NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
A Spurs továbbra is Ingramet, Kuzmát, Hartot, és 2 évnyi első kört kér Kawhiért. Szerintem egy játékos sem ér ennyit, hülyék lennénk odaadni a jövőnket egy játékosért.
kapitnono
Jövő évi lejáróért? Az komoly 😀
Toca
Ahogy Lakersbe érkezik egyből írná alá a hosszabbítást. Enélkül ugyanis Magic nem cserél el érte ennyit.
Jughead
Szerintem arra gondolt, hogy jövőre a miénk lehetne ingyen is mivel hozzánk akar jönni kijelentette világosan, és 1 év várakozás miatt hülyeség volna a jövőnket odaadni érte.
kapitnono
Ugyan ezt mondták PGre is azt tessék. 😀 Am a 2 év első kör simán mehet, Jamesel úgyse húzunk elől, csak a Kuzma-Ingram duót cseréljük le Lonzora.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
A Spurs továbbra is Ingramet, Kuzmát, Hartot, és 2 évnyi első kört kér Kawhiért. Szerintem egy játékos sem ér ennyit, hülyék lennénk odaadni a jövőnket egy játékosért.
kapitnono
Jövő évi lejáróért? Az komoly 😀
Toca
Ahogy Lakersbe érkezik egyből írná alá a hosszabbítást. Enélkül ugyanis Magic nem cserél el érte ennyit.
Jughead
Szerintem arra gondolt, hogy jövőre a miénk lehetne ingyen is mivel hozzánk akar jönni kijelentette világosan, és 1 év várakozás miatt hülyeség volna a jövőnket odaadni érte.


több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
A Spurs továbbra is Ingramet, Kuzmát, Hartot, és 2 évnyi első kört kér Kawhiért. Szerintem egy játékos sem ér ennyit, hülyék lennénk odaadni a jövőnket egy játékosért.
kapitnono
Jövő évi lejáróért? Az komoly 😀
Toca
Ahogy Lakersbe érkezik egyből írná alá a hosszabbítást. Enélkül ugyanis Magic nem cserél el érte ennyit.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
A Spurs továbbra is Ingramet, Kuzmát, Hartot, és 2 évnyi első kört kér Kawhiért. Szerintem egy játékos sem ér ennyit, hülyék lennénk odaadni a jövőnket egy játékosért.
kapitnono
Jövő évi lejáróért? Az komoly 😀
Toca
Valójában egyetlen GSW párbajért.
Jamesnek PO sima bárhol, onnantól meg a GSW-t ha ütik, akkor vélelmezhető a gyűrű is.
Én, ha látnám a dealben a lehetőséget az azonnali bajnoki győzelemre odaadnám. De ha nem, akkor még a felét sem.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
A Spurs továbbra is Ingramet, Kuzmát, Hartot, és 2 évnyi első kört kér Kawhiért. Szerintem egy játékos sem ér ennyit, hülyék lennénk odaadni a jövőnket egy játékosért.
kapitnono
Jövő évi lejáróért? Az komoly 😀
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
A Spurs továbbra is Ingramet, Kuzmát, Hartot, és 2 évnyi első kört kér Kawhiért. Szerintem egy játékos sem ér ennyit, hülyék lennénk odaadni a jövőnket egy játékosért.


több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Cousins rehabja nagyon rossz lehet, ha ezt bevállalta. Innentől én sok reményt nem fűzök az ő NBA karrierjéhez.
Jughead
Vagy: 5 millióért rehabilitál és közben beszed egy gyűrűt is, hogy aztán a domináns rájátszás performansza után keressen egy maxot, ne az achilles-szakadása után.
Maka
Az 5. opciók ritkán dominálják a PO-t. Max annyiban jó ez neki, hogy kevésbé fog kitűnni az, hogy már nem az igazi, mint egy olyan csapatba, ahol fontos láncszem lenne.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
A következő 2-3 év tényleg eldönti, merre halad az NBA...Egyrészt Durant következő döntése, de főleg Anthony Davisé 3 év múlva...
Ha addig sikerül a Pelicansnak nyugati top4-ben tartani a csapatot vagy jobb teamet köré építeni, (ami nehéz lesz) akkor talán marad. A következő nagy hal a ligában (mint James, Durant, Harden, Curry) Davis lesz.
Aztán, ha továbbra is mindenki a gyűrűt hajszolja, akkor lehet ő is eligazol valahova további sztárok közé, (vagy csak simán Keletre 😀 )

