NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Rondo ---> Lakers! Keményen alakulnak a dolgok XD!
Béczkó
jajne, nemszeretem
slowmotion
Pedig nagyon jó játékos. Az ő passzaival és James leosztásaival nagyobbnál nagyobb helyzetekbe hozzák majd a társakat. Nagy zsuga lesz ott.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Cousins 4-5 évre 100+ millióra vágyott. Senki nem adott neki, még csak megközelítőleg sem. Olyan pletykák vannak, h voltak ennél az 5,3-nál jobb ajánlatok, de nem sokkal jobbak. Innentől teszem azt 1 év 10 milliós szerződés helyett én is a kisebbet és tuti gyűrűt választanám. Ha "rokkant" lett, akkor legalább nem bajnoki cím nélkül vonul vissza. Ha érzi magában a nem is 20+milliós játékost, csak a 10-15-öst, akkor is érthető, h mondjuk nem egy hosszútávú, de évi harmad/fele annyi millióra kijövő szerződést ír alá. Plusz itt saját ritmusba térhet vissza. Júniusig lesz ideje megmutatni mit tud, mit nem tud és eladhatja magát a többi csapatnak. Szerintem ez anyagiak részéről is okos döntés volt Cousins részéről.
dawyd728
az oké, hogy Te a kvázi veteránminimumot (az ő szintjén ez annak számít) meg a tuti gyűrűt választanád, csak egyrészt Te nem egy (már bocsánat) gettószökevény sportoló vagy, hanem - gondolom - értelmiségi, aki nem reked meg a Maslow-piramis alsó két szintjén, és képes összetett gondolkodásra is, mert a gyűrűtől nem lesz magasabb a számlaegyenlege.
slowmotion
Ez nem pénzkérdés igazából, hanem inkább hozzáállás. Egyre többen ülnek be a tutiba a könnyű gyűrű reményében. Régen ez legalább a nyugdíjas korúakra vonatkozott, de ma már a csúcson lévő játékosok is így gondolkoznak.... És köszönhető mindez annak, hogy kialakult ez a csak a gyűrűk száma számít felfogás... Csinálhatsz te bármit, amíg ott lebeg a fejed fölött a 6/6, addig muszáj efelé kapálozni

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 515 — The Mathematician
az oké, hogy Te a kvázi veteránminimumot (az ő szintjén ez annak számít) meg a tuti gyűrűt választanád, csak egyrészt Te nem egy (már bocsánat) gettószökevény sportoló vagy, hanem - gondolom - értelmiségi, aki nem reked meg a Maslow-piramis alsó két szintjén, és képes összetett gondolkodásra is, mert a gyűrűtől nem lesz magasabb a számlaegyenlege.
slowmotion
sztem a szponzoroknál igenis számít h van-e gyűrű vagy sem
és egyéb extrák is jöhetnek

