NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 522 — The Mathematician
Sztem teljesen jogos Towns szerződése, ha nem ők más adja meg neki ezt a pénzt, és én abban is biztos vagyok lesz ő DPOY játékos.
kg0412
én biztos vagyok benne hogy all D# 2nd team se lesz soha
és nem vagyok benne biztos hogy bárki más megadta volna ezt neki
dettó Wiggins
Negritis
már Wiggins szerződésénél is leírtam ezt, újra lefogom. egyszerűen nincsen más lehetőség Minnesotában. végre ugye szereztünk egy kvázi sztárt, de ő 1 év után be is jelentette, hogy lécel. arról, hogy Butler el akar menni, sztem nem szerda tájékán szerzett a vezetés információt, már egy ideje tudhatták. valamint Wiggins szerződése környékén is lehetett sejteni, hogy Butler nagyon maximum 2 évre marad az Ikrekben. KAT-nak pedig az 5/158-t rengeteg csapat megadta volna jövő évben az biztos.

az a körülmény, hogy Thibs nem hajlandó elcserélni, az még érdekes dolog, és nem kizárt, hogy Taylor ki is fogja rúgni emiatt. amúgy Butler vszeg sosem akart volna hosszan aláírni nálunk főleg látva a 3 csapatos listáját. nagy piacra fáj a foga, épp ezért elég csúnya dolog a csapattársaira húzni az egész történetet. kíváncsi vagyok ma a media day-en van-e pofája megjelenni.
csebi
nem akarom újra felhozni a vitát
és míg KAT megtartását megértem, számomra Wiggins itt tartása így még fájóbb
lehet hogy Butler semmi képpen nem maradt volna, de Wiggins szerződésével ez el is dőlt mivel KAT megtartása no brainer

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Sztem teljesen jogos Towns szerződése, ha nem ők más adja meg neki ezt a pénzt, és én abban is biztos vagyok lesz ő DPOY játékos.
kg0412
én biztos vagyok benne hogy all D# 2nd team se lesz soha
és nem vagyok benne biztos hogy bárki más megadta volna ezt neki
dettó Wiggins
Negritis
már Wiggins szerződésénél is leírtam ezt, újra lefogom. egyszerűen nincsen más lehetőség Minnesotában. végre ugye szereztünk egy kvázi sztárt, de ő 1 év után be is jelentette, hogy lécel. arról, hogy Butler el akar menni, sztem nem szerda tájékán szerzett a vezetés információt, már egy ideje tudhatták. valamint Wiggins szerződése környékén is lehetett sejteni, hogy Butler nagyon maximum 2 évre marad az Ikrekben. KAT-nak pedig az 5/158-t rengeteg csapat megadta volna jövő évben az biztos.

az a körülmény, hogy Thibs nem hajlandó elcserélni, az még érdekes dolog, és nem kizárt, hogy Taylor ki is fogja rúgni emiatt. amúgy Butler vszeg sosem akart volna hosszan aláírni nálunk főleg látva a 3 csapatos listáját. nagy piacra fáj a foga, épp ezért elég csúnya dolog a csapattársaira húzni az egész történetet. kíváncsi vagyok ma a media day-en van-e pofája megjelenni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 522 — The Mathematician
Sztem teljesen jogos Towns szerződése, ha nem ők más adja meg neki ezt a pénzt, és én abban is biztos vagyok lesz ő DPOY játékos.
kg0412
én biztos vagyok benne hogy all D# 2nd team se lesz soha
és nem vagyok benne biztos hogy bárki más megadta volna ezt neki
dettó Wiggins

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Sztem teljesen jogos Towns szerződése, ha nem ők más adja meg neki ezt a pénzt, és én abban is biztos vagyok lesz ő DPOY játékos.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
KAT 5 év 190milla, oké....
Negritis
Röhej az, h az ő atletikusságával Jokic szintjén védekezik. Innentől Butler szándékai is teljesen érthetőek. Két ekkora bohóccal nem akar hosszútávon játszani, akik tehetségben többet kaptak, mint ő maga, de mégsem mutatnak vezetői erényeket, helyette elvannak a langymelegben.

Ettől még ez is olyan, mint Booker szerződése. Nem ér ennyit jelenleg, de ha jelentőset fejlődik még, akkor senki sem fogja megszólni ezeket a számokat.
dawyd728
Mi a fasz az a KAT???
♉gaben♉
 www.google.hu/search?ei=GZ-nW73sDvHjkgWb4I_YAw&q=KAT+nba&oq=KAT+nba&gs_l=psy-ab.3..0i7i30k1l10.11407.13828.0.14448.8.5.3.0.0.0.115.506.2j3.5.0....0...1.1.64.psy-ab..0.8.522...35i39k1j0i131i67k1j0i67k1j0i131k1.0.LYyYNuAy2Zs
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Csak a tisztán látás végett: KAT 5/158-as szerződést írt alá, amely ha All-NBA tag vagy NBA vagy DPoY lesz, akkor 5/190 lesz.

