NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
 www.espn.com/video/clip?id=25039363
Negritis
Harden nagyon jól kezeli a piszkálódást. Paul Rondo nálam ugyanolyan hibás, tök mindegy h szemkiszúrás vagy ütés. Meccset nézve én azon agyaltam h mire vihette volna Anthony ha fele olyan értelmi képességei vannak mint James-nek. Azt hittem anno ( 03,04) meghatározóbb tényező lesz a ligában mint James.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 531 — The Mathematician
 www.espn.com/video/clip?id=25039363

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
 youtu.be/7wlLn2hwP6g
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Tudom még korai, de mikor jelenthetjük ki, a Pels piszok mázlista, h Cousins az előtt sérült meg, mielőtt kitömhették volna?
dawyd728
sérülten is elé toltak asszem 3 évre 60 millát
Negritis
Mondjuk igaz. Duplán mázlisták, h az amúgy ismeretlen állapota mellett is ajánlottak egy akkora összeget, amit kb egészségesen érhetett volna nekik. Ha pedig egészséges marad, akkor nyilván kimaxolták volna.. Ez a Mirotic&Randle páros piszkosul illik Davis mellé.
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
De furcsa Lakers mezben James.
Nekem még szoknom kell. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 531 — The Mathematician
Tudom még korai, de mikor jelenthetjük ki, a Pels piszok mázlista, h Cousins az előtt sérült meg, mielőtt kitömhették volna?
dawyd728
sérülten is elé toltak asszem 3 évre 60 millát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Tudom még korai, de mikor jelenthetjük ki, a Pels piszok mázlista, h Cousins az előtt sérült meg, mielőtt kitömhették volna?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 531 — The Mathematician
3. negyed
4:50 vissza
0/15 tripla de közel vagyunk

nah a 16. beesett, megyünk is 2vel 😀
ettől még nem túl jó meccs
védekezés sajnos nem sok van 😕

beasly és stephenson annyira szar mint vártuk
és nem vágom miért jó h Rondo kezd
de McGee tényleg fasza 20-25percre

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem a védekezésről szól a meccs 😛 Látom Rondo is jött még egy kicsit levezetni. Furcsa a fejpánt nélkül látni.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lebron első kosara a Lakersben.
 twitter.com/NBAonTNT/status/1053117014733053952
A második is egy ilyen nagy zsák volt.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 083
Embiid rendesen kapta az ívet a szezonnyitón 😀😀

brutál nagy block Roziertől, arcába egy palánkos majd a staredown Tatumtól aztán végén még kőkeményen át is tömte Brown

 twitter.com/JeffSkversky/status/1052381710954967041
ZERO_L
Mondjuk ez egy egészen brutális sapka volt Brownon, óriási mákja volt a bostoninak, mert ez az év egyik legnagyobb blokkja lett volna, ha nem ilyen furcsán pattan le a labda Embiid kezéről.

A Tatum staredown meg nem volt komoly csak szívatták egymást, hiszen nagyon jó barátok.

A Rozier blokk szép volt, de ha Scary Terry nem akarta volna ilyen látványosra, akkor megtudta volna csinálni a blokkot anélkül is, hogy Embiid kezét is üti, de Bostonban ez nyilván nem fault.

Szerkesztette: Jughead
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Soha rosszabb Suns idénykezdést. Jó volt látni, hogy Bookertől akkor jöttek a clutch triplák, amikor nagyon kelletek. Az egész csapat nagyon jó kis alakulatnak tűnik, csak egy normális irányító kéne (és most nem a pár napja igazolt Jamal Crawfordra gondolok itt), hogy komolyan keljen őket venni.
Ja és egyelőre Ayton-Doncic 1-0 😊 Maradjon is így egész pályafutésuk alatt, bár remélem a szlovén srác Dragichoz hasonló meghatározó játékossá válik majd az NBA-ben.


Előtte megnéztem a Rockets-Pelliest (ex- Suns HC-k csatája 😊 ). Hát nem voltam elájulva a Houstontól, annál inkább tetszett a New Orleans. Elfrid Payton egyből elért egy tripla duplát (ugye mennyit számít ha nem baseball sapka frizurával próbálsz kosarazni? 😊 ) Szemöldök meg felülmúlta Szakállat, nem is kicsit. Davis tényleg komolyan gondolta azt az alapszakasz MVP dolgot.
iktriad
Doncic, nagyobb karriert fog befutni Gorannal.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Soha rosszabb Suns idénykezdést. Jó volt látni, hogy Bookertől akkor jöttek a clutch triplák, amikor nagyon kelletek. Az egész csapat nagyon jó kis alakulatnak tűnik, csak egy normális irányító kéne (és most nem a pár napja igazolt Jamal Crawfordra gondolok itt), hogy komolyan keljen őket venni.
Ja és egyelőre Ayton-Doncic 1-0 😊 Maradjon is így egész pályafutésuk alatt, bár remélem a szlovén srác Dragichoz hasonló meghatározó játékossá válik majd az NBA-ben.

iktriad
Amikor láttam 5 perccel a vége előtt, hogy feljött a Dallas, gondoltam most megeszi Kokoskovot Carlisle, aztán eléggé meglepődtem a végeredményen.
Kíváncsian várom a folytatást.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Embiid rendesen kapta az ívet a szezonnyitón 😀😀

brutál nagy block Roziertől, arcába egy palánkos majd a staredown Tatumtól aztán végén még kőkeményen át is tömte Brown

 twitter.com/JeffSkversky/status/1052381710954967041



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Soha rosszabb Suns idénykezdést. Jó volt látni, hogy Bookertől akkor jöttek a clutch triplák, amikor nagyon kelletek. Az egész csapat nagyon jó kis alakulatnak tűnik, csak egy normális irányító kéne (és most nem a pár napja igazolt Jamal Crawfordra gondolok itt), hogy komolyan keljen őket venni.
Ja és egyelőre Ayton-Doncic 1-0 😊 Maradjon is így egész pályafutésuk alatt, bár remélem a szlovén srác Dragichoz hasonló meghatározó játékossá válik majd az NBA-ben.


Előtte megnéztem a Rockets-Pelliest (ex- Suns HC-k csatája 😊 ). Hát nem voltam elájulva a Houstontól, annál inkább tetszett a New Orleans. Elfrid Payton egyből elért egy tripla duplát (ugye mennyit számít ha nem baseball sapka frizurával próbálsz kosarazni? 😊 ) Szemöldök meg felülmúlta Szakállat, nem is kicsit. Davis tényleg komolyan gondolta azt az alapszakasz MVP dolgot.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Egyik se volt. Amíg nincs a labda a birtokában (ahogy átveszi), addig bárhogy léphet.
Maka
budapest dében simán lefújják az ilyet, de hát itt már a három lépést is lefújják, nemhogy a négyet.
faszt se tudnak ezek a magyar bírók 😊
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Egyik se volt. Amíg nincs a labda a birtokában (ahogy átveszi), addig bárhogy léphet.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 531 — The Mathematician
az a kiszabott nagy blokk Embiiden amúgy nem eleve egy kétindulás után jött?
erre gondolok:
 cdnja.r.worldssl.net/mp4/nk/NkpN.mp4
slowmotion
sztem csak lépés volt
bár tudja tököm

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
az a kiszabott nagy blokk Embiiden amúgy nem eleve egy kétindulás után jött?
erre gondolok:
 cdnja.r.worldssl.net/mp4/nk/NkpN.mp4
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745


Meg van egy ilyen is:

 www.sport1tv.hu/sztori/74541/nba-beharangozo-a-warriors-lesz-a-bjnok-giannis-az-mvp/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 781 — Lucas Scott
de Wiggins szerződése még 4 éves.
Jughead
tényleg egyik helyen ahol néztem ott 3 évet mutatott, és amúgy igazából összesen 5 év, idén lépett életbe szóval még igazából 5 év van hátra.

