NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Akkor a TV adni fog Celtics, Pelicans, 76ers, meccseket + Nyugat 😊
Mondjuk a kelet nálam ki is fújt ezzel a hárommal.
Boston vs Anthony Davis keleti döntőt akarok!
Chargers LT
Pelicans mióta kelet?
somoskovig
Pelicanst legalább 2x is adnak Keletről és Nyugatról is 😀
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Akkor a TV adni fog Celtics, Pelicans, 76ers, meccseket + Nyugat 😊
Mondjuk a kelet nálam ki is fújt ezzel a hárommal.
Boston vs Anthony Davis keleti döntőt akarok!
Chargers LT
Pelicans mióta kelet?

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Akkor a TV adni fog Celtics, Pelicans, 76ers, meccseket + Nyugat 😊
Mondjuk a kelet nálam ki is fújt ezzel a hárommal.
Boston vs Anthony Davis keleti döntőt akarok!

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Epic Ibra...
Zlatan Ibrahimovic szerint " Los Angelesnek most van egy Istene (mármint Ibra) és egy Királya."
😀 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Nem egy rossz állomány ez egyébként. Persze mindegyiknek van valami fogyatékossága, de jól forgatva őket simán jobban mint a Cavs idei felhozatala.
Az más kérdés, hogy a GSW ellen komolytalanok...
dawyd728
Szerintem ha valahol ott van James az már bőven elég lehet a GSW ellen, és a mi keretünk Jamessel bőven jobb mint a tavalyi Cavs, bár szerintem valami nagyobb név még ígyis érkezni fog, nem fogja a véletlenre bízni Magic. Szerintem a Kawhi Cousins kettősből jönni fog valamelyik.


több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bevallom nem gondoltam volna..
Kíváncsi vagyok milyen keret fog összejönni, cserélnek-e még, jön még FA vagy sem? Az mindenesetre fura, h egyedül jött az elején. Mindenképpen azt gondoltam volna, mint Miamiba igazolás során, h a magot egy nagy bejelentéssel hirdetik ki. Itt kicsit azt érzem legozás lesz még hetekig/hónapokig.
dawyd728
KCP-t visszaigazoltuk 1év 12 milláért, plusz jött még Lance Stephenson meg JaVale McGee is, bár egyik sem kezdő kaliber, én még továbbra is bízok még egy nagy névben, mert a C poszt továbbra sincs megoldva
kapitnono
Ez rendben is van, ha már a Lakersbe jött és nem már egy kész csapatba, akkor ezek az igazolások kellenek persze, de ők nem a csapat magját jelentik. Én pont azt gondoltam előbb lesz a mag, majd ezek az igazolások, amit említettél. Szerintem James bajnoki címért jött és nem várni a fiatalokra. Így a Ball-Ingram-James-Randle négyest nem nevezném magnak. 2-3-4 éves terv esetén igen ők a mag, de nem ez a helyzet szerintem. Ezek az igazolások nagyon szép és jó kiegészítők a padra (KCP legyen kezdő), de ők hozzáadott értékben kevesek a bajnoki címhez, de még szerintem ahhoz is, h GSW első számú kihívói legyenek.

Szerintem 5-ös posztra nem kell más. Vagyis lehetne erősíteni persze, mi az amit nem lehet, de periméteren szerintem nagyobb lyukak vannak jelenleg. Ha Randle visszamegy, akkor ez a Zubac-McGee-Randle hármas elégnek kell, h legyen középre. Különböző stílusú játékosok, szóval a variációs lehetőség is adott. Viszont a Ball-IT(?)-KCP-Hart-Ingram- Stephenson-Kuzma sort erősíteni kell még. Mondjuk az idei Cavs-nél 1-3-ig lehet jobbak, de ez nem jelent semmit.

