NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miért engedné el? Statokban felül fogja múlni Jordan-t, gyűrűk számában is meg tudná közelíteni és akkor a számok nyelvén tényleg csak a makulátlan döntő fog Jordan mellett szólni, Jamesnek meg lesz addigra dupla annyi döntőbeli szereplése, ami azért kicsit kompenzálhatja a rossz győzelmi arányát


5 elit év simán lehet benne, ha vigyáz magára és nem szállnak el a térdei mint Kobe-nak
ebből az 5 évből kellene kihozni a maxot, ehhez meg nem olyan franchise-hoz kellene mennie akiket a nulláról kell felépíteni (Bulls,Knicks), hanem ahol már van normális alap
az említett két gárdából nem fogsz tudni két év alatt reális bajnokesélyes csapatot csinálni (ahhoz nagyon bele kell nyúlni a szarba a drafton vagy tradekkel nagyon átvágni valakiket), és akkor még mindig ott lesz a GSW(ha marad mindenki), a Phily és a Celtics is akik addigra érik el a peak éveiket, a projekt csapatokról nem is beszélve akiknek "csak" értelmes csapatot kell az all-starjaik köré építeni (Kawhi,Giannis,Harden stb)


egyébként meg ha ennyire a romantikus megoldást választaná, akkor meg maradna Ohio-ban és a Nets pickkel + a most érkezőkkel újjáépítené a csapatot, de annak is idő kell, neki meg nincs erre 2-3 éve

(ha holnap Brady-t lapátra tennék ő sem menne el a Bills-be/Lions-ba, csak mert "mekkora story lenne", hanem oda ahol a legtöbb esélye van a végső győzelemre, ezeket a sztárokat ez élteti és nem az, hogy "jaj most mi fog jobban kinézni a legacy-m szempontjából")
ZERO_L
Nem értek egyet, ha elmegy megint a tutiba sose fog felerni MJ-hez.
Mondjuk 2 másik allstar nélkül meg nem veri meg a GSWt.
Nehéz ügy.
Toca
Már bocsánat de ezek a fajta érvek számomra nettó hülyeségek. Éppen Jordan hány csapatban játszott??? S Brady??? Messi???? Crosby??? Ovechkin??? soroljam. Mindig ott és akkor kell nagyot alakítani ahol vagyok, s ha ez egy helyen történik nem von le semmit az értékéből. Sztem.

Azzal együtt, hogy ennek a vitának is MJ vagy LBJ-e a nagyobb, kb annyi értelme van, mint hogy Brady kiégett vagy sem 😉 😛

De végül is uborkaszezon van 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Miért engedné el? Statokban felül fogja múlni Jordan-t, gyűrűk számában is meg tudná közelíteni és akkor a számok nyelvén tényleg csak a makulátlan döntő fog Jordan mellett szólni, Jamesnek meg lesz addigra dupla annyi döntőbeli szereplése, ami azért kicsit kompenzálhatja a rossz győzelmi arányát


5 elit év simán lehet benne, ha vigyáz magára és nem szállnak el a térdei mint Kobe-nak
ebből az 5 évből kellene kihozni a maxot, ehhez meg nem olyan franchise-hoz kellene mennie akiket a nulláról kell felépíteni (Bulls,Knicks), hanem ahol már van normális alap
az említett két gárdából nem fogsz tudni két év alatt reális bajnokesélyes csapatot csinálni (ahhoz nagyon bele kell nyúlni a szarba a drafton vagy tradekkel nagyon átvágni valakiket), és akkor még mindig ott lesz a GSW(ha marad mindenki), a Phily és a Celtics is akik addigra érik el a peak éveiket, a projekt csapatokról nem is beszélve akiknek "csak" értelmes csapatot kell az all-starjaik köré építeni (Kawhi,Giannis,Harden stb)


egyébként meg ha ennyire a romantikus megoldást választaná, akkor meg maradna Ohio-ban és a Nets pickkel + a most érkezőkkel újjáépítené a csapatot, de annak is idő kell, neki meg nincs erre 2-3 éve

