NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
James elott azert erdekes lesz, Leonard hova kerul. Ha o a Lakersben kot ki, szvsz Jamest nem viszik oda.

De nala meg allitolag meg mindig nagy bibik vannak egeszsegiugyileg, es egyik LA-i csapat sem akarja vallalni a rizikot.

több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
 twitter.com/wojespn/status/1007676505562984450

Szép.
dawyd728
Popovich helyébe eltradelném a Sunsba, a Grizzliesbe vagy a Kingsbe. Esetleg valamelyik New York-i alakulathoz.
iktriad
a sunsba, léci, léci
zinedine5
Amíg nincs bizonyíték rá, hogy aláírná hosszútávra, addig léci, léci ne. Főleg ne az első pickkel.
Maka
Azzal tényleg ne. De az idei Heat + jövő évi Suns/Bucksért, ha aláír jó lenne.
zinedine5
Miért lenne jó?

A szezon végén nem hívja le a játékos opcióját és szabadon el tud igazolni bárhova. Egy évi kölcsönért meg kidobtunk két első köröst a kukába. A lehető legostobább döntés lenne Kawhi-ra rámenni.
Maka
Akkor pontosabban próbálok forgalmazni. Két első kör, ha aláír hosszú távra.
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
 twitter.com/wojespn/status/1007676505562984450

Szép.
dawyd728
Popovich helyébe eltradelném a Sunsba, a Grizzliesbe vagy a Kingsbe. Esetleg valamelyik New York-i alakulathoz.
iktriad
a sunsba, léci, léci
zinedine5
Amíg nincs bizonyíték rá, hogy aláírná hosszútávra, addig léci, léci ne. Főleg ne az első pickkel.
Maka
Azzal tényleg ne. De az idei Heat + jövő évi Suns/Bucksért, ha aláír jó lenne.
zinedine5
Miért lenne jó?

A szezon végén nem hívja le a játékos opcióját és szabadon el tud igazolni bárhova. Egy évi kölcsönért meg kidobtunk két első köröst a kukába. A lehető legostobább döntés lenne Kawhi-ra rámenni.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
 twitter.com/wojespn/status/1007676505562984450

Szép.
dawyd728
Popovich helyébe eltradelném a Sunsba, a Grizzliesbe vagy a Kingsbe. Esetleg valamelyik New York-i alakulathoz.
iktriad
a sunsba, léci, léci
zinedine5
Amíg nincs bizonyíték rá, hogy aláírná hosszútávra, addig léci, léci ne. Főleg ne az első pickkel.
Maka
Azzal tényleg ne. De az idei Heat + jövő évi Suns/Bucksért, ha aláír jó lenne.
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
 twitter.com/wojespn/status/1007676505562984450

Szép.
dawyd728
Popovich helyébe eltradelném a Sunsba, a Grizzliesbe vagy a Kingsbe. Esetleg valamelyik New York-i alakulathoz.
iktriad
a sunsba, léci, léci
zinedine5
Amíg nincs bizonyíték rá, hogy aláírná hosszútávra, addig léci, léci ne. Főleg ne az első pickkel.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
 twitter.com/wojespn/status/1007676505562984450

Szép.
dawyd728
Popovich helyébe eltradelném a Sunsba, a Grizzliesbe vagy a Kingsbe. Esetleg valamelyik New York-i alakulathoz.
iktriad
a sunsba, léci, léci
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 241
 twitter.com/wojespn/status/1007676505562984450

Szép.
dawyd728
Popovich helyébe eltradelném a Sunsba, a Grizzliesbe vagy a Kingsbe. Esetleg valamelyik New York-i alakulathoz.
iktriad
Kár, hogy már nem létezik a Vancouver Grizzlies, mert annál nagyobb büntetés tényleg nem volt.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/wojespn/status/1007676505562984450

Szép.
dawyd728
Popovich helyébe eltradelném a Sunsba, a Grizzliesbe vagy a Kingsbe. Esetleg valamelyik New York-i alakulathoz.
iktriad
A Brownsba.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/wojespn/status/1007676505562984450

