NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
Embiid mi a tökömet keres a top 10-ben?
somoskovig
A liga egyik legjobb védője, aki előrefelé is egy foghatatlan szörny és még csak 2. éves.
Jughead
Azt értem, csak 4 szezon alatt volt képes egy szezonra való meccsen pályára lépni...
somoskovig
ilyen alapon mit keres Kawhi a top10ben?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Embiid mi a tökömet keres a top 10-ben?
somoskovig
A liga egyik legjobb védője, aki előrefelé is egy foghatatlan szörny és még csak 2. éves.
Jughead
Azt értem, csak 4 szezon alatt volt képes egy szezonra való meccsen pályára lépni...

több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
Embiid mi a tökömet keres a top 10-ben?
somoskovig
A liga egyik legjobb védője, aki előrefelé is egy foghatatlan szörny és még csak 2. éves.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Embiid mi a tökömet keres a top 10-ben?

több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Realgmről loptam:
Lassan indul a szezon. Egy kis érdekesség. Top100-as listák. Plusz egy összesítés egybe szerkesztve.

 i.imgur.com/2LfSMYa.png

Forrás:  forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=6&t=1749077

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
Béczkó 1 264
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0730%2Fr407864_1296x729_16-9.jpg
LeBron: 'I've always been a part of beating the odds in life'
In his first interview since joining the Lakers, LeBron James discusses joining the famed franchise, helping at-risk students and growing up in Akron.


Lebron Interjú!
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
az a minimum, hogy csókolómmal köszön az első nap...

 twitter.com/SBNation/status/1022258102156972032



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
4 év 120 Kevin Love-nak
nemtom hogy sírjak vagy nevessek
Negritis
Van pénz Lovéra | ha élhetek egy kis áthallásos szóviccel 😀 |

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
Én is úgy látom, hogy Love-nak ez a 120 4 év brutális, mondjuk nincs másnak adni XD. Lebron nélkül ez a Cavs egy vicc lesz (bocsánat a Cavs fanoknak!)
Béczkó
Senkinek sem kell Hamesz, amikor ott van egy Irving. Jah, baszki, varjal.

Ket ev tavlataban azert ezt sikerult elkurjantani, a Cavs elveszitette mindket franchise jatekosat, cserebe kb. semmije sem maradt a bulikabol.

A George-Lakers amugy realis volt? Mert ugye allandoan jon itt a peldalozas, hogy o bezzeg nem ment a Lakershez, pedig pletykaltak, de ott amugy volt konkret megkereses Los Angelesbol, vagy Magic Johnson talalt olyat mondani, hogy filozik PG-n?

Mert most ha ez az egesz csak kosza pletyka volt, aminek amugy alapja semmi, akkor PG maradasa nem latom, miert lenne meglepo, foleg, hogy azt viszont tudni lehetett, hogy Carmelo eltakarodik, amibol George, de az egesz OKC is csak javulhat csapatszinten.
Stez
PG elvileg nyilatkozta h:
1. szeretne LA-ben játszani
2. szeretne a Lakersben játszani

és az újságírók kb készpénzként kezelték
és konkrét megkeresés nem volt, mivel még az FA piac nyitása előtt megegyezett az OKC-vel ergo hivatalos megkeresés nem lehetett
Magicnek volt is hasonlóból baja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Leonard trade amúgy egyre jobban tetszik.
1. Kiürült keleten akar meg egy konf döntő simán kinezhet onnan meg kitudja.
2. Kiürítették a sapkát jövőbeli rebuildre. Megszabadultak egy brutal túlfizetett Derozantol emellett
3. Reálisan a nyugatik ágyúk ellen 3-4 év múlva se lett volna esélyük, de Keletet egy Kwahi elit játékával hozhatják
4. Torontoba egy ekkora sztárt elhozni máshogy nem lehet
5. Keleti döntővel ami mellett Lakers besűrítjük nyugaton és azért Jamesnek is kb 1-2 éve marad meg akar a +50 Misi és hosszútávon egy leader szerep akar maradásra is bírhatja.

Jó az 5, Kanada és Toronto miatt nem a legbiztosabb de szarabbul nem állnak az biztos.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is úgy látom, hogy Love-nak ez a 120 4 év brutális, mondjuk nincs másnak adni XD. Lebron nélkül ez a Cavs egy vicc lesz (bocsánat a Cavs fanoknak!)
Béczkó
Senkinek sem kell Hamesz, amikor ott van egy Irving. Jah, baszki, varjal.

