NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 296
Hallgatólagos megegyezésen alapszik, h míg magyarul az ismétlést nem adja a SportTV, addig csak titkosan szabad a hajnali meccsekről beszélni?
dawyd728
Ilyet utoljára 2007-ben láttam még a Monday Night Football meccsekkel kapcsolatban az nfl.hu-n 😊

És minden kezdődik előlről... Az első 2 meccs után nem sok esélyt adtam volna Jameséknek, de innen szerintem behúzzák...megint.NB2
Celtics drukkerként egy pillanatig nem tudtam komolyan venni, hogy továbbjuthatunk, még 2-0-nál sem. Egyszerűen túl hihetetlen volt.
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Egyébként elvonatkoztatva a pénz adta lehetőségektől és az erőegyensúly felborulásától, azért nekem nagyon imponál amit a Warriors megcsinált. Mert ez azért nem csak arról szólt, hogy összeraktak 3-4 top játékost és kész. Annak a 3-4 játékosnak úgy is kell utána működnie, hogy egymást erősítsék, ne kioltsák. Ami azért liga szerte konstans probléma, szóval nem könnyű megcsinálni. Az Oklahoma-nak például ott volt a Westbrook, Harden, KD hármasa, akikkel kb. ugyanilyen dominánsak lehettek volna, ha rá tudtak volna érezni, hogy hogyan lehet őket egyben tartani. Ez az NBA-ben a siker egyik kulcsa, ahol kicsi a csapat létszám ezért 1-1 egó sokkal erőteljesebben jelenik meg, mint mondjuk az NFL-ben vagy NHL-ben több tucatnyi méretű rostereknél.

Látjuk, hogy az NFL csapatok mit kínlódnak a sztárjaikkal (Kawai Leonard, Kirie Irving, Dwayne Wade, stb., stb). Pedig csak a tehetség alapján no brainer, hogy velük erősebb lehetne a csapat, mint nélkülük. Csak általában nem sikerül, hogy velük egy irányba tolja mindenki a szekeret. Oaklandben meg sikerült.
peterk2005
Na, végre valaki aki meglátja ezt is. Ott volt/van minden csapat előtt ugyanúgy az évek alatt a lehetőség hogy véghezvigyenek ilyen csapatépítéseket, mégse tudták mostanában. Sokan már úgy fröcsögnek, meg gyűlölködnek, mintha ez egy összevásárolt sztárcsapat lenne csak, nulla szakmai munkával, csapatépítéssel, stb. Ezért nem kéne utálni minket, talán inkább lemásolni.

Szerkesztette: zavi27
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 791 — The Mathematician
És minden kezdődik előlről... Az első 2 meccs után nem sok esélyt adtam volna Jameséknek, de innen szerintem behúzzák...megint.
NB2
A következő bostoni meccsen múlik minden. Ha azt sikerül behúznia a Celticsnek, akkor még lehet ez nagyon szoros is.
peterk2005
ha a helyzet bemegy és a bíró is megadja akkor lehet hogy gól

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 628 — Vikings fan
És minden kezdődik előlről... Az első 2 meccs után nem sok esélyt adtam volna Jameséknek, de innen szerintem behúzzák...megint.
NB2
A következő bostoni meccsen múlik minden. Ha azt sikerül behúznia a Celticsnek, akkor még lehet ez nagyon szoros is.
peterk2005
Zombori úr, maga az ? 😀
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
És minden kezdődik előlről... Az első 2 meccs után nem sok esélyt adtam volna Jameséknek, de innen szerintem behúzzák...megint.
NB2
A következő bostoni meccsen múlik minden. Ha azt sikerül behúznia a Celticsnek, akkor még lehet ez nagyon szoros is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 791 — The Mathematician
ez olyan, hogy aki nem akar eredményt látni az nem nyitja meg a fórum topicot
Negritis
még ha csak ez az egy hely lenne amit el kell kerülni!manapság ha felvételről este akar az ember egy meccset visszanézni az minden esetben egy szép kihívás !ezer helyről jönnek az infók!egész napos koncentrációt igényel csak egy percnyi figyelem kiesés és könnyen annyi ...😊
yooker
konkrétan nem nfl/nba/foci követő kollégáim spoilereznek el lakers, broncos vagy liverpool meccseket
szóval én letettem ár erről