Szép.
dawyd728
Popovich helyébe eltradelném a Sunsba, a Grizzliesbe vagy a Kingsbe. Esetleg valamelyik New York-i alakulathoz.
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
 twitter.com/wojespn/status/1007676505562984450

Szép.
dawyd728
Kíváncsi lennék így akarnak-e még hozni valakit mondjuk a James PG duóból.
Meg, hogy hol játszanának, mert mindegyik eredeti posztja ugye SF
kapitnono
Én arra lennék kíváncsi, hogy kiket áldoznánk be a tradehez. Bár gondolom Ingram tuti köztük lenne pláne ha jönne mondjuk még PG is, kissé sokan lennénk azon a poszton.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
 twitter.com/wojespn/status/1007676505562984450

Szép.
dawyd728
Kíváncsi lennék így akarnak-e még hozni valakit mondjuk a James PG duóból.
Meg, hogy hol játszanának, mert mindegyik eredeti posztja ugye SF


több mint 5 éve
dawyd728 3 651
 twitter.com/wojespn/status/1007676505562984450

Szép.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
4 max szerződés a repeater luxusadó miatt nem gazdálkodható ki egy csapatnak sem.
Jughead
Ki ad nekik szupermaxot? Mert oké, Green azt akar, de csak azért nem ad neki senki szupermaxot, h 5 évre szétcsesszék a saját bérlistájukat. 30 éves lesz 2020-ban, mikor lejár. Egyébként is kb 7-8 játékos ér annyit max és azok közül is csak 4-5 fogja a lejáratáig megérni.
Green egy másik rendszerben nem all-star játékos. 25M max és akkor mindenki boldog. Thompson ugyanúgy aranyos ügyes, de nem top15 játékos. Akik beajánlanak nekik szupermaxot, azok lehúzhatják magukat.
Ketten együtt 50-55-öt érnek szerintem. Durant és Curry pedig elvisz 80-at. Ha négyen 130-at keresnek. Addigra ugye Iguodala is kiesik. 2020/21-re rajtuk kívül maradnának a fiatal draftoltjaik és a veterán minimumosok. 160 körül kihozhatják. Szerintem '20 után is húzhatják még 1-2 évet. Viszont 20-ig mindenképpen.
dawyd728
Nem kell a szupermax (azt amúgy is csak a GSW adhat nekik mert még egyik sincs 10+-ban, meg hát nem saját FA, szal max 5%-os emelést adhatnak 4 évre).
Elég egy sima max, ami más csapatnak pl. Klay esetében 4 év 140 millió lesz. Azt simán odaadja neki bárki, már csak azért is, hogy a GSW-től egy embert elvegyenek.
Jughead
30%-ot kaphatna a sapka alól Green. Vagy tévedek? Mindegy nem is ez a lényeg. 25%-ot sem ér, ahogy Thompson se. Átlag 35M-t nem ér egyik sem 4 évre. Nem lehet azzal a csapattal messzi jutni, ahol 30%-át foglalja vagy Thompson vagy Green a sapkának. Plusz 30+-os játékosok lesznek addigra. Olyan csapat, akik PO-n kívüliek és PO-ba jutás miatt igazolnák 35M/év-re egyfajta mentorként, mint mi Millsapet tavaly, azzal meg Thompson és Green nem lesz boldog. Miért menjenek el pár millióért többért egy első körös kieső csapatba kakasnak a szemétdombra.
Szerintem, ha nehezen is, de együtt tartják a csapatot 2020 után is.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
miért, a GSW így egyben marad a következő 2-3 évre is?
slowmotion
Mi az, ami miatt szét kéne esniük? Nincs hard cap.
dawyd728
Akkor biztos én néztem egy másik PO-t, mert ennek a Warriors-nak egy CP sérülés (lehet mondani, hogy sérülékeny ezért nem mák, szerintem ez bullshit) és egy történelmi, soha nem látott triplablama (a liga messze legtöbb tripláját átlagoló csapatától) kellett, hogy meglegyen a nagy döntő
ha csak bűnszarul dobja a HOU a hármasokat, akkor nincs címvédés és lehet megint 'Bron f*szát szopkodná mindenki, mert letolta minden idők legnagyobb Finals teljesítményét

