NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Nálam James megítélése azért vegyes, mert akit kért, azt megkapta mindig kiegészítőnek. Miamiban és a Cavs-be való visszatérésekor is. Legutóbb fél kezdőcsapatot cseréltek körülötte. Másrészt -különösen a - Heates időszak hullagyenge keletjétől nem tudok eltekinteni. Ahol LBJ van, ott a keleti bajnok.

Nyugati konfban azért mindig vannak nagykutyák. Durant move-ja nekem sem volt szimpi, (alja az lett volna, ha LeBronnal összeáll), de azért sokesélyes volt, h a négy AllStar hogyan működik. LBJ-nél sosem volt kérdés, h ő a vezér. GSW-nél most ki az első opció?

Jordan pedig egy sokkal kiegyenlítettebb ligát tudott dominálni, úgy hogy a karrierje egy részét elbohóckodta túlzással ( baseball, Wizards).
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 www.facebook.com/makamazsom/videos/233972067155147/

Tudom, hogy mindenki rájátszás lázban ég, de őrületes lesz, hogy a Suns kit választ az első pickkel egy hónap múlva.
Maka
Ismerve milyen egy balfasz ez a frencsájz, én előre félek.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Egyedül Durantre vagyok kicsit mérges. Egy ekkora klasszisnak túl alacsonyra került a léc. Sokkal nehezebb lesz neki innen a tudása, tehetsége által benne lévő pályafutását befutnia. 10 év múlva úgy gondolunk majd vissza rá, h a maga mögött hagyott legacy lehetett volna sokkal nagyobb is.dawyd728
LeBron karrierjének megítélését mennyire hátrálatta, hogy 2010-ben lényegében lebeszélték előre Bosch-al hogy elmennek Wade mellé Miamiba hármasban gyűrűt nyerni? Akik nem szeretik, azok persze azóta is fújnak rá. De ha mint játékost, legacy-t / karriert nézem, akkor nem nagyon jön föl ez érvként. Pl. MJ-vel való összevetésben sem nagyon hallottam még eddig, hogy bezzeg elment MIamiba. Sokkal többet nyom a latban, hogy így legalább van 3 gyűrűje, anélkül meg lehet, hogy csak 1 lenne.

Kobe-val kapcsolatban sem gyakran hallom Shaq nevét emlegetni ellenérvként.

Szóval bár hallottam már én is ezt a narratívát KD-vel kapcsolatban, de szerintem hosszú távon KD-nél is többet fog számítani, hogy hány gyűrűje van mint az, hogy kikkel érte el.
peterk2005
Várjál. LeBron egy nem létező csapatjátékba ment játszani. Wade és az ő játéka eléggé ütik egymást. Akkoriban mindkettejük átlag alatti kinti dobással rendelkeztek. Wade most is. Gyakorlatilag egymás erősségeit sosem tudták maradéktalanul kiaknázni. Vicc, h ennek ellenére nyerhettek volna 4x is.
Én nem tartom azt és ezt a szituációt ugyanolyannak. Az egyik esetben ugrás volt az ismeretlenben, még akkor is, h mindenki tudta a tehetség mennyiség valamilyen úton módon utat fog törni magának és bajnokok lesznek. Addig Durant egy olyan csapatba ment el, ami megreformálta a kosárlabdát és csak azt kellett beleadnia a közösbe, amiben addig is liga elit volt. Minden más, az bónusz.

A gyűrűs dolog meg szerintem lassan meghaladottá válik. James 3 gyűrűje és a rengeteg döntője simán van akkora dolog, mint Jordan 6/6-ja. James miatt a 2011-es döntő ment el egyedül. Azon a döntőn kívül 1x voltak még országos favoritok 2013-ban. Az összes többi döntőjében vagy kb egál, vagy az ellenfél volt az esélyes.
Addig Jordan legalább döntői felében, de inkább 4-ben egyértelmű favorit volt. James Cavs-es játszótársai minőségben összehasonlíthatatlanok Jordanével. Ennek megfelelően Cavsben játszott döntőkben mindig underdog is volt. Miamiban a kiszolgáló személyzet már megvolt, ugye Wade sem az a tipikus aládolgozó ember, mint Pippen volt, de őt megadom a szupersztársága miatt.