(ha holnap Brady-t lapátra tennék ő sem menne el a Bills-be/Lions-ba, csak mert "mekkora story lenne", hanem oda ahol a legtöbb esélye van a végső győzelemre, ezeket a sztárokat ez élteti és nem az, hogy "jaj most mi fog jobban kinézni a legacy-m szempontjából")
ZERO_L
Nem értek egyet, ha elmegy megint a tutiba sose fog felerni MJ-hez.
Mondjuk 2 másik allstar nélkül meg nem veri meg a GSWt.
Nehéz ügy.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Detroitban nem tudom mit szívtak, de pont azt a Casey-t szerződtetik, aki alatt látványosan megrekedt Jonas.. Én nem tudom mi lehet a terv. Lehet Drummondról lemondanak?
dawyd728
Szegény Pistons 2019-es bajnoki reményei szertefoszlottak... Oh wait...
Bőven jó lehet ő oda építkező edzőnek, ahol kevésbé van a radaron és kisebbek az elvárások.
A Jackson - Griffin - Drummond hármas mindenesetre hajaz a pár évvel ezelőtti Clippers-re. (Nyilván a Jackson Paul-hoz képest irányító poszton és játékszervezésben egy amatőr bohóc)

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Miért engedné el? Statokban felül fogja múlni Jordan-t, gyűrűk számában is meg tudná közelíteni és akkor a számok nyelvén tényleg csak a makulátlan döntő fog Jordan mellett szólni, Jamesnek meg lesz addigra dupla annyi döntőbeli szereplése, ami azért kicsit kompenzálhatja a rossz győzelmi arányát


5 elit év simán lehet benne, ha vigyáz magára és nem szállnak el a térdei mint Kobe-nak
ebből az 5 évből kellene kihozni a maxot, ehhez meg nem olyan franchise-hoz kellene mennie akiket a nulláról kell felépíteni (Bulls,Knicks), hanem ahol már van normális alap
az említett két gárdából nem fogsz tudni két év alatt reális bajnokesélyes csapatot csinálni (ahhoz nagyon bele kell nyúlni a szarba a drafton vagy tradekkel nagyon átvágni valakiket), és akkor még mindig ott lesz a GSW(ha marad mindenki), a Phily és a Celtics is akik addigra érik el a peak éveiket, a projekt csapatokról nem is beszélve akiknek "csak" értelmes csapatot kell az all-starjaik köré építeni (Kawhi,Giannis,Harden stb)


egyébként meg ha ennyire a romantikus megoldást választaná, akkor meg maradna Ohio-ban és a Nets pickkel + a most érkezőkkel újjáépítené a csapatot, de annak is idő kell, neki meg nincs erre 2-3 éve

(ha holnap Brady-t lapátra tennék ő sem menne el a Bills-be/Lions-ba, csak mert "mekkora story lenne", hanem oda ahol a legtöbb esélye van a végső győzelemre, ezeket a sztárokat ez élteti és nem az, hogy "jaj most mi fog jobban kinézni a legacy-m szempontjából")
ZERO_L
Pont hogy nem a gyűrű a lényeg már. Legalább is ezen a szinten mint Lebron van, ott már sok éve a legacy a legfontosabb és annak az építése. Ahogy Kobe is csinálta.
Teljesen másképp állnak a játékhoz az EGO és a médiahype miatt mint mondjuk a Garnett, Duncan, Nash féle vonal, akik tényleg "csak" a gyűrűért dolgoztak. De kb ez is a különbség a saját generációját meghatározó extraklasszisok és a "szimpla" szupersztárok között

Ha All-time legjobb akarsz lenni, akkor ahhoz nem csak gyűrűk kellenek. (Remek matekos szófordulattal a sok gyűrű szükséges de nem elégséges feltétel 😊 )

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Detroitban nem tudom mit szívtak, de pont azt a Casey-t szerződtetik, aki alatt látványosan megrekedt Jonas.. Én nem tudom mi lehet a terv. Lehet Drummondról lemondanak?
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Miért engedné el? Statokban felül fogja múlni Jordan-t, gyűrűk számában is meg tudná közelíteni és akkor a számok nyelvén tényleg csak a makulátlan döntő fog Jordan mellett szólni, Jamesnek meg lesz addigra dupla annyi döntőbeli szereplése, ami azért kicsit kompenzálhatja a rossz győzelmi arányát


