NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem pont a lényeget hagytatok ki, méghozzá azt, hogy kis piacra max tulfizetessel tudsz játékost hozni,igy ha véletlenül draftolsz egy sztár kalibert akkor minden áron meg kell tartsd.

Persze lehet állandóan nézni a GSW vicc kategóriájú bertablajat mint példa, de az teljesen értelmetlen.

Ahogy mondtátok a Twolves legnagyobb gyenge pontjai az edző és a mentalitás körül keresendoek. Úgy meg lehet bárki a parkettan

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
 twitter.com/miaheatbeat/status/1050105113254289410

😀
Tony Adams
amúgy ez már lassan az a szint lesz, ahol Butler kezd ártani a saját renoméjának. én HC-ként, GM-ként elgondolkoznék, hogy kellene egy ilyen mérgező személy az öltözőmbe?
csebi
ez miért is rontja a renoméját?
nem inkább a kezdőknek kéne összekapniuk magukat?
nem a vezetőségnek kellene látnia hogy milyen jó döntés volt kimaxolni Wiggins-t?

van egy zsigeri negatív hangulatom a Minny építkezése ellen és Butler szimpatikus
de ettől még nem látom hogy ez hol a saját renoméját rontja
Negritis
hát ha már az analystok is azt mondják, hogy ronthatja a megítélését, akkor én is amellett foglalok állást. sztem nem véletlen, hogy Wiggins kapott pénzt, mert lehetett tudni, hogy Butler nem fogja elfogadni a hosszabbítást. azon már lehet vitatkozni, hogy mi a jobb 1: Wiggins marad vagy nem, de vszeg KAT-ot is nehezebb lett volna megtartani, ha azt látja, hogy 2019-ben ilyenek vannak csupán a rosteren: Dieng, Patton, Jones meg a most draftolt 2 újonc. AW-val ráadásul nagy spanok.

GM-ként nem kellene ilyen típusú játékos, aki ennyire kibeszél mindent, kitereget minden szennyest és egyetlen dolog miatt: hogy oda cseréljék ahova akarják. mi a garancia, hogy ha olyan kedve szottyan, akkor nálam is betolja ezt a durcit? arról meg ne is beszéljünk, hogy a PO-ban mit mutatott Butler? 3. meccset leszámítva mindig 20 pont alatt maradt, és ha megnézzük a FG%, PPG, RPG statokat akkor majdnem hogy ugyanolyan számokat hozott mint Wiggins. én nagyon örültem Butlernek annak ellenére, hogy LaVinet imádtam a legjobban a 3 fiatal közül, de már akkor is mondtam, hogy csak úgy van értelme, ha alá tudjuk íratni hosszú távon. az pedig, hogy kijelenti ő nem vesz részt semmiben, majd betoppan az edzés közepébe, és ordítozva, nagy pofával szid mindenkit, rosszindulatúan kifigurázza a csapattársait az valóban hihetetlen jó emberi jellemzőit mutatja. rohadt nagy honestyról beszélt meg minden, de mikor dominált ő a PO-ban? nézze meg pl a túl oldalról Hardent hogyan lejátszotta: 44 pont, 29 pont, 36 pont és mellette az assistokat is szállította. nem a szezon előtti edzésen, ahol taktikát gyakorolnának a csapatok, kell odaállni, ordítozni és rászállni a franchise playerre, hanem a PO-ban kellett volna megmutatni Jimmy. én már azon is gondolkodtam, hogy egyszerűen nem kellene elcserélni, nem érdekel. kiüli az egész szezont, év végén így elesik kb 40 milla pénztől is, és elpazarolt 1 évet az életéből.