Ha Durant több gyűrűvel vonul vissza, mint James, akkor sem fogja a kutya sem elé rakni játsszon bármilyen jól a Warriorsban. Amíg ilyen a supporting cast van körülötte, addig biztos nem. Sőt én még azt is megkockáztatom, h 10 év múlva váratlan sérülések nélkül Curry lesz a nagyobb játékosként számon tartva, holott most is látszik jól, Durant a legjobb a jelenlegi Warriorsban. Egyszerűen a Warriors játékára gyakorolt hatása, ami a ligát is gyökeresen megváltoztatta, valamint az 1-el több gyűrűje miatt szerintem Curry magasabb polcon lesz.
Btw Horry-ról sem beszélünk még csak HOF-ként se a 7/7 ellenére.
dawyd728
Igen és azért James 2011 óta minden évben döntőbe vezette csapatát játsszon akárhol vagy akárkivel....


több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Egyedül Durantre vagyok kicsit mérges. Egy ekkora klasszisnak túl alacsonyra került a léc. Sokkal nehezebb lesz neki innen a tudása, tehetsége által benne lévő pályafutását befutnia. 10 év múlva úgy gondolunk majd vissza rá, h a maga mögött hagyott legacy lehetett volna sokkal nagyobb is.dawyd728
LeBron karrierjének megítélését mennyire hátrálatta, hogy 2010-ben lényegében lebeszélték előre Bosch-al hogy elmennek Wade mellé Miamiba hármasban gyűrűt nyerni? Akik nem szeretik, azok persze azóta is fújnak rá. De ha mint játékost, legacy-t / karriert nézem, akkor nem nagyon jön föl ez érvként. Pl. MJ-vel való összevetésben sem nagyon hallottam még eddig, hogy bezzeg elment MIamiba. Sokkal többet nyom a latban, hogy így legalább van 3 gyűrűje, anélkül meg lehet, hogy csak 1 lenne.

Kobe-val kapcsolatban sem gyakran hallom Shaq nevét emlegetni ellenérvként.

Szóval bár hallottam már én is ezt a narratívát KD-vel kapcsolatban, de szerintem hosszú távon KD-nél is többet fog számítani, hogy hány gyűrűje van mint az, hogy kikkel érte el.
peterk2005
Várjál. LeBron egy nem létező csapatjátékba ment játszani. Wade és az ő játéka eléggé ütik egymást. Akkoriban mindkettejük átlag alatti kinti dobással rendelkeztek. Wade most is. Gyakorlatilag egymás erősségeit sosem tudták maradéktalanul kiaknázni. Vicc, h ennek ellenére nyerhettek volna 4x is.
Én nem tartom azt és ezt a szituációt ugyanolyannak. Az egyik esetben ugrás volt az ismeretlenben, még akkor is, h mindenki tudta a tehetség mennyiség valamilyen úton módon utat fog törni magának és bajnokok lesznek. Addig Durant egy olyan csapatba ment el, ami megreformálta a kosárlabdát és csak azt kellett beleadnia a közösbe, amiben addig is liga elit volt. Minden más, az bónusz.

A gyűrűs dolog meg szerintem lassan meghaladottá válik. James 3 gyűrűje és a rengeteg döntője simán van akkora dolog, mint Jordan 6/6-ja. James miatt a 2011-es döntő ment el egyedül. Azon a döntőn kívül 1x voltak még országos favoritok 2013-ban. Az összes többi döntőjében vagy kb egál, vagy az ellenfél volt az esélyes.
Addig Jordan legalább döntői felében, de inkább 4-ben egyértelmű favorit volt. James Cavs-es játszótársai minőségben összehasonlíthatatlanok Jordanével. Ennek megfelelően Cavsben játszott döntőkben mindig underdog is volt. Miamiban a kiszolgáló személyzet már megvolt, ugye Wade sem az a tipikus aládolgozó ember, mint Pippen volt, de őt megadom a szupersztársága miatt.

