NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Az utolsó pillanatban a győzelmet érő dobást én is az ő kezébe adnám. De attól nem lesz MVP hogy mindent rádob.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Önző volt, de 8 percig egy árva kosarat nem dobtak (senki). Mivel elméletileg ő a csapat vezére (vagy az akar lenni) elvállalta a dobásokat.Fucu
Viszont az biztos, hogy akkor lesz nagy játékos ha megtanulja elpasszolni a labdát amikor 4-en vannak rajta.Matthew99
ebben egyetértek, de vannak olyan helyzetek amikor el kell vállalni a dobásokat
azért így is kiosztott 8-9 assist-ot



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Önző volt, de 8 percig egy árva kosarat nem dobtak (senki). Mivel elméletileg ő a csapat vezére (vagy az akar lenni) elvállalta a dobásokat.Fucu
Viszont az biztos, hogy akkor lesz nagy játékos ha megtanulja elpasszolni a labdát amikor 4-en vannak rajta.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Önző volt, de 8 percig egy árva kosarat nem dobtak (senki). Mivel elméletileg ő a csapat vezére (vagy az akar lenni) elvállalta a dobásokat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 417 — TODDHERREMANS79
Iversont ismerted? 😉Matthew99
ismertem, de felfoghatatlan hogy mekkora tehetség, kurva nagy játékos lehetne belőle, de amíg ezt csinálja nem lesz. Míg azért Iverson volt MVP, addig Rose nem lesz ha ezt folytatja.eaglesmcnabb
iverson egy, a mostani bullsnál fényévekkel szarabb emberekből álló Sixerst vitt döntőig egyedül. SZóval önzően is lehet valaki jó egy MVP-re.haromt
értem. De nálam sokkal inkább önző az aki erőlteti ami esélytelen. ha valaki 30 próbálkozásból bever 22-23-at annak azt mondom hogy rendben van, de aki 28-ból 12-őt, ráadásul úgy hogy csomószor passzolhatna sokkal jobb helyzetben levő embernek aki simán van akkora játékos hogy megoldja a helyzetet... Hát nem tudom nekem ez az önző. Pedig hangsúlyozom, egyébként egy rohadt tehetséges játékosról van szó.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én még ilyen önző játékost nem nagyon láttam mint ez a Rose gyerek...eaglesmcnabb
Iversont ismerted? 😉Matthew99
ismertem, de felfoghatatlan hogy mekkora tehetség, kurva nagy játékos lehetne belőle, de amíg ezt csinálja nem lesz. Míg azért Iverson volt MVP, addig Rose nem lesz ha ezt folytatja.eaglesmcnabb
iverson egy, a mostani bullsnál fényévekkel szarabb emberekből álló Sixerst vitt döntőig egyedül. SZóval önzően is lehet valaki jó egy MVP-re.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 417 — TODDHERREMANS79
Én még ilyen önző játékost nem nagyon láttam mint ez a Rose gyerek...eaglesmcnabb
Iversont ismerted? 😉Matthew99
ismertem, de felfoghatatlan hogy mekkora tehetség, kurva nagy játékos lehetne belőle, de amíg ezt csinálja nem lesz. Míg azért Iverson volt MVP, addig Rose nem lesz ha ezt folytatja.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Redick öles léptekkel közeledik az MVP címhez.Höri
néztem a Spurs elleni meccs 4. negyedét, azt mondta Török Péter, hogy úgy dobja a 3-asokat, mint más a ziccert 😀Hurka
ezt minden meccsen rámondja valakire, nem nagy dícséret 😕

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Redick öles léptekkel közeledik az MVP címhez.Höri
néztem a Spurs elleni meccs 4. negyedét, azt mondta Török Péter, hogy úgy dobja a 3-asokat, mint más a ziccert 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Én még ilyen önző játékost nem nagyon láttam mint ez a Rose gyerek...eaglesmcnabb
Iversont ismerted? 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 417 — TODDHERREMANS79
Én még ilyen önző játékost nem nagyon láttam mint ez a Rose gyerek...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Redick öles léptekkel közeledik az MVP címhez.Höri
És ami még jobb, hogy nálam van. 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Redick öles léptekkel közeledik az MVP címhez.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 532
Nyomorék Woodson nem ért a csapatépítéshez sem. 😊
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Larry Brown lemondott a Bobcats vezetőedzői posztjáról.
Paul Silas a legnagyobb esélyes a posztra,de még a kalapban van Patrick Ewing és Mike Woodson neve is.
Közülük csak Ewingot vágom,de ő se tudom,hogy milyen edző,hálás lennék,ha valaki mondana pár szót a fentebb említett úriemberekről (elsősorban vezetőedzői képességükről),előre is köszönömNewman
Woodson tavalyig bezárólag 6 éven át a Hawks edzője volt. Szóval aránylag sikeres, csak a vezetés többet várt volna a kerettől, mint a stabil playoff hely. Charlotte-ban viszont az előrelépés lenne.Höri
Woodson 6 évéből minimum utolsó 3 évben mindenki el akarta takarítani mert irtó hülye döntései vannak. Mondjuk csapatépítéshez talán ért, de nyerni soha nem fog semmit. Én mondjuk nem alkalmaznám sehol 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Larry Brown lemondott a Bobcats vezetőedzői posztjáról.
Paul Silas a legnagyobb esélyes a posztra,de még a kalapban van Patrick Ewing és Mike Woodson neve is.
Közülük csak Ewingot vágom,de ő se tudom,hogy milyen edző,hálás lennék,ha valaki mondana pár szót a fentebb említett úriemberekről (elsősorban vezetőedzői képességükről),előre is köszönömNewman
Silas lett a befutó nem egy rossz edző, de nem is hatalmas mágus ő volt már edző Charlotteban mikor még a Hornets játszott ott. A 2000-01-es szezonja volt tán a legsikeresebb konf elődöntőig vitte a Hornetst a Baron Davis - David Wesley - Jamal Mashburn - PJ Brown - Elden Campbell kezdő 5össel. 4-3-ra kaptak ki a George Karl (pff...) vezette Milwaukeetól (Sam Cassell - Ray Allen - Glenn Robinson - Tim Thomas - Ervin Johnson)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Megvertük az OKC-t :cool:
Fields hasznosságára nincsenek szavak, nekem nem kéne Mayo a helyére.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Larry Brown lemondott a Bobcats vezetőedzői posztjáról.
Paul Silas a legnagyobb esélyes a posztra,de még a kalapban van Patrick Ewing és Mike Woodson neve is.
Közülük csak Ewingot vágom,de ő se tudom,hogy milyen edző,hálás lennék,ha valaki mondana pár szót a fentebb említett úriemberekről (elsősorban vezetőedzői képességükről),előre is köszönömNewman
Woodson tavalyig bezárólag 6 éven át a Hawks edzője volt. Szóval aránylag sikeres, csak a vezetés többet várt volna a kerettől, mint a stabil playoff hely. Charlotte-ban viszont az előrelépés lenne.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Larry Brown lemondott a Bobcats vezetőedzői posztjáról.
Paul Silas a legnagyobb esélyes a posztra,de még a kalapban van Patrick Ewing és Mike Woodson neve is.
Közülük csak Ewingot vágom,de ő se tudom,hogy milyen edző,hálás lennék,ha valaki mondana pár szót a fentebb említett úriemberekről (elsősorban vezetőedzői képességükről),előre is köszönöm

