NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
dawyd728 3 690
már csak azt nem értem ez a Raptorsnak miért éri meg?


ZERO_L
Lowry öregedésével zárul az ablakuk. Egy utolsó futást akar szerintem Ujiri. Ha bejön, hátha marad Leonard, ha nem, akkor 45 győzelemes szezonok helyett inkább újjáépítés '19 nyarától.

Az meg, h a Kawhi slepp tervei között nincs Toronto, az szerintem abban nem számít, h 2 évet nagyon nem szívesen hagyna ki Leonard, és míg a Spurs esetén el lehet játszani, h félrekezelték, addig azt egy random trade partner esetén elég vicces lenne. Szerintem lejátszaná a szezont, és nem csinálná a feszkót maga körül, az más kérdés mennyire akarna a jövő nyáron is maradni.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
már csak azt nem értem ez a Raptorsnak miért éri meg?




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Raptors allitolag kozel van Leonard megszerzesehez, DeRozant is elpasszolja a Spurshoz cserebe.
Stez
Hivatalos:

Kawhi Leonard + Danny Green
<>
DeMar DeRozan + Jakob Poeltl + Top20 védett 2019 első kör (2020-ban pedig két második körössé változik)

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Raptors allitolag kozel van Leonard megszerzesehez, DeRozant is elpasszolja a Spurshoz cserebe.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Én egyébként végre eldöntöttem, hogy a Suns-nak fogok szurkolni 😀
Tetszik a Warriors, de eh.. bandwagon. Celtics, Spurs, 76ers, Lakers valahogy nem, jöjjön a szimpatikus szar csapat, akiben van potenciál 😀
tenorx
Szeretettel várunk! Csak szólok, hogy lassan tíz éve, hogy szimpatikus szar csapat vagyunk, potenciállal 😀
Cowboykarcsi90
fixed 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Én egyébként végre eldöntöttem, hogy a Suns-nak fogok szurkolni 😀
Tetszik a Warriors, de eh.. bandwagon. Celtics, Spurs, 76ers, Lakers valahogy nem, jöjjön a szimpatikus szar csapat, akiben van potenciál 😀
tenorx
Szeretettel várunk! Csak szólok, hogy lassan tíz éve, hogy szimpatikus szar csapat vagyunk, potenciállal 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
IT->Nuggets
2 millió egy évre.

Ezen felül Faried, Arthur és egy '19-es első körös top12 védett, valamint egy ismeretlen 2. körös pick társaságában elköltöztek Atlantába egy filléres játékosért, aki már most ki lett vásárolva. Ezzel luxusadó elkerülve.

KB kész is a keret:
Murray/IT/Morris
Harris/Beasley
Barton/Craig/Hernangomez/Porter
Millsap/Lyles/Lydon/Vanderbilt
Jokic/Plumlee/Welsh(2-way)

Ezen kívül DeVaughn Akoon-Purcell lehet még 2-way szerződést kap.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Én egyébként végre eldöntöttem, hogy a Suns-nak fogok szurkolni 😀
Tetszik a Warriors, de eh.. bandwagon. Celtics, Spurs, 76ers, Lakers valahogy nem, jöjjön a szimpatikus szar csapat, akiben van potenciál 😀
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
igazából egy dolgot felejtünk el a csapat GM-k szemszögéből: mikor azt látják, hogy Cousins is hova ír alá innentől érthetően félnek attól, hogy a saját csikójuk is inkább elmegy vmi nagyobb csapatba másod-harmad hegedűsnek a gyűrűért. az olyan csapatok mint a Suns, Wolves stb nem reménykedhetnek abban, hogy FA-t igazolnak, mert oda saját magától nem megy senki. ezért kell nekik túl fizetniük mkit ráadásul a CBA is a játékosoknak kedvez ebből a szempontból. sztem a Sunsnak sem volt más lehetősége, ahogy a Wolvesnak Wigginsszel vagy a Bullsnak LaVine-nal. épp emiatt rohadt nehéz csupán draftról építkezni ma, mikor a nagyok összeállnak úgy, hogy egy szezonon belül játszik kb 3 Dream Team.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Booker 5 év 158 millió.