Ha Durant több gyűrűvel vonul vissza, mint James, akkor sem fogja a kutya sem elé rakni játsszon bármilyen jól a Warriorsban. Amíg ilyen a supporting cast van körülötte, addig biztos nem. Sőt én még azt is megkockáztatom, h 10 év múlva váratlan sérülések nélkül Curry lesz a nagyobb játékosként számon tartva, holott most is látszik jól, Durant a legjobb a jelenlegi Warriorsban. Egyszerűen a Warriors játékára gyakorolt hatása, ami a ligát is gyökeresen megváltoztatta, valamint az 1-el több gyűrűje miatt szerintem Curry magasabb polcon lesz.
Btw Horry-ról sem beszélünk még csak HOF-ként se a 7/7 ellenére.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
 www.facebook.com/makamazsom/videos/233972067155147/

Tudom, hogy mindenki rájátszás lázban ég, de őrületes lesz, hogy a Suns kit választ az első pickkel egy hónap múlva.
Maka
Szerintem kérdés nem lehet, hogy Ayton lesz a No.1 amilyen számokat hozott az egyetemen, meg amilyen fizikai paraméterekkel bír nagy hiba lenne bent hagyni őt egy európai gyerekkel szemben, aki sok mindenben elmarad szerintem Aytonnal szemben.


több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
 www.facebook.com/makamazsom/videos/233972067155147/

Tudom, hogy mindenki rájátszás lázban ég, de őrületes lesz, hogy a Suns kit választ az első pickkel egy hónap múlva.
Maka
Most volt a kosár FF és minő meglepetés Doncic lett az MVP. Marketingfogás volt, nem volt rossz, de ezt idén a Real full csapatként nyerte meg! Másik fórumon beszéltünk róla, hogy atletikusságban nagyon el van maradva, a sok ugri-bugri fekától, ami előnyös neki az a fizikai adottsága. Én igazándiból lehúzatnék vele egy évet még Európában!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 525 — The Mathematician
amúgy az elején Durant is szenvedett mint a kutya mert nem volt labda nélküli mozgása kb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Es igen, ruhellem oket, mint a fost, de kozuk sincs a Thunderhez. Westbrook egyenieskedo, hangulatjatekos, hol vedekezik, hol baszik a vilagba. A Thundernel abszolut keptelenek voltak osszecsiszolni a jatekosokat, Harden pedig mar ott is rendre elmaradt a fontos meccseken, pedig rengetegszer lett volna lehetosege, mert Durant es Westbrook epp a padon pihent.Stez
Szerintem Westbrookot, Hardent és KD-t sem lett volna nehezebb összepasszítani. Nem a mai verzióikat, mert már X éve vezérbikák, ez most már lehetetlen lenne. De a fiatalkori verzióikat Oklahomában nem lett volna nagyobb mission egyben tartani, mint mondjuk Kobe-t és Shaq-et rábírni, hogy elviseljék egymást úgy, hogy az még csapat szinten is hasznos legyen. 😊