Btw nem is szerencsés mélyebben belemenni a jelenlegi keretbe, mert nem hiszem ezekért a játékosokért jött LA-be. Lesz még itt változás bőven, csak én maga a folyamatot nem így gondoltam. Azt hittem, ha a Lakersbe megy, akkor pár órán belül egyszer csak hopp összeállnak a kirakós legfontosabb darabjai, magyarán előbb a mag és utána napokkal/hetekkel a kiegészítők, helyette előbb jött James+kiegészítők és utána jön ki tudja mikor 1-2 csere és további nagyobb FA igazolás. Ennyi.
dawyd728
Nem egy rossz állomány ez egyébként. Persze mindegyiknek van valami fogyatékossága, de jól forgatva őket simán jobban mint a Cavs idei felhozatala.
Az más kérdés, hogy a GSW ellen komolytalanok...

A magas poszt szerintem jóval problémásabb, főleg, hogy Randle állítólag cserét kért. Ide mindenképp kell majd 1-2 jobb nevű FA. A Cousins-Bosh duó mondjuk elég kockázatos sérülés szempontjából, de az impact hatalmas lenne ha működne együtt ez a duó.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Micsoda tróger banda lehetne LA-ben, ha összekalimpálnák a Cousins-Howard-Melo triót 😊

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
amúgy pont most olvasom h Bosh is visszatérne és persze h LAL 😀
 basketball.realgm.com/wiretap/250515/Chris-Bosh-Still-Seeking-NBA-Return-Could-Join-Lakers
Negritis
akkor már lassan csak Stockton és Malone hiányzik és meglesz a csapat!
csebi
Malone már volt nálunk, ő már lejárt lemez 😊
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
amúgy pont most olvasom h Bosh is visszatérne és persze h LAL 😀
 basketball.realgm.com/wiretap/250515/Chris-Bosh-Still-Seeking-NBA-Return-Could-Join-Lakers
Negritis
akkor már lassan csak Stockton és Malone hiányzik és meglesz a csapat!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 526 — The Mathematician
amúgy pont most olvasom h Bosh is visszatérne és persze h LAL 😀
 basketball.realgm.com/wiretap/250515/Chris-Bosh-Still-Seeking-NBA-Return-Could-Join-Lakers

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 526 — The Mathematician
Kuzma lehet h passzol LBJ mellé mint shooter, de nem túl jó védekezésben
Ingram is tudna legalább annyira passzolni mellé

KCP 12m 1 év?! nah az meglepett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Bevallom nem gondoltam volna..
Kíváncsi vagyok milyen keret fog összejönni, cserélnek-e még, jön még FA vagy sem? Az mindenesetre fura, h egyedül jött az elején. Mindenképpen azt gondoltam volna, mint Miamiba igazolás során, h a magot egy nagy bejelentéssel hirdetik ki. Itt kicsit azt érzem legozás lesz még hetekig/hónapokig.
dawyd728
KCP-t visszaigazoltuk 1év 12 milláért, plusz jött még Lance Stephenson meg JaVale McGee is, bár egyik sem kezdő kaliber, én még továbbra is bízok még egy nagy névben, mert a C poszt továbbra sincs megoldva
kapitnono
Ez rendben is van, ha már a Lakersbe jött és nem már egy kész csapatba, akkor ezek az igazolások kellenek persze, de ők nem a csapat magját jelentik. Én pont azt gondoltam előbb lesz a mag, majd ezek az igazolások, amit említettél. Szerintem James bajnoki címért jött és nem várni a fiatalokra. Így a Ball-Ingram-James-Randle négyest nem nevezném magnak. 2-3-4 éves terv esetén igen ők a mag, de nem ez a helyzet szerintem. Ezek az igazolások nagyon szép és jó kiegészítők a padra (KCP legyen kezdő), de ők hozzáadott értékben kevesek a bajnoki címhez, de még szerintem ahhoz is, h GSW első számú kihívói legyenek.

