NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/ZachLowe_NBA/status/1054433741450338304?s=19

Amióta nba-t követem ekkora WTF jelenséget még nem láttam. Voltak magas bust potenciállal korán választott emberek, akikből ki is jött, de egy erős drafton kb mindenki által top3-ba várt ember így megzuhanjon, arra szavak nincsenek. A tavalyi évet betudtam sérülésnek, de ez az idei se jobb eddig semmivel. Persze olvasok utólag okos embereket, h egyetemi 70% alatti büntetőzése már egy jel volt, h nincs minden rendben a dobásával, de jelenleg nettó emberhátrány.
dawyd728
Fun fact: Panthers meccs előtt írták, hogy Jordan Mailatat aki először volt aktív, nagyobb ováció fogadta, mint Fultzot, (ő is ott volt a stadionban, s bemutatták) az egyiket 233. helyen-n húzták, a másikat 1/1-n. Ez akkor is vicces ha az egyik NFL a másik NBA játékos 😛

Egyébként adjunk időt neki, a sérülése rendesen betehetett azért.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Alig varom a Ball-fatert, mikor jon szarkeveres es a fesztival, hogy a csapatnak nem megy, James szar, lerombol mindent, es bassza meg mindenki.

több mint 5 éve
dawyd728 3 688
 twitter.com/ZachLowe_NBA/status/1054433741450338304?s=19

Amióta nba-t követem ekkora WTF jelenséget még nem láttam. Voltak magas bust potenciállal korán választott emberek, akikből ki is jött, de egy erős drafton kb mindenki által top3-ba várt ember így megzuhanjon, arra szavak nincsenek. A tavalyi évet betudtam sérülésnek, de ez az idei se jobb eddig semmivel. Persze olvasok utólag okos embereket, h egyetemi 70% alatti büntetőzése már egy jel volt, h nincs minden rendben a dobásával, de jelenleg nettó emberhátrány.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Fun fact:

LeBron James missed 2 FTs with 12 secs left in OT and the Lakers up 1. In the final 15 seconds of the 4th qtr/OT, LeBron is 10-21 (48%) on FTs in one-score games since the start of last season. That's the worst FT pct of any player with at least 10 FTA in those situations.  t.co/VydjZfZDTL

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 826 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.espn.com/video/clip?id=25039363
Negritis
Harden nagyon jól kezeli a piszkálódást. Paul Rondo nálam ugyanolyan hibás, tök mindegy h szemkiszúrás vagy ütés. Meccset nézve én azon agyaltam h mire vihette volna Anthony ha fele olyan értelmi képességei vannak mint James-nek. Azt hittem anno ( 03,04) meghatározóbb tényező lesz a ligában mint James.
KeyG
Gyökérség, de végre nem csak PC és egymás simogatása megy, hanem előjön a getto ösztön 😊
Pont ez a szenvedély és elvakult hülyeség hiányzik a mai ligából

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
 www.espn.com/video/clip?id=25039363
Negritis
Harden nagyon jól kezeli a piszkálódást. Paul Rondo nálam ugyanolyan hibás, tök mindegy h szemkiszúrás vagy ütés. Meccset nézve én azon agyaltam h mire vihette volna Anthony ha fele olyan értelmi képességei vannak mint James-nek. Azt hittem anno ( 03,04) meghatározóbb tényező lesz a ligában mint James.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 845 — The Mathematician
 www.espn.com/video/clip?id=25039363

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 688
 youtu.be/7wlLn2hwP6g
több mint 5 éve
dawyd728 3 688
Tudom még korai, de mikor jelenthetjük ki, a Pels piszok mázlista, h Cousins az előtt sérült meg, mielőtt kitömhették volna?
dawyd728
sérülten is elé toltak asszem 3 évre 60 millát
Negritis
Mondjuk igaz. Duplán mázlisták, h az amúgy ismeretlen állapota mellett is ajánlottak egy akkora összeget, amit kb egészségesen érhetett volna nekik. Ha pedig egészséges marad, akkor nyilván kimaxolták volna.. Ez a Mirotic&Randle páros piszkosul illik Davis mellé.
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
De furcsa Lakers mezben James.
Nekem még szoknom kell. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 845 — The Mathematician
Tudom még korai, de mikor jelenthetjük ki, a Pels piszok mázlista, h Cousins az előtt sérült meg, mielőtt kitömhették volna?
dawyd728
sérülten is elé toltak asszem 3 évre 60 millát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 688
Tudom még korai, de mikor jelenthetjük ki, a Pels piszok mázlista, h Cousins az előtt sérült meg, mielőtt kitömhették volna?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 845 — The Mathematician
3. negyed
4:50 vissza
0/15 tripla de közel vagyunk

nah a 16. beesett, megyünk is 2vel 😀
ettől még nem túl jó meccs
védekezés sajnos nem sok van 😕

beasly és stephenson annyira szar mint vártuk
és nem vágom miért jó h Rondo kezd
de McGee tényleg fasza 20-25percre

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem a védekezésről szól a meccs 😛 Látom Rondo is jött még egy kicsit levezetni. Furcsa a fejpánt nélkül látni.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lebron első kosara a Lakersben.
 twitter.com/NBAonTNT/status/1053117014733053952
A második is egy ilyen nagy zsák volt.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 134
Embiid rendesen kapta az ívet a szezonnyitón 😀😀

brutál nagy block Roziertől, arcába egy palánkos majd a staredown Tatumtól aztán végén még kőkeményen át is tömte Brown

 twitter.com/JeffSkversky/status/1052381710954967041
ZERO_L
Mondjuk ez egy egészen brutális sapka volt Brownon, óriási mákja volt a bostoninak, mert ez az év egyik legnagyobb blokkja lett volna, ha nem ilyen furcsán pattan le a labda Embiid kezéről.