Döntőben is csalóka az a 4-0, látva hogyan jött ez össze... első meccs plusz Curry-Klay totál offos meccse

Ahogy itt tavaly nyáron mindenki mondta, mennyire érinthetetlen ez a csapat, meg semmi értelme a köv 2-3 évre tervezni, szerintem ez a PO pont azt mutatta meg, hogy igen is verhetőek, még mindig favoritok, baromi jó csapatot kell összeállítani, de érezhető a megingás a dominanciájukban
ZERO_L
CP ide, CP oda hátsó pályáról Iguodalával 2-1-re vezettek. Ha lett volna 4. meccsen, akkor 3-1-re elmennek. Onnan meg max 6 meccsig húzta volna a Rockets. 2 meccs kellett, míg megfejtették mit és hogyan kéne játszani Iguodala nélkül.
Plusz a Houston is egy peak évet produkált. Paul csak öregebb lesz. Capela RFA. James megszerzésével tudnának erősödni, különben gyengülnek jövőre. Többiek meg max 1 meccsre jók ellenük. Ha Curry egészséges lett volna az első két körben, akkor annyit sem.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
4 max szerződés a repeater luxusadó miatt nem gazdálkodható ki egy csapatnak sem.
Jughead
Ki ad nekik szupermaxot? Mert oké, Green azt akar, de csak azért nem ad neki senki szupermaxot, h 5 évre szétcsesszék a saját bérlistájukat. 30 éves lesz 2020-ban, mikor lejár. Egyébként is kb 7-8 játékos ér annyit max és azok közül is csak 4-5 fogja a lejáratáig megérni.
Green egy másik rendszerben nem all-star játékos. 25M max és akkor mindenki boldog. Thompson ugyanúgy aranyos ügyes, de nem top15 játékos. Akik beajánlanak nekik szupermaxot, azok lehúzhatják magukat.
Ketten együtt 50-55-öt érnek szerintem. Durant és Curry pedig elvisz 80-at. Ha négyen 130-at keresnek. Addigra ugye Iguodala is kiesik. 2020/21-re rajtuk kívül maradnának a fiatal draftoltjaik és a veterán minimumosok. 160 körül kihozhatják. Szerintem '20 után is húzhatják még 1-2 évet. Viszont 20-ig mindenképpen.
dawyd728
Nem kell a szupermax (azt amúgy is csak a GSW adhat nekik mert még egyik sincs 10+-ban, meg hát nem saját FA, szal max 5%-os emelést adhatnak 4 évre).
Elég egy sima max, ami más csapatnak pl. Klay esetében 4 év 140 millió lesz. Azt simán odaadja neki bárki, már csak azért is, hogy a GSW-től egy embert elvegyenek.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
miért, a GSW így egyben marad a következő 2-3 évre is?
slowmotion
Mi az, ami miatt szét kéne esniük? Nincs hard cap.
dawyd728
Akkor biztos én néztem egy másik PO-t, mert ennek a Warriors-nak egy CP sérülés (lehet mondani, hogy sérülékeny ezért nem mák, szerintem ez bullshit) és egy történelmi, soha nem látott triplablama (a liga messze legtöbb tripláját átlagoló csapatától) kellett, hogy meglegyen a nagy döntő
ha csak bűnszarul dobja a HOU a hármasokat, akkor nincs címvédés és lehet megint 'Bron f*szát szopkodná mindenki, mert letolta minden idők legnagyobb Finals teljesítményét

Döntőben is csalóka az a 4-0, látva hogyan jött ez össze... első meccs plusz Curry-Klay totál offos meccse

Ahogy itt tavaly nyáron mindenki mondta, mennyire érinthetetlen ez a csapat, meg semmi értelme a köv 2-3 évre tervezni, szerintem ez a PO pont azt mutatta meg, hogy igen is verhetőek, még mindig favoritok, baromi jó csapatot kell összeállítani, de érezhető a megingás a dominanciájukban