(Warriors példánál maradva, nem lett volna nehezebb Oklahomaban megoldani, hogy mindhárom ott maradjon és együtt játsszon egymásért. mint mondjuk a már bajnok Curry, Thompson, Green hármas "fejére" odavinni KD-t úgy, hogy attól jobb lett a csapat, nem pedig rosszabb.)
peterk2005
Hát az alapvetően elit dobó embereket, akik hajlandóak labda nélküli, statisztikai lapon nem látszó munkát belerakni 1-1 meccsbe, azokat mindig könnyebb összegyúrni. Westbrook labda nélküli játéka szinte sosem volt. Egyrészt Curryhez mérten ég és föld a labda nélküli játéka, másrészt évekig szenvedett azzal, h értelmezhető kinti dobása legyen. A mai napig rossz triplázó maradt. Emiatt a TS%-a is röhejes. Btw 6%-al jobb Hardené, ami ég és föld. A nagy USG%-al játszó játékosok esetén kb a legfontosabb statisztika és mégis a tripla-dupla hype neki hozta meg az MVP címet tavaly. Az is sokat elárul róla, h az idei OKC mennyire a várakozások alatt teljesített és a tavaly még vele játszók Indianában mennyire kivirágzottak. Bizonyos szint felett a csapata sikerességének gátja. Egy ilyen játékos hiába csinálná meg azokat a labda nélküli mozgásokat, amit Curry vagy Thompson, ha szabadra játssza magát és kapná a passzt, akkor elkezdene téglázni. Most, h buta vagy leszarom, azt döntse el mindenki maga, de Westbrook világ életében egy modernkori Iverson volt, jobb védekezéssel. A liga legjobb 1-5 elleni játékosa. Ha mellé raksz 4 g-ligás jöttmentet, akik fakezűek, maguknak helyzetet kreálni képtelenek, de védekezésben liga átlagok, akkor azokkal is elérne 30-35 győzelmet szezononként. Szerintem erre még James se lenne képes a borzalmas spacing miatt.. Viszont egy jó, kiváló kerethez már nem hozzáad, hanem elvesz a labda domináns játéka.
Harden és Durant ketten együtt szerintem többre vitték volna, mint a Westbrook&Durant páros, habár ez elég hipotetikus, plusz Brooks alatt szerintem mindhármójuk fejlődése vissza volt fogva. Pl ebben is jobb a Warriors, h látták Mark Jacksonnal jók egy bizonyos szintig, de az fölé akarnak menni, akkor váltani kell. Ugyanerre az utolsó utáni pillanatban jött rá az oklahomai vezetés. Egyszerűen évekig abban fejlődtek csak, ha labda kezükben van, akkor hogyan lehetnek jobbak, de amint a másik kreált, onnantól labda nélkül megállt az élet. Talán Durant volt az egyetlen, aki a játék ezen részében nem maradt el annyira a fejlődésben és ezért is volt könnyebb integrálni a Warriors kezdőjébe, ahol már egy bejáratott szisztémában kellett csak beleszoknia.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Es igen, ruhellem oket, mint a fost, de kozuk sincs a Thunderhez. Westbrook egyenieskedo, hangulatjatekos, hol vedekezik, hol baszik a vilagba. A Thundernel abszolut keptelenek voltak osszecsiszolni a jatekosokat, Harden pedig mar ott is rendre elmaradt a fontos meccseken, pedig rengetegszer lett volna lehetosege, mert Durant es Westbrook epp a padon pihent.Stez
Szerintem Westbrookot, Hardent és KD-t sem lett volna nehezebb összepasszítani. Nem a mai verzióikat, mert már X éve vezérbikák, ez most már lehetetlen lenne. De a fiatalkori verzióikat Oklahomában nem lett volna nagyobb mission egyben tartani, mint mondjuk Kobe-t és Shaq-et rábírni, hogy elviseljék egymást úgy, hogy az még csapat szinten is hasznos legyen. 😊

(Warriors példánál maradva, nem lett volna nehezebb Oklahomaban megoldani, hogy mindhárom ott maradjon és együtt játsszon egymásért. mint mondjuk a már bajnok Curry, Thompson, Green hármas "fejére" odavinni KD-t úgy, hogy attól jobb lett a csapat, nem pedig rosszabb.)
peterk2005
Szerintem meg nem. Ugyanis Westbrook es Harden olyan szemelyiseggel bir, hogy egyik sem kepes hatterbe szorulni. Egyik sem lesz masodhegedus. Az OKC-nel evekig jatszottak ezt, probaltak-probaltak, nem ment. Hiaba volt kurva jo mind, „alapszakaszmeno” volt a Thunder, de a PO-ban rendre kizugtak, nem feltetlenul jobb csapatok ellen, egyszeruen csak jobban osszerakott csapatok ellen.

A Warriorsnal Thompson abszolut olyan karakter, akinek megvan az egoja, ugyanakkor siman a hatterbe vonul, ha arra van szukseg. Greennek pedig igazabol a pofaja nagy, meg egy ordas kocsog, amit tudtunk eddig is, de az a fele ego a csapatot nem veti vissza, o tamadasban sosem szivta es szivja el a levegot a nagyok elol, vedekezesben viszont klasszis.

A Kobe, Shaq-parhuzam szerintem abszolut nem allja meg a helyet, mert teruletileg es stilusban ket teljesen mas jatekosrol beszelunk. Bryant azert joreszt kintrol dobalt, az o jateka nem a betoresekbol allt, nem vette el ugymond Shaqtol a labdakat, es nyugodtan iranyithatott.

Harden es Westbrook, illetve Durant mindharman hasonlo stilusu jatekosok, kint jatszanak, sokat tornek be, de a harombol kettonek szuksege van arra, hogy o iranyitson, o legyen „az esz”.