Szerintem 5-ös posztra nem kell más. Vagyis lehetne erősíteni persze, mi az amit nem lehet, de periméteren szerintem nagyobb lyukak vannak jelenleg. Ha Randle visszamegy, akkor ez a Zubac-McGee-Randle hármas elégnek kell, h legyen középre. Különböző stílusú játékosok, szóval a variációs lehetőség is adott. Viszont a Ball-IT(?)-KCP-Hart-Ingram- Stephenson-Kuzma sort erősíteni kell még. Mondjuk az idei Cavs-nél 1-3-ig lehet jobbak, de ez nem jelent semmit.

Btw nem is szerencsés mélyebben belemenni a jelenlegi keretbe, mert nem hiszem ezekért a játékosokért jött LA-be. Lesz még itt változás bőven, csak én maga a folyamatot nem így gondoltam. Azt hittem, ha a Lakersbe megy, akkor pár órán belül egyszer csak hopp összeállnak a kirakós legfontosabb darabjai, magyarán előbb a mag és utána napokkal/hetekkel a kiegészítők, helyette előbb jött James+kiegészítők és utána jön ki tudja mikor 1-2 csere és további nagyobb FA igazolás. Ennyi.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Wooow....ennyi év után először Lebronnak kell szurkolnom, Kobes időkbe álmaimba se gondoltam, hogy James valaha is Laker lesz, crazy.

Kawhiért is folyamat telefonálgatunk, de elvileg nem akarunk 100 évre oda adni minden picket és Kuzmat. (helyes) Mondjuk ha vhogy összeügyeskedik, hogy Ball és Ingram megy csak, meg 1 max 2 pick akkor az nem rossz deal, legalább Lavar eltakarodik. + így, hogy itt van James akkor már inkább tradeljünk el most 1-2 fiatalt és akkor menjünk rá a championshipre, mint 1-2 James év után mikor már kb. semmit sem fognak érni. Randle viszont egyből be is jelentette, hogy nem szeretne LAben maradni. :/
Raven17
Ingramet és sajnálnám nagyon, benne szerintem nagy potenciál van, és még mindig csak 20 éves. Dengtől kellene valahogy megszabadulni, hogy ne foglaljon 15 milliót a capből. Ilyen könnyen sem keresett valaki 30 millát két év alatt szerintem, egy meccset sem fog játszani, és még csak a padra sem ül le 😀


több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Bevallom nem gondoltam volna..
Kíváncsi vagyok milyen keret fog összejönni, cserélnek-e még, jön még FA vagy sem? Az mindenesetre fura, h egyedül jött az elején. Mindenképpen azt gondoltam volna, mint Miamiba igazolás során, h a magot egy nagy bejelentéssel hirdetik ki. Itt kicsit azt érzem legozás lesz még hetekig/hónapokig.
dawyd728
KCP-t visszaigazoltuk 1év 12 milláért, plusz jött még Lance Stephenson meg JaVale McGee is, bár egyik sem kezdő kaliber, én még továbbra is bízok még egy nagy névben, mert a C poszt továbbra sincs megoldva


több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Bevallom nem gondoltam volna..
Kíváncsi vagyok milyen keret fog összejönni, cserélnek-e még, jön még FA vagy sem? Az mindenesetre fura, h egyedül jött az elején. Mindenképpen azt gondoltam volna, mint Miamiba igazolás során, h a magot egy nagy bejelentéssel hirdetik ki. Itt kicsit azt érzem legozás lesz még hetekig/hónapokig.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na ez így meglepő volt... Innentől kellene egy Magic magic, hogy összelapátoljanak valami csapatot is köré.
JR Smith klón meg is van



Kattant ez a hülye, de én nagyon bírtam a Pacersben 😀

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Akkor olyan edzi majd LJ-t, akit vele együtt draftoltak...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Wooow....ennyi év után először Lebronnak kell szurkolnom, Kobes időkbe álmaimba se gondoltam, hogy James valaha is Laker lesz, crazy.