5 elit év simán lehet benne, ha vigyáz magára és nem szállnak el a térdei mint Kobe-nak
ebből az 5 évből kellene kihozni a maxot, ehhez meg nem olyan franchise-hoz kellene mennie akiket a nulláról kell felépíteni (Bulls,Knicks), hanem ahol már van normális alap
az említett két gárdából nem fogsz tudni két év alatt reális bajnokesélyes csapatot csinálni (ahhoz nagyon bele kell nyúlni a szarba a drafton vagy tradekkel nagyon átvágni valakiket), és akkor még mindig ott lesz a GSW(ha marad mindenki), a Phily és a Celtics is akik addigra érik el a peak éveiket, a projekt csapatokról nem is beszélve akiknek "csak" értelmes csapatot kell az all-starjaik köré építeni (Kawhi,Giannis,Harden stb)


egyébként meg ha ennyire a romantikus megoldást választaná, akkor meg maradna Ohio-ban és a Nets pickkel + a most érkezőkkel újjáépítené a csapatot, de annak is idő kell, neki meg nincs erre 2-3 éve

(ha holnap Brady-t lapátra tennék ő sem menne el a Bills-be/Lions-ba, csak mert "mekkora story lenne", hanem oda ahol a legtöbb esélye van a végső győzelemre, ezeket a sztárokat ez élteti és nem az, hogy "jaj most mi fog jobban kinézni a legacy-m szempontjából")



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem mondtam, hogy James feje fölött döntik ezt el. Csak simán kiforgatod a szavaimat. Azt akartam csak mondani, hogy a szponzorok oldaláról sokkal inkább erőltetik az LA, vagy ha kelet akkor NY/Phily vonalat.
Illetve a Spurs oldalán jelenleg csak Pop van és a kultúra amit felépítettek. Pénz és csapat nem igazán (főleg ha Leonard dobbant)

Tudna ő bárhol játszani csapatként működve (lásd olimpiai csapatok) de ettől még ebbe a Bostonba nem illene be. Stevens nagy mágus, biztos összerakna valamit végül, de közel sem hoznák ki magukból azt, amit ki tudnának egyébként. A Boston helyében én biztos inkább Davis-re dobnék egy all-int, még ha egyénileg Lebron magasan a legjobb játékos jelenleg a ligában.
flzoli
Nem forgatok ki semmit, egyszerűen abszurd az a vélemény, hogy egy James státuszú világsztár csapat választását a szponzorai bármilyen formában is befolyásolhatnak. Ő oda fog menni, ahol a legtöbb esélyét látja a gyűrűszerzésnek, ha ez LA akkor LA, ha New York akkor oda, de ha összeáll Utah-ban egy ultimate roster akkor gondolkodás nélkül oda fog menni

Persze, hogy jobb lenne a Davis, de James-ért csak Irvinget kell feladni, akiért meg simán jöhet egy első körös cserében, ellenben AD-ért komoly asseteket kéne beváltani, kevés lenne oda picket adni, játékost is kellene küldeni
(és amúgy is most inkább James oldaláról volt nézve az egész)
ZERO_L
Álomvilágban élsz szerintem, ha azt gondolod teljesen szabad akarata van annak az embernek, akit már tízen évesen milliókkal tömött ki a Nike...
Nyilván nem mondhatják meg James szintű klasszisnak, hogy na akkor irány a libalegelő Torontóban, de sok-sok $$$-al megszépíthetnek 1-1 általuk kedvezőbbnek ítélt célállomást.

Ha Lebronnak van egy kis esze, elengedi ezt a gyűrűszerzéses marhaságot, mert abból már nem tud sosem jól kijönni. Ellenben ha elmegy egy évek óta vegetáló nagy csapatba, amelyet feltámaszt és döntőbe visz (és megnyeri esetleg), sokkal többet dobna a renoméján és tovább épülne a legacy.
Ilyen szempontból a Knicks a legjobb célállomás neki, esetleg Bulls

több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 484
jelenleg az a mondás h PG-LBJ jön hozzánk, az elég komoly boost lenne esélyeket nézve
bár én nem örülnék LBJ-nek
Negritis
A sok Kobe vs Lebron összehasonlítgatás után (nem itt, mielőtt vki elkezdené 😀) nagyon fura lenne ha James húzná vissza az elitbe a Lakerst és valahogy nem is örülnék neki, de PG jöhet. 😀
Raven17
Húú hát LBJ-t én sem akarnám nézni a LAL-ba akármekkora sztár. Fejlődjenek csak a fiatalok, legyen náluk sokat a labda. PG-nak én is örülnék hátha benézhetnének a PO-ba a fiatalok, hogy pár év múlva már hasíthassanak.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Redditről egy írás:



Kevin Durant did not ruin the NBA. We did.