Oké 21 éves, de ér ennyit? Persze, ha nem a Suns, akkor más beajánlott volna neki jövőre egy 4 év maxot, szóval a Suns valahol kényszerpályán mozgott. Valami azt súgja lehet még ebből egy rossz szerződés is, ha nem fejlődik elég dinamikusan. Én 3 év játék után kevesebb red flag mellett adnék csak max szerződést. 60-148-as mérleg, az 56%-os TS, a negatív RPM vagy a csapatából sem kiemelkedő netrtg valahol mind elbizonytalanítanak. Idén már csapat is lesz körülötte, akikkel 35 győzelem körül kell lennie. Nagyon kíváncsi vagyok mire viszi idén.
dawyd728
Devin Booker's career is off to a strong start:

- Youngest with 60- or 70-point game in NBA history (20 yrs, 145 days)

- 3rd-youngest to reach 4,000 career points (LeBron & Durant)

- Averaged 2nd-most PPG (24.9) by a guard 21 or younger last season (Michael Jordan - 28.2)


És igen, 21 éves, fiatalabb, mint Donovan Mitchell. 😊 Nyilván a good guy, bad team statisztikák érvényesek rá, de összességében nagyon nagy hiányossága nincsen (védekezése is fejlődő), cserébe órákig lehetne sorolni, hogy miben teszi jobbá a csapatot.

A nyugati konferencia legjobb young core-ját építette ki a Suns, kell nekik 2 év, hogy beérjenek, ezt pedig nem lehet aláaknázni azzal, hogy elkezdenek zsidóskodni (ahogy tették azt anno Joe Johnsonnal).
Maka
Míg Klay 60 pontos 3 negyedétől letettem a hajamat, addig Booker 70 pontja nekem inkább volt kellemetlen. Nagy dolog ettől eltekintve is, de nálam az inkább volt cirkuszi produkció, mint értékes támadójáték. A 4000 pont is szép dolog magában, de ma már szinte senki nem kezdi a karrierjét ilyen fiatalon. Kicsi a konkurencia listája. Plusz tét nélküli 200 meccsen azért nem olyan nagy szám ilyen számokat elérni. Ha ehhez párosulna egy átlag 56%-os TS, ahol a 3. éve már 60-at karcolja, arra azt mondom oké kapja meg 3 év után a maxot. Ezt a pénzt, amit kapott Booker én Thompsonnak sem adnám oda jövőre, pedig ő érzésem szerint jövő nyáron is előtte lesz az SG sorban.

Én csak azt nem értem miért kellett idén hosszabbítani. Jövőre nem lett volna elég? Sunst nem hajtja a tatár, mint pl a Denvert Jokic és a 2. körös szerződése, ahol 4 év után nincs RFA státusz így ott vagy idén 3 év után kellett lemondania a csapatnak a 4. évi olcsó újonc csapatopcióról, h ezzel idén váljon RFA-é és ezzel garantáltan magukhoz tudják lancolni, vagy bízni jövőre a jószerencsében, h Jokic sima FA-ként is Denvert választja.

Nem mondom azt, h rossz szerződés, sőt idei társakkal egy MIP szezonnal a háta mögött lehet totál idiótának fogok tűnni ezekkel a gondolatokkal. Viszont, ha a hatékonysága, advanced statjai nem fejlődnek, még lehet belőle túlfizetés.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
papiron max, de a losing culture-t még ki kell nőni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Booker 5 év 158 millió.