A Miaminal egyebkent meg lehet nezni, hogy az egyebkent alfahim Wade jateka es szerepe milyen szinten valtozott meg James erkezese utan. Alfahim maradt, de megsem o volt az alfahim, o viszont szo nelkul azt mondta, hogy a penz mellett meg tobbrol is lemond, legyen James a #1, o nyerni akar. Bosh meg... hagyjuk mar. Koze nem volt sosem egy Wade vagy James-szintu klasszishoz.

Es ez jol is ment, mert a dontokon felvaltva hoztak a klasszist es egyebkent jol ereztek, mikor melyiknek megy, akkor a masik egy apronyit a hatterbe is vonult, ezert is volt, hogy konkretan Wade nyerte meg az egyik dontot a Miaminak.

Ez idolegesen mukodott a Cavsnel is, amikor Irving lepett elo es nyertek gyurut, de nala ez idolegesen tartott ki, o allitolag menni is akart a Cavstol, hogy ne csak masodhegedus legyen James mellett (ebbol nem tudom, mi igaz).

Minden azon mulik, hogy ezek a klasszisok mennyire hajlandoak elfogadni, hogy hatterbe szoruljanak. Peldaul Melo szerintem az, akit barmikor berakhattal volna barmilyen klasszis csapatba, az o egoja egyszeruen a sajat gardajat bombazta volna meg.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
 www.facebook.com/makamazsom/videos/233972067155147/

Tudom, hogy mindenki rájátszás lázban ég, de őrületes lesz, hogy a Suns kit választ az első pickkel egy hónap múlva.
Maka
Bírnád ha téged mondanának be, mi!? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyedül Durantre vagyok kicsit mérges. Egy ekkora klasszisnak túl alacsonyra került a léc. Sokkal nehezebb lesz neki innen a tudása, tehetsége által benne lévő pályafutását befutnia. 10 év múlva úgy gondolunk majd vissza rá, h a maga mögött hagyott legacy lehetett volna sokkal nagyobb is.dawyd728
LeBron karrierjének megítélését mennyire hátrálatta, hogy 2010-ben lényegében lebeszélték előre Bosch-al hogy elmennek Wade mellé Miamiba hármasban gyűrűt nyerni? Akik nem szeretik, azok persze azóta is fújnak rá. De ha mint játékost, legacy-t / karriert nézem, akkor nem nagyon jön föl ez érvként. Pl. MJ-vel való összevetésben sem nagyon hallottam még eddig, hogy bezzeg elment MIamiba. Sokkal többet nyom a latban, hogy így legalább van 3 gyűrűje, anélkül meg lehet, hogy csak 1 lenne.

Kobe-val kapcsolatban sem gyakran hallom Shaq nevét emlegetni ellenérvként.

Szóval bár hallottam már én is ezt a narratívát KD-vel kapcsolatban, de szerintem hosszú távon KD-nél is többet fog számítani, hogy hány gyűrűje van mint az, hogy kikkel érte el.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Es igen, ruhellem oket, mint a fost, de kozuk sincs a Thunderhez. Westbrook egyenieskedo, hangulatjatekos, hol vedekezik, hol baszik a vilagba. A Thundernel abszolut keptelenek voltak osszecsiszolni a jatekosokat, Harden pedig mar ott is rendre elmaradt a fontos meccseken, pedig rengetegszer lett volna lehetosege, mert Durant es Westbrook epp a padon pihent.Stez
Szerintem Westbrookot, Hardent és KD-t sem lett volna nehezebb összepasszítani. Nem a mai verzióikat, mert már X éve vezérbikák, ez most már lehetetlen lenne. De a fiatalkori verzióikat Oklahomában nem lett volna nagyobb mission egyben tartani, mint mondjuk Kobe-t és Shaq-et rábírni, hogy elviseljék egymást úgy, hogy az még csapat szinten is hasznos legyen. 😊