A Tatum staredown meg nem volt komoly csak szívatták egymást, hiszen nagyon jó barátok.

A Rozier blokk szép volt, de ha Scary Terry nem akarta volna ilyen látványosra, akkor megtudta volna csinálni a blokkot anélkül is, hogy Embiid kezét is üti, de Bostonban ez nyilván nem fault.

Szerkesztette: Jughead
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
Soha rosszabb Suns idénykezdést. Jó volt látni, hogy Bookertől akkor jöttek a clutch triplák, amikor nagyon kelletek. Az egész csapat nagyon jó kis alakulatnak tűnik, csak egy normális irányító kéne (és most nem a pár napja igazolt Jamal Crawfordra gondolok itt), hogy komolyan keljen őket venni.
Ja és egyelőre Ayton-Doncic 1-0 😊 Maradjon is így egész pályafutésuk alatt, bár remélem a szlovén srác Dragichoz hasonló meghatározó játékossá válik majd az NBA-ben.


Előtte megnéztem a Rockets-Pelliest (ex- Suns HC-k csatája 😊 ). Hát nem voltam elájulva a Houstontól, annál inkább tetszett a New Orleans. Elfrid Payton egyből elért egy tripla duplát (ugye mennyit számít ha nem baseball sapka frizurával próbálsz kosarazni? 😊 ) Szemöldök meg felülmúlta Szakállat, nem is kicsit. Davis tényleg komolyan gondolta azt az alapszakasz MVP dolgot.
iktriad
Doncic, nagyobb karriert fog befutni Gorannal.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Soha rosszabb Suns idénykezdést. Jó volt látni, hogy Bookertől akkor jöttek a clutch triplák, amikor nagyon kelletek. Az egész csapat nagyon jó kis alakulatnak tűnik, csak egy normális irányító kéne (és most nem a pár napja igazolt Jamal Crawfordra gondolok itt), hogy komolyan keljen őket venni.
Ja és egyelőre Ayton-Doncic 1-0 😊 Maradjon is így egész pályafutésuk alatt, bár remélem a szlovén srác Dragichoz hasonló meghatározó játékossá válik majd az NBA-ben.

iktriad
Amikor láttam 5 perccel a vége előtt, hogy feljött a Dallas, gondoltam most megeszi Kokoskovot Carlisle, aztán eléggé meglepődtem a végeredményen.
Kíváncsian várom a folytatást.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Embiid rendesen kapta az ívet a szezonnyitón 😀😀

brutál nagy block Roziertől, arcába egy palánkos majd a staredown Tatumtól aztán végén még kőkeményen át is tömte Brown

 twitter.com/JeffSkversky/status/1052381710954967041



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Soha rosszabb Suns idénykezdést. Jó volt látni, hogy Bookertől akkor jöttek a clutch triplák, amikor nagyon kelletek. Az egész csapat nagyon jó kis alakulatnak tűnik, csak egy normális irányító kéne (és most nem a pár napja igazolt Jamal Crawfordra gondolok itt), hogy komolyan keljen őket venni.
Ja és egyelőre Ayton-Doncic 1-0 😊 Maradjon is így egész pályafutésuk alatt, bár remélem a szlovén srác Dragichoz hasonló meghatározó játékossá válik majd az NBA-ben.


Előtte megnéztem a Rockets-Pelliest (ex- Suns HC-k csatája 😊 ). Hát nem voltam elájulva a Houstontól, annál inkább tetszett a New Orleans. Elfrid Payton egyből elért egy tripla duplát (ugye mennyit számít ha nem baseball sapka frizurával próbálsz kosarazni? 😊 ) Szemöldök meg felülmúlta Szakállat, nem is kicsit. Davis tényleg komolyan gondolta azt az alapszakasz MVP dolgot.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 627 — Cowboys fan
Egyik se volt. Amíg nincs a labda a birtokában (ahogy átveszi), addig bárhogy léphet.
Maka
budapest dében simán lefújják az ilyet, de hát itt már a három lépést is lefújják, nemhogy a négyet.
faszt se tudnak ezek a magyar bírók 😊
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Egyik se volt. Amíg nincs a labda a birtokában (ahogy átveszi), addig bárhogy léphet.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 845 — The Mathematician
az a kiszabott nagy blokk Embiiden amúgy nem eleve egy kétindulás után jött?
erre gondolok:
 cdnja.r.worldssl.net/mp4/nk/NkpN.mp4
slowmotion
sztem csak lépés volt
bár tudja tököm

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 627 — Cowboys fan
az a kiszabott nagy blokk Embiiden amúgy nem eleve egy kétindulás után jött?
erre gondolok:
 cdnja.r.worldssl.net/mp4/nk/NkpN.mp4
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746


Meg van egy ilyen is:

 www.sport1tv.hu/sztori/74541/nba-beharangozo-a-warriors-lesz-a-bjnok-giannis-az-mvp/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom