NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem teljesen rosszul álltok a dologhoz. A Raptors 1-2 év múlva például Lowry szerződése és kora miatt ígyis-úgyis rebuild. Legrosszabb esetben kaptak egy jövő nyáron lejárót (Lénárd) meg egy ugyancsak lejáró jól védekező SG-t (Green). Ha még véletlen játszani is lesz kedve Kawhi-nak, gyilkos védekező csapat lesz a Raptors jövőre, kb. nincs olyan bújtatni való emberük a keretben (!) mint DeRozan.

A csapatoknak gondolom előre jelezte a slepp, hogy csak LA-be akarnak aláírni, így nem sok ajánlat érkezhetett a Spurs-höz. Így meg kaptak egy keményen melózó és szorgalmas játékost, aki tök jól illik abba a környezetbe. Ha Pop esetleg ki tudná hozni belőle az állatot, simán hozna egy Leonard szintet támadásban jövőre.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Lose-lose cserének írják rengeteg helyen, de szerintem ez egyértelműen win-win.
Az alattam lévő posztban részletesen ki van fejtve, hogy a Torontonak miért jó döntés az allin, és ehhez miért jó ez a csere, és a várható érték elemzést követően bizony az jön ki, hogy ez plusz EV.
A Spurs helyzete meg még egyszerűbben win-helyzet, ők döntőre mindenképp esélytelenek, és a csapategység, csapatépítés, csapatvezetés szempontjából egyértelműen káros egy sértett, duzogó, menni akaró játékos.
Kb. mindkét csapat kimaxolta ezt a szitut.
Sobri Jóska
A Spurs ezt akkora maxolta volna ki, ha kap egy top/fiatal játékost és jó picke(ke)t. Nos egyik se történt meg, ez a Spurs részéről egy teljesen érthetetlen dolog.

A Raps viszont óriásit húzott.
Jughead
Valahogy nem érzem azt hogy a Raptors óriásit húzott volna mert szerintem Kawhi tuti nem fogja magát odatenni és jövőre úgyis lelécel LAbe. Nem hinném hogy az lenne az álma hogy egy Torontóban játsszon.
kapitnono
ahogy PG se akart oklahomában maradni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Lose-lose cserének írják rengeteg helyen, de szerintem ez egyértelműen win-win.
Az alattam lévő posztban részletesen ki van fejtve, hogy a Torontonak miért jó döntés az allin, és ehhez miért jó ez a csere, és a várható érték elemzést követően bizony az jön ki, hogy ez plusz EV.
A Spurs helyzete meg még egyszerűbben win-helyzet, ők döntőre mindenképp esélytelenek, és a csapategység, csapatépítés, csapatvezetés szempontjából egyértelműen káros egy sértett, duzogó, menni akaró játékos.
Kb. mindkét csapat kimaxolta ezt a szitut.
Sobri Jóska
A Spurs ezt akkora maxolta volna ki, ha kap egy top/fiatal játékost és jó picke(ke)t. Nos egyik se történt meg, ez a Spurs részéről egy teljesen érthetetlen dolog.

A Raps viszont óriásit húzott.
Jughead
Valahogy nem érzem azt hogy a Raptors óriásit húzott volna mert szerintem Kawhi tuti nem fogja magát odatenni és jövőre úgyis lelécel LAbe. Nem hinném hogy az lenne az álma hogy egy Torontóban játsszon.


több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Lose-lose cserének írják rengeteg helyen, de szerintem ez egyértelműen win-win.
Az alattam lévő posztban részletesen ki van fejtve, hogy a Torontonak miért jó döntés az allin, és ehhez miért jó ez a csere, és a várható érték elemzést követően bizony az jön ki, hogy ez plusz EV.
A Spurs helyzete meg még egyszerűbben win-helyzet, ők döntőre mindenképp esélytelenek, és a csapategység, csapatépítés, csapatvezetés szempontjából egyértelműen káros egy sértett, duzogó, menni akaró játékos.
Kb. mindkét csapat kimaxolta ezt a szitut.
Sobri Jóska
A Spurs ezt akkora maxolta volna ki, ha kap egy top/fiatal játékost és jó picke(ke)t. Nos egyik se történt meg, ez a Spurs részéről egy teljesen érthetetlen dolog.