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 868 — nabege2@yahoo.com
ez olyan, hogy aki nem akar eredményt látni az nem nyitja meg a fórum topicot
Negritis
Mondjuk ebben itt igazad van, mert a fórum 99,99%-a nem foglalkozik az NBA-vel. Mikor hétfő/kedd/péntek reggel próbálom megúszni az NFL eredményt itt piszok nehéz😊 Volt, hogy az egyéb témákban volt rá utalás!
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 317 — Expect the Best !
ez olyan, hogy aki nem akar eredményt látni az nem nyitja meg a fórum topicot
Negritis
még ha csak ez az egy hely lenne amit el kell kerülni!manapság ha felvételről este akar az ember egy meccset visszanézni az minden esetben egy szép kihívás !ezer helyről jönnek az infók!egész napos koncentrációt igényel csak egy percnyi figyelem kiesés és könnyen annyi ...😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 791 — The Mathematician
ez olyan, hogy aki nem akar eredményt látni az nem nyitja meg a fórum topicot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 868 — nabege2@yahoo.com
Fél10-kor talán még volt aki nem látta, ez egy gesztus. Én úgy vagyok vele ez egy NFL fórum, lehet, hogy az emberek csak délután nézik meg a meccset majd.
több mint 5 éve
dawyd728 3 677
Hallgatólagos megegyezésen alapszik, h míg magyarul az ismétlést nem adja a SportTV, addig csak titkosan szabad a hajnali meccsekről beszélni?
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 868 — nabege2@yahoo.com
| És minden kezdődik előlről... Az első 2 meccs után nem sok esélyt adtam volna Jameséknek, de innen szerintem behúzzák...megint |
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként elvonatkoztatva a pénz adta lehetőségektől és az erőegyensúly felborulásától, azért nekem nagyon imponál amit a Warriors megcsinált. Mert ez azért nem csak arról szólt, hogy összeraktak 3-4 top játékost és kész. Annak a 3-4 játékosnak úgy is kell utána működnie, hogy egymást erősítsék, ne kioltsák. Ami azért liga szerte konstans probléma, szóval nem könnyű megcsinálni. Az Oklahoma-nak például ott volt a Westbrook, Harden, KD hármasa, akikkel kb. ugyanilyen dominánsak lehettek volna, ha rá tudtak volna érezni, hogy hogyan lehet őket egyben tartani. Ez az NBA-ben a siker egyik kulcsa, ahol kicsi a csapat létszám ezért 1-1 egó sokkal erőteljesebben jelenik meg, mint mondjuk az NFL-ben vagy NHL-ben több tucatnyi méretű rostereknél.

Látjuk, hogy az NFL csapatok mit kínlódnak a sztárjaikkal (Kawai Leonard, Kirie Irving, Dwayne Wade, stb., stb). Pedig csak a tehetség alapján no brainer, hogy velük erősebb lehetne a csapat, mint nélkülük. Csak általában nem sikerül, hogy velük egy irányba tolja mindenki a szekeret. Oaklandben meg sikerült.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 062 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
a Harden féle beleugrok a block-ba hogy fault legyen játék kb a legundorítóbb amit láttam ever
(tudom h durant is tolta, de ő nem csak azt)
én sem tudok szorítani a rockets-nek

pedig a t-mac - ming féle faja volt
Negritis
Hardennel szerintem a legtöbbünknek az a baja, hogy igazábol az arc megvan, de döntő helyzetben, amikor a kegjobban kéne, mondjuk PO-ban, leginkább csak a terített betli jön.
Már rég volt és lehet hogy bekeverem, de anno Ő még a Thunderbe volt, amikor döntőztek Jamesék ellen. Ha jol emlékszem borzasztó pocsék volt akkor is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 791 — The Mathematician
a Harden féle beleugrok a block-ba hogy fault legyen játék kb a legundorítóbb amit láttam ever
(tudom h durant is tolta, de ő nem csak azt)
én sem tudok szorítani a rockets-nek

pedig a t-mac - ming féle faja volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 677
@dawyd
Igu sem saját draftolt btw és már az ő érkezése is necces volt és igen durva h erre rájött durant
Negritis
Saját draftoltakat, talán picket is adtak sapka alatti helyért, amiből jött Iguodala.

Amúgy egyetértek ocsmány volt, ahogyan megszerezték. Még javában ment 2013-ban az első körben a Nuggets-Warriors párharc és talán 3-1-nél az ellenfél játékosaival bandázott a férge, ahol meggyőzték jobb lesz neki Oaklandben. Köptem is egy nagyot miután aláírt hozzájuk a nyáron 😀
Az a legszebb, h még ezzel együtt sem tudok a jelenben a Rockets sikeréért szurkolni. Pedig úgy 5 éve én még Harden fan voltam.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 791 — The Mathematician
@dawyd
Igu sem saját draftolt btw és már az ő érkezése is necces volt és igen durva h erre rájött durant

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 807 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát akik szerint ez a jó irány az NBA-ben lelkük rajta
flzoli
Mire gondolsz irány alatt? A Green féle férgekre vagy a dream teamek kialakulására?

