NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 522 — The Mathematician
ez olyan, hogy aki nem akar eredményt látni az nem nyitja meg a fórum topicot
Negritis
még ha csak ez az egy hely lenne amit el kell kerülni!manapság ha felvételről este akar az ember egy meccset visszanézni az minden esetben egy szép kihívás !ezer helyről jönnek az infók!egész napos koncentrációt igényel csak egy percnyi figyelem kiesés és könnyen annyi ...😊
yooker
konkrétan nem nfl/nba/foci követő kollégáim spoilereznek el lakers, broncos vagy liverpool meccseket
szóval én letettem ár erről

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
ez olyan, hogy aki nem akar eredményt látni az nem nyitja meg a fórum topicot
Negritis
Mondjuk ebben itt igazad van, mert a fórum 99,99%-a nem foglalkozik az NBA-vel. Mikor hétfő/kedd/péntek reggel próbálom megúszni az NFL eredményt itt piszok nehéz😊 Volt, hogy az egyéb témákban volt rá utalás!
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
ez olyan, hogy aki nem akar eredményt látni az nem nyitja meg a fórum topicot
Negritis
még ha csak ez az egy hely lenne amit el kell kerülni!manapság ha felvételről este akar az ember egy meccset visszanézni az minden esetben egy szép kihívás !ezer helyről jönnek az infók!egész napos koncentrációt igényel csak egy percnyi figyelem kiesés és könnyen annyi ...😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 522 — The Mathematician
ez olyan, hogy aki nem akar eredményt látni az nem nyitja meg a fórum topicot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Fél10-kor talán még volt aki nem látta, ez egy gesztus. Én úgy vagyok vele ez egy NFL fórum, lehet, hogy az emberek csak délután nézik meg a meccset majd.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Hallgatólagos megegyezésen alapszik, h míg magyarul az ismétlést nem adja a SportTV, addig csak titkosan szabad a hajnali meccsekről beszélni?
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
| És minden kezdődik előlről... Az első 2 meccs után nem sok esélyt adtam volna Jameséknek, de innen szerintem behúzzák...megint |
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként elvonatkoztatva a pénz adta lehetőségektől és az erőegyensúly felborulásától, azért nekem nagyon imponál amit a Warriors megcsinált. Mert ez azért nem csak arról szólt, hogy összeraktak 3-4 top játékost és kész. Annak a 3-4 játékosnak úgy is kell utána működnie, hogy egymást erősítsék, ne kioltsák. Ami azért liga szerte konstans probléma, szóval nem könnyű megcsinálni. Az Oklahoma-nak például ott volt a Westbrook, Harden, KD hármasa, akikkel kb. ugyanilyen dominánsak lehettek volna, ha rá tudtak volna érezni, hogy hogyan lehet őket egyben tartani. Ez az NBA-ben a siker egyik kulcsa, ahol kicsi a csapat létszám ezért 1-1 egó sokkal erőteljesebben jelenik meg, mint mondjuk az NFL-ben vagy NHL-ben több tucatnyi méretű rostereknél.

Látjuk, hogy az NFL csapatok mit kínlódnak a sztárjaikkal (Kawai Leonard, Kirie Irving, Dwayne Wade, stb., stb). Pedig csak a tehetség alapján no brainer, hogy velük erősebb lehetne a csapat, mint nélkülük. Csak általában nem sikerül, hogy velük egy irányba tolja mindenki a szekeret. Oaklandben meg sikerült.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
a Harden féle beleugrok a block-ba hogy fault legyen játék kb a legundorítóbb amit láttam ever
(tudom h durant is tolta, de ő nem csak azt)
én sem tudok szorítani a rockets-nek

pedig a t-mac - ming féle faja volt
Negritis
Hardennel szerintem a legtöbbünknek az a baja, hogy igazábol az arc megvan, de döntő helyzetben, amikor a kegjobban kéne, mondjuk PO-ban, leginkább csak a terített betli jön.
Már rég volt és lehet hogy bekeverem, de anno Ő még a Thunderbe volt, amikor döntőztek Jamesék ellen. Ha jol emlékszem borzasztó pocsék volt akkor is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 522 — The Mathematician
a Harden féle beleugrok a block-ba hogy fault legyen játék kb a legundorítóbb amit láttam ever
(tudom h durant is tolta, de ő nem csak azt)
én sem tudok szorítani a rockets-nek

pedig a t-mac - ming féle faja volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
@dawyd
Igu sem saját draftolt btw és már az ő érkezése is necces volt és igen durva h erre rájött durant
Negritis
Saját draftoltakat, talán picket is adtak sapka alatti helyért, amiből jött Iguodala.