High-voted comments on video of Grant Hill, Chris Webber and Charles Barkley giving postgame analysis:

"Great commentary from 3 legends that have 0 titles between them."

"Only things missing were Karl Malone and John Stockton."

"Javale McGee got more rings than Barkley and will win more."

"chuck talks about rings ... WHERE is shaq when you need him to shut him up"

"Criticism is expected from people who never won a chip"

High-voted comment on similar video: "What's the difference between Carmelo Anthony and a tree? The tree has rings."

Shaq to Barkley on Inside the NBA: "First of all, I know what it's like to win a championship. You don't."

From the movie Bad Teacher:

"Call me when LeBron has six championships."

"Wha--THAT'S your only argument?!"

"IT'S THE ONLY ARGUMENT I NEED, SHAWN!"

Kobe Bryant responds to legitimate criticism about his play style: "Count to 5."

But Kevin Durant is the villain for joining a 73-win team?

No.

We, the fans, made this happen.

We kept saying the ONLY measure of greatness was number of rings won.

And now look at this league. The best players joining ONE team to get the easiest road to a ring.

Look at the state of this sport we love so much. This is what we've turned the world's highest level of basketball competition into.

We made this bed. Now we're sleeping in it. We have no one to blame but our own damn selves.

Congratulations, Golden State Warriors. I don't hate you. I hate my fellow fans for making you happen.



Bezony ám.
Mennyivel jobb liga lenne, ha pl. James se azt kapná reakciónak, h 6/6, mint egyfajta aduászt, amivel minden érv legyőzhető.
dawyd728
Pontosan, ez csak arra jó, hogy az érdemleges és értelmes érvekkel alátámasztott viták helyett ilyen egybites kinyilatkoztatásokra silányítsák az egészet. Mert azt legalább az alja nép is felfogja, hogy a 0-nél több az 1, és a 3-nál jobb a 6....

Lásd CR - Messi "vitának" hívott fröcsögés az aranylabdák számában....

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
amit felhoznak az nem csak a 6/6 hanem a 3/9 vs 6/6 ami azért más imo

Jerry Westnél is mindig felhozzák az 1/8at
Negritis
Szóval ha James csak 2012-ben, 2013-ban, és 2016-ban jutott volna be a nagydöntöbe, akkor nagyobb kosaras lenne?
Bébé
Lenne-e 8/8 (8 MVP címmel)???
Szóval, ha James-nek megint összevásárolnak egy csapatot és ott nem a kiskirályt, meg a primadonnát játssza még nyerhet 2-3-at.
Nagyobb ikon már nem lesz!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Nem mondtam, hogy James feje fölött döntik ezt el. Csak simán kiforgatod a szavaimat. Azt akartam csak mondani, hogy a szponzorok oldaláról sokkal inkább erőltetik az LA, vagy ha kelet akkor NY/Phily vonalat.
Illetve a Spurs oldalán jelenleg csak Pop van és a kultúra amit felépítettek. Pénz és csapat nem igazán (főleg ha Leonard dobbant)

Tudna ő bárhol játszani csapatként működve (lásd olimpiai csapatok) de ettől még ebbe a Bostonba nem illene be. Stevens nagy mágus, biztos összerakna valamit végül, de közel sem hoznák ki magukból azt, amit ki tudnának egyébként. A Boston helyében én biztos inkább Davis-re dobnék egy all-int, még ha egyénileg Lebron magasan a legjobb játékos jelenleg a ligában.
flzoli
Nem forgatok ki semmit, egyszerűen abszurd az a vélemény, hogy egy James státuszú világsztár csapat választását a szponzorai bármilyen formában is befolyásolhatnak. Ő oda fog menni, ahol a legtöbb esélyét látja a gyűrűszerzésnek, ha ez LA akkor LA, ha New York akkor oda, de ha összeáll Utah-ban egy ultimate roster akkor gondolkodás nélkül oda fog menni