(Green féle rosszfiúk mindig is voltak. A dream teameknek nem vagyok híve. Sajnos úgy látszik az üzletnek nem tesz rosszat, lásd gurulós foci, vagy NBA. Lehet Goodellt és a tulajokat szidni, de örülök, hogy ebben a tekintetben az NFL nem követi az NBA-t és így is sikeres.)
peterk2005
A Warriors anomáliák anomáliája. Durant előtti csapatot maguk draftolták. Egyedül Durant megszerzésének körülményei azok, amit nem lett volna szabad engedni. Egyik évről a másikra 30%-ot nőt a salary cap és Curry sem a 4. év után megkapható max fizetésért játszott akkoriban, mert a '10-es évek elején az sem volt biztos, le tud játszani még 2-3 évet, annyira ramaty állapotban voltak a bokái. Így a fizetése jóval barátibb volt 2016-ban. Ez a két körülmény okozta azt, h már amúgy is korszakos csapatba eltudott menni egy liga top5 játékos. Ez vágta haza a közelmúltat, a jelent és a következő 3 évet minimum.

Maga a zsíros tv-s szerződések miatti cap emelkedést lehetett volna lépcsőzetesen megoldani, de ebbe a játékosok nem mentek bele. Most és azonnal kellett nekik a pénz. Persze lehetett volna, h nem óriási sapka alatti helyeket alakít ki ez a változás, hanem mondjuk minden aktív kontraktus alatt lévő játékos bére 20-30%-al megnövelték volna egyik évről a masikra, így a játékosok azonnal részesültek volna a jóból, és a liga teljesítmény kiegyenlítő szabályai se borultak volna fel.. Erről nagy a kussolás a kinti szakírók részéről is, pedig én egy járható útnak gondoltam..
Szóval, ha tehetné a liga nagyon visszacsinálná. Tavalyi PO az elmúlt 20 év legrosszabbja volt. Borzalmasan kevés szoros párharccal, egyáltalán szoros meccs is ritka volt. Maga a PO-ban lejátszott meccs szám is lényegesen kevesebb volt, mint a korábbi legalacsonyabb. A cap tavaly is növekedett, és a tavalyi szezon közepén nyilvánosságra is hoztak egy tervezetet, h kb 105M lesz az idei 17-18-as szezonra a cap, és a borzalmas rájátszás bevételek miatt júniusban vissza is kellett korrigálni 3-4 millióval. Tetejében lehet, h nő a liga nézettsége, de az csak pár csapat meccsein jelentkezik, addig a liga 2/3-nál helyszíni vagy tv-s nézettség stagnál vagy visszaesik. Ha azt nézzük a Warriors éra kb olyan, mint a NER. Még csak most megyünk bele, viszont már nagyon unalmas, de egyelőre nem látszik a vége. :/
dawyd728
Teljesen egyet értek ezzel, baromi rosszat tett a ligának a pénzcsapok kinyitása. Mert oké, hogy a liga 20%-ára vetül a reflektorfény és hype 80%-a és pont annál a 20%-nál minden szép és jó, de közben a többiek meg csak vegetálnak igazából. Meg megy a tankcsata persze, mintha mondjuk a No1 újonccal egyből be tudnának lépni az elit klubba következő évben...

Miközben ez kellene legyen a liga egyik új aranykorszaka, ahol fizikai szörnyszülöttek (James, Giannis, Simmons, Davis...) csapnak össze statmágusokkal (Russel, Harden, Durant, Lillard....). Ehelyett évek óta nézzük, ahogy a GSW star powerje ledarálja a nyugatot, James god mode-ja pedig keletet érdektelen PO söprésekkel

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 807 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát akik szerint ez a jó irány az NBA-ben lelkük rajta
flzoli
Mire gondolsz irány alatt? A Green féle férgekre vagy a dream teamek kialakulására?

(Green féle rosszfiúk mindig is voltak. A dream teameknek nem vagyok híve. Sajnos úgy látszik az üzletnek nem tesz rosszat, lásd gurulós foci, vagy NBA. Lehet Goodellt és a tulajokat szidni, de örülök, hogy ebben a tekintetben az NFL nem követi az NBA-t és így is sikeres.)
peterk2005
A sok garbage time-ról beszéltem inkább, de pont ma jelent meg erről egy kisebb cikk amire gondoltam igazából 😊

 kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-playoffpercek-hol-vannak-a-szoros-meccsek-31966

Az a baj Green-el, hogy ő nem az a tipikusan minden helyzetben suttyó féle "rosszfiú", hanem általában akkor jön elő belőle a Hulk amikor nyeregben érzi magát és/vagy a csapatát. És ez így már bőven nem csibészség, pszichológia hadviselés vagy trashtalk, hanem pökhendi lenézés amivel szépen kiölik a sport szépségét

több mint 5 éve
dawyd728 3 677
Hát akik szerint ez a jó irány az NBA-ben lelkük rajta
flzoli
Mire gondolsz irány alatt? A Green féle férgekre vagy a dream teamek kialakulására?