Amúgy egyetértek ocsmány volt, ahogyan megszerezték. Még javában ment 2013-ban az első körben a Nuggets-Warriors párharc és talán 3-1-nél az ellenfél játékosaival bandázott a férge, ahol meggyőzték jobb lesz neki Oaklandben. Köptem is egy nagyot miután aláírt hozzájuk a nyáron 😀
Az a legszebb, h még ezzel együtt sem tudok a jelenben a Rockets sikeréért szurkolni. Pedig úgy 5 éve én még Harden fan voltam.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 522 — The Mathematician
@dawyd
Igu sem saját draftolt btw és már az ő érkezése is necces volt és igen durva h erre rájött durant

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát akik szerint ez a jó irány az NBA-ben lelkük rajta
flzoli
Mire gondolsz irány alatt? A Green féle férgekre vagy a dream teamek kialakulására?

(Green féle rosszfiúk mindig is voltak. A dream teameknek nem vagyok híve. Sajnos úgy látszik az üzletnek nem tesz rosszat, lásd gurulós foci, vagy NBA. Lehet Goodellt és a tulajokat szidni, de örülök, hogy ebben a tekintetben az NFL nem követi az NBA-t és így is sikeres.)
peterk2005
A Warriors anomáliák anomáliája. Durant előtti csapatot maguk draftolták. Egyedül Durant megszerzésének körülményei azok, amit nem lett volna szabad engedni. Egyik évről a másikra 30%-ot nőt a salary cap és Curry sem a 4. év után megkapható max fizetésért játszott akkoriban, mert a '10-es évek elején az sem volt biztos, le tud játszani még 2-3 évet, annyira ramaty állapotban voltak a bokái. Így a fizetése jóval barátibb volt 2016-ban. Ez a két körülmény okozta azt, h már amúgy is korszakos csapatba eltudott menni egy liga top5 játékos. Ez vágta haza a közelmúltat, a jelent és a következő 3 évet minimum.

Maga a zsíros tv-s szerződések miatti cap emelkedést lehetett volna lépcsőzetesen megoldani, de ebbe a játékosok nem mentek bele. Most és azonnal kellett nekik a pénz. Persze lehetett volna, h nem óriási sapka alatti helyeket alakít ki ez a változás, hanem mondjuk minden aktív kontraktus alatt lévő játékos bére 20-30%-al megnövelték volna egyik évről a masikra, így a játékosok azonnal részesültek volna a jóból, és a liga teljesítmény kiegyenlítő szabályai se borultak volna fel.. Erről nagy a kussolás a kinti szakírók részéről is, pedig én egy járható útnak gondoltam..
Szóval, ha tehetné a liga nagyon visszacsinálná. Tavalyi PO az elmúlt 20 év legrosszabbja volt. Borzalmasan kevés szoros párharccal, egyáltalán szoros meccs is ritka volt. Maga a PO-ban lejátszott meccs szám is lényegesen kevesebb volt, mint a korábbi legalacsonyabb. A cap tavaly is növekedett, és a tavalyi szezon közepén nyilvánosságra is hoztak egy tervezetet, h kb 105M lesz az idei 17-18-as szezonra a cap, és a borzalmas rájátszás bevételek miatt júniusban vissza is kellett korrigálni 3-4 millióval. Tetejében lehet, h nő a liga nézettsége, de az csak pár csapat meccsein jelentkezik, addig a liga 2/3-nál helyszíni vagy tv-s nézettség stagnál vagy visszaesik. Ha azt nézzük a Warriors éra kb olyan, mint a NER. Még csak most megyünk bele, viszont már nagyon unalmas, de egyelőre nem látszik a vége. :/
dawyd728
Teljesen egyet értek ezzel, baromi rosszat tett a ligának a pénzcsapok kinyitása. Mert oké, hogy a liga 20%-ára vetül a reflektorfény és hype 80%-a és pont annál a 20%-nál minden szép és jó, de közben a többiek meg csak vegetálnak igazából. Meg megy a tankcsata persze, mintha mondjuk a No1 újonccal egyből be tudnának lépni az elit klubba következő évben...