lehet zsigeri utálat a Minny építkezése ellen, de nagyon szépen megkérdezném, hogy a reális opciók között ugyan mit lehetne tenni? bivaly erős nyugat sőt bivaly erős divízió is (lényegében nincsen gyenge csapat, csoport utolsó helyezettje 9. lett nyugaton!!!!!) akkor az opció, hogy elengedünk mindenkit??? mert ne legyünk naivak, ha Wigginst nem íratjuk alá, Butler ígyis úgyis ment volt, Teague sztem legkésőbb TD-kor megy vhova, akkor maradt volna KAT? biztosan nem.
csebi
Wiggins szerződésének aláírásakor KAT még minimum 3 évig a Minnyhez volt kötve. Wiggins olyan szerződést kapott, aminek a felét se kapta volna meg a piacon, és ezzel a Minny szépen el is temette magát a következő pár évre (no meg a Teague Rubio “cserével” meg azzal, hogy a kínai ligán kívül már sehova sem kellő Rose-t játszatja Thibs, amivel majd jól elzavarja Butlert nem számítva a csapat valószínűleg 2. legjobb játékosát Tyus Jones-t).

Szóval a Minnesota megnehezítette magának KAT megtartását, de egyébként ez kb így is annyira volt nehéz, mint belátni azt, hogy a Wiggins szerződés a liga legrosszabbja, hiszen soha az NBA történetében nem volt még olyan, hogy egy rookie azt mondja az elé rakott maxra, hogy á nem inkább maradok a csapatnál egy évig minimumon aztán bízok benne, hogy ők azért majd engem tömnek labdával és akkor jövőre le tudok lépni.
Jughead
nagy részével egyet értek, de Minny szempontjából sztem több okból is meg kellett tartani Wigginst, még ilyen áron is. Rubio-Teague csere sztem is baromság volt, de idejött Thibs és azt mondta, hogy oké megpróbáltuk az első évben, az a csapat nem illik a rendszeremhez, ezért átalakítom, ezért jött Teague, Butler, Taj. Rose idehozatala sztem nagy baromság volt, és nekem pl Jones a kedvenc Minny játékosom jelenleg, nagyon szomorú lenne, ha elüldöznénk, pedig jó úton járunk. amúgy Wiggins 2017 októberében írta alá a szerződését, akkor 2 szezonra szólt még KAT szerződése, ez azért tárgyi tévedés volt a részedről. Wiggins a 10. legjobban fizetett forward a ligában, ez azért talán annyira nem durva, de tény, hogy messze van attól, hogy 10. legjobb forward legyen, viszont a szerződés hossza "csupán" 3 éves, így pl akár 2020-ban ez még hasznos lejáró lehet 😊. vszeg a 3 éves szerződés hosszt ezért cserébe írták alá, úgy számoltak, hogy idén Butlerrel esetleg még tudunk tolni egy playoff runt, és hátha ez vonzó lesz bárkinek, akár Butlernek akár más nagyobb UFA-nak, de ez már csak szép álom.

amúgy igazából az elhibázott szerződésekből látszik, hogy még ha idén vmennyire tartjuk is magunkat, akkor is jövőre nagyon nagy szarban leszünk, újra 1/1 megyünk, így 2020/21-es szezonban egyszerre játszhat nálunk 3 db 1/1, az NBA Oilerse leszünk, ami röhej. Igazából a legfontosabb, hogy Thibs vhogy eltakarítani tőlünk, akár kibekkelve ezt az évet is. sajnos őt nagyon meghaladta az elmúlt 5-6 év, a taktikája mind védő mind támadó oldalon rossz, és nemrég olvastam egy elég hosszú elemzést, hogy védekezésben éppen kidomborítja KAT és Wiggins hátrányait is. ahelyett, hogy a legjobb játékosainak találná meg a megfelelő rendszert, nemes egyszerűséggel nem érdekli, hogy mik az erősségei a játékosoknak.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
James Jones mégis hogy a rákba lehet GM? Ez a hír csak engem sokkolt?

Azt vártam, hogy fű alatt, szezon közben két meccs között valahogy ő is oda kerül LAL rosterére, aztán nemrég jött szembe a hír, hogy a Suns (még ha idényleges is) GM-e.