A Raps viszont óriásit húzott.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Sztem a +EV nincs feltétlen benne ebben a cserében, ugyanakkor veszteségminimalizálásra mind2 félnek jó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Lose-lose cserének írják rengeteg helyen, de szerintem ez egyértelműen win-win.
Az alattam lévő posztban részletesen ki van fejtve, hogy a Torontonak miért jó döntés az allin, és ehhez miért jó ez a csere, és a várható érték elemzést követően bizony az jön ki, hogy ez plusz EV.
A Spurs helyzete meg még egyszerűbben win-helyzet, ők döntőre mindenképp esélytelenek, és a csapategység, csapatépítés, csapatvezetés szempontjából egyértelműen káros egy sértett, duzogó, menni akaró játékos.
Kb. mindkét csapat kimaxolta ezt a szitut.

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Ez a kerdes nem jo. A helyes: DeRozannal vagy egy sertodott, onmagat nem 100 szazalekig odarako Leonarddal van nagyobb eselyuk a gyozelemre?

Szerintem elobbi.

De itt most a lenyeg nem csak ez, hanem az, hogy Leonard kizart, hogy Torontoban maradjon jovore is, innentol pedig hoztal egy szezonra valakit, aki nem is akar itt jatszani, ezaltal kerdes, mennyit ad bele, cserebe pedig odaadtal egy huzojatekost.

Es itt jovore fog ez beutni, a Raptors ugyanis ket szek kozott a padlon talalja magat, amikor Leonard nem marad, de mellette mar nincs egy DeRozan-szintu jatekos sem. Es meg csak pickekbol sem tankoltak meg magukat. Szoval szamomra ez a csere eleg wtf. Nonsense.
Stez
Szerintem Leonard nem engedheti meg magának, h pályája csúcsán két mvp címre is esélyes szezonját eldobja. Mert addig oké, h biztos be fog ajánlani valaki maxot neki azok közül, ahol szívesen is játszana, de ezek a játékosok a piacról is élnek. Ha két szezonon keresztül szembeköpi az nba szurkolóit, az olyan arcvesztéssel fog járni, ami súlyos milliókban lesz mérhető a szponzori szerződéseiben. Szerintem annyira odateszi magát, h all-star legyen. A szezon végén meg legyen bármi, ez a Raptors bevergődik egy 80%-os Leonarddal is. Ott meg nem hiszem, h alibizne.

DeRozan egy alapszakasz játékos. Kivétel nélkül összeesett eddig a PO-ban, pedig a minta már elég nagy. A rájátszásban mutatott játéka alapján kb harmad annyit ér, mint amit keres(27,7M/év). Liga top3 SG fizetése van. Holott még az alapszakasz játéka alapján se mondanám top5-nek se. A gyenge kelet és a Raptors mélysége miatti csapatsikeressége folytán lehetett egyedül All-Star játékos. Hasonlóképpen, mikor a Hawks adott 4 all-start. Ott is csak Millsap volt borderline all-star, a többi a rendszernek köszönhette. A csávó nem top30 játékosa a ligának.
A csapat körülötte visszaesett volna, amint Lowry játéka elkezd a koránál fogva fokozatosan visszaesni. Onnantól egy túlfizetett a DeRozannel a fedélzeten kellett volna megújulni úgy, h nincs sapka alatti helye a Raptorsnak. Ennek eredményeként az utolsó Raptorsban töltött két évében folyamatosan szürkültek volna bele a keleti középszerbe olyan 40-45 győzelem körül. Ezt a vacak jövőképet cserélte le Ujiri és nyomott egy all-in-t. Amiben benne van, h megnyerik a keletet és nem csak az alapszakaszban. Warriors ellen meg ki lehet kapni. Ezzel a regnálása és a franchise történetének potenciális legjobb szezonjáért kockáztat még 1-2 középszerű 1-2. körös kiesést. Számomra rejtély mi ebben a nonsense. Reményt ad a csapatnak/szurkolóknak még akkor is, ha Leonard dobbant jövő nyáron. Milyen értéket ad fel, ami a jövő csapatában fontos lenne? Pöltl? DeRozan? late 1st? Az osztrák egy gyenge drafton volt top10 pick. Egy szimpla kezdő center potenciálon kívül nem sok minden van benne. DeRozant kifejtettem már. A kb 20-25. hely körüli pick egy előre gyengébb classnak mondott drafton még a Spurs scouting csapata számára sem olyan óriási érték, amivel potenciálisan 10 szezonos stabil kezdőket tudnának draftolni, a Raptors meg pláne nem.