Miközben ez kellene legyen a liga egyik új aranykorszaka, ahol fizikai szörnyszülöttek (James, Giannis, Simmons, Davis...) csapnak össze statmágusokkal (Russel, Harden, Durant, Lillard....). Ehelyett évek óta nézzük, ahogy a GSW star powerje ledarálja a nyugatot, James god mode-ja pedig keletet érdektelen PO söprésekkel

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát akik szerint ez a jó irány az NBA-ben lelkük rajta
flzoli
Mire gondolsz irány alatt? A Green féle férgekre vagy a dream teamek kialakulására?

(Green féle rosszfiúk mindig is voltak. A dream teameknek nem vagyok híve. Sajnos úgy látszik az üzletnek nem tesz rosszat, lásd gurulós foci, vagy NBA. Lehet Goodellt és a tulajokat szidni, de örülök, hogy ebben a tekintetben az NFL nem követi az NBA-t és így is sikeres.)
peterk2005
A sok garbage time-ról beszéltem inkább, de pont ma jelent meg erről egy kisebb cikk amire gondoltam igazából 😊

 kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-playoffpercek-hol-vannak-a-szoros-meccsek-31966

Az a baj Green-el, hogy ő nem az a tipikusan minden helyzetben suttyó féle "rosszfiú", hanem általában akkor jön elő belőle a Hulk amikor nyeregben érzi magát és/vagy a csapatát. És ez így már bőven nem csibészség, pszichológia hadviselés vagy trashtalk, hanem pökhendi lenézés amivel szépen kiölik a sport szépségét

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Hát akik szerint ez a jó irány az NBA-ben lelkük rajta
flzoli
Mire gondolsz irány alatt? A Green féle férgekre vagy a dream teamek kialakulására?

(Green féle rosszfiúk mindig is voltak. A dream teameknek nem vagyok híve. Sajnos úgy látszik az üzletnek nem tesz rosszat, lásd gurulós foci, vagy NBA. Lehet Goodellt és a tulajokat szidni, de örülök, hogy ebben a tekintetben az NFL nem követi az NBA-t és így is sikeres.)
peterk2005
A Warriors anomáliák anomáliája. Durant előtti csapatot maguk draftolták. Egyedül Durant megszerzésének körülményei azok, amit nem lett volna szabad engedni. Egyik évről a másikra 30%-ot nőt a salary cap és Curry sem a 4. év után megkapható max fizetésért játszott akkoriban, mert a '10-es évek elején az sem volt biztos, le tud játszani még 2-3 évet, annyira ramaty állapotban voltak a bokái. Így a fizetése jóval barátibb volt 2016-ban. Ez a két körülmény okozta azt, h már amúgy is korszakos csapatba eltudott menni egy liga top5 játékos. Ez vágta haza a közelmúltat, a jelent és a következő 3 évet minimum.