Persze, hogy jobb lenne a Davis, de James-ért csak Irvinget kell feladni, akiért meg simán jöhet egy első körös cserében, ellenben AD-ért komoly asseteket kéne beváltani, kevés lenne oda picket adni, játékost is kellene küldeni
(és amúgy is most inkább James oldaláról volt nézve az egész)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
jelenleg az a mondás h PG-LBJ jön hozzánk, az elég komoly boost lenne esélyeket nézve
bár én nem örülnék LBJ-nek
Negritis
A sok Kobe vs Lebron összehasonlítgatás után (nem itt, mielőtt vki elkezdené 😀) nagyon fura lenne ha James húzná vissza az elitbe a Lakerst és valahogy nem is örülnék neki, de PG jöhet. 😀
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
jelenleg az a mondás h PG-LBJ jön hozzánk, az elég komoly boost lenne esélyeket nézve
bár én nem örülnék LBJ-nek
Negritis
Szerintem PG is bőven elég lenne, oké hogy lenne pénzünk mindkettőre de valahogy én nem örülnék annyira Lebronnak, inkább hozzunk abból a pénzből egy normális C-t.


több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Itt van, hogy kinek milyen esélyt adnak jelenleg a jövő évi NBA megnyerésére.
Nekem kicsit meglepő, hogy a Lakersnek adják az 5. legjobb esélyt. Vagy lehet ők már sejtenek valamit, hogy ki fog oda menni a nyáron.
kapitnono
LiAngelo Ball?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
jelenleg az a mondás h PG-LBJ jön hozzánk, az elég komoly boost lenne esélyeket nézve
bár én nem örülnék LBJ-nek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Itt van, hogy kinek milyen esélyt adnak jelenleg a jövő évi NBA megnyerésére.
Nekem kicsit meglepő, hogy a Lakersnek adják az 5. legjobb esélyt. Vagy lehet ők már sejtenek valamit, hogy ki fog oda menni a nyáron.

GSW +120
HOU +350
PHI +350
BOS +700
LAL +1200
SAN +3000
TOR/CLE/MIA +5000
UTA/OKC +6000
POR/NO +8000
MIN/DEN/MIL +10000
IND/WSH +10000


több mint 5 éve
csipkelli 3 217
 twitter.com/cj_wentz/status/1005282092018814977

James tényleg Phillybe megy. Az Eaglesbe.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
amit felhoznak az nem csak a 6/6 hanem a 3/9 vs 6/6 ami azért más imo

Jerry Westnél is mindig felhozzák az 1/8at
Negritis
Szóval ha James csak 2012-ben, 2013-ban, és 2016-ban jutott volna be a nagydöntöbe, akkor nagyobb kosaras lenne?
Bébé
És ha még ötször bejut egy béna csapattal, és ötször veszít akkor meg még kisebb.

több mint 5 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
amit felhoznak az nem csak a 6/6 hanem a 3/9 vs 6/6 ami azért más imo

Jerry Westnél is mindig felhozzák az 1/8at
Negritis
Szóval ha James csak 2012-ben, 2013-ban, és 2016-ban jutott volna be a nagydöntöbe, akkor nagyobb kosaras lenne?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
amit felhoznak az nem csak a 6/6 hanem a 3/9 vs 6/6 ami azért más imo

Jerry Westnél is mindig felhozzák az 1/8at

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Redditről egy írás:



Kevin Durant did not ruin the NBA. We did.

High-voted comments on video of Grant Hill, Chris Webber and Charles Barkley giving postgame analysis:

"Great commentary from 3 legends that have 0 titles between them."

"Only things missing were Karl Malone and John Stockton."

"Javale McGee got more rings than Barkley and will win more."

"chuck talks about rings ... WHERE is shaq when you need him to shut him up"

"Criticism is expected from people who never won a chip"

High-voted comment on similar video: "What's the difference between Carmelo Anthony and a tree? The tree has rings."

Shaq to Barkley on Inside the NBA: "First of all, I know what it's like to win a championship. You don't."

From the movie Bad Teacher:

"Call me when LeBron has six championships."

"Wha--THAT'S your only argument?!"

"IT'S THE ONLY ARGUMENT I NEED, SHAWN!"

Kobe Bryant responds to legitimate criticism about his play style: "Count to 5."

But Kevin Durant is the villain for joining a 73-win team?

No.

We, the fans, made this happen.

We kept saying the ONLY measure of greatness was number of rings won.