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Cousins rehabja nagyon rossz lehet, ha ezt bevállalta. Innentől én sok reményt nem fűzök az ő NBA karrierjéhez.
Jughead
Vagy: 5 millióért rehabilitál és közben beszed egy gyűrűt is, hogy aztán a domináns rájátszás performansza után keressen egy maxot, ne az achilles-szakadása után.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Az internet nem felejt következő részében:
 twitter.com/TheHoopCentral/status/1013948657219989504



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745


Pár hot take a két igazolásról, podcastszerűen.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Cousins rehabja nagyon rossz lehet, ha ezt bevállalta. Innentől én sok reményt nem fűzök az ő NBA karrierjéhez.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem egyre jobban úgy tűnik, hogy idén már nem akarnak nagy nevet hozni James mellé LA-be, hanem megvárják, hogy jövőre Durant, K.Thompson, Leonard is FA legyen és ne kelljen érte most odaadni a fél csapatot meg draft pickeket.
kapitnono
Szerintem biztos, hogy nem fogjak elszorakozni plusz egy evet. Durant egyebkent tudtommal nem lesz FA, mivel megegyezett mar az uj szerzodeseben a GSW-vel.
Stez
1+1et írt alá megint szóval rosszul tudod
Negritis
2 plusz 1-et olvastam, de latom, valoban egy az, mea culpa.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Nekem egyre jobban úgy tűnik, hogy idén már nem akarnak nagy nevet hozni James mellé LA-be, hanem megvárják, hogy jövőre Durant, K.Thompson, Leonard is FA legyen és ne kelljen érte most odaadni a fél csapatot meg draft pickeket.
kapitnono
Szerintem biztos, hogy nem fogjak elszorakozni plusz egy evet. Durant egyebkent tudtommal nem lesz FA, mivel megegyezett mar az uj szerzodeseben a GSW-vel.
Stez
1+1et írt alá megint szóval rosszul tudod

