NBA

33 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért most West bőven megérdemli őrület, amit megy. Remélem, ha összetalálkozunk velük a PO-ban (Rockets), a csapat nem nő fel hozzá. Az meg el sem hiszem, hogy keletről a Boston így belejött, az se semmi amit Thomas csinál. Egy Rockets-Celtic döntővel nem lennék elégedetlen 😊, bár eléggé sansztalanak látom.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
MVP?
 www.espn.com/sportsnation/story/_/id/19067720/sportsnation-your-pick-tight-nba-mvp-race
| 34ezer szavazat után, 58% Westbrook és 14 Harden, meglepett de tetszik 😊 bár nyílván komolytalan így hogy Jamesnek több mint a szakállasnak |
braxa88
Nem a legértékesebb játékos díja ez, hanem a legfelkapottabbé.
Modjuk ezek közül leginkább Westbrook.

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
MVP?
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0329%2Fr194930_2_1296x729_16-9.jpg
Vote: Who's your pick in tight NBA MVP race?
This season will see one of the closer races for MVP that the NBA has had in awhile. Who do you think deserves the award?

| 34ezer szavazat után, 58% Westbrook és 14 Harden, meglepett de tetszik 😊 bár nyílván komolytalan így hogy Jamesnek több mint a szakállasnak |
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Curry pedig TD-t passzolt 😊 Van a kis fickónak karja...
 www.youtube.com/watch?v=NDi0RFtqpQ4
Chargers LT
azért Curry 191 centi és 86 kiló, azzal nem nagy kunszt.
ilyen én is indítottam anno, pedig akkor kb 186/80 voltam.
slowmotion
Én 193 centi és jelenleg 89 kiló, ha nem is ekkora intenzitással, de azért nem kivitelezhetetlen, ha formában van az ember. 😀
Vrij6
pontosan
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Curry pedig TD-t passzolt 😊 Van a kis fickónak karja...
 www.youtube.com/watch?v=NDi0RFtqpQ4
Chargers LT
azért Curry 191 centi és 86 kiló, azzal nem nagy kunszt.
ilyen én is indítottam anno, pedig akkor kb 186/80 voltam.
slowmotion
Én 193 centi és jelenleg 89 kiló, ha nem is ekkora intenzitással, de azért nem kivitelezhetetlen, ha formában van az ember. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Devin Booker 70(!!!) pontot az éjjel a Celticsnek. Természetesen a Suns ennek ellenére is kikapott...
iktriad
mielőtt valaki megnézné a meccset

kb. a nulladik perctől kezdve 20 ponttal ment a Celtics végig, a második negyedtől kezdve pedig félgőzzel játszottak, Booker meg hajigált. A negyedik negyedben egyszer feljött a Suns -11-re is..., majd a Celtics megrázta magát és visszamentek -24-re. Miután Booker elérte az 50-et, utána nem védekeztek rajta a Celticsből, végig hagyták neki, hogy üresből szórjon.

Szóval ez nem olyan, mint pl. prime Kobe 50-es, 60-as meccsei ahol azért dobott ennyit, mert kulcsszituban mindig nála volt a labda. Ez egy garbage time 70-es, sajnáltam a nézőket, hogy nem meccset láttak, hanem egy edzést.
sapka
A meccs közepén volt pár uncontested dobása, utána és előtte minden dobásánál ott voltak a Celtics védői. Szóval valószínűleg egy másik meccset láttunk.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Curry pedig TD-t passzolt 😊 Van a kis fickónak karja...
 www.youtube.com/watch?v=NDi0RFtqpQ4
Chargers LT
azért Curry 191 centi és 86 kiló, azzal nem nagy kunszt.
ilyen én is indítottam anno, pedig akkor kb 186/80 voltam.
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Devin Booker 70(!!!) pontot az éjjel a Celticsnek. Természetesen a Suns ennek ellenére is kikapott...
iktriad
egy ideje már (sajnos) nem nagyon van kapacitásom követni őket, de látom még mindig ugyan az a "elátkozott" csapat ami eddig is volt....
Cowboykarcsi90
Azt még valahogy felfogom, hogy játszanak a fiatalok, de a Watson edző dolgot nem tudom megemészteni.
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Devin Booker 70(!!!) pontot az éjjel a Celticsnek. Természetesen a Suns ennek ellenére is kikapott...
iktriad
mielőtt valaki megnézné a meccset

kb. a nulladik perctől kezdve 20 ponttal ment a Celtics végig, a második negyedtől kezdve pedig félgőzzel játszottak, Booker meg hajigált. A negyedik negyedben egyszer feljött a Suns -11-re is..., majd a Celtics megrázta magát és visszamentek -24-re. Miután Booker elérte az 50-et, utána nem védekeztek rajta a Celticsből, végig hagyták neki, hogy üresből szórjon.