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
kezd tetszeni ez a lakers páros jerseyben. csak a faszomért kezd ez a degenerált graham.

egyébként egy oj. mayo trade is befigyelhet. nem kell feladni favourst érte. csak egy gondolat 😊a.kacsa
Favors. Nem Favours. Ne adjuk el! Nagyon bírom a csávót. Vuja 6th mannek tökéletes. Murphyt kell felpörgetni, Hump nem kezdő szint. Graham meg addig jó, amig Morrow nem jön vissza. 😛szaba
bocs elírtam. én murphyt nem bírom annyira, morrow meg vujasic sztem ugyanaz. igazából mindkettő padról lenne az igazi, csak vkinek kezdeni isk ell 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
kezd tetszeni ez a lakers páros jerseyben. csak a faszomért kezd ez a degenerált graham.

egyébként egy oj. mayo trade is befigyelhet. nem kell feladni favourst érte. csak egy gondolat 😊a.kacsa
Favors. Nem Favours. Ne adjuk el! Nagyon bírom a csávót. Vuja 6th mannek tökéletes. Murphyt kell felpörgetni, Hump nem kezdő szint. Graham meg addig jó, amig Morrow nem jön vissza. 😛
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
kezd tetszeni ez a lakers páros jerseyben. csak a faszomért kezd ez a degenerált graham.

egyébként egy oj. mayo trade is befigyelhet. nem kell feladni favourst érte. csak egy gondolat 😊
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Amúgy Rob Lopez eléggé jó, mióta visszatért. Kíváncsi vagyok, hogy osztják majd szét a perceket a magasoknál Sunsban, nyilván Gortat darálása kelleni fog, de azért támadó oldalon ő akármekkora szupersztár is - nem, nem az - kelleni fog más is. Warrick sztem simán megszívja, hogy Frye jól dobja a triplát, és ezért inkább ő marad benn többet.szaba
Szerintem Carter legyen a kezdő center, mert ha kettes poszton nyomja, a Suns nem lehet bajnok. 😛
Viccen kívül remélem Gortat kezd, nem csak fantasy, hanem ésszerűségi okokból is: a lengyel jelenleg és potenciál tekintetében is jobb, mint a kis Lopez.
De jónak tűnik most az a Frye-kontrakt, szívem szerint még a padról is csak ímmel-ámmal játszatnám. Warrickot viszont nyomatni kéne, akár kezdőből, akár padról 30 perceken át, abban a srácban van fantázia.marci
Ja, én is bírom Warrickot, olcsó Amare' a srác. Jókat húz, sztem beleillik a Suns sémájába. Fryet nem tudom hová tenni, nagyon jól néznek ki a fadeaway triplái - 10 meccsből 2-n bemennek - de sokkal lustább a mozgása, talán palánk alatt se olyan hűdenagy vmi - mondjuk sztem nem szar - szóval nem értem mire fel tolják őt.szaba
Frye konkrétan irgalmatlan lusta. Látszik a pályán is a dolgaiból, illetve azon is h alig szedett fel izmot mióta NBA-játékos lett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ha 1 meccs alapján nem lehet megítélni egy csapatot, akkor 1 negyed alatt, hogy lehet? 😛
Black_Adder
Ettől függetlenül benne van a pakliban hogy szopunk a Denvertől vagy a Lakers-Dallas meccs valamelyikén.eaglesmcnabb
A Nets-et kihagytad 😛szaba
Valentin napon játszunk a Spurs-el, addig még van idő 😛 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha 1 meccs alapján nem lehet megítélni egy csapatot, akkor 1 negyed alatt, hogy lehet? 😛
Black_Adder
Ettől függetlenül benne van a pakliban hogy szopunk a Denvertől vagy a Lakers-Dallas meccs valamelyikén.eaglesmcnabb
A Nets-et kihagytad 😛