Maga a zsíros tv-s szerződések miatti cap emelkedést lehetett volna lépcsőzetesen megoldani, de ebbe a játékosok nem mentek bele. Most és azonnal kellett nekik a pénz. Persze lehetett volna, h nem óriási sapka alatti helyeket alakít ki ez a változás, hanem mondjuk minden aktív kontraktus alatt lévő játékos bére 20-30%-al megnövelték volna egyik évről a masikra, így a játékosok azonnal részesültek volna a jóból, és a liga teljesítmény kiegyenlítő szabályai se borultak volna fel.. Erről nagy a kussolás a kinti szakírók részéről is, pedig én egy járható útnak gondoltam..
Szóval, ha tehetné a liga nagyon visszacsinálná. Tavalyi PO az elmúlt 20 év legrosszabbja volt. Borzalmasan kevés szoros párharccal, egyáltalán szoros meccs is ritka volt. Maga a PO-ban lejátszott meccs szám is lényegesen kevesebb volt, mint a korábbi legalacsonyabb. A cap tavaly is növekedett, és a tavalyi szezon közepén nyilvánosságra is hoztak egy tervezetet, h kb 105M lesz az idei 17-18-as szezonra a cap, és a borzalmas rájátszás bevételek miatt júniusban vissza is kellett korrigálni 3-4 millióval. Tetejében lehet, h nő a liga nézettsége, de az csak pár csapat meccsein jelentkezik, addig a liga 2/3-nál helyszíni vagy tv-s nézettség stagnál vagy visszaesik. Ha azt nézzük a Warriors éra kb olyan, mint a NER. Még csak most megyünk bele, viszont már nagyon unalmas, de egyelőre nem látszik a vége. :/

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát akik szerint ez a jó irány az NBA-ben lelkük rajta
flzoli
Mire gondolsz irány alatt? A Green féle férgekre vagy a dream teamek kialakulására?

(Green féle rosszfiúk mindig is voltak. A dream teameknek nem vagyok híve. Sajnos úgy látszik az üzletnek nem tesz rosszat, lásd gurulós foci, vagy NBA. Lehet Goodellt és a tulajokat szidni, de örülök, hogy ebben a tekintetben az NFL nem követi az NBA-t és így is sikeres.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Az a zseniális a csapatban, hogy hiába a legnagyobb sztárok, támadásban és védekezésben is megy a labda, a lábak, csapatmunka van. Ez abszolút edzői nagyság, érdem is. 2-1 ide.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Nem baj, a döntő 4 szoros meccsből áll majd! 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Casey témához megkésve. Meg lehet nezni h anno nálunk a wolvesnal mit ért el majd miután kirúgtak kb változatlan kerettel a következő edző mit. Sztem jó edző.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szánalmas lett ez a nyugati 3. meccs így, hogy a Rockets szétesett a 3. negyedre.
Régen ez nem volt jellemző (mármint kb. egálban lévő csapatok között), hogy oda-vissza adogatják a csapatok a kiütéseket. És akkor tt vannak az ilyen Green féle férgek, akik +35-nél szájhősködnek....

Hát akik szerint ez a jó irány az NBA-ben lelkük rajta

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 522 — The Mathematician
fura h most nem látok semmi overreaction-t a gsw meccs után 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Buta Rockets mért nem bír mindig így játszani?
Simán megvannak az emberei a GSW agyonvágására, Durant meg hajigáljon ahogy akar, egyedül nem nyerheti meg úgysem.
flzoli
Főleg ha a GSW-nek nem annyira fontos a meccs ők 1 meccset akartak elhozni az megvan.
Toca
Persze, azt ne mond, hogy direkt leadták....
flzoli
Szövegértelmezés annyira nem megy 😉
Nem ezt mondtam, de azért elég ritka a 2-0-s kezdés idegenben egy főcsoportdöntőben. Egyszerűen nem olyan a koncentráltság, kicsit fejben lazábbak. Persze ugyanúgy nyerni akartak, de míg az egyik csapatnak ez élethalál kérdés, nekik kevésbé.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Buta Rockets mért nem bír mindig így játszani?
Simán megvannak az emberei a GSW agyonvágására, Durant meg hajigáljon ahogy akar, egyedül nem nyerheti meg úgysem.
flzoli
Főleg ha a GSW-nek nem annyira fontos a meccs ők 1 meccset akartak elhozni az megvan.
Toca
Persze, azt ne mond, hogy direkt leadták....

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Tegnap kezdetét vette az NBA Draft Combine. Elvileg a különböző fizikai terhelés menetes mérések napja is tegnap volt. Mára az atletikus képességek tesztje lesz.
Mo Bambáról láttam eddig csak adatot, aki 7' 10"-es fesztávot "mérlegelt". Aki tud bármilyen további adatsort, az kérem ne tartsa magában. 😊
dawyd728
???
 stats.nba.com/draft/combine/
Igor
Közben én is megtaláltam. Tegnap ilyenkor még nem volt fenn, de köszi.

