NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Bevallom nem gondoltam volna..
Kíváncsi vagyok milyen keret fog összejönni, cserélnek-e még, jön még FA vagy sem? Az mindenesetre fura, h egyedül jött az elején. Mindenképpen azt gondoltam volna, mint Miamiba igazolás során, h a magot egy nagy bejelentéssel hirdetik ki. Itt kicsit azt érzem legozás lesz még hetekig/hónapokig.
dawyd728
KCP-t visszaigazoltuk 1év 12 milláért, plusz jött még Lance Stephenson meg JaVale McGee is, bár egyik sem kezdő kaliber, én még továbbra is bízok még egy nagy névben, mert a C poszt továbbra sincs megoldva


több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Bevallom nem gondoltam volna..
Kíváncsi vagyok milyen keret fog összejönni, cserélnek-e még, jön még FA vagy sem? Az mindenesetre fura, h egyedül jött az elején. Mindenképpen azt gondoltam volna, mint Miamiba igazolás során, h a magot egy nagy bejelentéssel hirdetik ki. Itt kicsit azt érzem legozás lesz még hetekig/hónapokig.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na ez így meglepő volt... Innentől kellene egy Magic magic, hogy összelapátoljanak valami csapatot is köré.
JR Smith klón meg is van



Kattant ez a hülye, de én nagyon bírtam a Pacersben 😀

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Akkor olyan edzi majd LJ-t, akit vele együtt draftoltak...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Wooow....ennyi év után először Lebronnak kell szurkolnom, Kobes időkbe álmaimba se gondoltam, hogy James valaha is Laker lesz, crazy.

Kawhiért is folyamat telefonálgatunk, de elvileg nem akarunk 100 évre oda adni minden picket és Kuzmat. (helyes) Mondjuk ha vhogy összeügyeskedik, hogy Ball és Ingram megy csak, meg 1 max 2 pick akkor az nem rossz deal, legalább Lavar eltakarodik. + így, hogy itt van James akkor már inkább tradeljünk el most 1-2 fiatalt és akkor menjünk rá a championshipre, mint 1-2 James év után mikor már kb. semmit sem fognak érni. Randle viszont egyből be is jelentette, hogy nem szeretne LAben maradni. :/
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 154
Ibra is üdvözölte 😀
 www.instagram.com/p/BktlW71A4X7/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=wg03tjzt4nnb

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Szimpatikus ez a Phily örülök, hogy nem telepedett rájuk Lebron, de faszom szegény Suns csinálhat bármit így PO se lesz reális 2-3 all star alatt. A liga 20 legjobb játékosából sztem legalább 15 játszik nyugaton.
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Nem vesztheted el a nagydöntőt, ha be sem jutsz oda 😀

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
LA-Bron hivatalos... 4 év 154mill... WoW
Keleten lassan nem marad contender csapat. Philly-Boston konf döntő a kövi években szinte garantált. Bár ezt Celtics fanként annyira nem bánom.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
James elvileg Phillyt választotta, mindenesetre kedden jelenti be hivatalosan a döntését. A Philly pedig elég erősen kopogtat a Spursnél Kawhi miatt.
Valahogy úgy érzem, hogy LAL-ben idén sem érkezik semmilyen nagy név, pedig a legtöbb cap spacünk van az egész ligában. Aztán, hogy ez mennyire jó vagy rossz, a szezon során kiderül...
kapitnono
Ezt hol olvastad?
Na nem mintha nagy mozgástere maradt volna Hamesz-nek, de azért a Simmons-Reddick.Leonard-Hamesz-Embid elég durva lenne védekezésben
flzoli
Bleacher Reporton twitterezték ki
kapitnono
Áh köszi. Azt hittem valamelyik hitelesebb twitter insider jött ki ezzel, így ebből még azért lehet bármi...