Ket ev tavlataban azert ezt sikerult elkurjantani, a Cavs elveszitette mindket franchise jatekosat, cserebe kb. semmije sem maradt a bulikabol.

A George-Lakers amugy realis volt? Mert ugye allandoan jon itt a peldalozas, hogy o bezzeg nem ment a Lakershez, pedig pletykaltak, de ott amugy volt konkret megkereses Los Angelesbol, vagy Magic Johnson talalt olyat mondani, hogy filozik PG-n?

Mert most ha ez az egesz csak kosza pletyka volt, aminek amugy alapja semmi, akkor PG maradasa nem latom, miert lenne meglepo, foleg, hogy azt viszont tudni lehetett, hogy Carmelo eltakarodik, amibol George, de az egesz OKC is csak javulhat csapatszinten.

több mint 5 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Lehet ebben a döntésben már a megváltoztatott lottery oddsok is benne vannak. Nem akarják kinullázni a csapatot, mert most már kisebb eséllyel térül meg a befektetés. A középszerűség meg tényleg szar, de van belőle út felfelé, lásd Indiana vagy Houston pár éve.

Szerkesztette: andree
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Szerintem Gilbert el akarja kerülni, h olyan mélyrepülést újra kelljen élniük, mint a 2010-14 közötti időszakban. Mondjuk ezzel középszerűségbe fogják magukat taszítani, de minden évben lesz min. 35 győzelem. Most ez jó vagy rossz azt mindenki maga eldöntheti.
BTW én sem adtam volna meg ezt a szerződést.
több mint 5 éve
Béczkó 1 264
Én is úgy látom, hogy Love-nak ez a 120 4 év brutális, mondjuk nincs másnak adni XD. Lebron nélkül ez a Cavs egy vicc lesz (bocsánat a Cavs fanoknak!)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
4 év 120 Kevin Love-nak
nemtom hogy sírjak vagy nevessek
Negritis
az attól függ, hogyan viszonyulsz a Cavshez.
mondjuk egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy esetleg azért írod, mert a Lakersbe igazolt, és még a szar is vigyázzba állt bennem 😊
slowmotion
nem vagyok a rajongója, de akkor is wtf?!
ez ugyanaz mint Jabari szerződése

nem értem és az a baj h vannak ilyen trendek
Negritis
ő maradt a sztárféleség a Cavsben, nem?
hát akkor megdobják egy új szerződéssel.
slowmotion
nyilván, csak már minnyben sem lehetett rá építeni, most miért lehetne?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 628 — Cowboys fan
4 év 120 Kevin Love-nak
nemtom hogy sírjak vagy nevessek
Negritis
az attól függ, hogyan viszonyulsz a Cavshez.
mondjuk egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy esetleg azért írod, mert a Lakersbe igazolt, és még a szar is vigyázzba állt bennem 😊
slowmotion
nem vagyok a rajongója, de akkor is wtf?!
ez ugyanaz mint Jabari szerződése

nem értem és az a baj h vannak ilyen trendek
Negritis
ő maradt a sztárféleség a Cavsben, nem?
hát akkor megdobják egy új szerződéssel.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
4 év 120 Kevin Love-nak
nemtom hogy sírjak vagy nevessek
Negritis
az attól függ, hogyan viszonyulsz a Cavshez.
mondjuk egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy esetleg azért írod, mert a Lakersbe igazolt, és még a szar is vigyázzba állt bennem 😊
slowmotion
nem vagyok a rajongója, de akkor is wtf?!
ez ugyanaz mint Jabari szerződése

nem értem és az a baj h vannak ilyen trendek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 628 — Cowboys fan
4 év 120 Kevin Love-nak
nemtom hogy sírjak vagy nevessek
Negritis
az attól függ, hogyan viszonyulsz a Cavshez.
mondjuk egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy esetleg azért írod, mert a Lakersbe igazolt, és még a szar is vigyázzba állt bennem 😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
4 év 120 Kevin Love-nak
nemtom hogy sírjak vagy nevessek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Béczkó 1 264
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0722%2Fnba_power_rankings1x_1296x729.png
NBA Power Rankings: How LeBron and Kawhi change the league
Who are the best and worst teams heading into the 2018-19 season? Our experts rank every team 1-30.