én nem a kövi 2-3 évet nézem hanem mondjuk azt hogy kb 4 év múlva hogyan lehet egy stabil csapatunk anélkül h visszazuhanunk egy orlando szintre
Negritis
mondjuk ez vicces, hogy egy lakers fan fél az "orlando szintté" válástól

a LAL sosem lesz Magic (ha ez alatt hosszú évekig tartó kilátástalanságot érted), lehetnek/lesznek is rossz szezonok, de LA-be cirkusz és hype kell a népnek
a liga legjobbjai ezért oda fognak vágyni(!!), a piac képes kitermelni a luxusadót is
szóval, ez a félelem olyan valós mintha a mostani "öregedő" Real státuszát féltené bárki CR-Benzema-Bale-Modric-Ramos távozása/kiöregedés kapcsán


az megint másik kérdés, hogy a piacnak és a legacy-nek köszönhető versenyelőnyt ki tudják-e használni, ami majd bajnoki gyűrűkben is megmutatkozik, ez vezetőség szakmai tudásán fog múlni, viszont hosszabb távon ez a franchise nem fog tudni PO nélkül maradni, ehhez Grigson-Gene Smith párosnak kéne átvennie a csapatot, a padra meg Jeff Fishert kéne ültetni

(ezt a mostani rossz szériát is a totál felesleges Kobe tribute szezonoknak köszönhetitek)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
4 max szerződés a repeater luxusadó miatt nem gazdálkodható ki egy csapatnak sem.
Jughead
Ki ad nekik szupermaxot? Mert oké, Green azt akar, de csak azért nem ad neki senki szupermaxot, h 5 évre szétcsesszék a saját bérlistájukat. 30 éves lesz 2020-ban, mikor lejár. Egyébként is kb 7-8 játékos ér annyit max és azok közül is csak 4-5 fogja a lejáratáig megérni.
Green egy másik rendszerben nem all-star játékos. 25M max és akkor mindenki boldog. Thompson ugyanúgy aranyos ügyes, de nem top15 játékos. Akik beajánlanak nekik szupermaxot, azok lehúzhatják magukat.
Ketten együtt 50-55-öt érnek szerintem. Durant és Curry pedig elvisz 80-at. Ha négyen 130-at keresnek. Addigra ugye Iguodala is kiesik. 2020/21-re rajtuk kívül maradnának a fiatal draftoltjaik és a veterán minimumosok. 160 körül kihozhatják. Szerintem '20 után is húzhatják még 1-2 évet. Viszont 20-ig mindenképpen.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Szóval akkor nem tudsz példát mondani arra, hogy valaki nem fejlődött mellette, csak mondtál valamit, ami jól hangzik?

Én leírtam kik azok, akik fejlődtek mellette (Irving a játék minden elemében jobb lett, kemény is lenne, ha 22 évesen valaki kész lenne, TT az első két évében szintúgy aztán a bajnoki cím óta szépen vissza is esett), azt hittem kapok én is neveket, de ezek szerint hiú ábránd volt.

Külön tetszenek a másik 3 ponttal kapcsolatos érveid.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 525 — The Mathematician
TT, Irving már kész volt mellette nem igazán fejlődtek
Cole? izraelben tuti jól tolja
Delli? világklasszis tényleg
Hickson who?
Chalmers se épp kezdő alapvetően

itt viszont Ball, Ingram, Kuzma (bár ő nem fog sokat), Randle, Zubac mind tudna fejlődni bőven és vna bennük potenciál is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
2 bajom van james-szel Lakers mezbe bujtatásával:
1. utálom mint a szart
2. eddig mindig leépültek teljeesen a csapattársai mellette
3. nem hallgatna Waltonra