amúgy ez a cikk mind Wiggins szerződését, és a T-Wolves helyzetét bemutatja picit más szemszögből is:

 www.1500espn.com/wolves-2/2018/07/andrew-wiggins-negatively-positive-contract/

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
nekem amit a philly, atlanta csinál sokkal értelmesebbnek tűnik mint amit a Minny csinált
ahogy a Raptors, Celtics (sajnos) ... is értelmes, szimpatikus

amit a Minny, Pelicans ... csinál az tragédia (a Lakers sem tetszik ha már itt tartunk, bár ott vannak értelmesnek tűnő dolgok)

a legnagyobb bajom hogy a Teague, KAT, Wiggins trió teljesen kuka
ha KATra akar építeni a minny akkor építsen rá de akkor vegye körbe shooterekkel, 3D játékosokkal
hasonló a bajom ami a Denveri építkezéssel is, bár ott vannak jó húzások
Negritis
Denveri építkezés pont Jokic köré történik. Murray és Harris kb a két legjobb 25 alatti guard fit szempontjából Jokic mellé. Millsap is a 3-4 évvel ezelőtti játékával óriási fit lenne. Plumlee-ért anno épp azért cseréltünk, h majd Jokic pihenőidejében menjen tovább a point-center játék, csak Mason gyerek fakezű, így nincs bármennyire is szervezni akarja a játékot, ha az embere behúzódik róla, azzal a többiek labda nélküli mozgásából nem lesznek olyan sávok, ahova lehetne tovább passzolni. Mindegy. Denver éppen görcsösen áron felüli cserékkel is próbál egy identitás mentén építkezni. Plusz van egy edző, aki néha nem tudja milyen rendezvényen van. Szerintem a Minny és a mi építkezésük majdhogynem ellentétes.
dawyd728
edző balfasz
és kb Millsap az egyetlen igazi jó védő
Jokic meg sztem igényelné a jó védőket és trojka huszárokat
Negritis
Jó én meg igényelném Charlize Theront. 😀
Lehetne sok minden, de Denver nem LA, NY, Boston, Chicago, Miami stb. 33 éves Millsap volt Denver utóbbi 30 évének legnagyobb FA igazolása. Ezen a szemüvegen nézve nem olyan gáz Connelly ténykedése. Egyedül cserélni nem tud. Mondjuk azzal rontja is az overall teljesítményét, amit a draft napi húzásai is csak kozmetikázni tudják. Ja és pont trojka huszárokból áll a csapat. Túlontúl sokan is vannak, akik elsősorban ahhoz értenek és máshoz alig. Abban igazad van, h tavaly Anunobyt 13-ra be kellett volna rántani. Az mindenképpen fekete pont.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 083
 twitter.com/miaheatbeat/status/1050105113254289410

😀
Tony Adams
amúgy ez már lassan az a szint lesz, ahol Butler kezd ártani a saját renoméjának. én HC-ként, GM-ként elgondolkoznék, hogy kellene egy ilyen mérgező személy az öltözőmbe?
csebi
ez miért is rontja a renoméját?
nem inkább a kezdőknek kéne összekapniuk magukat?
nem a vezetőségnek kellene látnia hogy milyen jó döntés volt kimaxolni Wiggins-t?

van egy zsigeri negatív hangulatom a Minny építkezése ellen és Butler szimpatikus
de ettől még nem látom hogy ez hol a saját renoméját rontja
Negritis
hát ha már az analystok is azt mondják, hogy ronthatja a megítélését, akkor én is amellett foglalok állást. sztem nem véletlen, hogy Wiggins kapott pénzt, mert lehetett tudni, hogy Butler nem fogja elfogadni a hosszabbítást. azon már lehet vitatkozni, hogy mi a jobb 1: Wiggins marad vagy nem, de vszeg KAT-ot is nehezebb lett volna megtartani, ha azt látja, hogy 2019-ben ilyenek vannak csupán a rosteren: Dieng, Patton, Jones meg a most draftolt 2 újonc. AW-val ráadásul nagy spanok.