Korai Power Rankings!
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
ez a "PG is LA-be igazolt, ügye?" elég szar kontra (szinte mindenki ezt szajkózza, jól mutatja mennyire kell keresni az érveket), Lebron meg bejött, akkor most mi van?

amúgy igen, be tud jutni a keleti döntőbe a Toronto, csak másodiknak kell lenni az alapszakaszban...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
top20 védett elsőkörös:
ergo, ha bukta az egész akkor mind1
ha bejön akkor meg a pick marad
Negritis
mivan??? mi jön be?

ez a top20 védettség arra jó, hogy ha Leonard lesérülne, játszaná a durcit itt is, akkor ne szívjanak egy hatalmasat és ne egy lottery(-hez közelítő) picket bukjanak

viszont jól semmiképpen sem tudnak kijönni belőle, ezért totál wtf nálam ez a hurráoptimizmus a raptors részről
ha ott lesznek a Sixers, Celtics páros mögött akkor bukják a picket, ha olyan szarok lesznek, hogy nem tudnak az első tízben végezni és megmarad a pick, akkor meg kuka az év
ZERO_L
1. nem vagyok benne biztos hogy ez a raptors egy motivált Kawhi-jal nem jut keleti döntőbe
1.b ha mégse játszik leonard akkor se hiszem h ne jutnának PO-ba vagy ha mégis lottery vége lesz
2. Lowry-nak 2 éve van, ergo ha a kövi év nem jön be és leonard lelép akkor lejáró
vagyis lehet kezdeni ujjáépíteni a csapatot
3. PG is LA-be igazolt, oh wait ...

összességében:
DeRozan szerződése 21ig tart
a keret többi része 20ig
ergo ha 19be lelép Leonard, van egy csomó lejárújuk és kezdhetnek építkezni

Derozan jó játékos de érzem hogy PO-n kívülre gyengülnének már csak azzal hogy Green-Derozan csere történik
és akkor még jött Leonard

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Azért várjuk meg ha esetleg a Toronto erős lesz Leonarddal akkor biztos elfog gondolkozni azon a +50 millión amit a Raptors elé tesz a Lakershoz képest.
Mondjuk ha meg LAbe megy más pénzek lehet visszahozzak.
Toca
de ezt az összeget megkapta volna bárhol máshol, ahol jobb a környezet, jobb csapat van körülötte, csak annyit kellett volna mondania, hogy tegyétek elém a maxot és már alá is írom
bombázták volna a jobbnál jobb trade ajánlatokkal a csapatok Popékat, ezzel szemben láttuk mi történt

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Azért várjuk meg ha esetleg a Toronto erős lesz Leonarddal akkor biztos elfog gondolkozni azon a +50 millión amit a Raptors elé tesz a Lakershoz képest.
Mondjuk ha meg LAbe megy más pénzek lehet visszahozzak.

Szerkesztette: Toca
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Persze, teny, hogy a Spursnek a hisztije utan mas valasztasa tulajdonkeppen nem volt, de azert ez az a helyzet, ahol en peldaul lenyeltem volna a bekat, elkuldom oda, ahova menni akar, onnan viszont olyan ellenerteket kapok, amibol fel tudom epiteni a jovo csapatat. Szamomra ez fontosabb, minthogy megszivassak egy jatekost, aki legkesobb egy ev mulva ugy is elmegy oda, ahova akar, mindezt oriasi zsozsoert teheti, szoval oriasi lesz a boldogsag. Most hogy en ezt kesleltessem kicsit, annyit mar nem er a buli.
Stez
csak ez sem ilyen egyszerű... Leonard LA-n kívül sehol nem ígéri meg a hosszabbítást ergo komoly értéket, amiből a jövő csapatát építheted nem fogsz kapni

LA-ből meg azért nem fogsz értéket kapni, mert tudják jól, hogy csak oda akar menni, és jövőre "ingyen" megkapják
(állítólag James direkt kérte, hogy fiatalt ne adjanak oda)

SAS itt már csak kárt mentet, nem ismerve a konkrét ajánlatokról több mint valószínű ebben nem volt több



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/