és mivel 3-4 évig itt lenne, ha visszavonul vagy itt se nyer semmit és továbbáll
akkor menne vele PG is, aztán maradna egy senkiföldje ahol a fiatalok már nem fiatalok cserébe James mellett nem is tudtak fejlődni semmit és megint építkezhetünk előlről
+ nem hiszem h vele meg tudnánk fogni a GSW-t a kövi 2-3 évben ahhoz ez a keret kevés
Negritis
Igazából elég lett volna az első pontot írnod, a többi ellenérved úgyis ebből fakad, mert próbálod megmagyarázni, hogy amúgy nem is lenne jó.
Jughead
én nem a kövi 2-3 évet nézem hanem mondjuk azt hogy kb 4 év múlva hogyan lehet egy stabil csapatunk anélkül h visszazuhanunk egy orlando szintre

és pont azért nem elég leírni az elsőt mert vannak objetívebb érveim is amik nem azzal függenek össze hogy mi a személyes preferenciám (howardnak sem örültem anno, be is jött sajnos, de pl mwp-nek se ő meg meg bevált) hanem hogy közép-hosszútávon mi a jó a Lakersnek
rövidtávon jó lenne James, viszont azzal a közép-hosszútávú dolgoknak lőttek
Negritis
De miért? Mert erre magyarázatot nem adtál. 😊
Jughead
1. a fiatalok nem tudnak mellette fejlődni, legalábbis az eddigi tapasztalatok alapján
2. jönnek majd veterán shooterek akik felemésztik a cap-et
3. a fiatalokkal nem fogunk tudni hosszabbítani
4. mivel elvileg elég jó lesz a csapat így max hátul húzunk (de inkább tradeljük megint a cetliket)

ergo mire visszavonul eléggé legatyásodik a csapat
Negritis
1. ki nem tudott fejlődni mellette? (fiatalok, akik sokat fejlődtek mellette/mellette néztek ki a legjobban: Irving, Dellavedova, TT, Chalmers, Cole, Hickson és nagyon más fiatal nem is rémlik, aki sokáig lett volna a csapatban és nem futottak még kategória, talán az idei Osman, aki elmondta, hogy James rengeteget foglalkozott vele).
2. a cap-et nem a veteránok emésztik fel, hanem a (fiatalabb) sztárok és ezért jönnek a veteránok, mert nincs másra pénz.
3. miért James nem fogja engedni?
4. ja ez tény, de igazából, ha egy csapat sokáig elől húz, akkor az azt jelenti, hogy elég rosszul megy a csapatépítés, szóval ez a draft rendszer velejárója.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 525 — The Mathematician
2 bajom van james-szel Lakers mezbe bujtatásával:
1. utálom mint a szart
2. eddig mindig leépültek teljeesen a csapattársai mellette
3. nem hallgatna Waltonra

és mivel 3-4 évig itt lenne, ha visszavonul vagy itt se nyer semmit és továbbáll
akkor menne vele PG is, aztán maradna egy senkiföldje ahol a fiatalok már nem fiatalok cserébe James mellett nem is tudtak fejlődni semmit és megint építkezhetünk előlről
+ nem hiszem h vele meg tudnánk fogni a GSW-t a kövi 2-3 évben ahhoz ez a keret kevés
Negritis
Igazából elég lett volna az első pontot írnod, a többi ellenérved úgyis ebből fakad, mert próbálod megmagyarázni, hogy amúgy nem is lenne jó.
Jughead
én nem a kövi 2-3 évet nézem hanem mondjuk azt hogy kb 4 év múlva hogyan lehet egy stabil csapatunk anélkül h visszazuhanunk egy orlando szintre