Ezt mégis hogyan sikerül összehoznia, két éve még nagy döntőn rázta a törcsit, most meg egy franchise szakmai feje... van vkinek erről vmi infoja? ekkora koponya lenne vagy ezt is Lebron intézte neki?
ZERO_L
Tavaly óta ő volt a VP of basketball operations, nem túl meglepő, hogy interim GM lett ezek után.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
James Jones mégis hogy a rákba lehet GM? Ez a hír csak engem sokkolt?

Azt vártam, hogy fű alatt, szezon közben két meccs között valahogy ő is oda kerül LAL rosterére, aztán nemrég jött szembe a hír, hogy a Suns (még ha idényleges is) GM-e.

Ezt mégis hogyan sikerül összehoznia, két éve még nagy döntőn rázta a törcsit, most meg egy franchise szakmai feje... van vkinek erről vmi infoja? ekkora koponya lenne vagy ezt is Lebron intézte neki?
ZERO_L
Engem Elton Brand kinevezése sokkolt hasonlóan. 😊
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
James Jones mégis hogy a rákba lehet GM? Ez a hír csak engem sokkolt?

Azt vártam, hogy fű alatt, szezon közben két meccs között valahogy ő is oda kerül LAL rosterére, aztán nemrég jött szembe a hír, hogy a Suns (még ha idényleges is) GM-e.

Ezt mégis hogyan sikerül összehoznia, két éve még nagy döntőn rázta a törcsit, most meg egy franchise szakmai feje... van vkinek erről vmi infoja? ekkora koponya lenne vagy ezt is Lebron intézte neki?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
 twitter.com/miaheatbeat/status/1050105113254289410

😀
Tony Adams
amúgy ez már lassan az a szint lesz, ahol Butler kezd ártani a saját renoméjának. én HC-ként, GM-ként elgondolkoznék, hogy kellene egy ilyen mérgező személy az öltözőmbe?
csebi
ez miért is rontja a renoméját?
nem inkább a kezdőknek kéne összekapniuk magukat?
nem a vezetőségnek kellene látnia hogy milyen jó döntés volt kimaxolni Wiggins-t?

van egy zsigeri negatív hangulatom a Minny építkezése ellen és Butler szimpatikus
de ettől még nem látom hogy ez hol a saját renoméját rontja
Negritis
hát ha már az analystok is azt mondják, hogy ronthatja a megítélését, akkor én is amellett foglalok állást. sztem nem véletlen, hogy Wiggins kapott pénzt, mert lehetett tudni, hogy Butler nem fogja elfogadni a hosszabbítást. azon már lehet vitatkozni, hogy mi a jobb 1: Wiggins marad vagy nem, de vszeg KAT-ot is nehezebb lett volna megtartani, ha azt látja, hogy 2019-ben ilyenek vannak csupán a rosteren: Dieng, Patton, Jones meg a most draftolt 2 újonc. AW-val ráadásul nagy spanok.

GM-ként nem kellene ilyen típusú játékos, aki ennyire kibeszél mindent, kitereget minden szennyest és egyetlen dolog miatt: hogy oda cseréljék ahova akarják. mi a garancia, hogy ha olyan kedve szottyan, akkor nálam is betolja ezt a durcit? arról meg ne is beszéljünk, hogy a PO-ban mit mutatott Butler? 3. meccset leszámítva mindig 20 pont alatt maradt, és ha megnézzük a FG%, PPG, RPG statokat akkor majdnem hogy ugyanolyan számokat hozott mint Wiggins. én nagyon örültem Butlernek annak ellenére, hogy LaVinet imádtam a legjobban a 3 fiatal közül, de már akkor is mondtam, hogy csak úgy van értelme, ha alá tudjuk íratni hosszú távon. az pedig, hogy kijelenti ő nem vesz részt semmiben, majd betoppan az edzés közepébe, és ordítozva, nagy pofával szid mindenkit, rosszindulatúan kifigurázza a csapattársait az valóban hihetetlen jó emberi jellemzőit mutatja. rohadt nagy honestyról beszélt meg minden, de mikor dominált ő a PO-ban? nézze meg pl a túl oldalról Hardent hogyan lejátszotta: 44 pont, 29 pont, 36 pont és mellette az assistokat is szállította. nem a szezon előtti edzésen, ahol taktikát gyakorolnának a csapatok, kell odaállni, ordítozni és rászállni a franchise playerre, hanem a PO-ban kellett volna megmutatni Jimmy. én már azon is gondolkodtam, hogy egyszerűen nem kellene elcserélni, nem érdekel. kiüli az egész szezont, év végén így elesik kb 40 milla pénztől is, és elpazarolt 1 évet az életéből.