Az 5/158-at röhögve megéri, ha jövőre MVP, DPoY vagy egymás után másodjára is All-nba tag lesz akkor az 5/190-et is.
Jughead
Így azért más. Mondjuk kb 15-20. legjobb játékosként a körülötte lévő hype miatt a 3. csapatba simán bekerülhet 0 fejlődés mellett is, ami után 5/190 nem biztos, h megéri. Ahogy Suns a esetében, úgy itt is kényszerpályán voltak, így meg kellett adniuk. Ettől még, ha bajnoki címre akarnak törni az elkövetkező 5 évben, akkor ez a szerződés még fájhat egy kicsit. Nyilván nincs ez a szerződés a top100 legrosszabb között, félreértés ne essék, de átlagosnál biztos nem jobb, inkább kicsit alatta.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Csak a tisztán látás végett: KAT 5/158-as szerződést írt alá, amely ha All-NBA tag vagy NBA vagy DPoY lesz, akkor 5/190 lesz.

Az 5/158-at röhögve megéri, ha jövőre MVP, DPoY vagy egymás után másodjára is All-nba tag lesz akkor az 5/190-et is.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
KAT 5 év 190milla, oké....
Negritis
Röhej az, h az ő atletikusságával Jokic szintjén védekezik. Innentől Butler szándékai is teljesen érthetőek. Két ekkora bohóccal nem akar hosszútávon játszani, akik tehetségben többet kaptak, mint ő maga, de mégsem mutatnak vezetői erényeket, helyette elvannak a langymelegben.

Ettől még ez is olyan, mint Booker szerződése. Nem ér ennyit jelenleg, de ha jelentőset fejlődik még, akkor senki sem fogja megszólni ezeket a számokat.
dawyd728
Mi a fasz az a KAT???
♉gaben♉
Kentakki Agyonhájpolt Tornya
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
KAT 5 év 190milla, oké....
Negritis
Röhej az, h az ő atletikusságával Jokic szintjén védekezik. Innentől Butler szándékai is teljesen érthetőek. Két ekkora bohóccal nem akar hosszútávon játszani, akik tehetségben többet kaptak, mint ő maga, de mégsem mutatnak vezetői erényeket, helyette elvannak a langymelegben.

Ettől még ez is olyan, mint Booker szerződése. Nem ér ennyit jelenleg, de ha jelentőset fejlődik még, akkor senki sem fogja megszólni ezeket a számokat.
dawyd728
Mi a fasz az a KAT???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
KAT 5 év 190milla, oké....
Negritis
Röhej az, h az ő atletikusságával Jokic szintjén védekezik. Innentől Butler szándékai is teljesen érthetőek. Két ekkora bohóccal nem akar hosszútávon játszani, akik tehetségben többet kaptak, mint ő maga, de mégsem mutatnak vezetői erényeket, helyette elvannak a langymelegben.

Ettől még ez is olyan, mint Booker szerződése. Nem ér ennyit jelenleg, de ha jelentőset fejlődik még, akkor senki sem fogja megszólni ezeket a számokat.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 522 — The Mathematician
Embiid mi a tökömet keres a top 10-ben?
somoskovig
A liga egyik legjobb védője, aki előrefelé is egy foghatatlan szörny és még csak 2. éves.
Jughead
Azt értem, csak 4 szezon alatt volt képes egy szezonra való meccsen pályára lépni...
somoskovig
ilyen alapon mit keres Kawhi a top10ben?
Negritis
Neki hétből egy olyan szezonja volt, amikor nem játszott legalább 50 meccset. Embiidnek meg a 4-ből egy, amikor igen.
somoskovig
jah csak épp az utolsó szezonról beszélünk, ami azért releváns tud lenni
persze ha megint megsérül akkor igazad van, ha meg nem akkor meg nincs

de nyilván nem véletlen hogy mindenhol betették

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Embiid mi a tökömet keres a top 10-ben?
somoskovig
A liga egyik legjobb védője, aki előrefelé is egy foghatatlan szörny és még csak 2. éves.
Jughead
Azt értem, csak 4 szezon alatt volt képes egy szezonra való meccsen pályára lépni...
somoskovig
ilyen alapon mit keres Kawhi a top10ben?
Negritis
Neki hétből egy olyan szezonja volt, amikor nem játszott legalább 50 meccset. Embiidnek meg a 4-ből egy, amikor igen.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 522 — The Mathematician
KAT 5 év 190milla, oké....

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 522 — The Mathematician
Embiid mi a tökömet keres a top 10-ben?
somoskovig
A liga egyik legjobb védője, aki előrefelé is egy foghatatlan szörny és még csak 2. éves.
Jughead
Azt értem, csak 4 szezon alatt volt képes egy szezonra való meccsen pályára lépni...
somoskovig
ilyen alapon mit keres Kawhi a top10ben?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Embiid mi a tökömet keres a top 10-ben?
somoskovig
A liga egyik legjobb védője, aki előrefelé is egy foghatatlan szörny és még csak 2. éves.
Jughead
Azt értem, csak 4 szezon alatt volt képes egy szezonra való meccsen pályára lépni...

több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Embiid mi a tökömet keres a top 10-ben?
somoskovig
A liga egyik legjobb védője, aki előrefelé is egy foghatatlan szörny és még csak 2. éves.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Embiid mi a tökömet keres a top 10-ben?