(Warriors példánál maradva, nem lett volna nehezebb Oklahomaban megoldani, hogy mindhárom ott maradjon és együtt játsszon egymásért. mint mondjuk a már bajnok Curry, Thompson, Green hármas "fejére" odavinni KD-t úgy, hogy attól jobb lett a csapat, nem pedig rosszabb.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/29769169_233972860488401_1908504245947072512_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=8JuGVJ411KcAX_9NGYv&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCpVGK0Utc4moLtpmDGCvMfZ9I_AkXDVPEoP5Mun2LM3w&oe=66062356
Ayton vagy Doncic? | Kevesebb, mint egy hónap van az NBA draftig, addig pedig jó sokszor át fogjuk még rágni, hogy DeAndre Ayton vagy Luka Doncic lesz-e az 1/1. Jelen... | By Kun ZsoltFacebook
Kevesebb, mint egy hónap van az NBA draftig, addig pedig jó sokszor át fogjuk még rágni, hogy DeAndre Ayton vagy Luka Doncic lesz-e az 1/1. Jelen...


Tudom, hogy mindenki rájátszás lázban ég, de őrületes lesz, hogy a Suns kit választ az első pickkel egy hónap múlva.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
És minden kezdődik előlről... Az első 2 meccs után nem sok esélyt adtam volna Jameséknek, de innen szerintem behúzzák...megint.
NB2
A következő bostoni meccsen múlik minden. Ha azt sikerül behúznia a Celticsnek, akkor még lehet ez nagyon szoros is.
peterk2005
Zombori úr, maga az ? 😀
Toca
Nem captain obvious akartam lenni. 😊 Arra válaszoltam, hogy Jamesék innen behúzzák. Szerintem nem biztos, mert az 5. meccs teljesen nyitott.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Én a Warriorsból Iguodalát utálom csak. Őt sem a játéka miatt. Warriors körül lévő hype zavar még, de azért ez a legtöbb domináns csapat körül tapasztalható. A 2016-ig elért csapatépítésükért(nem volt egyetlen top5 pickjük), a liga trendjeinek megváltoztatásában gyakorolt szerepükért óriási elismerésem. A Durant igazolás miatt kár rájuk fújni. Aki a helyükben nem lépte volna meg a Barnes->Durant "cserét", az hazudik. Egyedül Durantre vagyok kicsit mérges. Egy ekkora klasszisnak túl alacsonyra került a léc. Sokkal nehezebb lesz neki innen a tudása, tehetsége által benne lévő pályafutását befutnia. 10 év múlva úgy gondolunk majd vissza rá, h a maga mögött hagyott legacy lehetett volna sokkal nagyobb is.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ruhellem a GSW-t, mint a szart, de azert na. Curry, Thompson, Green mind sajat draftolt, es Durant nelkul is bajnoksagot nyertek.

Es igen, ruhellem oket, mint a fost, de kozuk sincs a Thunderhez. Westbrook egyenieskedo, hangulatjatekos, hol vedekezik, hol baszik a vilagba. A Thundernel abszolut keptelenek voltak osszecsiszolni a jatekosokat, Harden pedig mar ott is rendre elmaradt a fontos meccseken, pedig rengetegszer lett volna lehetosege, mert Durant es Westbrook epp a padon pihent.

A Warriorsnal Thompson es Green felelmetes, amit a vedelemben muvel, elobbi pedig tamadasban is nagyon oda tud b*szni. Harden nekem tovabbra sem eleg, nem latom benne azt, hogy clutch tud lenni a legfontosabb meccseken, de hatha majd most...

Ilyen teren a Warriors stabja valoban ugyes, mert ossze kellett rakni ezt a keretet ugy, hogy a sztarok is kiegeszitsek egymast es ne szivjak el egymas elol a levegot, ne menjenek az egyenek a csapat rovasara.

Mondjuk azert Durant egy olyan pali, aki a siker erdekeben hajlando feladni az egyenieskedest, ezt azert nem surun latni Hardentol, Westbrooktol vagy Irvingtol peldaul. O csondes faszi, aki nagyon edzheto es iranyithato, ezert birom es ezert gondolom, hogy oriasi klasszis. Most az meg mellekes, hogy elment gyuruert a joba, James is elment a Miamihoz ezert. Ket evig o is kapta a sarat, mostanra a legtobben mar nem is emlekeznek erre. Engem meg nem erdekel, mert o igy is ugy is klasszis, nalam a #2 Jordan mogott.