lehet zsigeri utálat a Minny építkezése ellen, de nagyon szépen megkérdezném, hogy a reális opciók között ugyan mit lehetne tenni? bivaly erős nyugat sőt bivaly erős divízió is (lényegében nincsen gyenge csapat, csoport utolsó helyezettje 9. lett nyugaton!!!!!) akkor az opció, hogy elengedünk mindenkit??? mert ne legyünk naivak, ha Wigginst nem íratjuk alá, Butler ígyis úgyis ment volt, Teague sztem legkésőbb TD-kor megy vhova, akkor maradt volna KAT? biztosan nem.
csebi
Wiggins szerződésének aláírásakor KAT még minimum 3 évig a Minnyhez volt kötve. Wiggins olyan szerződést kapott, aminek a felét se kapta volna meg a piacon, és ezzel a Minny szépen el is temette magát a következő pár évre (no meg a Teague Rubio “cserével” meg azzal, hogy a kínai ligán kívül már sehova sem kellő Rose-t játszatja Thibs, amivel majd jól elzavarja Butlert nem számítva a csapat valószínűleg 2. legjobb játékosát Tyus Jones-t).

Szóval a Minnesota megnehezítette magának KAT megtartását, de egyébként ez kb így is annyira volt nehéz, mint belátni azt, hogy a Wiggins szerződés a liga legrosszabbja, hiszen soha az NBA történetében nem volt még olyan, hogy egy rookie azt mondja az elé rakott maxra, hogy á nem inkább maradok a csapatnál egy évig minimumon aztán bízok benne, hogy ők azért majd engem tömnek labdával és akkor jövőre le tudok lépni.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 youcantwinwithout.me/
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
 twitter.com/miaheatbeat/status/1050105113254289410

😀
Tony Adams
amúgy ez már lassan az a szint lesz, ahol Butler kezd ártani a saját renoméjának. én HC-ként, GM-ként elgondolkoznék, hogy kellene egy ilyen mérgező személy az öltözőmbe?
csebi
ez miért is rontja a renoméját?
nem inkább a kezdőknek kéne összekapniuk magukat?
nem a vezetőségnek kellene látnia hogy milyen jó döntés volt kimaxolni Wiggins-t?

van egy zsigeri negatív hangulatom a Minny építkezése ellen és Butler szimpatikus
de ettől még nem látom hogy ez hol a saját renoméját rontja
Negritis
hát ha már az analystok is azt mondják, hogy ronthatja a megítélését, akkor én is amellett foglalok állást. sztem nem véletlen, hogy Wiggins kapott pénzt, mert lehetett tudni, hogy Butler nem fogja elfogadni a hosszabbítást. azon már lehet vitatkozni, hogy mi a jobb 1: Wiggins marad vagy nem, de vszeg KAT-ot is nehezebb lett volna megtartani, ha azt látja, hogy 2019-ben ilyenek vannak csupán a rosteren: Dieng, Patton, Jones meg a most draftolt 2 újonc. AW-val ráadásul nagy spanok.