Ha valaki megnyerte a cserét, az számomra inkább a Raptors. Kicsit azt érzem simán benne volt a Spurs részéről, ha így kib@sztál velünk, mi is és inkább kicsit gyengébb ajánlatot fogadunk el érted, de olyan helyre küldünk, ahova biztos nem mentél volna önszántadból.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
de hát tudjuk jól, hogy nem fog maradni, a keleti döntőbe jutás is hatalmas teljesítmény lenne ettől a csapattól, teljesen felesleges itt végső sikerről beszélni

és ahogy mondod ebben a Toronto projektben nincs több 1 max 2 év, miért kötelezné el magát, mikor LA-ben ott a hely számára (mind2 csapat ki tudja fizeti neki a maxot)

én se tartom reálisnak az egész szezonos kiülést, de hogy nem fogja odatenni magát, hogy véletlenül se sérüljön meg arra szinte a nyakamat rá tudnám tenni, és még így sem tudom elképzelni, hogy kiessenek a top 10-ből, főleg ezen a keleten pont a bucks és az pacers előtt/között lesznek


ha mákjuk van akkor éppen kiesnek a top10-ből és nem buknak akkorát az üzleten, de a nyugat megint erősödött (Lakers, plusz a Suns, Mavs se lesz bottom3), keleten meg kiesik egy Cavs és egyik tankoló csapat sem húzott be olyan játékost akitől hanyatt kell vágódni, egyszerűen nem látom hol buknak 15 meccset a tavalyihoz képest

UI.: arról már ne is beszéljünk, hogy egy olyan cserét illetően sikerült hatalmas vesztesnek lenniük, ahol már tudvalevő volt, azzal hogy felveszik a telefont ők tesznek szívességet a másik csapatnak
ZERO_L
DeRozan vagy Leonarddal van nagyobb esély keleti bajnoki címre 18/19-ben? Szerintem utóbbi. Innentől 19-re lapot húztak. Senki az ég világon nem tenne jelenleg egy fillért se, h marad, de George esetén se tett volna senki, mondjuk 10 forintnál többet. 😀 Szerintem se fog maradni. Az érték, amit kapott a Spurs éppen ennek megfelelő. Egy late 1st pick az ára, meg ami Green és Pöltl között van. Ennyi rizikó simán belefér. Mondjuk DeRozan szerződése a mutatott játék függvényében nem is vagyok benne biztos, h érték. Ha Lowry idén kelleténél is jobban visszaesik, akkor egyébként is újjá kellett volna épülni jövő nyáron. DeRozan szerződése meg lehet gát lett volna, főleg egy olyan szezon után, ahol már vélhetőleg neki kellett volna lenni a vezérbikának.

Összességében nem tartom egy rossz próbálkozásnak. Boston és a Philly ellenében most se tennék rájuk, még egy 100%-on játszó Leonarddal sem, de most a lassú vég vagy az all-in a jobb, akkor én utóbbi pártján vagyok.
dawyd728
Ez a kerdes nem jo. A helyes: DeRozannal vagy egy sertodott, onmagat nem 100 szazalekig odarako Leonarddal van nagyobb eselyuk a gyozelemre?

Szerintem elobbi.

De itt most a lenyeg nem csak ez, hanem az, hogy Leonard kizart, hogy Torontoban maradjon jovore is, innentol pedig hoztal egy szezonra valakit, aki nem is akar itt jatszani, ezaltal kerdes, mennyit ad bele, cserebe pedig odaadtal egy huzojatekost.

Es itt jovore fog ez beutni, a Raptors ugyanis ket szek kozott a padlon talalja magat, amikor Leonard nem marad, de mellette mar nincs egy DeRozan-szintu jatekos sem. Es meg csak pickekbol sem tankoltak meg magukat. Szoval szamomra ez a csere eleg wtf. Nonsense.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
A kedvenc:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
de hát tudjuk jól, hogy nem fog maradni, a keleti döntőbe jutás is hatalmas teljesítmény lenne ettől a csapattól, teljesen felesleges itt végső sikerről beszélni

és ahogy mondod ebben a Toronto projektben nincs több 1 max 2 év, miért kötelezné el magát, mikor LA-ben ott a hely számára (mind2 csapat ki tudja fizeti neki a maxot)