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Cousins 4-5 évre 100+ millióra vágyott. Senki nem adott neki, még csak megközelítőleg sem. Olyan pletykák vannak, h voltak ennél az 5,3-nál jobb ajánlatok, de nem sokkal jobbak. Innentől teszem azt 1 év 10 milliós szerződés helyett én is a kisebbet és tuti gyűrűt választanám. Ha "rokkant" lett, akkor legalább nem bajnoki cím nélkül vonul vissza. Ha érzi magában a nem is 20+milliós játékost, csak a 10-15-öst, akkor is érthető, h mondjuk nem egy hosszútávú, de évi harmad/fele annyi millióra kijövő szerződést ír alá. Plusz itt saját ritmusba térhet vissza. Júniusig lesz ideje megmutatni mit tud, mit nem tud és eladhatja magát a többi csapatnak. Szerintem ez anyagiak részéről is okos döntés volt Cousins részéről.
dawyd728
az oké, hogy Te a kvázi veteránminimumot (az ő szintjén ez annak számít) meg a tuti gyűrűt választanád, csak egyrészt Te nem egy (már bocsánat) gettószökevény sportoló vagy, hanem - gondolom - értelmiségi, aki nem reked meg a Maslow-piramis alsó két szintjén, és képes összetett gondolkodásra is, mert a gyűrűtől nem lesz magasabb a számlaegyenlege.
slowmotion
Mi van akkor, ha én(ő) szentül hiszem, h érek évi 20 milliót, csak a liga tulajai szórakoznak velem.. Mit képzelnek ezek az szaros ajánlataikkal. (Ergo egóm nem engedi, h az eddig remélt 4-5 év átlag 25-30 milliós szerződésről visszavegyem az igényeimet 3-4 éves, összesen 25-30 milliósra és veszítsek ez idő alatt 100+ milliót.) Bebizonyítom a világnak, h érek annyit a f*szomba már. Haverpajtás (menedzsere) 1 éves prove it szerződést javasol, h kössek. Szerinte így tudok 100+ milliót leakasztani. Haverpajtásban bízok, a füvet is szerzi, a nőket is, okos tesó! Na, de kivel kössem? Menjek el olyan csapatba, ahol valószínű márciusra elmegy mindenkinek a kedve a játéktól(alsóházi csapatok) és nekem alig lesz 1-1,5 hónapom bizonyítani? Nem, kösz' szépen.. Sz*ptam már eleget Kingsben. A középcsapatokhoz, ahol lehet nem adnak annyi játékidőt, türelmet a beépülésre, mert minden győzelem számít nekik? Ez se. Akkor menjek élcsaptokhoz, akiknek a március már a pihentetésről szól, így több időm lehet a pályán és mégis kompetitív közeg vesz körül? Igen, ez tetszik. Mennyit ajánlanak ezek? 5-10 millió között? Pár millióval kevesebbért Warriors vagy kicsit többért Celtics? Áááá a Celticsnek 2017 februárjában nem kellettem, hálátlan senkiházik.. Üsse kő, megyek a Warriorsba. Ott úgyis felszabadult egy hely 5-ös poszton. Időm lesz elég március-áprilisban. Eddig rájátszásban sem voltam. Ezekkel a válogatottban is jót szórakoztunk. Egyértelmű bajnokesélyes csapat. Eddig PO-ban se voltam. Végre elhallgattathatom a sok seggfejt, akik arra verik, h nem léptem még rájátszásban pályára. Igen, ez kell nekem *asszátok meg!
dawyd728
Azt azért tegyük hozzá, hogy idén nem a csapatàn múlott, hanem a sérülésén a PO szereplése. A csapat ott volt. Ha nem jön közbe a sajnàlatos sérülése, jött volna a nagy pénz bàrhonnan.
Fattyu
Ez igaz, de pont a sérülése után látszott a csapat eredményességéhez mennyire keveset adott hozzá. Persze ez se teljesen igaz, hiszen azért tűnik kevésnek, mert sérülése után AD saját posztján játszhatott, ahol a legjobb teljesítményre képes vele a csapata, így gyakorlatilag, amit vesztett vele a Pels, azt Davis optimális használatával vissza is nyerték.
BTW ha egészséges marad sem adtam volna neki 30%-os maxot. Ő viszont szerintem tényleg elhitte, h a liga legjobb centere és eszerint is gondolkodik és akarja a nagy pénzt, ha nem idén, akkor jövőre és köztes "alamizsnával" (kb az ilyen 30 millió 4 évre nagyságú) nem elégszik meg.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem egyre jobban úgy tűnik, hogy idén már nem akarnak nagy nevet hozni James mellé LA-be, hanem megvárják, hogy jövőre Durant, K.Thompson, Leonard is FA legyen és ne kelljen érte most odaadni a fél csapatot meg draft pickeket.
kapitnono
Szerintem biztos, hogy nem fogjak elszorakozni plusz egy evet. Durant egyebkent tudtommal nem lesz FA, mivel megegyezett mar az uj szerzodeseben a GSW-vel.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Cousins 4-5 évre 100+ millióra vágyott. Senki nem adott neki, még csak megközelítőleg sem. Olyan pletykák vannak, h voltak ennél az 5,3-nál jobb ajánlatok, de nem sokkal jobbak. Innentől teszem azt 1 év 10 milliós szerződés helyett én is a kisebbet és tuti gyűrűt választanám. Ha "rokkant" lett, akkor legalább nem bajnoki cím nélkül vonul vissza. Ha érzi magában a nem is 20+milliós játékost, csak a 10-15-öst, akkor is érthető, h mondjuk nem egy hosszútávú, de évi harmad/fele annyi millióra kijövő szerződést ír alá. Plusz itt saját ritmusba térhet vissza. Júniusig lesz ideje megmutatni mit tud, mit nem tud és eladhatja magát a többi csapatnak. Szerintem ez anyagiak részéről is okos döntés volt Cousins részéről.
dawyd728
az oké, hogy Te a kvázi veteránminimumot (az ő szintjén ez annak számít) meg a tuti gyűrűt választanád, csak egyrészt Te nem egy (már bocsánat) gettószökevény sportoló vagy, hanem - gondolom - értelmiségi, aki nem reked meg a Maslow-piramis alsó két szintjén, és képes összetett gondolkodásra is, mert a gyűrűtől nem lesz magasabb a számlaegyenlege.
slowmotion
Mi van akkor, ha én(ő) szentül hiszem, h érek évi 20 milliót, csak a liga tulajai szórakoznak velem.. Mit képzelnek ezek az szaros ajánlataikkal. (Ergo egóm nem engedi, h az eddig remélt 4-5 év átlag 25-30 milliós szerződésről visszavegyem az igényeimet 3-4 éves, összesen 25-30 milliósra és veszítsek ez idő alatt 100+ milliót.) Bebizonyítom a világnak, h érek annyit a f*szomba már. Haverpajtás (menedzsere) 1 éves prove it szerződést javasol, h kössek. Szerinte így tudok 100+ milliót leakasztani. Haverpajtásban bízok, a füvet is szerzi, a nőket is, okos tesó! Na, de kivel kössem? Menjek el olyan csapatba, ahol valószínű márciusra elmegy mindenkinek a kedve a játéktól(alsóházi csapatok) és nekem alig lesz 1-1,5 hónapom bizonyítani? Nem, kösz' szépen.. Sz*ptam már eleget Kingsben. A középcsapatokhoz, ahol lehet nem adnak annyi játékidőt, türelmet a beépülésre, mert minden győzelem számít nekik? Ez se. Akkor menjek élcsaptokhoz, akiknek a március már a pihentetésről szól, így több időm lehet a pályán és mégis kompetitív közeg vesz körül? Igen, ez tetszik. Mennyit ajánlanak ezek? 5-10 millió között? Pár millióval kevesebbért Warriors vagy kicsit többért Celtics? Áááá a Celticsnek 2017 februárjában nem kellettem, hálátlan senkiházik.. Üsse kő, megyek a Warriorsba. Ott úgyis felszabadult egy hely 5-ös poszton. Időm lesz elég március-áprilisban. Eddig rájátszásban sem voltam. Ezekkel a válogatottban is jót szórakoztunk. Egyértelmű bajnokesélyes csapat. Eddig PO-ban se voltam. Végre elhallgattathatom a sok seggfejt, akik arra verik, h nem léptem még rájátszásban pályára. Igen, ez kell nekem *asszátok meg!
dawyd728
Azt azért tegyük hozzá, hogy idén nem a csapatàn múlott, hanem a sérülésén a PO szereplése. A csapat ott volt. Ha nem jön közbe a sajnàlatos sérülése, jött volna a nagy pénz bàrhonnan.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Nekem egyre jobban úgy tűnik, hogy idén már nem akarnak nagy nevet hozni James mellé LA-be, hanem megvárják, hogy jövőre Durant, K.Thompson, Leonard is FA legyen és ne kelljen érte most odaadni a fél csapatot meg draft pickeket.