Oké 21 éves, de ér ennyit? Persze, ha nem a Suns, akkor más beajánlott volna neki jövőre egy 4 év maxot, szóval a Suns valahol kényszerpályán mozgott. Valami azt súgja lehet még ebből egy rossz szerződés is, ha nem fejlődik elég dinamikusan. Én 3 év játék után kevesebb red flag mellett adnék csak max szerződést. 60-148-as mérleg, az 56%-os TS, a negatív RPM vagy a csapatából sem kiemelkedő netrtg valahol mind elbizonytalanítanak. Idén már csapat is lesz körülötte, akikkel 35 győzelem körül kell lennie. Nagyon kíváncsi vagyok mire viszi idén.
dawyd728
Devin Booker's career is off to a strong start:

- Youngest with 60- or 70-point game in NBA history (20 yrs, 145 days)

- 3rd-youngest to reach 4,000 career points (LeBron & Durant)

- Averaged 2nd-most PPG (24.9) by a guard 21 or younger last season (Michael Jordan - 28.2)


És igen, 21 éves, fiatalabb, mint Donovan Mitchell. 😊 Nyilván a good guy, bad team statisztikák érvényesek rá, de összességében nagyon nagy hiányossága nincsen (védekezése is fejlődő), cserébe órákig lehetne sorolni, hogy miben teszi jobbá a csapatot.

A nyugati konferencia legjobb young core-ját építette ki a Suns, kell nekik 2 év, hogy beérjenek, ezt pedig nem lehet aláaknázni azzal, hogy elkezdenek zsidóskodni (ahogy tették azt anno Joe Johnsonnal).

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
eyébként a Booker, Wiggins és a többi fiatal sztárjelölt túlfizetése kb a legutóbbi CBA "hozadéka"
így tudják magukhoz láncolni őket, és mivel ők nagyobb és hosszabb szerződést tudnak adni a csikók ki is könyörgik ezt

aztán jönnek a Kawhi, Irving féle esetek h az sem elég

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
próbálkoztak ők nash után is, be is sültek általában

volt ott Dragic is, Bledsoe, Isiah Thomas még ott van B Knight
persze egyik se vált ott be igazán

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Booker 5 év 158 millió.

Oké 21 éves, de ér ennyit? Persze, ha nem a Suns, akkor más beajánlott volna neki jövőre egy 4 év maxot, szóval a Suns valahol kényszerpályán mozgott. Valami azt súgja lehet még ebből egy rossz szerződés is, ha nem fejlődik elég dinamikusan. Én 3 év játék után kevesebb red flag mellett adnék csak max szerződést. 60-148-as mérleg, az 56%-os TS, a negatív RPM vagy a csapatából sem kiemelkedő netrtg valahol mind elbizonytalanítanak. Idén már csapat is lesz körülötte, akikkel 35 győzelem körül kell lennie. Nagyon kíváncsi vagyok mire viszi idén.
dawyd728
Azért az 56% TS-t ne írjuk már be nettó negatívumnak egy scorernél. Ez az Oladipo, Beal, DeRozan régió. Egy fos csapatban duplázva, triplázva, sztem nem rossz számok ezek 25/4/5 stat mellé. Az biztos, hogy a jövőnek is szól ez, mert védekezésben és hatékonyságban is lépni kell pár szintet, de egy ilyen rosszul teljesítő csapatnak nem nagyon volt más opciója. Megbánni szerintem nem fogja a Suns, mert egy 21 éves játékosról beszélünk, aki az 5 év végére is csak 27 körül lesz.

Amúgy azzal totálisan egyetértek, hogy brutálisan szar irányba megy a liga. Ilyen pénzeket, régen csak a krém krémje kapott, most meg minden átlag fölötti fiatal megkapja ezeket a szerződéseket, néha még kiemelkedőnek lenni se kell hozzá(Lásd: Wiggins). Annak se vagyok rajongója, hogy 3. év után oda lehet adni ezt. A csapatok kb falhoz vannak állítva, hogy fizessék az 4-5*ösét a 4. éves pénznek, miközben pont ez lenne a kritikus szakasz, ahol a ledraftolt franchise player köré felépíted a csapatot.
andree
Második bekezdés +1.