most lemondott 5-8 milláról 1 évre hogy:
1. legyen gyűrű
2. megmutassa hogy maxos játékos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Cousins 4-5 évre 100+ millióra vágyott. Senki nem adott neki, még csak megközelítőleg sem. Olyan pletykák vannak, h voltak ennél az 5,3-nál jobb ajánlatok, de nem sokkal jobbak. Innentől teszem azt 1 év 10 milliós szerződés helyett én is a kisebbet és tuti gyűrűt választanám. Ha "rokkant" lett, akkor legalább nem bajnoki cím nélkül vonul vissza. Ha érzi magában a nem is 20+milliós játékost, csak a 10-15-öst, akkor is érthető, h mondjuk nem egy hosszútávú, de évi harmad/fele annyi millióra kijövő szerződést ír alá. Plusz itt saját ritmusba térhet vissza. Júniusig lesz ideje megmutatni mit tud, mit nem tud és eladhatja magát a többi csapatnak. Szerintem ez anyagiak részéről is okos döntés volt Cousins részéről.
dawyd728
az oké, hogy Te a kvázi veteránminimumot (az ő szintjén ez annak számít) meg a tuti gyűrűt választanád, csak egyrészt Te nem egy (már bocsánat) gettószökevény sportoló vagy, hanem - gondolom - értelmiségi, aki nem reked meg a Maslow-piramis alsó két szintjén, és képes összetett gondolkodásra is, mert a gyűrűtől nem lesz magasabb a számlaegyenlege.
slowmotion
Miért ő nem azt választotta ? 😀
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Cousins 4-5 évre 100+ millióra vágyott. Senki nem adott neki, még csak megközelítőleg sem. Olyan pletykák vannak, h voltak ennél az 5,3-nál jobb ajánlatok, de nem sokkal jobbak. Innentől teszem azt 1 év 10 milliós szerződés helyett én is a kisebbet és tuti gyűrűt választanám. Ha "rokkant" lett, akkor legalább nem bajnoki cím nélkül vonul vissza. Ha érzi magában a nem is 20+milliós játékost, csak a 10-15-öst, akkor is érthető, h mondjuk nem egy hosszútávú, de évi harmad/fele annyi millióra kijövő szerződést ír alá. Plusz itt saját ritmusba térhet vissza. Júniusig lesz ideje megmutatni mit tud, mit nem tud és eladhatja magát a többi csapatnak. Szerintem ez anyagiak részéről is okos döntés volt Cousins részéről.
dawyd728
az oké, hogy Te a kvázi veteránminimumot (az ő szintjén ez annak számít) meg a tuti gyűrűt választanád, csak egyrészt Te nem egy (már bocsánat) gettószökevény sportoló vagy, hanem - gondolom - értelmiségi, aki nem reked meg a Maslow-piramis alsó két szintjén, és képes összetett gondolkodásra is, mert a gyűrűtől nem lesz magasabb a számlaegyenlege.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Nem értem mi a probléma. Cousins valószínű nem kapott olyan ajánlatot a sérülése után, amit akart. A GSW adott neki 1 évet, h bizonyítsa mennyit tud mellé bajnok is lesz. Jövő nyáron meg mehet nagyobb, akár max pénzért máshova, persze, ha az egészsége engedi. Sajnos ez benne van. Még az se biztos, h kezdő center szintjén képes lesz játszani. Várjuk ki a végét. BTW, ha közel tavalyi szintjén játszana, akkor sem ettől az igazolástól rossz a liga. Sérült achillesre senki nem ad nagy hosszú szerződést. Én maximálisan értem DMC lépését. A Warriors csak azt használata ki, amit minden bajnokesélyes ilyenkor helyzeti előnyével kiszokott. Más kérdés, h a 2016-os Durant igazolás teljesen felborította a liga dinamikáját.
dawyd728
na de ötmillóért... ez csak akkor nem a nonszensz kategória, ha használhatatlan lesz
slowmotion
Cousins 4-5 évre 100+ millióra vágyott. Senki nem adott neki, még csak megközelítőleg sem. Olyan pletykák vannak, h voltak ennél az 5,3-nál jobb ajánlatok, de nem sokkal jobbak. Innentől teszem azt 1 év 10 milliós szerződés helyett én is a kisebbet és tuti gyűrűt választanám. Ha "rokkant" lett, akkor legalább nem bajnoki cím nélkül vonul vissza. Ha érzi magában a nem is 20+milliós játékost, csak a 10-15-öst, akkor is érthető, h mondjuk nem egy hosszútávú, de évi harmad/fele annyi millióra kijövő szerződést ír alá. Plusz itt saját ritmusba térhet vissza. Júniusig lesz ideje megmutatni mit tud, mit nem tud és eladhatja magát a többi csapatnak. Szerintem ez anyagiak részéről is okos döntés volt Cousins részéről.

Persze rosszul veszi ki magát, h 5 all-star egy csapatban, de azért senki ne higgye szerintem, h a következő szezonban is olyan teljesítményre lesz képes DMC, mint előző években. Plusz eddig is szerintem egy túlétékelt játékos volt. Lehet egyedül leszek vele, én még az all-star (top 20-25) státuszát is vitattam.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Nem értem mi a probléma. Cousins valószínű nem kapott olyan ajánlatot a sérülése után, amit akart. A GSW adott neki 1 évet, h bizonyítsa mennyit tud mellé bajnok is lesz. Jövő nyáron meg mehet nagyobb, akár max pénzért máshova, persze, ha az egészsége engedi. Sajnos ez benne van. Még az se biztos, h kezdő center szintjén képes lesz játszani. Várjuk ki a végét. BTW, ha közel tavalyi szintjén játszana, akkor sem ettől az igazolástól rossz a liga. Sérült achillesre senki nem ad nagy hosszú szerződést. Én maximálisan értem DMC lépését. A Warriors csak azt használata ki, amit minden bajnokesélyes ilyenkor helyzeti előnyével kiszokott. Más kérdés, h a 2016-os Durant igazolás teljesen felborította a liga dinamikáját.
dawyd728
na de ötmillóért... ez csak akkor nem a nonszensz kategória, ha használhatatlan lesz
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Lonzo akkor bye bye, mert nem hiszem el, hogy annyira gyökér lenne a vezetőség, hogy elbasz 9 millát egy dobni nem tudó (és még balhés is) PGre mikor már ott van erre Lonzo...
Raven17
Én simán kinézem, hogy cserének hozták volna Lonzo mögé. Nem hinném hogy benne látná a vezetőség a kezdő PG t. Ugyanaz lesz a szerepe mint IT nek volt amikor idejött szerintem.


több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Ne maradjon árnyékban:
Randle->Pelicans
Ez óriási húzás a részünkről. Davis mellé sokkal jobb fit, mint akár egy egészséges Cousins. Ha lenne egy értelmes hármasa a csapatnak, a 2-4 helyekre jók lennének ezen a gyilkos nyugaton is.
Nuggets után számomra a legszimpatikusabb csapat nyugaton.
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Huu, mit fogunk megint egesz szezonban kapni, hallgatni, hogy Cousinst is mi szereztuk meg!😊 Pedig hat csak valamit megint nagyon jol csinaltunk szakmailag, penzugyileg is masok helyett, ahogy evek ota.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/funnyordie/status/1013952249578450945?s=19