(Green féle rosszfiúk mindig is voltak. A dream teameknek nem vagyok híve. Sajnos úgy látszik az üzletnek nem tesz rosszat, lásd gurulós foci, vagy NBA. Lehet Goodellt és a tulajokat szidni, de örülök, hogy ebben a tekintetben az NFL nem követi az NBA-t és így is sikeres.)
peterk2005
A Warriors anomáliák anomáliája. Durant előtti csapatot maguk draftolták. Egyedül Durant megszerzésének körülményei azok, amit nem lett volna szabad engedni. Egyik évről a másikra 30%-ot nőt a salary cap és Curry sem a 4. év után megkapható max fizetésért játszott akkoriban, mert a '10-es évek elején az sem volt biztos, le tud játszani még 2-3 évet, annyira ramaty állapotban voltak a bokái. Így a fizetése jóval barátibb volt 2016-ban. Ez a két körülmény okozta azt, h már amúgy is korszakos csapatba eltudott menni egy liga top5 játékos. Ez vágta haza a közelmúltat, a jelent és a következő 3 évet minimum.

Maga a zsíros tv-s szerződések miatti cap emelkedést lehetett volna lépcsőzetesen megoldani, de ebbe a játékosok nem mentek bele. Most és azonnal kellett nekik a pénz. Persze lehetett volna, h nem óriási sapka alatti helyeket alakít ki ez a változás, hanem mondjuk minden aktív kontraktus alatt lévő játékos bére 20-30%-al megnövelték volna egyik évről a masikra, így a játékosok azonnal részesültek volna a jóból, és a liga teljesítmény kiegyenlítő szabályai se borultak volna fel.. Erről nagy a kussolás a kinti szakírók részéről is, pedig én egy járható útnak gondoltam..
Szóval, ha tehetné a liga nagyon visszacsinálná. Tavalyi PO az elmúlt 20 év legrosszabbja volt. Borzalmasan kevés szoros párharccal, egyáltalán szoros meccs is ritka volt. Maga a PO-ban lejátszott meccs szám is lényegesen kevesebb volt, mint a korábbi legalacsonyabb. A cap tavaly is növekedett, és a tavalyi szezon közepén nyilvánosságra is hoztak egy tervezetet, h kb 105M lesz az idei 17-18-as szezonra a cap, és a borzalmas rájátszás bevételek miatt júniusban vissza is kellett korrigálni 3-4 millióval. Tetejében lehet, h nő a liga nézettsége, de az csak pár csapat meccsein jelentkezik, addig a liga 2/3-nál helyszíni vagy tv-s nézettség stagnál vagy visszaesik. Ha azt nézzük a Warriors éra kb olyan, mint a NER. Még csak most megyünk bele, viszont már nagyon unalmas, de egyelőre nem látszik a vége. :/

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát akik szerint ez a jó irány az NBA-ben lelkük rajta
flzoli
Mire gondolsz irány alatt? A Green féle férgekre vagy a dream teamek kialakulására?

(Green féle rosszfiúk mindig is voltak. A dream teameknek nem vagyok híve. Sajnos úgy látszik az üzletnek nem tesz rosszat, lásd gurulós foci, vagy NBA. Lehet Goodellt és a tulajokat szidni, de örülök, hogy ebben a tekintetben az NFL nem követi az NBA-t és így is sikeres.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Az a zseniális a csapatban, hogy hiába a legnagyobb sztárok, támadásban és védekezésben is megy a labda, a lábak, csapatmunka van. Ez abszolút edzői nagyság, érdem is. 2-1 ide.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Nem baj, a döntő 4 szoros meccsből áll majd! 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 925 — Lucas Scott
Casey témához megkésve. Meg lehet nezni h anno nálunk a wolvesnal mit ért el majd miután kirúgtak kb változatlan kerettel a következő edző mit. Sztem jó edző.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 807 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szánalmas lett ez a nyugati 3. meccs így, hogy a Rockets szétesett a 3. negyedre.
Régen ez nem volt jellemző (mármint kb. egálban lévő csapatok között), hogy oda-vissza adogatják a csapatok a kiütéseket. És akkor tt vannak az ilyen Green féle férgek, akik +35-nél szájhősködnek....

Hát akik szerint ez a jó irány az NBA-ben lelkük rajta