Magasok közül Bamba mellett Jaren Jackson Jr is a nyertese volt a méréseknek. Majd minden mutatóban AD méreteit hozta(+-1 inch). Mellette még mindig 18 éves csak. Az én boardomon (nuggets szemüveg) ezzel első is, mondjuk ez nem tudom kinek jelent bármit így a lottery után. Top5-ben biztos elkel, oda nem csak Nuggets, de szerintem senki nem fog tudni feltradelni, szóval haladjunk.

Engem az idei draft osztályból leginkább a szárny játékosok érdekelnek, akik lehetőleg 35%-al dobják a triplát, még ha csak spot up tripla is az, illetve legyenek védő oldalon jól variálhatók, több pozíciót legyenek képesek levédeni (min. 3). Minden további képesség csak plusz. Támadásban még inkább meg lehet élni alulméretezettként, addig védekezésben nagyon ritka a nem átlagon jóval felüli méretekkel bíró játékos. Szinte minden poszton elit védőknek elit méreteik vannak Főleg wingspan és standing reach.
Andre Iguodala - Kawhi Leonard
Height w/o shoes: 6'5.75" - 6'6''
Height with shoes: 6'6.75" - 6'7''
Weight: 217 - 227.4
Wingspan: 6'11" - 7'3''
Standing reach: 8'9.5" - 8'10''(?)
Én mindig hozzájuk mérek wing prospecteket, mint az elmúlt 10 év két legjobb periméter védőjéhez. Ezen kritériumok alapján két ember Melvin Frazier és Troy Brown az, akik egyáltalán hasonló ligában játszanak.
6' 4.5" - 6' 5.75''
6' 6" - 6' 6.75''
198 - 208
7' 1.75'' - 6' 10.25''
8' 9'' - 8' 9''- el "mérlegeltek". Terheléses tesztjei Fraziernek jól sikerültek, hozta amit a szemteszt mutatott. Addig Brown adatait egyelőre még nem látom, de ugyancsak a szemteszt alapján én tőle gyengébb 'Strength & Agility' értékekre számítok. Ellenben senki másnak nem sikerült hasonló, igaz Mikal Bridges nem volt ott. Fraziert sok helyen 30 körül, de inkább felette mockolják, addig Brownt 20-25 körül. Szerintem ebben az egy hónapban biztos kései első körössé fog válni Frazier is. Innentől remélem Nuggets FO tudja a dolgát és 14-ről lecserél 19 v. 22-re. Hawks és a Bulls az a két csapat, akik jövőre sem a PO-ra hajtanak, van sapka alatti helyük, kb a mi 14-es választásunk utáni 10 helyen foglalnak helyet és hajlandóak lehetnek 5 v. 8 hellyel fentebb kúszás érdekében Faried lejáró szerződését benyelni. Ha vmi édesítő kellene még a tradebe a Nuggets részéről, akkor további 2. kört adhatunk, legvégsőbb esetben Faried 13M-ja helyett Athur 7,5M-ját küldenénk. Egy ilyen trade Denver részéről elengedhetetlen, mert luxusadót Kroenke nem fizet egy nyugati 9. csapat miatt, márpedig, ha fiataljainkat meg akarjuk tartani, akkor erre az egy évre meg kell válnunk pár ballaszttól, h sikerüljön visszaigazolni mindenkit, esetleg Barton vissza nem igazolásával maradjon MLE-re hely.
Azért Brown sokkal inkább two-way player, mint 3&D, és nem is annyira látom benne a jóval átlag feletti (elit) védőt. Míg azért Frazier védő oldalon sokkal biztosabb pick. Támadó oldalon limitáltabb, de limitáltabb szerepkörbe is jönne, így az A/T mutatója se zavar. Összességében a saját boardomon (nuggets szemüveg) 10-14 körül van. Brown közvetlen mögötte 15-20 között.