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
James elvileg Phillyt választotta, mindenesetre kedden jelenti be hivatalosan a döntését. A Philly pedig elég erősen kopogtat a Spursnél Kawhi miatt.
Valahogy úgy érzem, hogy LAL-ben idén sem érkezik semmilyen nagy név, pedig a legtöbb cap spacünk van az egész ligában. Aztán, hogy ez mennyire jó vagy rossz, a szezon során kiderül...
kapitnono
Ezt hol olvastad?
Na nem mintha nagy mozgástere maradt volna Hamesz-nek, de azért a Simmons-Reddick.Leonard-Hamesz-Embid elég durva lenne védekezésben
flzoli
Bleacher Reporton twitterezték ki


több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
James elvileg Phillyt választotta, mindenesetre kedden jelenti be hivatalosan a döntését. A Philly pedig elég erősen kopogtat a Spursnél Kawhi miatt.
Valahogy úgy érzem, hogy LAL-ben idén sem érkezik semmilyen nagy név, pedig a legtöbb cap spacünk van az egész ligában. Aztán, hogy ez mennyire jó vagy rossz, a szezon során kiderül...
kapitnono
Ezt hol olvastad?
Na nem mintha nagy mozgástere maradt volna Hamesz-nek, de azért a Simmons-Reddick.Leonard-Hamesz-Embid elég durva lenne védekezésben

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
James elvileg Phillyt választotta, mindenesetre kedden jelenti be hivatalosan a döntését. A Philly pedig elég erősen kopogtat a Spursnél Kawhi miatt.
Valahogy úgy érzem, hogy LAL-ben idén sem érkezik semmilyen nagy név, pedig a legtöbb cap spacünk van az egész ligában. Aztán, hogy ez mennyire jó vagy rossz, a szezon során kiderül...
kapitnono
A végső győzelemre tök esélytelenül nekivágni egy szezonnak, hogy tud “jó” lenni?
Sobri Jóska
Magas draftpick jövőre, ha a lottery is bejön. Mondjuk a Lakers kultúrába ez nem igazán illik.
Kampman
Es ha mondjuk övék az 1/1, az jó szezon?
Sobri Jóska
Ha utána ledraftolják a franchise megmentőjét/a következő Jordant/Magicet, akkor utólag minden meg van bocsájtva
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
James elvileg Phillyt választotta, mindenesetre kedden jelenti be hivatalosan a döntését. A Philly pedig elég erősen kopogtat a Spursnél Kawhi miatt.
Valahogy úgy érzem, hogy LAL-ben idén sem érkezik semmilyen nagy név, pedig a legtöbb cap spacünk van az egész ligában. Aztán, hogy ez mennyire jó vagy rossz, a szezon során kiderül...
kapitnono
A végső győzelemre tök esélytelenül nekivágni egy szezonnak, hogy tud “jó” lenni?
Sobri Jóska
Magas draftpick jövőre, ha a lottery is bejön. Mondjuk a Lakers kultúrába ez nem igazán illik.
Kampman
Es ha mondjuk övék az 1/1, az jó szezon?

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
James elvileg Phillyt választotta, mindenesetre kedden jelenti be hivatalosan a döntését. A Philly pedig elég erősen kopogtat a Spursnél Kawhi miatt.
Valahogy úgy érzem, hogy LAL-ben idén sem érkezik semmilyen nagy név, pedig a legtöbb cap spacünk van az egész ligában. Aztán, hogy ez mennyire jó vagy rossz, a szezon során kiderül...
kapitnono
A végső győzelemre tök esélytelenül nekivágni egy szezonnak, hogy tud “jó” lenni?
Sobri Jóska
Magas draftpick jövőre, ha a lottery is bejön. Mondjuk a Lakers kultúrába ez nem igazán illik.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
James elvileg Phillyt választotta, mindenesetre kedden jelenti be hivatalosan a döntését. A Philly pedig elég erősen kopogtat a Spursnél Kawhi miatt.
Valahogy úgy érzem, hogy LAL-ben idén sem érkezik semmilyen nagy név, pedig a legtöbb cap spacünk van az egész ligában. Aztán, hogy ez mennyire jó vagy rossz, a szezon során kiderül...
kapitnono
A végső győzelemre tök esélytelenül nekivágni egy szezonnak, hogy tud “jó” lenni?