GM-ként nem kellene ilyen típusú játékos, aki ennyire kibeszél mindent, kitereget minden szennyest és egyetlen dolog miatt: hogy oda cseréljék ahova akarják. mi a garancia, hogy ha olyan kedve szottyan, akkor nálam is betolja ezt a durcit? arról meg ne is beszéljünk, hogy a PO-ban mit mutatott Butler? 3. meccset leszámítva mindig 20 pont alatt maradt, és ha megnézzük a FG%, PPG, RPG statokat akkor majdnem hogy ugyanolyan számokat hozott mint Wiggins. én nagyon örültem Butlernek annak ellenére, hogy LaVinet imádtam a legjobban a 3 fiatal közül, de már akkor is mondtam, hogy csak úgy van értelme, ha alá tudjuk íratni hosszú távon. az pedig, hogy kijelenti ő nem vesz részt semmiben, majd betoppan az edzés közepébe, és ordítozva, nagy pofával szid mindenkit, rosszindulatúan kifigurázza a csapattársait az valóban hihetetlen jó emberi jellemzőit mutatja. rohadt nagy honestyról beszélt meg minden, de mikor dominált ő a PO-ban? nézze meg pl a túl oldalról Hardent hogyan lejátszotta: 44 pont, 29 pont, 36 pont és mellette az assistokat is szállította. nem a szezon előtti edzésen, ahol taktikát gyakorolnának a csapatok, kell odaállni, ordítozni és rászállni a franchise playerre, hanem a PO-ban kellett volna megmutatni Jimmy. én már azon is gondolkodtam, hogy egyszerűen nem kellene elcserélni, nem érdekel. kiüli az egész szezont, év végén így elesik kb 40 milla pénztől is, és elpazarolt 1 évet az életéből.

lehet zsigeri utálat a Minny építkezése ellen, de nagyon szépen megkérdezném, hogy a reális opciók között ugyan mit lehetne tenni? bivaly erős nyugat sőt bivaly erős divízió is (lényegében nincsen gyenge csapat, csoport utolsó helyezettje 9. lett nyugaton!!!!!) akkor az opció, hogy elengedünk mindenkit??? mert ne legyünk naivak, ha Wigginst nem íratjuk alá, Butler ígyis úgyis ment volt, Teague sztem legkésőbb TD-kor megy vhova, akkor maradt volna KAT? biztosan nem.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 524 — The Mathematician
 twitter.com/miaheatbeat/status/1050105113254289410

😀
Tony Adams
amúgy ez már lassan az a szint lesz, ahol Butler kezd ártani a saját renoméjának. én HC-ként, GM-ként elgondolkoznék, hogy kellene egy ilyen mérgező személy az öltözőmbe?
csebi
ez miért is rontja a renoméját?
nem inkább a kezdőknek kéne összekapniuk magukat?
nem a vezetőségnek kellene látnia hogy milyen jó döntés volt kimaxolni Wiggins-t?

van egy zsigeri negatív hangulatom a Minny építkezése ellen és Butler szimpatikus
de ettől még nem látom hogy ez hol a saját renoméját rontja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Hullanak a guardok San Antonioban rendesen. :o
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
 twitter.com/miaheatbeat/status/1050105113254289410

😀
Tony Adams
amúgy ez már lassan az a szint lesz, ahol Butler kezd ártani a saját renoméjának. én HC-ként, GM-ként elgondolkoznék, hogy kellene egy ilyen mérgező személy az öltözőmbe?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/miaheatbeat/status/1050105113254289410

😀
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
J.R csodatetkója egy vicc. De most komolyan ki varrat magára egy sportmárkát? A sátorszerű gyrosostáblával mászkáló ember jutott eszembe róla 😀
Gorcsev
Biztos henna!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 484
J.R csodatetkója egy vicc. De most komolyan ki varrat magára egy sportmárkát? A sátorszerű gyrosostáblával mászkáló ember jutott eszembe róla 😀