Szóval ez nem olyan, mint pl. prime Kobe 50-es, 60-as meccsei ahol azért dobott ennyit, mert kulcsszituban mindig nála volt a labda. Ez egy garbage time 70-es, sajnáltam a nézőket, hogy nem meccset láttak, hanem egy edzést.
sapka
és 50ig hogy jutott el? akkor is garbagetime volt?
braxa88
A meccs első 5 percétől kezdve 20-szal ment a Celtics. Igen, végig garbage time volt.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Devin Booker 70(!!!) pontot az éjjel a Celticsnek. Természetesen a Suns ennek ellenére is kikapott...
iktriad
mielőtt valaki megnézné a meccset

kb. a nulladik perctől kezdve 20 ponttal ment a Celtics végig, a második negyedtől kezdve pedig félgőzzel játszottak, Booker meg hajigált. A negyedik negyedben egyszer feljött a Suns -11-re is..., majd a Celtics megrázta magát és visszamentek -24-re. Miután Booker elérte az 50-et, utána nem védekeztek rajta a Celticsből, végig hagyták neki, hogy üresből szórjon.

Szóval ez nem olyan, mint pl. prime Kobe 50-es, 60-as meccsei ahol azért dobott ennyit, mert kulcsszituban mindig nála volt a labda. Ez egy garbage time 70-es, sajnáltam a nézőket, hogy nem meccset láttak, hanem egy edzést.
sapka
és 50ig hogy jutott el? akkor is garbagetime volt?

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Devin Booker 70(!!!) pontot az éjjel a Celticsnek. Természetesen a Suns ennek ellenére is kikapott...
iktriad
mielőtt valaki megnézné a meccset

kb. a nulladik perctől kezdve 20 ponttal ment a Celtics végig, a második negyedtől kezdve pedig félgőzzel játszottak, Booker meg hajigált. A negyedik negyedben egyszer feljött a Suns -11-re is..., majd a Celtics megrázta magát és visszamentek -24-re. Miután Booker elérte az 50-et, utána nem védekeztek rajta a Celticsből, végig hagyták neki, hogy üresből szórjon.

Szóval ez nem olyan, mint pl. prime Kobe 50-es, 60-as meccsei ahol azért dobott ennyit, mert kulcsszituban mindig nála volt a labda. Ez egy garbage time 70-es, sajnáltam a nézőket, hogy nem meccset láttak, hanem egy edzést.

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Devin Booker 70(!!!) pontot az éjjel a Celticsnek. Természetesen a Suns ennek ellenére is kikapott...
iktriad
egy ideje már (sajnos) nem nagyon van kapacitásom követni őket, de látom még mindig ugyan az a "elátkozott" csapat ami eddig is volt....

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Curry pedig TD-t passzolt 😊 Van a kis fickónak karja...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Devin Booker 70(!!!) pontot az éjjel a Celticsnek. Természetesen a Suns ennek ellenére is kikapott...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hogy tankolunk-e?
 www.kephost.com/images/2017/03/09/eee.jpg

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
hogyhogy nincs még itt ?

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Azok az értelmes fejek 😀
 www.youtube.com/watch?v=iammcVpuOjs


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
dawyd728 3 651
Szerintem Thomasszal a kezdőben nem hisz a bajnoki címben. Én se hiszek.
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Noelért cserélhetett volna Ainge...Ennyit mindenképpen megért volna szerintem. Vagy legalább Bogutért adott volna vmi szotyit a Philly-nek...
Viszont örülök, hogy nem cserélte el az idei Nets picket és remélem a draft előtt sem fogja (főleg ha 1/1 lenne).
Habi
Pont ezt nem értem Aingebe, tényleg 1/1 körüli lesz a pick. 25% az már biztos. Ott csak Pg-t lehet választani mostani drafton. Legrosszabb eset Fultz SG lesz, de szerintem IT-vel elég rossz pár lennének... Szóval ez így miért is jó??

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Nate Robinson 😀
 index.hu/sport/kosarlabda/2017/02/27/nate_robinson_lab_kozotti_cselezes/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Noelért cserélhetett volna Ainge...Ennyit mindenképpen megért volna szerintem. Vagy legalább Bogutért adott volna vmi szotyit a Philly-nek...
Viszont örülök, hogy nem cserélte el az idei Nets picket és remélem a draft előtt sem fogja (főleg ha 1/1 lenne).


JT Daniels fan
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
"Nerlens Noel will be traded from the Philadelphia 76ers to the Dallas Mavericks for Andrew Bogut, Justin Anderson, and a conditional first-round pick, per Marc Stein."
Coolearie
Top18 védett. Kérdés jövőre mekkora védettség van rajta.
dawyd728
két második körösre változik jövőre

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
dawyd728 3 651
"Nerlens Noel will be traded from the Philadelphia 76ers to the Dallas Mavericks for Andrew Bogut, Justin Anderson, and a conditional first-round pick, per Marc Stein."
Coolearie
Top18 védett. Kérdés jövőre mekkora védettség van rajta.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
"Nerlens Noel will be traded from the Philadelphia 76ers to the Dallas Mavericks for Andrew Bogut, Justin Anderson, and a conditional first-round pick, per Marc Stein."