több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Mi a fasz értelme van még NBA-t nézni? Játsszon egymással 4 csapat 40 győzelemig tartó rájátszást, a többi meg menjen a balettbe ugrálni.
atapapa
Te most konkrétan lepatkányoztad 85%-át az enbíéjnek 😀
kishaszi
kicsivel többet
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mi a fasz értelme van még NBA-t nézni? Játsszon egymással 4 csapat 40 győzelemig tartó rájátszást, a többi meg menjen a balettbe ugrálni.
atapapa
Te most konkrétan lepatkányoztad 85%-át az enbíéjnek 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Mi a fasz értelme van még NBA-t nézni? Játsszon egymással 4 csapat 40 győzelemig tartó rájátszást, a többi meg menjen a balettbe ugrálni.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rondo ---> Lakers! Keményen alakulnak a dolgok XD!
Béczkó
jajne, nemszeretem
slowmotion
Pedig nagyon jó játékos. Az ő passzaival és James leosztásaival nagyobbnál nagyobb helyzetekbe hozzák majd a társakat. Nagy zsuga lesz ott.
Chargers LT
A hideg kiraz tole. Ha pisztolyt szoritasz a fejehez, akkor sem hajlando dobni, csak passzol, szinte mindig. A vedok dolgat konnyiti meg a jatekstilusaval. Es nem is dob jol. Minimumert jo lenne amugy, de 9 millioert szerintem pazarlas.
Rondo ---> Lakers! Keményen alakulnak a dolgok XD!
Béczkó
jajne, nemszeretem
slowmotion
Pedig nagyon jó játékos. Az ő passzaival és James leosztásaival nagyobbnál nagyobb helyzetekbe hozzák majd a társakat. Nagy zsuga lesz ott.
Chargers LT
aha, csak ugyanazt tudja Ball is kb
cserébe mehetne a vita hogy Rondo vagy Lavar a nagyobb rák
főleg 9 milláért?! wtf

spacing-je 0, sőt lehet -1 és már védekezésben sem az aki volt
ergo zéró fit james mellé
Negritis
Azzal egyetértek, hogy Lonzotól megválni nagy hülyeség lenne...és tényleg lehet, hogy a padra hozták a rutinját, tapasztalatát. Mert az azért van Rondonak.
Chargers LT
En arra leszek kivancsi, hogy mikor jon a mediahiszti a fatertol, mikor rajon, hogy a fiacskatol elveszik a jatekidot, es hogy nem minden rola fog szolni mostantol LA-ben, hanem Jamesrol, aztan ha jon Leonard, akkor meg rola is. Szegeny Lonzocska hatterbe szorul, ez pedig turhetetlen a faternak.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
aha, csak ugyanazt tudja Ball is kb
cserébe mehetne a vita hogy Rondo vagy Lavar a nagyobb rák
főleg 9 milláért?! wtf