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Realgmről loptam:
Lassan indul a szezon. Egy kis érdekesség. Top100-as listák. Plusz egy összesítés egybe szerkesztve.

 i.imgur.com/2LfSMYa.png

Forrás:  forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=6&t=1749077

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
Béczkó 1 264
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0730%2Fr407864_1296x729_16-9.jpg
LeBron: 'I've always been a part of beating the odds in life'
In his first interview since joining the Lakers, LeBron James discusses joining the famed franchise, helping at-risk students and growing up in Akron.


Lebron Interjú!
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
az a minimum, hogy csókolómmal köszön az első nap...

 twitter.com/SBNation/status/1022258102156972032



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 484
4 év 120 Kevin Love-nak
nemtom hogy sírjak vagy nevessek
Negritis
Van pénz Lovéra | ha élhetek egy kis áthallásos szóviccel 😀 |

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 522 — The Mathematician
Én is úgy látom, hogy Love-nak ez a 120 4 év brutális, mondjuk nincs másnak adni XD. Lebron nélkül ez a Cavs egy vicc lesz (bocsánat a Cavs fanoknak!)
Béczkó
Senkinek sem kell Hamesz, amikor ott van egy Irving. Jah, baszki, varjal.

Ket ev tavlataban azert ezt sikerult elkurjantani, a Cavs elveszitette mindket franchise jatekosat, cserebe kb. semmije sem maradt a bulikabol.

A George-Lakers amugy realis volt? Mert ugye allandoan jon itt a peldalozas, hogy o bezzeg nem ment a Lakershez, pedig pletykaltak, de ott amugy volt konkret megkereses Los Angelesbol, vagy Magic Johnson talalt olyat mondani, hogy filozik PG-n?

Mert most ha ez az egesz csak kosza pletyka volt, aminek amugy alapja semmi, akkor PG maradasa nem latom, miert lenne meglepo, foleg, hogy azt viszont tudni lehetett, hogy Carmelo eltakarodik, amibol George, de az egesz OKC is csak javulhat csapatszinten.
Stez
PG elvileg nyilatkozta h:
1. szeretne LA-ben játszani
2. szeretne a Lakersben játszani

és az újságírók kb készpénzként kezelték
és konkrét megkeresés nem volt, mivel még az FA piac nyitása előtt megegyezett az OKC-vel ergo hivatalos megkeresés nem lehetett
Magicnek volt is hasonlóból baja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Leonard trade amúgy egyre jobban tetszik.
1. Kiürült keleten akar meg egy konf döntő simán kinezhet onnan meg kitudja.
2. Kiürítették a sapkát jövőbeli rebuildre. Megszabadultak egy brutal túlfizetett Derozantol emellett
3. Reálisan a nyugatik ágyúk ellen 3-4 év múlva se lett volna esélyük, de Keletet egy Kwahi elit játékával hozhatják
4. Torontoba egy ekkora sztárt elhozni máshogy nem lehet
5. Keleti döntővel ami mellett Lakers besűrítjük nyugaton és azért Jamesnek is kb 1-2 éve marad meg akar a +50 Misi és hosszútávon egy leader szerep akar maradásra is bírhatja.

Jó az 5, Kanada és Toronto miatt nem a legbiztosabb de szarabbul nem állnak az biztos.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is úgy látom, hogy Love-nak ez a 120 4 év brutális, mondjuk nincs másnak adni XD. Lebron nélkül ez a Cavs egy vicc lesz (bocsánat a Cavs fanoknak!)
Béczkó
Senkinek sem kell Hamesz, amikor ott van egy Irving. Jah, baszki, varjal.

Ket ev tavlataban azert ezt sikerult elkurjantani, a Cavs elveszitette mindket franchise jatekosat, cserebe kb. semmije sem maradt a bulikabol.

A George-Lakers amugy realis volt? Mert ugye allandoan jon itt a peldalozas, hogy o bezzeg nem ment a Lakershez, pedig pletykaltak, de ott amugy volt konkret megkereses Los Angelesbol, vagy Magic Johnson talalt olyat mondani, hogy filozik PG-n?

Mert most ha ez az egesz csak kosza pletyka volt, aminek amugy alapja semmi, akkor PG maradasa nem latom, miert lenne meglepo, foleg, hogy azt viszont tudni lehetett, hogy Carmelo eltakarodik, amibol George, de az egesz OKC is csak javulhat csapatszinten.

több mint 5 éve
andree Arizona Cardinals 1 663
Lehet ebben a döntésben már a megváltoztatott lottery oddsok is benne vannak. Nem akarják kinullázni a csapatot, mert most már kisebb eséllyel térül meg a befektetés. A középszerűség meg tényleg szar, de van belőle út felfelé, lásd Indiana vagy Houston pár éve.

Szerkesztette: andree