NBA

33 feliratkozó

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Egy fénykorában lévő Iversonnál nem volt ritka a meccsenként 40 FGA Rose-nak sztem alig volt még ilyen meccse... Önzőség terén egyébként Kobet se kell félteni...empty taxi
attól hogy neked kell elvállalni mindent még nem vagy önző. Ennyi erővel az összes top pontszerző önző mert sokszor dobnakharomt
egy 20-25 pontos játékosnak ált. 25-30 FGA-ja van meccsenként...empty taxi
Sorry, de nem. Idén egyedül Monta van 20.0 FGA felett, kemény 20.3-mal. Ha egy FGA-ra egy pontot tud termelni, nem ő az elsőszámú scoring option.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Egy fénykorában lévő Iversonnál nem volt ritka a meccsenként 40 FGA Rose-nak sztem alig volt még ilyen meccse... Önzőség terén egyébként Kobet se kell félteni...empty taxi
attól hogy neked kell elvállalni mindent még nem vagy önző. Ennyi erővel az összes top pontszerző önző mert sokszor dobnakharomt
egy 20-25 pontos játékosnak ált. 25-30 FGA-ja van meccsenként...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Egy fénykorában lévő Iversonnál nem volt ritka a meccsenként 40 FGA Rose-nak sztem alig volt még ilyen meccse... Önzőség terén egyébként Kobet se kell félteni...empty taxi
attól hogy neked kell elvállalni mindent még nem vagy önző. Ennyi erővel az összes top pontszerző önző mert sokszor dobnakharomt
azért, amit Kobe csinál, az már tényleg önzőség, vagyis amit csinált 1-2 éve. Esélye nem volt, hogy bedobja, de mégis elvállalta bárhonnan
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy fénykorában lévő Iversonnál nem volt ritka a meccsenként 40 FGA Rose-nak sztem alig volt még ilyen meccse... Önzőség terén egyébként Kobet se kell félteni...empty taxi
attól hogy neked kell elvállalni mindent még nem vagy önző. Ennyi erővel az összes top pontszerző önző mert sokszor dobnak
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Egy fénykorában lévő Iversonnál nem volt ritka a meccsenként 40 FGA Rose-nak sztem alig volt még ilyen meccse... Önzőség terén egyébként Kobet se kell félteni...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha már önzőség: Ray Allen, Glen Robinson duó Milwaukee-ban mindent vitt, mikor elkapták a fonalat 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
J.J. REEEEEEEDICK!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
PP egy csöppet meg lett most alázva 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
annyit szeretnék mondani a témával kapcsolatban, hogy

starburyHöri
ne szidd korábbi kedvencem. Starbury király volt
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
annyit szeretnék mondani a témával kapcsolatban, hogy

starburyHöri
legkirályabb arc volt. Nagyon sajnálom hogy soha nem játszhatott Melo-val 😊

Mondjuk ő annyira önző volt hogy rendszeresen top5 volt assistban, pontokban meg soha
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
annyit szeretnék mondani a témával kapcsolatban, hogy

starbury

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem fogom bizonygatni hogy nem önző, annyi Bulls meccset nem láttam idén, hogy ez mennyire volt kiugró eset 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Az utolsó pillanatban a győzelmet érő dobást én is az ő kezébe adnám. De attól nem lesz MVP hogy mindent rádob.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Önző volt, de 8 percig egy árva kosarat nem dobtak (senki). Mivel elméletileg ő a csapat vezére (vagy az akar lenni) elvállalta a dobásokat.Fucu
Viszont az biztos, hogy akkor lesz nagy játékos ha megtanulja elpasszolni a labdát amikor 4-en vannak rajta.Matthew99
ebben egyetértek, de vannak olyan helyzetek amikor el kell vállalni a dobásokat
azért így is kiosztott 8-9 assist-ot



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Önző volt, de 8 percig egy árva kosarat nem dobtak (senki). Mivel elméletileg ő a csapat vezére (vagy az akar lenni) elvállalta a dobásokat.Fucu
Viszont az biztos, hogy akkor lesz nagy játékos ha megtanulja elpasszolni a labdát amikor 4-en vannak rajta.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Önző volt, de 8 percig egy árva kosarat nem dobtak (senki). Mivel elméletileg ő a csapat vezére (vagy az akar lenni) elvállalta a dobásokat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Iversont ismerted? 😉Matthew99
ismertem, de felfoghatatlan hogy mekkora tehetség, kurva nagy játékos lehetne belőle, de amíg ezt csinálja nem lesz. Míg azért Iverson volt MVP, addig Rose nem lesz ha ezt folytatja.eaglesmcnabb
iverson egy, a mostani bullsnál fényévekkel szarabb emberekből álló Sixerst vitt döntőig egyedül. SZóval önzően is lehet valaki jó egy MVP-re.haromt
értem. De nálam sokkal inkább önző az aki erőlteti ami esélytelen. ha valaki 30 próbálkozásból bever 22-23-at annak azt mondom hogy rendben van, de aki 28-ból 12-őt, ráadásul úgy hogy csomószor passzolhatna sokkal jobb helyzetben levő embernek aki simán van akkora játékos hogy megoldja a helyzetet... Hát nem tudom nekem ez az önző. Pedig hangsúlyozom, egyébként egy rohadt tehetséges játékosról van szó.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én még ilyen önző játékost nem nagyon láttam mint ez a Rose gyerek...eaglesmcnabb
Iversont ismerted? 😉Matthew99
ismertem, de felfoghatatlan hogy mekkora tehetség, kurva nagy játékos lehetne belőle, de amíg ezt csinálja nem lesz. Míg azért Iverson volt MVP, addig Rose nem lesz ha ezt folytatja.eaglesmcnabb
iverson egy, a mostani bullsnál fényévekkel szarabb emberekből álló Sixerst vitt döntőig egyedül. SZóval önzően is lehet valaki jó egy MVP-re.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Én még ilyen önző játékost nem nagyon láttam mint ez a Rose gyerek...eaglesmcnabb
Iversont ismerted? 😉Matthew99
ismertem, de felfoghatatlan hogy mekkora tehetség, kurva nagy játékos lehetne belőle, de amíg ezt csinálja nem lesz. Míg azért Iverson volt MVP, addig Rose nem lesz ha ezt folytatja.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Redick öles léptekkel közeledik az MVP címhez.Höri
néztem a Spurs elleni meccs 4. negyedét, azt mondta Török Péter, hogy úgy dobja a 3-asokat, mint más a ziccert 😀Hurka
ezt minden meccsen rámondja valakire, nem nagy dícséret 😕

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Redick öles léptekkel közeledik az MVP címhez.Höri
néztem a Spurs elleni meccs 4. negyedét, azt mondta Török Péter, hogy úgy dobja a 3-asokat, mint más a ziccert 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Én még ilyen önző játékost nem nagyon láttam mint ez a Rose gyerek...eaglesmcnabb
Iversont ismerted? 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Én még ilyen önző játékost nem nagyon láttam mint ez a Rose gyerek...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Redick öles léptekkel közeledik az MVP címhez.Höri
És ami még jobb, hogy nálam van. 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Redick öles léptekkel közeledik az MVP címhez.