Aki még wing prospect és late lottery-nak jósolják, az Miles Bridges. Szerintem rohadtul illene a játéka a Nuggets-be, talán legjobban az összes csapat közül. A játékán kívül, ami inkább palánk közeli, az volt a kérdőjel elegek-e a méretei SF-nek. Szerencsére
6' 5.25''
6' 6.75''
220
6' 9.5''
8' 7.5''-el még posztjához képest éppen elegendő, minimálisan talán átlag alatti méreteket hozott. Ehhez azért hozzájön az elit atletikussága, amivel szerintem el is dőlt, h 14-ig nem fog lecsorogni. Ha mégis, akkor Nuggets helyében dobnám az egész fentebb követett gondolatmenetet és behúznám őt, mivel nála sokkal magasabb a plafon, mint a két korábban említett prospect esetében. Sőt szinte konszenzus van/volt eddig arról, h Mikal lesz hamarabb választva, mint Miles. Én már ebben sem vagyok biztos. Mikal padlója magasabban van ugyan, de mellé nem párosul elit atletikusság, ami akár all-star közelébe is juttathatja Miles Bridgest.

Aki korábban wing prospectnek volt számon tartva és top20-ba várták, az Zaire Smith. Na ő számomra meglepően negatívan jött ki a tegnapi napból. Korábban is inkább csak a fesztávja miatt tartották potenciális SG/SF játékosnak, de ez a
6' 2.75''
6' 4''
198
6' 9.75''
8' 4'' még SG mezőnynek is éppen csak az alját csípi el. Korábban hangoztatott 3 posztos elit védőből inkább csak az elit 1-2-es védő lesz és szükség esetén védhet nagyobb wingeket is, mint Marcus Smart. Mondjuk ez is nagy érték a mai mezőnyben, de azért szerintem lottery picket nem fog érni.

Ha már így belejöttem, Shai Gilgeous-Alexander viszont, aki SG testben irányítói képességekkel is megáldott prospectnek gondolt mindenki, elég impresszív értékeket hozott. Sőt, ha kis izmot pakolnak rá (3%-os testzsír%) akár 3-as poszton is elkaristolhat védekezésben és a korábban említettekhez képest a játék szervezésben is átlag feletti lehetőségek vannak benne.
6' 4.5''
6' 6''
180.0
6' 11.5''
8' 8'' Ezek alapján nem tartom kizártnak, h amolyan point-forward váljon belőle. Persze ehhez 15kg izom kell alaphangon. Őt még azért tartom érdekesnek, mert amúgy sincs a Nuggetsben csereirányító Murray mögött, aki btw egy PG testbe bújt SG és egyedül a csapat point-centere segíti csak ki. Másrészt Murray és Harris mellé rotációban elférne már egy normális méretű guard is. Idővel akár működhetne a Murray-Harris-SGA-???-Jokic smallball lineup..

Ha én lennék Nuggets FO, a 14. pickig várnék cserével. Ha lecsúszik a két Bridges közül vki, vagy SGA, akkor közülük Miles, Mikal, SGA sorrendben a legjobb elérhetőt vinném. Ha egyik sem elérhető, akkor cél Frazier 19 vagy 22. pickkel. Végső esetben Brown, ha vmi csoda folytán Frazier kimenne addigra.
Többiek (leszámítva a korai lottery-be várt embereket) egyszerűen nem hoznak lázba. Ezek a Sextonok, Walkerek, Knoxok, Musa-k, Bates-Diopok nem hiszem, h felmerülnek nálunk.


Így első átfutásra az eredmények közül kitűnik negatív irányban Trae Youngé. Eddig is az a hír járta, h kisebb a prototípus irányítóknál, de ez a
6' 0.5''
6' 1.75''
177
6' 3''
7' 11.5'' értékek elég Patty Mills-esek.. Top5-10 pick-re ilyen combine eredményekkel nehéz lesz odaférni.

Röviden ennyi. 😊
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Tegnap kezdetét vette az NBA Draft Combine. Elvileg a különböző fizikai terhelés menetes mérések napja is tegnap volt. Mára az atletikus képességek tesztje lesz.
Mo Bambáról láttam eddig csak adatot, aki 7' 10"-es fesztávot "mérlegelt". Aki tud bármilyen további adatsort, az kérem ne tartsa magában. 😊
dawyd728
???
 stats.nba.com/draft/combine/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)