spacing-je 0, sőt lehet -1 és már védekezésben sem az aki volt
ergo zéró fit james mellé
Negritis
Lonzo védekezésben is jobb volt bőven már rookieként, passz IQ-ja szerintem nagyon jó, jól lát a pályán nagyon. A dobásokban kellene fejlődnie, de szerintem arra jó esélye van, egyetemen is elég jó százalékkal dobott pl


több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Rondo ---> Lakers! Keményen alakulnak a dolgok XD!
Béczkó
jajne, nemszeretem
slowmotion
Pedig nagyon jó játékos. Az ő passzaival és James leosztásaival nagyobbnál nagyobb helyzetekbe hozzák majd a társakat. Nagy zsuga lesz ott.
Chargers LT
aha, csak ugyanazt tudja Ball is kb
cserébe mehetne a vita hogy Rondo vagy Lavar a nagyobb rák
főleg 9 milláért?! wtf

spacing-je 0, sőt lehet -1 és már védekezésben sem az aki volt
ergo zéró fit james mellé
Negritis
Azzal egyetértek, hogy Lonzotól megválni nagy hülyeség lenne...és tényleg lehet, hogy a padra hozták a rutinját, tapasztalatát. Mert az azért van Rondonak.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Cousins 4-5 évre 100+ millióra vágyott. Senki nem adott neki, még csak megközelítőleg sem. Olyan pletykák vannak, h voltak ennél az 5,3-nál jobb ajánlatok, de nem sokkal jobbak. Innentől teszem azt 1 év 10 milliós szerződés helyett én is a kisebbet és tuti gyűrűt választanám. Ha "rokkant" lett, akkor legalább nem bajnoki cím nélkül vonul vissza. Ha érzi magában a nem is 20+milliós játékost, csak a 10-15-öst, akkor is érthető, h mondjuk nem egy hosszútávú, de évi harmad/fele annyi millióra kijövő szerződést ír alá. Plusz itt saját ritmusba térhet vissza. Júniusig lesz ideje megmutatni mit tud, mit nem tud és eladhatja magát a többi csapatnak. Szerintem ez anyagiak részéről is okos döntés volt Cousins részéről.
dawyd728
az oké, hogy Te a kvázi veteránminimumot (az ő szintjén ez annak számít) meg a tuti gyűrűt választanád, csak egyrészt Te nem egy (már bocsánat) gettószökevény sportoló vagy, hanem - gondolom - értelmiségi, aki nem reked meg a Maslow-piramis alsó két szintjén, és képes összetett gondolkodásra is, mert a gyűrűtől nem lesz magasabb a számlaegyenlege.
slowmotion
Mi van akkor, ha én(ő) szentül hiszem, h érek évi 20 milliót, csak a liga tulajai szórakoznak velem.. Mit képzelnek ezek az szaros ajánlataikkal. (Ergo egóm nem engedi, h az eddig remélt 4-5 év átlag 25-30 milliós szerződésről visszavegyem az igényeimet 3-4 éves, összesen 25-30 milliósra és veszítsek ez idő alatt 100+ milliót.) Bebizonyítom a világnak, h érek annyit a f*szomba már. Haverpajtás (menedzsere) 1 éves prove it szerződést javasol, h kössek. Szerinte így tudok 100+ milliót leakasztani. Haverpajtásban bízok, a füvet is szerzi, a nőket is, okos tesó! Na, de kivel kössem? Menjek el olyan csapatba, ahol valószínű márciusra elmegy mindenkinek a kedve a játéktól(alsóházi csapatok) és nekem alig lesz 1-1,5 hónapom bizonyítani? Nem, kösz' szépen.. Sz*ptam már eleget Kingsben. A középcsapatokhoz, ahol lehet nem adnak annyi játékidőt, türelmet a beépülésre, mert minden győzelem számít nekik? Ez se. Akkor menjek élcsaptokhoz, akiknek a március már a pihentetésről szól, így több időm lehet a pályán és mégis kompetitív közeg vesz körül? Igen, ez tetszik. Mennyit ajánlanak ezek? 5-10 millió között? Pár millióval kevesebbért Warriors vagy kicsit többért Celtics? Áááá a Celticsnek 2017 februárjában nem kellettem, hálátlan senkiházik.. Üsse kő, megyek a Warriorsba. Ott úgyis felszabadult egy hely 5-ös poszton. Időm lesz elég március-áprilisban. Eddig rájátszásban sem voltam. Ezekkel a válogatottban is jót szórakoztunk. Egyértelmű bajnokesélyes csapat. Eddig PO-ban se voltam. Végre elhallgattathatom a sok seggfejt, akik arra verik, h nem léptem még rájátszásban pályára. Igen, ez kell nekem *asszátok meg!