GM-ként nem kellene ilyen típusú játékos, aki ennyire kibeszél mindent, kitereget minden szennyest és egyetlen dolog miatt: hogy oda cseréljék ahova akarják. mi a garancia, hogy ha olyan kedve szottyan, akkor nálam is betolja ezt a durcit? arról meg ne is beszéljünk, hogy a PO-ban mit mutatott Butler? 3. meccset leszámítva mindig 20 pont alatt maradt, és ha megnézzük a FG%, PPG, RPG statokat akkor majdnem hogy ugyanolyan számokat hozott mint Wiggins. én nagyon örültem Butlernek annak ellenére, hogy LaVinet imádtam a legjobban a 3 fiatal közül, de már akkor is mondtam, hogy csak úgy van értelme, ha alá tudjuk íratni hosszú távon. az pedig, hogy kijelenti ő nem vesz részt semmiben, majd betoppan az edzés közepébe, és ordítozva, nagy pofával szid mindenkit, rosszindulatúan kifigurázza a csapattársait az valóban hihetetlen jó emberi jellemzőit mutatja. rohadt nagy honestyról beszélt meg minden, de mikor dominált ő a PO-ban? nézze meg pl a túl oldalról Hardent hogyan lejátszotta: 44 pont, 29 pont, 36 pont és mellette az assistokat is szállította. nem a szezon előtti edzésen, ahol taktikát gyakorolnának a csapatok, kell odaállni, ordítozni és rászállni a franchise playerre, hanem a PO-ban kellett volna megmutatni Jimmy. én már azon is gondolkodtam, hogy egyszerűen nem kellene elcserélni, nem érdekel. kiüli az egész szezont, év végén így elesik kb 40 milla pénztől is, és elpazarolt 1 évet az életéből.

lehet zsigeri utálat a Minny építkezése ellen, de nagyon szépen megkérdezném, hogy a reális opciók között ugyan mit lehetne tenni? bivaly erős nyugat sőt bivaly erős divízió is (lényegében nincsen gyenge csapat, csoport utolsó helyezettje 9. lett nyugaton!!!!!) akkor az opció, hogy elengedünk mindenkit??? mert ne legyünk naivak, ha Wigginst nem íratjuk alá, Butler ígyis úgyis ment volt, Teague sztem legkésőbb TD-kor megy vhova, akkor maradt volna KAT? biztosan nem.
csebi
Wiggins szerződésének aláírásakor KAT még minimum 3 évig a Minnyhez volt kötve. Wiggins olyan szerződést kapott, aminek a felét se kapta volna meg a piacon, és ezzel a Minny szépen el is temette magát a következő pár évre (no meg a Teague Rubio “cserével” meg azzal, hogy a kínai ligán kívül már sehova sem kellő Rose-t játszatja Thibs, amivel majd jól elzavarja Butlert nem számítva a csapat valószínűleg 2. legjobb játékosát Tyus Jones-t).

Szóval a Minnesota megnehezítette magának KAT megtartását, de egyébként ez kb így is annyira volt nehéz, mint belátni azt, hogy a Wiggins szerződés a liga legrosszabbja, hiszen soha az NBA történetében nem volt még olyan, hogy egy rookie azt mondja az elé rakott maxra, hogy á nem inkább maradok a csapatnál egy évig minimumon aztán bízok benne, hogy ők azért majd engem tömnek labdával és akkor jövőre le tudok lépni.
Jughead
nagy részével egyet értek, de Minny szempontjából sztem több okból is meg kellett tartani Wigginst, még ilyen áron is. Rubio-Teague csere sztem is baromság volt, de idejött Thibs és azt mondta, hogy oké megpróbáltuk az első évben, az a csapat nem illik a rendszeremhez, ezért átalakítom, ezért jött Teague, Butler, Taj. Rose idehozatala sztem nagy baromság volt, és nekem pl Jones a kedvenc Minny játékosom jelenleg, nagyon szomorú lenne, ha elüldöznénk, pedig jó úton járunk. amúgy Wiggins 2017 októberében írta alá a szerződését, akkor 2 szezonra szólt még KAT szerződése, ez azért tárgyi tévedés volt a részedről. Wiggins a 10. legjobban fizetett forward a ligában, ez azért talán annyira nem durva, de tény, hogy messze van attól, hogy 10. legjobb forward legyen, viszont a szerződés hossza "csupán" 3 éves, így pl akár 2020-ban ez még hasznos lejáró lehet 😊. vszeg a 3 éves szerződés hosszt ezért cserébe írták alá, úgy számoltak, hogy idén Butlerrel esetleg még tudunk tolni egy playoff runt, és hátha ez vonzó lesz bárkinek, akár Butlernek akár más nagyobb UFA-nak, de ez már csak szép álom.