Annyiban vitatkoznék, h egy védekezésben gyenge scorertől ilyen szerződéssel 60%-ot várnék el. Oké sok világtalan mellett gyengébb a hatékonyság, de erre szerintem térjünk vissza a szezon végén, mert idén szerintem már nem lehet kifogás a 60% alatti TS-re a csapattársai. Ha védekezésben posztján csak átlagos szintre javulna, de a támadó hatékonyságán ilyen usg%, mellet nem javítana, már az is elfogadható javulás lenne szerintem tőle, de javulni kell, mert ezt a szerződést szerintem nem a jelenre kapta, hanem a potenciálra. Ha pedig nem nő bele abba a szerepbe, amire képesnek gondolják, akkor gondba lehet a Suns.
dawyd728
Ennél nagyobb bajban, hogy lehetne a Suns? 2009-ben voltak utoljára PO-ban. Volt egy pozitiv szezonjuk 2014-ben.
Találtak a sokévi draft során egy jó játékost (ok, lehet nem ér ennyit), muszáj volt megtartaniuk. Nemcsak sportszakmailag, hanem üzletileg is. Kell egy arc a franchisenak. Nash óta nincs senki. Most, hogy ő alkalmas-e, az majd kiderül, de akkor sem volt más lehetőség.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Minden idők legszimpatikusabb, és egyben legjobb játékosa, Tony Parker 2 évre aláírt a Hornetshez 10 miskáért,

SENKI SEM ÍR RÓLA???
eaglesmcnabb
Hopp elmegy még más csapathoz.....persze ha játszani akar érthető, de amennyit ott tud, annyit a Spurnek is tudott volna.....
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Booker 5 év 158 millió.

Oké 21 éves, de ér ennyit? Persze, ha nem a Suns, akkor más beajánlott volna neki jövőre egy 4 év maxot, szóval a Suns valahol kényszerpályán mozgott. Valami azt súgja lehet még ebből egy rossz szerződés is, ha nem fejlődik elég dinamikusan. Én 3 év játék után kevesebb red flag mellett adnék csak max szerződést. 60-148-as mérleg, az 56%-os TS, a negatív RPM vagy a csapatából sem kiemelkedő netrtg valahol mind elbizonytalanítanak. Idén már csapat is lesz körülötte, akikkel 35 győzelem körül kell lennie. Nagyon kíváncsi vagyok mire viszi idén.
dawyd728
Azért az 56% TS-t ne írjuk már be nettó negatívumnak egy scorernél. Ez az Oladipo, Beal, DeRozan régió. Egy fos csapatban duplázva, triplázva, sztem nem rossz számok ezek 25/4/5 stat mellé. Az biztos, hogy a jövőnek is szól ez, mert védekezésben és hatékonyságban is lépni kell pár szintet, de egy ilyen rosszul teljesítő csapatnak nem nagyon volt más opciója. Megbánni szerintem nem fogja a Suns, mert egy 21 éves játékosról beszélünk, aki az 5 év végére is csak 27 körül lesz.

Amúgy azzal totálisan egyetértek, hogy brutálisan szar irányba megy a liga. Ilyen pénzeket, régen csak a krém krémje kapott, most meg minden átlag fölötti fiatal megkapja ezeket a szerződéseket, néha még kiemelkedőnek lenni se kell hozzá(Lásd: Wiggins). Annak se vagyok rajongója, hogy 3. év után oda lehet adni ezt. A csapatok kb falhoz vannak állítva, hogy fizessék az 4-5*ösét a 4. éves pénznek, miközben pont ez lenne a kritikus szakasz, ahol a ledraftolt franchise player köré felépíted a csapatot.
andree
Második bekezdés +1.