And now look at this league. The best players joining ONE team to get the easiest road to a ring.

Look at the state of this sport we love so much. This is what we've turned the world's highest level of basketball competition into.

We made this bed. Now we're sleeping in it. We have no one to blame but our own damn selves.

Congratulations, Golden State Warriors. I don't hate you. I hate my fellow fans for making you happen.



Bezony ám.
Mennyivel jobb liga lenne, ha pl. James se azt kapná reakciónak, h 6/6, mint egyfajta aduászt, amivel minden érv legyőzhető.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
kis piac? mert CLE olyan hatalmas?
ZERO_L
Ne keverd már össze a kettőt. Cleveland-ben draftolták, csak azért ment oda vissza, mert volt "befejezetlen ügye". Egyszer döntött pénzügyi alapon, és egyből elment a leggyorsabban "fejlődő" amerikai városba.
flzoli
sőt nemcsak a Cleveland draftolta, hanem Akronban született és ott is nőtt fel.
az lényegében Cleveland szomszédjában van, mintha mondjuk valaki Budaörsről tenné át a székhelyét Butapestre.

úgymond local hero volt már a draft előtt is.
slowmotion
Illetve már eleve közel szupersztárként érkezett az NBA-be, nem nagyon kellett felépítse magát a nulláról.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én csak egy valamit nem értek Jordan-James összehasonlítással kapcsolatban.

'94es Bulls Jordan nélkül elment a PO 2. köréig, ahol 7. meccsen kapott ki.
2011-es Cavs nem tudott összeszedni 20 győzelmet.

Valamint Jordan mellett ott volt végig az NBA Top edzője.

Brady-Manning párharc.
SB-ben azt akarom, hogy TB legyen ott, de ha van egy szar csapatom akkor PM legyen az irányító és PO-ba viszi. 😀
Bébé
Pont ezért lenne nagyon érdekes a Bron menni Spurs történet.
Kár, hogy a kis piac miatt erre kb semmi esély sincs
flzoli
kis piac? mert CLE olyan hatalmas?

basszus egy ekkora világsztárt ha holnap kidobod Mucsaröcsögénél akkor is bekaszálja a marketing dealjei 90%-t...

SAS leginkább a szar szerződések miatt offos, Gasol cserélhetetlen 16M-es szerződésével, Mills 11M-el szintén és ha Gay meg Green is aktiválja a player optionjét akkor baromira nem fog beférni egy 30M+os James

ha tulajok bevállalják a luxusadót akkor össze lehetne hozni, de ettől még az a csapat reálisan megint nem fogja tudni megverni a GSW-t




Nálam tavaly is LAL volt a legesélyesebb állomás és ez nem változott
ott nincs erős GM/irányvonal, keresik a Kobe éra utáni önmagukat/szuper sztárjukat, az edző is kezdő, nyugodtan királykodhatna James, cap sapce nekik van a legtöbb, (PG)-Ball-Kuzma-Ingram+aranyásók

bár abban nem vagyok biztos, hogy elég tökös nyugatra menni, ahhoz valami Heat féle Big3csapat összeállás kéne és PG mellett még nem látom azt a harmadik nagy nevet akit oda lehetne vinni... Davis? de mégis kit/mit adna érte a Lakers?
ZERO_L
Ne keverd már össze a kettőt. Cleveland-ben draftolták, csak azért ment oda vissza, mert volt "befejezetlen ügye". Egyszer döntött pénzügyi alapon, és egyből elment a leggyorsabban "fejlődő" amerikai városba.

Baromira nem mindegy a Nike-nak sem, hogy az aktuális legnagyobb sztárja az idejének nagy részét LA-ben, NY-ban vagy éppen Miami-ban tölti. Abban igazad van, hogy már önmaga akkora média gravitációt teremt, hogy Mucsáról is állandóan címlapon lenne, de azon felül simán dollár 10 milliókat bukhat mondjuk a Nike azzal, hogy nem egy könnyen "pusholható" csapathoz menne a nyáron
flzoli
szóval akkor nem is James dönt hanem a Nike CEO-ja...

ha ez annyira számítana amennyire azt te hiszed, akkor Heat után nem megy vissza, hanem meggyőzik, nem tartozik ott senkinek semmivel inkább menjen "nagy piacra" vagy alapból nem hagyja ott a "leggyorsabban fejlődő amerikai várost"