Nekem egyebkent mindegy, ki nyeri a dontot, csak ne a Warriors, a Rockets es a Celtics harmas valamelyike legyen. 8-D

több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Egyébként elvonatkoztatva a pénz adta lehetőségektől és az erőegyensúly felborulásától, azért nekem nagyon imponál amit a Warriors megcsinált. Mert ez azért nem csak arról szólt, hogy összeraktak 3-4 top játékost és kész. Annak a 3-4 játékosnak úgy is kell utána működnie, hogy egymást erősítsék, ne kioltsák. Ami azért liga szerte konstans probléma, szóval nem könnyű megcsinálni. Az Oklahoma-nak például ott volt a Westbrook, Harden, KD hármasa, akikkel kb. ugyanilyen dominánsak lehettek volna, ha rá tudtak volna érezni, hogy hogyan lehet őket egyben tartani. Ez az NBA-ben a siker egyik kulcsa, ahol kicsi a csapat létszám ezért 1-1 egó sokkal erőteljesebben jelenik meg, mint mondjuk az NFL-ben vagy NHL-ben több tucatnyi méretű rostereknél.

Látjuk, hogy az NFL csapatok mit kínlódnak a sztárjaikkal (Kawai Leonard, Kirie Irving, Dwayne Wade, stb., stb). Pedig csak a tehetség alapján no brainer, hogy velük erősebb lehetne a csapat, mint nélkülük. Csak általában nem sikerül, hogy velük egy irányba tolja mindenki a szekeret. Oaklandben meg sikerült.
peterk2005
Na, végre valaki aki meglátja ezt is. Ott volt/van minden csapat előtt ugyanúgy az évek alatt a lehetőség hogy véghezvigyenek ilyen csapatépítéseket, mégse tudták mostanában. Sokan már úgy fröcsögnek, meg gyűlölködnek, mintha ez egy összevásárolt sztárcsapat lenne csak, nulla szakmai munkával, csapatépítéssel, stb. Ezért nem kéne utálni minket, talán inkább lemásolni.
zavi27
Ezt soha senki nem fogja lemásolni. Durant érkezéséig oké, de Durant csatlakozása óriási szerencse és az NBPA meg a liga faszságának az eredménye, nem pedig a tudatos építkezés miatt jöhetett létre.
Jughead
Akkor utaljuk a ligat, meg az NBPA-t, ne a Warriorst meg Durantot ezert,ha lehet😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én csak a végét láttam most, de az alapján a bírók nagyon dolgoztak rajta, hogy a GSW maradjon felül😊

Meg persze mi is. Időnként nagyon bután kapkodták el a támadásokat, hamarabb meg lehetett volna a meccs.

Remélem mindkét kedvemcem behúzza a saját otthoniját s aztán hajrá, hátha sikerül a 6. meccseket is behúzni.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Na úgy tűnik mégis volt meg a Houston tankjában, őrülten hullámzó meccs volt.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Egyébként elvonatkoztatva a pénz adta lehetőségektől és az erőegyensúly felborulásától, azért nekem nagyon imponál amit a Warriors megcsinált. Mert ez azért nem csak arról szólt, hogy összeraktak 3-4 top játékost és kész. Annak a 3-4 játékosnak úgy is kell utána működnie, hogy egymást erősítsék, ne kioltsák. Ami azért liga szerte konstans probléma, szóval nem könnyű megcsinálni. Az Oklahoma-nak például ott volt a Westbrook, Harden, KD hármasa, akikkel kb. ugyanilyen dominánsak lehettek volna, ha rá tudtak volna érezni, hogy hogyan lehet őket egyben tartani. Ez az NBA-ben a siker egyik kulcsa, ahol kicsi a csapat létszám ezért 1-1 egó sokkal erőteljesebben jelenik meg, mint mondjuk az NFL-ben vagy NHL-ben több tucatnyi méretű rostereknél.