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 524 — The Mathematician
pár éve (mikor szaniszló még ott volt) az NFL után volt jópár vasárnapi korai meccs ha jól rémlik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Az heti 4 meccs. Mondjuk inkább a PO-ra tartalékoljanak pénzt. Első második körből tendenciózusan alig adtak meccseket.
dawyd728
Akkor lesz értelme, ha magyar időzónához mérten is adnak meccset. Tehát szomb este és vas este. Szomb 23 órakkor általában mindig játszanak meccset, illetve vasárnap is korai meccsek vannak.
kg0412
 www.sport1tv.hu/sztori/73725/rekordszamu-nba-meccs-a-sport-tv-n/
A legfőbb újdonság, hogy a kiemelt NBA Saturdays és NBA Sundays meccsek száma megnő, ami azért különleges, mert a szombati és vasárnapi játéknapokon több, az európai nézők számára is kedvező időpontban lesz élő NBA-meccs a tévében.

Szombaton ez a kezdési időpont általában 23 óra, vasárnap legtöbbször 21:30.
NB2
Bevallom, mielőtt írtam nem olvastam el. De ez a legjobb, amit kihozhattak belőle, számunkra. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Az heti 4 meccs. Mondjuk inkább a PO-ra tartalékoljanak pénzt. Első második körből tendenciózusan alig adtak meccseket.
dawyd728
Akkor lesz értelme, ha magyar időzónához mérten is adnak meccset. Tehát szomb este és vas este. Szomb 23 órakkor általában mindig játszanak meccset, illetve vasárnap is korai meccsek vannak.
kg0412
 www.sport1tv.hu/sztori/73725/rekordszamu-nba-meccs-a-sport-tv-n/
A legfőbb újdonság, hogy a kiemelt NBA Saturdays és NBA Sundays meccsek száma megnő, ami azért különleges, mert a szombati és vasárnapi játéknapokon több, az európai nézők számára is kedvező időpontban lesz élő NBA-meccs a tévében.

Szombaton ez a kezdési időpont általában 23 óra, vasárnap legtöbbször 21:30.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Ennél érdekesebb hogy Butler állítólag menni fog a Rockets-hez. Nem tudom ezt hogy lehet cserével kiügyeskedni de ha valaki akkor Morey tuti meg tudja oldani. Paul-Harden-Butler-Capela négyes azért durva lenne még a GSW szintjén is
flzoli
A 76ers is lehetett olvasni éjszaka, és ők max-ot is tudnának adni neki, ami fontos számára.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Az heti 4 meccs. Mondjuk inkább a PO-ra tartalékoljanak pénzt. Első második körből tendenciózusan alig adtak meccseket.
dawyd728
Akkor lesz értelme, ha magyar időzónához mérten is adnak meccset. Tehát szomb este és vas este. Szomb 23 órakkor általában mindig játszanak meccset, illetve vasárnap is korai meccsek vannak.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ennél érdekesebb hogy Butler állítólag menni fog a Rockets-hez. Nem tudom ezt hogy lehet cserével kiügyeskedni de ha valaki akkor Morey tuti meg tudja oldani. Paul-Harden-Butler-Capela négyes azért durva lenne még a GSW szintjén is

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Az heti 4 meccs. Mondjuk inkább a PO-ra tartalékoljanak pénzt. Első második körből tendenciózusan alig adtak meccseket.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 857
 index.hu/mindekozben/poszt/2018/09/28/a_sport_tv-nek_remek_hire_van_az_nba-rajongok_szamara/
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Fú de kreténül néz ki a Lakers mez Lebronon
Toca
Fú de kreténül néz ki lebron(Lakers mezben is)
A kurva nagy Ohio-i hős!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Fú de kreténül néz ki a Lakers mez Lebronon
több mint 5 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 860
A bowl.hu Fantasy NBA ligába várok jelentkezőket.