Hat nagy kerdes lesz, hogy mit valaszt James, hova megy a nyaron. Azt nem hiszem, hogy marad a Cavsnel, de en a mindenki altal eselyes Houstont sem gondolnam. Illetve a 76erst sem hiszem. Nalam a Lakers a nyero, annak ellenere, hogy igazan nagy eselye Jamesnek a Rocketsszel es a 76ersszel lenne ujabb gyurure.
Stez
Bostonban lenne a legnagyobb esélye, Irvinget Ainge elboltolja és egy James-Brown-Hayward-Tatum-Horford 5öst még a GSW sem tudna megállítani, Stevens-szel a padon

nagyon remélem nem ez fog bekövetkezni, de ennél jobb esélye gyűrűre max akkor lenne ha egyből Curryékhez menne
ZERO_L
Ez a csapat semennyire sem működne szerintem. Pont az ölné meg James a jelenlétével és a ball controljával, amivel most kiemelkedik a Celtics támadásban a posványból (Tatum egyéni kvalitása és Horford játékszervezése)
flzoli
Már ha elfogadjuk, hogy James normális rendszerhez/edzőhöz sosem tudna igazodni

Szerintem meg nagyon működne, Brown (és Horford) koncentrálhatna inkább a védekezésre, amibe Hayward és James is rendesen be tudna segíteni (Tatum is mutatott biztató jeleket hátul), támadásban James játékszervezésben biztos jeleskedne, 1-5-ig bárhova lehet tenni és ha Hayward-Tatum párosnak nem menne a dobás akkor bármikor magára tudja venni a csapatot és lazán szór 40 pontot

5 jó dobó, akit nem lehet beduplázni és nem lehet róluk besegíteni, ha a mostani keret elit védő csapat volt, akkor James-szel se lenne rosszabb
ZERO_L
Nem mondtam, hogy James feje fölött döntik ezt el. Csak simán kiforgatod a szavaimat. Azt akartam csak mondani, hogy a szponzorok oldaláról sokkal inkább erőltetik az LA, vagy ha kelet akkor NY/Phily vonalat.
Illetve a Spurs oldalán jelenleg csak Pop van és a kultúra amit felépítettek. Pénz és csapat nem igazán (főleg ha Leonard dobbant)

Tudna ő bárhol játszani csapatként működve (lásd olimpiai csapatok) de ettől még ebbe a Bostonba nem illene be. Stevens nagy mágus, biztos összerakna valamit végül, de közel sem hoznák ki magukból azt, amit ki tudnának egyébként. A Boston helyében én biztos inkább Davis-re dobnék egy all-int, még ha egyénileg Lebron magasan a legjobb játékos jelenleg a ligában.

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Én csak egy valamit nem értek Jordan-James összehasonlítással kapcsolatban.

'94es Bulls Jordan nélkül elment a PO 2. köréig, ahol 7. meccsen kapott ki.
2011-es Cavs nem tudott összeszedni 20 győzelmet.

Valamint Jordan mellett ott volt végig az NBA Top edzője.

Brady-Manning párharc.
SB-ben azt akarom, hogy TB legyen ott, de ha van egy szar csapatom akkor PM legyen az irányító és PO-ba viszi. 😀
Bébé
Pont ezért lenne nagyon érdekes a Bron menni Spurs történet.
Kár, hogy a kis piac miatt erre kb semmi esély sincs
flzoli
kis piac? mert CLE olyan hatalmas?

basszus egy ekkora világsztárt ha holnap kidobod Mucsaröcsögénél akkor is bekaszálja a marketing dealjei 90%-t...

SAS leginkább a szar szerződések miatt offos, Gasol cserélhetetlen 16M-es szerződésével, Mills 11M-el szintén és ha Gay meg Green is aktiválja a player optionjét akkor baromira nem fog beférni egy 30M+os James

ha tulajok bevállalják a luxusadót akkor össze lehetne hozni, de ettől még az a csapat reálisan megint nem fogja tudni megverni a GSW-t