Látjuk, hogy az NFL csapatok mit kínlódnak a sztárjaikkal (Kawai Leonard, Kirie Irving, Dwayne Wade, stb., stb). Pedig csak a tehetség alapján no brainer, hogy velük erősebb lehetne a csapat, mint nélkülük. Csak általában nem sikerül, hogy velük egy irányba tolja mindenki a szekeret. Oaklandben meg sikerült.
peterk2005
Na, végre valaki aki meglátja ezt is. Ott volt/van minden csapat előtt ugyanúgy az évek alatt a lehetőség hogy véghezvigyenek ilyen csapatépítéseket, mégse tudták mostanában. Sokan már úgy fröcsögnek, meg gyűlölködnek, mintha ez egy összevásárolt sztárcsapat lenne csak, nulla szakmai munkával, csapatépítéssel, stb. Ezért nem kéne utálni minket, talán inkább lemásolni.
zavi27
Ezt soha senki nem fogja lemásolni. Durant érkezéséig oké, de Durant csatlakozása óriási szerencse és az NBPA meg a liga faszságának az eredménye, nem pedig a tudatos építkezés miatt jöhetett létre.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 241
Hallgatólagos megegyezésen alapszik, h míg magyarul az ismétlést nem adja a SportTV, addig csak titkosan szabad a hajnali meccsekről beszélni?
dawyd728
Ilyet utoljára 2007-ben láttam még a Monday Night Football meccsekkel kapcsolatban az nfl.hu-n 😊

És minden kezdődik előlről... Az első 2 meccs után nem sok esélyt adtam volna Jameséknek, de innen szerintem behúzzák...megint.NB2
Celtics drukkerként egy pillanatig nem tudtam komolyan venni, hogy továbbjuthatunk, még 2-0-nál sem. Egyszerűen túl hihetetlen volt.
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Egyébként elvonatkoztatva a pénz adta lehetőségektől és az erőegyensúly felborulásától, azért nekem nagyon imponál amit a Warriors megcsinált. Mert ez azért nem csak arról szólt, hogy összeraktak 3-4 top játékost és kész. Annak a 3-4 játékosnak úgy is kell utána működnie, hogy egymást erősítsék, ne kioltsák. Ami azért liga szerte konstans probléma, szóval nem könnyű megcsinálni. Az Oklahoma-nak például ott volt a Westbrook, Harden, KD hármasa, akikkel kb. ugyanilyen dominánsak lehettek volna, ha rá tudtak volna érezni, hogy hogyan lehet őket egyben tartani. Ez az NBA-ben a siker egyik kulcsa, ahol kicsi a csapat létszám ezért 1-1 egó sokkal erőteljesebben jelenik meg, mint mondjuk az NFL-ben vagy NHL-ben több tucatnyi méretű rostereknél.

Látjuk, hogy az NFL csapatok mit kínlódnak a sztárjaikkal (Kawai Leonard, Kirie Irving, Dwayne Wade, stb., stb). Pedig csak a tehetség alapján no brainer, hogy velük erősebb lehetne a csapat, mint nélkülük. Csak általában nem sikerül, hogy velük egy irányba tolja mindenki a szekeret. Oaklandben meg sikerült.
peterk2005
Na, végre valaki aki meglátja ezt is. Ott volt/van minden csapat előtt ugyanúgy az évek alatt a lehetőség hogy véghezvigyenek ilyen csapatépítéseket, mégse tudták mostanában. Sokan már úgy fröcsögnek, meg gyűlölködnek, mintha ez egy összevásárolt sztárcsapat lenne csak, nulla szakmai munkával, csapatépítéssel, stb. Ezért nem kéne utálni minket, talán inkább lemásolni.

Szerkesztette: zavi27
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 525 — The Mathematician
És minden kezdődik előlről... Az első 2 meccs után nem sok esélyt adtam volna Jameséknek, de innen szerintem behúzzák...megint.
NB2
A következő bostoni meccsen múlik minden. Ha azt sikerül behúznia a Celticsnek, akkor még lehet ez nagyon szoros is.
peterk2005
ha a helyzet bemegy és a bíró is megadja akkor lehet hogy gól

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
És minden kezdődik előlről... Az első 2 meccs után nem sok esélyt adtam volna Jameséknek, de innen szerintem behúzzák...megint.
NB2
A következő bostoni meccsen múlik minden. Ha azt sikerül behúznia a Celticsnek, akkor még lehet ez nagyon szoros is.
peterk2005
Zombori úr, maga az ? 😀
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
És minden kezdődik előlről... Az első 2 meccs után nem sok esélyt adtam volna Jameséknek, de innen szerintem behúzzák...megint.
NB2
A következő bostoni meccsen múlik minden. Ha azt sikerül behúznia a Celticsnek, akkor még lehet ez nagyon szoros is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)