Kawhiért is folyamat telefonálgatunk, de elvileg nem akarunk 100 évre oda adni minden picket és Kuzmat. (helyes) Mondjuk ha vhogy összeügyeskedik, hogy Ball és Ingram megy csak, meg 1 max 2 pick akkor az nem rossz deal, legalább Lavar eltakarodik. + így, hogy itt van James akkor már inkább tradeljünk el most 1-2 fiatalt és akkor menjünk rá a championshipre, mint 1-2 James év után mikor már kb. semmit sem fognak érni. Randle viszont egyből be is jelentette, hogy nem szeretne LAben maradni. :/
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
Ibra is üdvözölte 😀
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/35998566_407151586465711_7099285154480259072_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=zGASlDJXWNQAX_WW9gU&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCxZv4JEHHQNeSvuA7vb8RCbagUJzMTQIZUAXdoz5J-2w&oe=66047B62
Zlatan Ibrahimović on Instagram: "Now LA has a God and a King! Zlatan welcomes @kingjames"
2M likes, 18K comments - iamzlatanibrahimovic on July 1, 2018: "Now LA has a God and a King! Zlatan welcomes @kingjames"

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
andree Arizona Cardinals 1 663
Szimpatikus ez a Phily örülök, hogy nem telepedett rájuk Lebron, de faszom szegény Suns csinálhat bármit így PO se lesz reális 2-3 all star alatt. A liga 20 legjobb játékosából sztem legalább 15 játszik nyugaton.
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Nem vesztheted el a nagydöntőt, ha be sem jutsz oda 😀

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
LA-Bron hivatalos... 4 év 154mill... WoW
Keleten lassan nem marad contender csapat. Philly-Boston konf döntő a kövi években szinte garantált. Bár ezt Celtics fanként annyira nem bánom.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
James elvileg Phillyt választotta, mindenesetre kedden jelenti be hivatalosan a döntését. A Philly pedig elég erősen kopogtat a Spursnél Kawhi miatt.
Valahogy úgy érzem, hogy LAL-ben idén sem érkezik semmilyen nagy név, pedig a legtöbb cap spacünk van az egész ligában. Aztán, hogy ez mennyire jó vagy rossz, a szezon során kiderül...
kapitnono
Ezt hol olvastad?
Na nem mintha nagy mozgástere maradt volna Hamesz-nek, de azért a Simmons-Reddick.Leonard-Hamesz-Embid elég durva lenne védekezésben
flzoli
Bleacher Reporton twitterezték ki
kapitnono
Áh köszi. Azt hittem valamelyik hitelesebb twitter insider jött ki ezzel, így ebből még azért lehet bármi...

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
James elvileg Phillyt választotta, mindenesetre kedden jelenti be hivatalosan a döntését. A Philly pedig elég erősen kopogtat a Spursnél Kawhi miatt.
Valahogy úgy érzem, hogy LAL-ben idén sem érkezik semmilyen nagy név, pedig a legtöbb cap spacünk van az egész ligában. Aztán, hogy ez mennyire jó vagy rossz, a szezon során kiderül...
kapitnono
Ezt hol olvastad?
Na nem mintha nagy mozgástere maradt volna Hamesz-nek, de azért a Simmons-Reddick.Leonard-Hamesz-Embid elég durva lenne védekezésben
flzoli
Bleacher Reporton twitterezték ki


több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
James elvileg Phillyt választotta, mindenesetre kedden jelenti be hivatalosan a döntését. A Philly pedig elég erősen kopogtat a Spursnél Kawhi miatt.
Valahogy úgy érzem, hogy LAL-ben idén sem érkezik semmilyen nagy név, pedig a legtöbb cap spacünk van az egész ligában. Aztán, hogy ez mennyire jó vagy rossz, a szezon során kiderül...
kapitnono
Ezt hol olvastad?
Na nem mintha nagy mozgástere maradt volna Hamesz-nek, de azért a Simmons-Reddick.Leonard-Hamesz-Embid elég durva lenne védekezésben