és pont azért nem elég leírni az elsőt mert vannak objetívebb érveim is amik nem azzal függenek össze hogy mi a személyes preferenciám (howardnak sem örültem anno, be is jött sajnos, de pl mwp-nek se ő meg meg bevált) hanem hogy közép-hosszútávon mi a jó a Lakersnek
rövidtávon jó lenne James, viszont azzal a közép-hosszútávú dolgoknak lőttek
Negritis
De miért? Mert erre magyarázatot nem adtál. 😊
Jughead
1. a fiatalok nem tudnak mellette fejlődni, legalábbis az eddigi tapasztalatok alapján
2. jönnek majd veterán shooterek akik felemésztik a cap-et
3. a fiatalokkal nem fogunk tudni hosszabbítani
4. mivel elvileg elég jó lesz a csapat így max hátul húzunk (de inkább tradeljük megint a cetliket)

ergo mire visszavonul eléggé legatyásodik a csapat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
2 bajom van james-szel Lakers mezbe bujtatásával:
1. utálom mint a szart
2. eddig mindig leépültek teljeesen a csapattársai mellette
3. nem hallgatna Waltonra

és mivel 3-4 évig itt lenne, ha visszavonul vagy itt se nyer semmit és továbbáll
akkor menne vele PG is, aztán maradna egy senkiföldje ahol a fiatalok már nem fiatalok cserébe James mellett nem is tudtak fejlődni semmit és megint építkezhetünk előlről
+ nem hiszem h vele meg tudnánk fogni a GSW-t a kövi 2-3 évben ahhoz ez a keret kevés
Negritis
Igazából elég lett volna az első pontot írnod, a többi ellenérved úgyis ebből fakad, mert próbálod megmagyarázni, hogy amúgy nem is lenne jó.
Jughead
én nem a kövi 2-3 évet nézem hanem mondjuk azt hogy kb 4 év múlva hogyan lehet egy stabil csapatunk anélkül h visszazuhanunk egy orlando szintre

és pont azért nem elég leírni az elsőt mert vannak objetívebb érveim is amik nem azzal függenek össze hogy mi a személyes preferenciám (howardnak sem örültem anno, be is jött sajnos, de pl mwp-nek se ő meg meg bevált) hanem hogy közép-hosszútávon mi a jó a Lakersnek
rövidtávon jó lenne James, viszont azzal a közép-hosszútávú dolgoknak lőttek
Negritis
De miért? Mert erre magyarázatot nem adtál. 😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 525 — The Mathematician
2 bajom van james-szel Lakers mezbe bujtatásával:
1. utálom mint a szart
2. eddig mindig leépültek teljeesen a csapattársai mellette
3. nem hallgatna Waltonra

és mivel 3-4 évig itt lenne, ha visszavonul vagy itt se nyer semmit és továbbáll
akkor menne vele PG is, aztán maradna egy senkiföldje ahol a fiatalok már nem fiatalok cserébe James mellett nem is tudtak fejlődni semmit és megint építkezhetünk előlről
+ nem hiszem h vele meg tudnánk fogni a GSW-t a kövi 2-3 évben ahhoz ez a keret kevés
Negritis
Igazából elég lett volna az első pontot írnod, a többi ellenérved úgyis ebből fakad, mert próbálod megmagyarázni, hogy amúgy nem is lenne jó.
Jughead
én nem a kövi 2-3 évet nézem hanem mondjuk azt hogy kb 4 év múlva hogyan lehet egy stabil csapatunk anélkül h visszazuhanunk egy orlando szintre

és pont azért nem elég leírni az elsőt mert vannak objetívebb érveim is amik nem azzal függenek össze hogy mi a személyes preferenciám (howardnak sem örültem anno, be is jött sajnos, de pl mwp-nek se ő meg meg bevált) hanem hogy közép-hosszútávon mi a jó a Lakersnek
rövidtávon jó lenne James, viszont azzal a közép-hosszútávú dolgoknak lőttek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
4 max szerződés a repeater luxusadó miatt nem gazdálkodható ki egy csapatnak sem.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
2 bajom van james-szel Lakers mezbe bujtatásával:
1. utálom mint a szart
2. eddig mindig leépültek teljeesen a csapattársai mellette
3. nem hallgatna Waltonra