Annyiban vitatkoznék, h egy védekezésben gyenge scorertől ilyen szerződéssel 60%-ot várnék el. Oké sok világtalan mellett gyengébb a hatékonyság, de erre szerintem térjünk vissza a szezon végén, mert idén szerintem már nem lehet kifogás a 60% alatti TS-re a csapattársai. Ha védekezésben posztján csak átlagos szintre javulna, de a támadó hatékonyságán ilyen usg%, mellet nem javítana, már az is elfogadható javulás lenne szerintem tőle, de javulni kell, mert ezt a szerződést szerintem nem a jelenre kapta, hanem a potenciálra. Ha pedig nem nő bele abba a szerepbe, amire képesnek gondolják, akkor gondba lehet a Suns.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Minden idők legszimpatikusabb, és egyben legjobb játékosa, Tony Parker 2 évre aláírt a Hornetshez 10 miskáért,

SENKI SEM ÍR RÓLA???

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Booker 5 év 158 millió.

Oké 21 éves, de ér ennyit? Persze, ha nem a Suns, akkor más beajánlott volna neki jövőre egy 4 év maxot, szóval a Suns valahol kényszerpályán mozgott. Valami azt súgja lehet még ebből egy rossz szerződés is, ha nem fejlődik elég dinamikusan. Én 3 év játék után kevesebb red flag mellett adnék csak max szerződést. 60-148-as mérleg, az 56%-os TS, a negatív RPM vagy a csapatából sem kiemelkedő netrtg valahol mind elbizonytalanítanak. Idén már csapat is lesz körülötte, akikkel 35 győzelem körül kell lennie. Nagyon kíváncsi vagyok mire viszi idén.
dawyd728
Azért az 56% TS-t ne írjuk már be nettó negatívumnak egy scorernél. Ez az Oladipo, Beal, DeRozan régió. Egy fos csapatban duplázva, triplázva, sztem nem rossz számok ezek 25/4/5 stat mellé. Az biztos, hogy a jövőnek is szól ez, mert védekezésben és hatékonyságban is lépni kell pár szintet, de egy ilyen rosszul teljesítő csapatnak nem nagyon volt más opciója. Megbánni szerintem nem fogja a Suns, mert egy 21 éves játékosról beszélünk, aki az 5 év végére is csak 27 körül lesz.

Amúgy azzal totálisan egyetértek, hogy brutálisan szar irányba megy a liga. Ilyen pénzeket, régen csak a krém krémje kapott, most meg minden átlag fölötti fiatal megkapja ezeket a szerződéseket, néha még kiemelkedőnek lenni se kell hozzá(Lásd: Wiggins). Annak se vagyok rajongója, hogy 3. év után oda lehet adni ezt. A csapatok kb falhoz vannak állítva, hogy fizessék az 4-5*ösét a 4. éves pénznek, miközben pont ez lenne a kritikus szakasz, ahol a ledraftolt franchise player köré felépíted a csapatot.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
azért ez a Kings offer sheet LaVine-nak nem semmi ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Booker 5 év 158 millió.

Oké 21 éves, de ér ennyit? Persze, ha nem a Suns, akkor más beajánlott volna neki jövőre egy 4 év maxot, szóval a Suns valahol kényszerpályán mozgott. Valami azt súgja lehet még ebből egy rossz szerződés is, ha nem fejlődik elég dinamikusan. Én 3 év játék után kevesebb red flag mellett adnék csak max szerződést. 60-148-as mérleg, az 56%-os TS, a negatív RPM vagy a csapatából sem kiemelkedő netrtg valahol mind elbizonytalanítanak. Idén már csapat is lesz körülötte, akikkel 35 győzelem körül kell lennie. Nagyon kíváncsi vagyok mire viszi idén.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Tyler Honeycutt 😮😮😕
Mikey
kellett neki rendőrre lőni...
(rohadtul bírtam amúgy a játékát)

Szerkesztette: NB2
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Tyler Honeycutt 😮😮😕
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
és ki tudja mi lesz négy-öt év múlva?