amúgy igazából az elhibázott szerződésekből látszik, hogy még ha idén vmennyire tartjuk is magunkat, akkor is jövőre nagyon nagy szarban leszünk, újra 1/1 megyünk, így 2020/21-es szezonban egyszerre játszhat nálunk 3 db 1/1, az NBA Oilerse leszünk, ami röhej. Igazából a legfontosabb, hogy Thibs vhogy eltakarítani tőlünk, akár kibekkelve ezt az évet is. sajnos őt nagyon meghaladta az elmúlt 5-6 év, a taktikája mind védő mind támadó oldalon rossz, és nemrég olvastam egy elég hosszú elemzést, hogy védekezésben éppen kidomborítja KAT és Wiggins hátrányait is. ahelyett, hogy a legjobb játékosainak találná meg a megfelelő rendszert, nemes egyszerűséggel nem érdekli, hogy mik az erősségei a játékosoknak.
csebi
2 év volt a szerződéséből, majd jövőre RFA lett volna, azaz vagy azt mondta volna, hogy 1 évig QO-ért játszik Minnyben, vagy azt, hogy hosszabb szerződést köt a Minnyvel.

A többiben egyet értünk, de Wiggins szerződése még 4 éves.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 531 — The Mathematician
nekem amit a philly, atlanta csinál sokkal értelmesebbnek tűnik mint amit a Minny csinált
ahogy a Raptors, Celtics (sajnos) ... is értelmes, szimpatikus

amit a Minny, Pelicans ... csinál az tragédia (a Lakers sem tetszik ha már itt tartunk, bár ott vannak értelmesnek tűnő dolgok)

a legnagyobb bajom hogy a Teague, KAT, Wiggins trió teljesen kuka
ha KATra akar építeni a minny akkor építsen rá de akkor vegye körbe shooterekkel, 3D játékosokkal
hasonló a bajom ami a Denveri építkezéssel is, bár ott vannak jó húzások
Negritis
Denveri építkezés pont Jokic köré történik. Murray és Harris kb a két legjobb 25 alatti guard fit szempontjából Jokic mellé. Millsap is a 3-4 évvel ezelőtti játékával óriási fit lenne. Plumlee-ért anno épp azért cseréltünk, h majd Jokic pihenőidejében menjen tovább a point-center játék, csak Mason gyerek fakezű, így nincs bármennyire is szervezni akarja a játékot, ha az embere behúzódik róla, azzal a többiek labda nélküli mozgásából nem lesznek olyan sávok, ahova lehetne tovább passzolni. Mindegy. Denver éppen görcsösen áron felüli cserékkel is próbál egy identitás mentén építkezni. Plusz van egy edző, aki néha nem tudja milyen rendezvényen van. Szerintem a Minny és a mi építkezésük majdhogynem ellentétes.
dawyd728
edző balfasz
és kb Millsap az egyetlen igazi jó védő
Jokic meg sztem igényelné a jó védőket és trojka huszárokat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
nekem amit a philly, atlanta csinál sokkal értelmesebbnek tűnik mint amit a Minny csinált
ahogy a Raptors, Celtics (sajnos) ... is értelmes, szimpatikus

amit a Minny, Pelicans ... csinál az tragédia (a Lakers sem tetszik ha már itt tartunk, bár ott vannak értelmesnek tűnő dolgok)

a legnagyobb bajom hogy a Teague, KAT, Wiggins trió teljesen kuka
ha KATra akar építeni a minny akkor építsen rá de akkor vegye körbe shooterekkel, 3D játékosokkal
hasonló a bajom ami a Denveri építkezéssel is, bár ott vannak jó húzások
Negritis
Denveri építkezés pont Jokic köré történik. Murray és Harris kb a két legjobb 25 alatti guard fit szempontjából Jokic mellé. Millsap is a 3-4 évvel ezelőtti játékával óriási fit lenne. Plumlee-ért anno épp azért cseréltünk, h majd Jokic pihenőidejében menjen tovább a point-center játék, csak Mason gyerek fakezű, így nincs bármennyire is szervezni akarja a játékot, ha az embere behúzódik róla, azzal a többiek labda nélküli mozgásából nem lesznek olyan sávok, ahova lehetne tovább passzolni. Mindegy. Denver éppen görcsösen áron felüli cserékkel is próbál egy identitás mentén építkezni. Plusz van egy edző, aki néha nem tudja milyen rendezvényen van. Szerintem a Minny és a mi építkezésük majdhogynem ellentétes.