én se tartom reálisnak az egész szezonos kiülést, de hogy nem fogja odatenni magát, hogy véletlenül se sérüljön meg arra szinte a nyakamat rá tudnám tenni, és még így sem tudom elképzelni, hogy kiessenek a top 10-ből, főleg ezen a keleten pont a bucks és az pacers előtt/között lesznek


ha mákjuk van akkor éppen kiesnek a top10-ből és nem buknak akkorát az üzleten, de a nyugat megint erősödött (Lakers, plusz a Suns, Mavs se lesz bottom3), keleten meg kiesik egy Cavs és egyik tankoló csapat sem húzott be olyan játékost akitől hanyatt kell vágódni, egyszerűen nem látom hol buknak 15 meccset a tavalyihoz képest

UI.: arról már ne is beszéljünk, hogy egy olyan cserét illetően sikerült hatalmas vesztesnek lenniük, ahol már tudvalevő volt, azzal hogy felveszik a telefont ők tesznek szívességet a másik csapatnak
ZERO_L
DeRozan vagy Leonarddal van nagyobb esély keleti bajnoki címre 18/19-ben? Szerintem utóbbi. Innentől 19-re lapot húztak. Senki az ég világon nem tenne jelenleg egy fillért se, h marad, de George esetén se tett volna senki, mondjuk 10 forintnál többet. 😀 Szerintem se fog maradni. Az érték, amit kapott a Spurs éppen ennek megfelelő. Egy late 1st pick az ára, meg ami Green és Pöltl között van. Ennyi rizikó simán belefér. Mondjuk DeRozan szerződése a mutatott játék függvényében nem is vagyok benne biztos, h érték. Ha Lowry idén kelleténél is jobban visszaesik, akkor egyébként is újjá kellett volna épülni jövő nyáron. DeRozan szerződése meg lehet gát lett volna, főleg egy olyan szezon után, ahol már vélhetőleg neki kellett volna lenni a vezérbikának.

Összességében nem tartom egy rossz próbálkozásnak. Boston és a Philly ellenében most se tennék rájuk, még egy 100%-on játszó Leonarddal sem, de most a lassú vég vagy az all-in a jobb, akkor én utóbbi pártján vagyok.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
de hát tudjuk jól, hogy nem fog maradni, a keleti döntőbe jutás is hatalmas teljesítmény lenne ettől a csapattól, teljesen felesleges itt végső sikerről beszélni

és ahogy mondod ebben a Toronto projektben nincs több 1 max 2 év, miért kötelezné el magát, mikor LA-ben ott a hely számára (mind2 csapat ki tudja fizeti neki a maxot)

én se tartom reálisnak az egész szezonos kiülést, de hogy nem fogja odatenni magát, hogy véletlenül se sérüljön meg arra szinte a nyakamat rá tudnám tenni, és még így sem tudom elképzelni, hogy kiessenek a top 10-ből, főleg ezen a keleten pont a bucks és az pacers előtt/között lesznek


ha mákjuk van akkor éppen kiesnek a top10-ből és nem buknak akkorát az üzleten, de a nyugat megint erősödött (Lakers, plusz a Suns, Mavs se lesz bottom3), keleten meg kiesik egy Cavs és egyik tankoló csapat sem húzott be olyan játékost akitől hanyatt kell vágódni, egyszerűen nem látom hol buknak 15 meccset a tavalyihoz képest

UI.: arról már ne is beszéljünk, hogy egy olyan cserét illetően sikerült hatalmas vesztesnek lenniük, ahol már tudvalevő volt, azzal hogy felveszik a telefont ők tesznek szívességet a másik csapatnak



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
már csak azt nem értem ez a Raptorsnak miért éri meg?


ZERO_L
Lowry öregedésével zárul az ablakuk. Egy utolsó futást akar szerintem Ujiri. Ha bejön, hátha marad Leonard, ha nem, akkor 45 győzelemes szezonok helyett inkább újjáépítés '19 nyarától.

Az meg, h a Kawhi slepp tervei között nincs Toronto, az szerintem abban nem számít, h 2 évet nagyon nem szívesen hagyna ki Leonard, és míg a Spurs esetén el lehet játszani, h félrekezelték, addig azt egy random trade partner esetén elég vicces lenne. Szerintem lejátszaná a szezont, és nem csinálná a feszkót maga körül, az más kérdés mennyire akarna a jövő nyáron is maradni.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
már csak azt nem értem ez a Raptorsnak miért éri meg?