elnézve az NBA játékosok nagy részét, inkább valószínű, hogy nem fogja megkapni a max-ot mint igen, attól mert James 33 évesen is kérdés nélkül bármennyi pénzt megér, nem lesz minden második játékosnak elpusztíthatatlan fizikuma ennyi idősen

Harden például azt tette amit te mondasz, 33 évesen lesz FA érdemes lesz majd megnézni ki fogja neki megadni a maxot... de nem kell addig várni, a HOU majd szépen bebizonyítja mennyire remek döntés volt egy 33 éves sérülékeny játékoshoz hozzávágni évi 35-38-41-44 milliókat

azt már csak halkan teszem hozzá, hogy a cap boom miatt mostanra senkinek nem lett pénze, az akkor megkötött szar szerződések meg majd 2020 környékén fognak lejárni, ergo megint szabad a vásár lesz és mindenki(csapat-játékos) ekkor akarja majd a legjobb játékosokat magukhoz láncolni/zsíros szerződéseket megkötni, vagyis mire lejárna KD -általad elvárt- 4 éves szerződése megint a többségnek nem lesz pénze, ahogy most, de mondom addig bármi történhet, akár jövőre borulhat a bili GSW öltözőjében



utolsóhoz:
nem csak Klaynek kell majd lemondania pénzről, ha együtt akarják tartani a brigádot
nyilván ő lesz az első és a fiktív értékét tekintve lehet neki kell majd a legtöbbről, de a padon lévő kiegészítő embereknek és majd két év múlva Green-nek is le kell majd mondani az összegről , szóval a két szupersztáron kívül senki sem fogja megkapni azt amennyit vélhetően a piacon adnának nekik
ZERO_L
Green-t leszámítva puhák ezek mind, és inkább pattogtatnak a tutiban kevesebb pénzért, de a világért nem mennének el szenvedni és vérrel/verejtékkel építeni valamit a semmiből.

Nem véletlen, hogy ő volt az aki a semmiből küzdötte fel magát. Pont ez a maximalizmus,ego és akaraterő fogja őt előbb-utóbb másik csapathoz terelni.

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
és ki tudja mi lesz négy-öt év múlva?

elnézve az NBA játékosok nagy részét, inkább valószínű, hogy nem fogja megkapni a max-ot mint igen, attól mert James 33 évesen is kérdés nélkül bármennyi pénzt megér, nem lesz minden második játékosnak elpusztíthatatlan fizikuma ennyi idősen

Harden például azt tette amit te mondasz, 33 évesen lesz FA érdemes lesz majd megnézni ki fogja neki megadni a maxot... de nem kell addig várni, a HOU majd szépen bebizonyítja mennyire remek döntés volt egy 33 éves sérülékeny játékoshoz hozzávágni évi 35-38-41-44 milliókat

azt már csak halkan teszem hozzá, hogy a cap boom miatt mostanra senkinek nem lett pénze, az akkor megkötött szar szerződések meg majd 2020 környékén fognak lejárni, ergo megint szabad a vásár lesz és mindenki(csapat-játékos) ekkor akarja majd a legjobb játékosokat magukhoz láncolni/zsíros szerződéseket megkötni, vagyis mire lejárna KD -általad elvárt- 4 éves szerződése megint a többségnek nem lesz pénze, ahogy most, de mondom addig bármi történhet, akár jövőre borulhat a bili GSW öltözőjében



utolsóhoz:
nem csak Klaynek kell majd lemondania pénzről, ha együtt akarják tartani a brigádot
nyilván ő lesz az első és a fiktív értékét tekintve lehet neki kell majd a legtöbbről, de a padon lévő kiegészítő embereknek és majd két év múlva Green-nek is le kell majd mondani az összegről , szóval a két szupersztáron kívül senki sem fogja megkapni azt amennyit vélhetően a piacon adnának nekik



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/