Nálam tavaly is LAL volt a legesélyesebb állomás és ez nem változott
ott nincs erős GM/irányvonal, keresik a Kobe éra utáni önmagukat/szuper sztárjukat, az edző is kezdő, nyugodtan királykodhatna James, cap sapce nekik van a legtöbb, (PG)-Ball-Kuzma-Ingram+aranyásók

bár abban nem vagyok biztos, hogy elég tökös nyugatra menni, ahhoz valami Heat féle Big3csapat összeállás kéne és PG mellett még nem látom azt a harmadik nagy nevet akit oda lehetne vinni... Davis? de mégis kit/mit adna érte a Lakers?
ZERO_L
Ne keverd már össze a kettőt. Cleveland-ben draftolták, csak azért ment oda vissza, mert volt "befejezetlen ügye". Egyszer döntött pénzügyi alapon, és egyből elment a leggyorsabban "fejlődő" amerikai városba.

Baromira nem mindegy a Nike-nak sem, hogy az aktuális legnagyobb sztárja az idejének nagy részét LA-ben, NY-ban vagy éppen Miami-ban tölti. Abban igazad van, hogy már önmaga akkora média gravitációt teremt, hogy Mucsáról is állandóan címlapon lenne, de azon felül simán dollár 10 milliókat bukhat mondjuk a Nike azzal, hogy nem egy könnyen "pusholható" csapathoz menne a nyáron
flzoli
szóval akkor nem is James dönt hanem a Nike CEO-ja...

ha ez annyira számítana amennyire azt te hiszed, akkor Heat után nem megy vissza, hanem meggyőzik, nem tartozik ott senkinek semmivel inkább menjen "nagy piacra" vagy alapból nem hagyja ott a "leggyorsabban fejlődő amerikai várost"




Hat nagy kerdes lesz, hogy mit valaszt James, hova megy a nyaron. Azt nem hiszem, hogy marad a Cavsnel, de en a mindenki altal eselyes Houstont sem gondolnam. Illetve a 76erst sem hiszem. Nalam a Lakers a nyero, annak ellenere, hogy igazan nagy eselye Jamesnek a Rocketsszel es a 76ersszel lenne ujabb gyurure.
Stez
Bostonban lenne a legnagyobb esélye, Irvinget Ainge elboltolja és egy James-Brown-Hayward-Tatum-Horford 5öst még a GSW sem tudna megállítani, Stevens-szel a padon

nagyon remélem nem ez fog bekövetkezni, de ennél jobb esélye gyűrűre max akkor lenne ha egyből Curryékhez menne
ZERO_L
Ez a csapat semennyire sem működne szerintem. Pont az ölné meg James a jelenlétével és a ball controljával, amivel most kiemelkedik a Celtics támadásban a posványból (Tatum egyéni kvalitása és Horford játékszervezése)
flzoli
Már ha elfogadjuk, hogy James normális rendszerhez/edzőhöz sosem tudna igazodni

Szerintem meg nagyon működne, Brown (és Horford) koncentrálhatna inkább a védekezésre, amibe Hayward és James is rendesen be tudna segíteni (Tatum is mutatott biztató jeleket hátul), támadásban James játékszervezésben biztos jeleskedne, 1-5-ig bárhova lehet tenni és ha Hayward-Tatum párosnak nem menne a dobás akkor bármikor magára tudja venni a csapatot és lazán szór 40 pontot

5 jó dobó, akit nem lehet beduplázni és nem lehet róluk besegíteni, ha a mostani keret elit védő csapat volt, akkor James-szel se lenne rosszabb



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Hat nagy kerdes lesz, hogy mit valaszt James, hova megy a nyaron. Azt nem hiszem, hogy marad a Cavsnel, de en a mindenki altal eselyes Houstont sem gondolnam. Illetve a 76erst sem hiszem. Nalam a Lakers a nyero, annak ellenere, hogy igazan nagy eselye Jamesnek a Rocketsszel es a 76ersszel lenne ujabb gyurure.
Stez
Bostonban lenne a legnagyobb esélye, Irvinget Ainge elboltolja és egy James-Brown-Hayward-Tatum-Horford 5öst még a GSW sem tudna megállítani, Stevens-szel a padon

nagyon remélem nem ez fog bekövetkezni, de ennél jobb esélye gyűrűre max akkor lenne ha egyből Curryékhez menne
ZERO_L
sztem egyáltalán nem működne az a csapat
támadásban legalábbis tuti
Brown és Tatum nem tudja széthúzni a pályát, anélkül pedig James felesleges

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!