és mivel 3-4 évig itt lenne, ha visszavonul vagy itt se nyer semmit és továbbáll
akkor menne vele PG is, aztán maradna egy senkiföldje ahol a fiatalok már nem fiatalok cserébe James mellett nem is tudtak fejlődni semmit és megint építkezhetünk előlről
+ nem hiszem h vele meg tudnánk fogni a GSW-t a kövi 2-3 évben ahhoz ez a keret kevés
Negritis
miért, a GSW így egyben marad a következő 2-3 évre is?
slowmotion
2 bajom van james-szel Lakers mezbe bujtatásával:
1. utálom mint a szart
2. eddig mindig leépültek teljeesen a csapattársai mellette
3. nem hallgatna Waltonra

és mivel 3-4 évig itt lenne, ha visszavonul vagy itt se nyer semmit és továbbáll
akkor menne vele PG is, aztán maradna egy senkiföldje ahol a fiatalok már nem fiatalok cserébe James mellett nem is tudtak fejlődni semmit és megint építkezhetünk előlről
+ nem hiszem h vele meg tudnánk fogni a GSW-t a kövi 2-3 évben ahhoz ez a keret kevés
Negritis
miért, a GSW így egyben marad a következő 2-3 évre is?
slowmotion
Mi az, ami miatt szét kéne esniük? Nincs hard cap.
A Bulls korszak óta kb a legnagyobb kultusz körülöttük alakult ki. A szétosztandó bevételeken felül is masszív bevételei vannak a klubnak. Nincs az a luxusadó, amit ne csengetnének ki.
Max akkor lesz ennek vége, ha belső feszültségek lesznek vagy xy ráun a könnyű bajnoki címekre és inkább a saját legacy-jét építve egy másik csapattal is a csúcsra akar érni. Még Iguodala visszavonulása vagy teljesítményének drasztikus visszaesése is odébb van. A többi húzóember 28-30 éves. Az összes pickjük megvan. Persze 28-30. választási jog nem olyan óriási érték, de ilyen Jordan Bell féle emberek minden évben behúzhatók lesznek. Az is egy műbalhé volt az alapszakaszban, h nincs padja a Warriorsnak és erre ráfaraghatnak. Meccsek minden percében min 1-2 all-star a pályán van, akik úgymond a cserékkel játszva is fazont adnak a játéknak. Melléjük ilyen McGee, West, Looney, Young, McCaw, Bell, Cook, Livingston tökéletesek. Lehet nem a liga legjobb padja, de top10 az biztos. Plusz minimumért az ilyen West félék 35 évesen mindig fognak jönni. Egyszerűen nincs olyan korlátozó eszköz, ami visszarángatná őket a többiek szintjére. Amíg James fizikailag előreláthatólag bírja, addig mindenképpen a Warriors lesz a team-to-beat.
dawyd728
Hogy jön ez a két dolog össze ok-okozat szempontból, mi köze a kettőnek egymáshoz? 😊
flzoli
Ugye arról beszélünk, h James esetleg mehet a Lakersbe. LeBron kb 3 évig lesz olyan fizikai állapotban, amikor egy bajnoki címre esélyes csapat húzóembere lehet. Pont ez a 3-4 év, amíg a Warriors szétesése még nem reális. Megtörténhet sérülés vagy a felsoroltak egyike miatt, de akár Durant nyilatkozataiból is nekem az jön le, h esze ágában sincs elmenni más csapatba, h azzal is bajnok legyen.

Annyira jól azért nem állnak anyagilag Curry super max szerződésével. Persze ha mindenki marad apróért azzal nincs mit tenni, de valószínűleg mind Klaynek mind Green-nek beajánlja valaki a maxot onnantól nehéz lesz ott tartani őket.
Persze aztán ha ebből egy Curry-Klay-Durant-A.Davis vagy Curry-Butler-Durant-Green fémjelezte csapat lesz 2019 után akkor nyalja meg a szánalmas szabályrendszerét a liga és ássa el magát 😊
Most 10%-al kaphatnak többet valahol? Ezért nem fognak elmenni. Másrészt megnézem azokat a csapatokat, ahol Green vagy Thompson lesz az első számú húzóember. Ők nem Hardenek. Kb pont annyi érnek, amit maximum ajánlhat nekik a Warriors.