvés elméletet, kibaszottul szar a bíráskodás minden meccsen lassan (és nem is csak az NBA-ben) és most (is) mi húztuk a rövidebbet, de ettől tény, h a meccset egy óriási bírói tévedés döntötte el. Ez tény.
És pont emiatt a spurs Nuggets elleni győzelmét 2 dolognak lehet tekinteni, máknak vagy csalásnak. Szóval, ha szerintetek nem mák, csak egy opció marad...

Szerdán remélem nagyon elverünk titeket, kijár már egy, de inkább több zakó oda 😛Black_Adder
1. Láttad annak a meccsnek az utolsó egy-két percét vagy csak Melo belemenését?
2. Hogy a ***** ******* lehet bírói tévedés befújni egy támadót, amikor időben odaér a védő, már áll, jó helyen áll és Melo nem fölé ugrik, nem hamarabb kezdi el a dobást és csak a leérkezésnél ütköznek össze, hanem simán keresztül megy rajta?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
a tájékozatlanabbak hajlamosak máknak beállítani a Spurs sikereitatapapa
A közös meccsünket nézve nekem teljesen egyértelmű, hogy csak a mák és a bírók miatt vezetik a ligát. Majdnem annyira egyértelműen sehol nem lennének ezek nélkül, mint a mákersz, amelynek maga a lételeme hasonló kétségekre épül, és tíz éve kb bűnözés szinten működnek. 😛

Szerdára nagy eséllyel jöhet vissza Birdman és K-Mart, szóval reszkethetnek a csalók, meg fogják kapni, ami jár nekik, az eredmény annyira nem fontos, inkább csak durva helybenhagyást akarok látni, hogy a mészárások perfect munkát végezzenek. 😀TheMileHighCity
nézted a Suns elleni 3. negyedet? ha nem akkor valahonnan szerezd be 😉
egyébként sohasem értettem hogyan lehet egy csapat teljesítményét 1 meccsből megítélni. 😊eaglesmcnabb
Ha 1 meccs alapján nem lehet megítélni egy csapatot, akkor 1 negyed alatt, hogy lehet? 😛
És a Carter, Gorbat, Pietrus trió továbbra se játszott még nálunk, akik meg mentek értelem szerűen már nem. OK 40pont az 40pont, de egyszerűen jókor játszottatok ellenünk. //Csak nem mázlitok volt? 😛

A Nuggets meccs, meg akárhogy szépíted el volt csalva. És csak úgy nyertetek. Nem keresek összeesküvés elméletet, kibaszottul szar a bíráskodás minden meccsen lassan (és nem is csak az NBA-ben) és most (is) mi húztuk a rövidebbet, de ettől tény, h a meccset egy óriási bírói tévedés döntötte el. Ez tény.
És pont emiatt a spurs Nuggets elleni győzelmét 2 dolognak lehet tekinteni, máknak vagy csalásnak. Szóval, ha szerintetek nem mák, csak egy opció marad...

Szerdán remélem nagyon elverünk titeket, kijár már egy, de inkább több zakó oda 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
a tájékozatlanabbak hajlamosak máknak beállítani a Spurs sikereitatapapa
A közös meccsünket nézve nekem teljesen egyértelmű, hogy csak a mák és a bírók miatt vezetik a ligát. Majdnem annyira egyértelműen sehol nem lennének ezek nélkül, mint a mákersz, amelynek maga a lételeme hasonló kétségekre épül, és tíz éve kb bűnözés szinten működnek. 😛

Szerdára nagy eséllyel jöhet vissza Birdman és K-Mart, szóval reszkethetnek a csalók, meg fogják kapni, ami jár nekik, az eredmény annyira nem fontos, inkább csak durva helybenhagyást akarok látni, hogy a mészárások perfect munkát végezzenek. 😀TheMileHighCity
nézted a Suns elleni 3. negyedet? ha nem akkor valahonnan szerezd be 😉
egyébként sohasem értettem hogyan lehet egy csapat teljesítményét 1 meccsből megítélni. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
a tájékozatlanabbak hajlamosak máknak beállítani a Spurs sikereitatapapa
A közös meccsünket nézve nekem teljesen egyértelmű, hogy csak a mák és a bírók miatt vezetik a ligát. Majdnem annyira egyértelműen sehol nem lennének ezek nélkül, mint a mákersz, amelynek maga a lételeme hasonló kétségekre épül, és tíz éve kb bűnözés szinten működnek. 😛

Szerdára nagy eséllyel jöhet vissza Birdman és K-Mart, szóval reszkethetnek a csalók, meg fogják kapni, ami jár nekik, az eredmény annyira nem fontos, inkább csak durva helybenhagyást akarok látni, hogy a mészárások perfect munkát végezzenek. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
The San Antonio Spurs’ Tony Parker and the Boston Celtics’ Paul Pierce today were named the NBA Western and Eastern Conference Players of the Week, respectively, for games played Monday, Dec. 13, through Sunday, Dec. 19. 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bakker, 31 éves. Jó korban van, nincs is koptatva, mert nem abban a stílusban játszik. Egy az egyben Gundy műve.szaba
jo én mondjuk azt hittem olyan 34-35.Ettől függetlenül én amikor láttam játszani akkor is ez az érzett keletkezett bennem.Mondom meglátjuk majd.Cowboykarcsi
Lewis olyan motiválatlan mint nagyon kevesen.

a pénze megvan, a bajnoki címre semmi esély sincs. bele fog szarni az egészbe a fővárosban is.Höri
Sztem meg inkább az szegte kedvét, hogy nem volt normálisan használva a Magicben. Semmi betörés, semmi elzárás, csak állj kinn, az dobd rá. De sztem jó lehet ő a Wizzben.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A Spurs azon kevés NBA-csapatok közé tartozik, ahol tudják, hogy mit jelent csapatot építeni. Nagyjából a liga összes csapatának lehetősége volt előttük elhozni a drafton Manut, Parkert vagy Blairt. Ettől függetlenül színtelen-szagtalan csapat, ami legfőképpen Pop hibája (érdeme). De az eredmények őt igazolják.atapapa
Azt senki nem mondta, hogy ne tudnának csapatot építeni (azért ők is csinálnak hülyeséget, Scola pl), a játékukkal sincs semmi bajom, ha van egy olyan játékosod, mint Duncan, akkor ezt kell játszani - és ez megkönnyíti a csapatépítést is. Domináns magas köré mindig könnyebb jó csapatot összerakni, mint egy klasszis irányító köré, de ezt úgyis tudod 😊Jakehomer
a tájékozatlanabbak hajlamosak máknak beállítani a Spurs sikereit

Irányító köré is lehet csapatot építeni, ha a meghatározó emberek nem a sérültlistán töltik a szezon nagy részét és ha kiemelkedő edző gondozza a csapatot. Sajnos nálunk ezek a körülmények nem voltak adottak. Egy szezonban úsztuk meg a sérüléseket, akkor mentünk is 56 győzelemig.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bakker, 31 éves. Jó korban van, nincs is koptatva, mert nem abban a stílusban játszik. Egy az egyben Gundy műve.szaba
jo én mondjuk azt hittem olyan 34-35.Ettől függetlenül én amikor láttam játszani akkor is ez az érzett keletkezett bennem.Mondom meglátjuk majd.Cowboykarcsi
Lewis olyan motiválatlan mint nagyon kevesen.

a pénze megvan, a bajnoki címre semmi esély sincs. bele fog szarni az egészbe a fővárosban is.