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Raptors allitolag kozel van Leonard megszerzesehez, DeRozant is elpasszolja a Spurshoz cserebe.
Stez
Hivatalos:

Kawhi Leonard + Danny Green
<>
DeMar DeRozan + Jakob Poeltl + Top20 védett 2019 első kör (2020-ban pedig két második körössé változik)

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Raptors allitolag kozel van Leonard megszerzesehez, DeRozant is elpasszolja a Spurshoz cserebe.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Én egyébként végre eldöntöttem, hogy a Suns-nak fogok szurkolni 😀
Tetszik a Warriors, de eh.. bandwagon. Celtics, Spurs, 76ers, Lakers valahogy nem, jöjjön a szimpatikus szar csapat, akiben van potenciál 😀
tenorx
Szeretettel várunk! Csak szólok, hogy lassan tíz éve, hogy szimpatikus szar csapat vagyunk, potenciállal 😀
Cowboykarcsi90
fixed 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Én egyébként végre eldöntöttem, hogy a Suns-nak fogok szurkolni 😀
Tetszik a Warriors, de eh.. bandwagon. Celtics, Spurs, 76ers, Lakers valahogy nem, jöjjön a szimpatikus szar csapat, akiben van potenciál 😀
tenorx
Szeretettel várunk! Csak szólok, hogy lassan tíz éve, hogy szimpatikus szar csapat vagyunk, potenciállal 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
IT->Nuggets
2 millió egy évre.

Ezen felül Faried, Arthur és egy '19-es első körös top12 védett, valamint egy ismeretlen 2. körös pick társaságában elköltöztek Atlantába egy filléres játékosért, aki már most ki lett vásárolva. Ezzel luxusadó elkerülve.

KB kész is a keret:
Murray/IT/Morris
Harris/Beasley
Barton/Craig/Hernangomez/Porter
Millsap/Lyles/Lydon/Vanderbilt
Jokic/Plumlee/Welsh(2-way)

Ezen kívül DeVaughn Akoon-Purcell lehet még 2-way szerződést kap.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Én egyébként végre eldöntöttem, hogy a Suns-nak fogok szurkolni 😀
Tetszik a Warriors, de eh.. bandwagon. Celtics, Spurs, 76ers, Lakers valahogy nem, jöjjön a szimpatikus szar csapat, akiben van potenciál 😀
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
igazából egy dolgot felejtünk el a csapat GM-k szemszögéből: mikor azt látják, hogy Cousins is hova ír alá innentől érthetően félnek attól, hogy a saját csikójuk is inkább elmegy vmi nagyobb csapatba másod-harmad hegedűsnek a gyűrűért. az olyan csapatok mint a Suns, Wolves stb nem reménykedhetnek abban, hogy FA-t igazolnak, mert oda saját magától nem megy senki. ezért kell nekik túl fizetniük mkit ráadásul a CBA is a játékosoknak kedvez ebből a szempontból. sztem a Sunsnak sem volt más lehetősége, ahogy a Wolvesnak Wigginsszel vagy a Bullsnak LaVine-nal. épp emiatt rohadt nehéz csupán draftról építkezni ma, mikor a nagyok összeállnak úgy, hogy egy szezonon belül játszik kb 3 Dream Team.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Booker 5 év 158 millió.

Oké 21 éves, de ér ennyit? Persze, ha nem a Suns, akkor más beajánlott volna neki jövőre egy 4 év maxot, szóval a Suns valahol kényszerpályán mozgott. Valami azt súgja lehet még ebből egy rossz szerződés is, ha nem fejlődik elég dinamikusan. Én 3 év játék után kevesebb red flag mellett adnék csak max szerződést. 60-148-as mérleg, az 56%-os TS, a negatív RPM vagy a csapatából sem kiemelkedő netrtg valahol mind elbizonytalanítanak. Idén már csapat is lesz körülötte, akikkel 35 győzelem körül kell lennie. Nagyon kíváncsi vagyok mire viszi idén.
dawyd728
Devin Booker's career is off to a strong start:

- Youngest with 60- or 70-point game in NBA history (20 yrs, 145 days)

- 3rd-youngest to reach 4,000 career points (LeBron & Durant)

- Averaged 2nd-most PPG (24.9) by a guard 21 or younger last season (Michael Jordan - 28.2)


És igen, 21 éves, fiatalabb, mint Donovan Mitchell. 😊 Nyilván a good guy, bad team statisztikák érvényesek rá, de összességében nagyon nagy hiányossága nincsen (védekezése is fejlődő), cserébe órákig lehetne sorolni, hogy miben teszi jobbá a csapatot.