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
James elvileg Phillyt választotta, mindenesetre kedden jelenti be hivatalosan a döntését. A Philly pedig elég erősen kopogtat a Spursnél Kawhi miatt.
Valahogy úgy érzem, hogy LAL-ben idén sem érkezik semmilyen nagy név, pedig a legtöbb cap spacünk van az egész ligában. Aztán, hogy ez mennyire jó vagy rossz, a szezon során kiderül...


több mint 5 éve
dawyd728 3 690
A cap pedig 101 millióra volt becsülve idén, ehhez képest 101.9 lett, szóval nőtt. A jövő évi előrevetítés is 1 millióval több lett ennek megfelelően 109 millió. 😊
Jughead

Rosszul tudod.
Olvass utána 2016-ban 2-3 évre előre mit jósoltak. Meg fogsz lepődni. 😉
dawyd728
Ez miért érdekes, hogy mit jósoltak akkor? Tavaly 101 milliót becsülték. Idén tavasszal szintén, ehhez képest 101.9 lett. Aminek pl. a Sixers az egyik nyertese, mert nagyobb lett a cap space-ük. Jövőre 108-at vártak tavaly, meg tavasszal, mostmár 109-er.
Jughead
101,86 most.
2 év múlva 116-ra van mondva 2018 július 1-jei állás szerint. Erre fel írta andree, h nőni fog a cap 2020-ra, ami könnyebbséget okozhat xy csapatnak. Erre mondtam, h ne együk olyan forrón, mert 2016-ban is voltak szép tervek amiből tavalyi és idei szezonra nem lett semmi. Nem hiába vannak 2016 nyarán igazoló csapatok gondban, akik mostanra 6-7 millióval nagyobb sapkára és majd 10 millióval nagyobb luxusadó határra számítottak.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
A cap pedig 101 millióra volt becsülve idén, ehhez képest 101.9 lett, szóval nőtt. A jövő évi előrevetítés is 1 millióval több lett ennek megfelelően 109 millió. 😊
Jughead

Rosszul tudod.
Olvass utána 2016-ban 2-3 évre előre mit jósoltak. Meg fogsz lepődni. 😉
dawyd728
Ez miért érdekes, hogy mit jósoltak akkor? Tavaly 101 milliót becsülték. Idén tavasszal szintén, ehhez képest 101.9 lett. Aminek pl. a Sixers az egyik nyertese, mert nagyobb lett a cap space-ük. Jövőre 108-at vártak tavaly, meg tavasszal, mostmár 109-er.
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
A cap pedig 101 millióra volt becsülve idén, ehhez képest 101.9 lett, szóval nőtt. A jövő évi előrevetítés is 1 millióval több lett ennek megfelelően 109 millió. 😊
Jughead

Rosszul tudod.
Olvass utána 2016-ban 2-3 évre előre mit jósoltak. Meg fogsz lepődni. 😉

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
Cousins-szal az a baj, hogy Achilles sérülésből gyakorlatilag senki se tért még vissza normálisan.

George-dzsnál valszeg a LAL nem kopogtatott eléggé, mert egyébként a döntésére nincs magyarázat.

James és Kawhi szerintem egy helyen kezdi a szezont valahogy úgy képzelem a tárgyalásokat is, hogy a Philly és a LAL felvázolja James-nek, hogy hogy jön Kawhi.

A cap pedig 101 millióra volt becsülve idén, ehhez képest 101.9 lett, szóval nőtt. A jövő évi előrevetítés is 1 millióval több lett ennek megfelelően 109 millió. 😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
az a baj h DMC sztem nem megoldás a C posztra, de ez saját vélemény
kicsit túl oldschool számomra
Negritis
Szedje a pattanókat szerezzen pontokat, és néha blokkoljon is. Szerintem mindegyikben jó ha megnézem a statjait. Többet én nem várok el egy C-től
kapitnono
jah old school 😀 ezt mondom
sztem nem jó pnr védő, és nem tud triplát dobni
emellé nem tartom kiemelkedő passzolónak sem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
az a baj h DMC sztem nem megoldás a C posztra, de ez saját vélemény
kicsit túl oldschool számomra
Negritis
Szedje a pattanókat szerezzen pontokat, és néha blokkoljon is. Szerintem mindegyikben jó ha megnézem a statjait. Többet én nem várok el egy C-től


több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
az a baj h DMC sztem nem megoldás a C posztra, de ez saját vélemény
kicsit túl oldschool számomra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
LA-ben most Cousins-t próbálják megszerezni Lebron mellé, mivel egyelőre a Spurs túl sokat kér Kawhi-ért, ami nem is rossz ötlet, mivel a C poszt nem nagyon van megoldva, és jelenleg csak Zubac van ott.

Lebron pedig LA-ben van ahol éjfél körül fog beszélni a CLE vezetőivel és megvitatják a jövőjét.