😀 seems about right

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Nem értem mi a probléma. Cousins valószínű nem kapott olyan ajánlatot a sérülése után, amit akart. A GSW adott neki 1 évet, h bizonyítsa mennyit tud mellé bajnok is lesz. Jövő nyáron meg mehet nagyobb, akár max pénzért máshova, persze, ha az egészsége engedi. Sajnos ez benne van. Még az se biztos, h kezdő center szintjén képes lesz játszani. Várjuk ki a végét. BTW, ha közel tavalyi szintjén játszana, akkor sem ettől az igazolástól rossz a liga. Sérült achillesre senki nem ad nagy hosszú szerződést. Én maximálisan értem DMC lépését. A Warriors csak azt használata ki, amit minden bajnokesélyes ilyenkor helyzeti előnyével kiszokott. Más kérdés, h a 2016-os Durant igazolás teljesen felborította a liga dinamikáját.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Komolytalan liga... Amikor egoista és exchibionista "gettószökevényeket" csicskítanak be alamizsna pénzzel azzal a dumával, hogy a bajnoki gyűrű mindenek felett áll.. Na ott már azért komoly puhulás és satnyulás lehet 😊

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Aki ezek után is még mindig képes az nba alapszakaszon pörögni, az meg is érdemli


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Azt hiszem ezt az idényt is felesleges lejátszani.
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/35616838_959187107593447_3420377311604637696_n.jpg?stp=c179.0.537.537a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=u4-qocd-q-EAX8MHNH0&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDUpidIvGAe-86Ft_KgK3PudjY-UyiXd2NhHIwGXQuY8Q&oe=6609A22A
Bleacher Report on Instagram: "All-Star starting 5 🤬"
503K likes, 18K comments - bleacherreport on July 2, 2018: "All-Star starting 5 🤬"


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 515 — The Mathematician
az a baj h inkább adtam volna Juliusnak azt a casht mint ennek a retardnak ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Lonzo akkor bye bye, mert nem hiszem el, hogy annyira gyökér lenne a vezetőség, hogy elbasz 9 millát egy dobni nem tudó (és még balhés is) PGre mikor már ott van erre Lonzo...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 515 — The Mathematician
na neeee, pont az a majom?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Rondo ---> Lakers! Keményen alakulnak a dolgok XD!
Béczkó
jajne, nemszeretem
több mint 5 éve
Béczkó 1 264
Rondo ---> Lakers! Keményen alakulnak a dolgok XD!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 524
Ezer éve - Nick van Exel, Eddie Jones és Horace Granték óta- Lakers fan vagyok, de most kissé meghasonlok LBJ érkezése miatt. A személyisége, az egész külsőség a királysága körül, a GOAT cím hajszolása, a Miami-összeállás körülményei irritálnak. Kobe-nál ezt valahogy másként éltem meg, lehet, hogy a csapathűsége miatt.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Lakers biztosra megy. Egy szem James nem eleg, nyerni akarnak, mindent bedobnak, ugyhogy szvsz Leonardot is elhozzak hamarosan.

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Akkor a TV adni fog Celtics, Pelicans, 76ers, meccseket + Nyugat 😊
Mondjuk a kelet nálam ki is fújt ezzel a hárommal.
Boston vs Anthony Davis keleti döntőt akarok!
Chargers LT
Pelicans mióta kelet?
somoskovig
képzavar...😀 akkor így még egyértelműbb

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
amúgy pont most olvasom h Bosh is visszatérne és persze h LAL 😀
 basketball.realgm.com/wiretap/250515/Chris-Bosh-Still-Seeking-NBA-Return-Could-Join-Lakers
Negritis
Kobe nem akar esetleg visszajönni egy 6. gyűrűre? 😀
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Wooow....ennyi év után először Lebronnak kell szurkolnom, Kobes időkbe álmaimba se gondoltam, hogy James valaha is Laker lesz, crazy.

Kawhiért is folyamat telefonálgatunk, de elvileg nem akarunk 100 évre oda adni minden picket és Kuzmat. (helyes) Mondjuk ha vhogy összeügyeskedik, hogy Ball és Ingram megy csak, meg 1 max 2 pick akkor az nem rossz deal, legalább Lavar eltakarodik. + így, hogy itt van James akkor már inkább tradeljünk el most 1-2 fiatalt és akkor menjünk rá a championshipre, mint 1-2 James év után mikor már kb. semmit sem fognak érni. Randle viszont egyből be is jelentette, hogy nem szeretne LAben maradni. :/
Raven17
Ingramet és sajnálnám nagyon, benne szerintem nagy potenciál van, és még mindig csak 20 éves. Dengtől kellene valahogy megszabadulni, hogy ne foglaljon 15 milliót a capből. Ilyen könnyen sem keresett valaki 30 millát két év alatt szerintem, egy meccset sem fog játszani, és még csak a padra sem ül le 😀
kapitnono
Én is sajnálnám, de Kuzmaban is látok potenciált, meg jelenleg sztem jobb shooter, mint Ingram + olcsóbb is egy kicsit ami pont Deng kurva szar szerződése miatt is szempont lehet. Denget meg kötve hiszem, hogy van olyan csapat aki benyelné.