A nyugati konferencia legjobb young core-ját építette ki a Suns, kell nekik 2 év, hogy beérjenek, ezt pedig nem lehet aláaknázni azzal, hogy elkezdenek zsidóskodni (ahogy tették azt anno Joe Johnsonnal).
Maka
Míg Klay 60 pontos 3 negyedétől letettem a hajamat, addig Booker 70 pontja nekem inkább volt kellemetlen. Nagy dolog ettől eltekintve is, de nálam az inkább volt cirkuszi produkció, mint értékes támadójáték. A 4000 pont is szép dolog magában, de ma már szinte senki nem kezdi a karrierjét ilyen fiatalon. Kicsi a konkurencia listája. Plusz tét nélküli 200 meccsen azért nem olyan nagy szám ilyen számokat elérni. Ha ehhez párosulna egy átlag 56%-os TS, ahol a 3. éve már 60-at karcolja, arra azt mondom oké kapja meg 3 év után a maxot. Ezt a pénzt, amit kapott Booker én Thompsonnak sem adnám oda jövőre, pedig ő érzésem szerint jövő nyáron is előtte lesz az SG sorban.

Én csak azt nem értem miért kellett idén hosszabbítani. Jövőre nem lett volna elég? Sunst nem hajtja a tatár, mint pl a Denvert Jokic és a 2. körös szerződése, ahol 4 év után nincs RFA státusz így ott vagy idén 3 év után kellett lemondania a csapatnak a 4. évi olcsó újonc csapatopcióról, h ezzel idén váljon RFA-é és ezzel garantáltan magukhoz tudják lancolni, vagy bízni jövőre a jószerencsében, h Jokic sima FA-ként is Denvert választja.

Nem mondom azt, h rossz szerződés, sőt idei társakkal egy MIP szezonnal a háta mögött lehet totál idiótának fogok tűnni ezekkel a gondolatokkal. Viszont, ha a hatékonysága, advanced statjai nem fejlődnek, még lehet belőle túlfizetés.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
papiron max, de a losing culture-t még ki kell nőni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Booker 5 év 158 millió.

Oké 21 éves, de ér ennyit? Persze, ha nem a Suns, akkor más beajánlott volna neki jövőre egy 4 év maxot, szóval a Suns valahol kényszerpályán mozgott. Valami azt súgja lehet még ebből egy rossz szerződés is, ha nem fejlődik elég dinamikusan. Én 3 év játék után kevesebb red flag mellett adnék csak max szerződést. 60-148-as mérleg, az 56%-os TS, a negatív RPM vagy a csapatából sem kiemelkedő netrtg valahol mind elbizonytalanítanak. Idén már csapat is lesz körülötte, akikkel 35 győzelem körül kell lennie. Nagyon kíváncsi vagyok mire viszi idén.
dawyd728
Devin Booker's career is off to a strong start:

- Youngest with 60- or 70-point game in NBA history (20 yrs, 145 days)

- 3rd-youngest to reach 4,000 career points (LeBron & Durant)

- Averaged 2nd-most PPG (24.9) by a guard 21 or younger last season (Michael Jordan - 28.2)


És igen, 21 éves, fiatalabb, mint Donovan Mitchell. 😊 Nyilván a good guy, bad team statisztikák érvényesek rá, de összességében nagyon nagy hiányossága nincsen (védekezése is fejlődő), cserébe órákig lehetne sorolni, hogy miben teszi jobbá a csapatot.

A nyugati konferencia legjobb young core-ját építette ki a Suns, kell nekik 2 év, hogy beérjenek, ezt pedig nem lehet aláaknázni azzal, hogy elkezdenek zsidóskodni (ahogy tették azt anno Joe Johnsonnal).

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
eyébként a Booker, Wiggins és a többi fiatal sztárjelölt túlfizetése kb a legutóbbi CBA "hozadéka"
így tudják magukhoz láncolni őket, és mivel ők nagyobb és hosszabb szerződést tudnak adni a csikók ki is könyörgik ezt

aztán jönnek a Kawhi, Irving féle esetek h az sem elég

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
próbálkoztak ők nash után is, be is sültek általában

volt ott Dragic is, Bledsoe, Isiah Thomas még ott van B Knight
persze egyik se vált ott be igazán

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!