NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Állva... | Kristen Chenoweth 150 cm, Boban Marjanovics 221 cm |

Matthew99
ezt a klasszikust tudom rá 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Állva... | Kristen Chenoweth 150 cm, Boban Marjanovics 221 cm |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Mi folyik Sacramentoban? Nuggets ellen láttam őket egyedül, az blowout volt és nem is igazán értettem miért játszik egyáltalán. J. Jackson annyit vagy Bjelica pedig négyest. Fox se tűnt olyannak, aki javította volna a kinti dobását. Egyedül Bagley tetszett nagyon, de ő meg 30 perc alatt átlagol egyébként.

Eddig nálam ők a legnagyobb pozitív meglepetés a szezonban. Mi lenne, ha abból a rengeteg magas tehetségből párat a szárnyak erősítésére beváltanának?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
A golden state majd 150 pontot dobott? Az hosszabitassal egyutt is sok nem? Nem tudom volt-e hosszabbitas, de neha non sense pontok szuletnek...vagy csak en vagyok ennyire koca nezo.
ZoliMP
http://s.espncdn.com/stitcher/sports/basketball/nba/events/401070772.png?templateId=espn.com.share.1
Warriors 149-124 Bulls (Oct 29, 2018) Box Score - ESPN
Box score for the Golden State Warriors vs. Chicago Bulls NBA game from October 29, 2018 on ESPN. Includes all points, rebounds and steals stats.


nem volt, de a bulls védelme az egyik legrosszabb a ligában
emellé toltak 24/45-t trojkából, közte Klay megdöntötte az nba rekordot 3(!!!!!!) negyed alatt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
A golden state majd 150 pontot dobott? Az hosszabitassal egyutt is sok nem? Nem tudom volt-e hosszabbitas, de neha non sense pontok szuletnek...vagy csak en vagyok ennyire koca nezo.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
 twitter.com/SNFonNBC/status/1056716794227027974?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1056716794227027974&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.sport1tv.hu%2Fsztori%2F74950%2Fmichael-jordan-jatsszuk-le-egymas-ellen%2F

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
De, hogy ez a James ahova megy odavonzza a gyökereket!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
btw Clevelend-ben csak úgy repkednek az edzők 😀
Negritis
Csak nehogy Lue után Hue jöjjön a Cavs padján. 😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
btw Clevelend-ben csak úgy repkednek az edzők 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Tyronn Lue "sokáig" húzta Clevelandben LeBron nélkül...
iktriad
Szánalmas döntés, mind emberileg, mind szakmailag.
Jughead
szakmailag? erre kiváncsi lennék
emberileg még talán

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Tyronn Lue "sokáig" húzta Clevelandben LeBron nélkül...
iktriad
Szánalmas döntés, mind emberileg, mind szakmailag.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tyronn Lue "sokáig" húzta Clevelandben LeBron nélkül...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon remélem hogy nem.... Elég pocsékul indult az idény, mind két csapatomnak amúgy is, nem kéne még ezzel borzolni... Legalább a Boston most javított.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Azt a rohadt, ilyen létezhet? 😊
4db 1.kör.... Bár ha azt nézzük egy top csapatnál ez nem túl értékes.

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nba-mennyi-a-rockets-megauzlettel-torne-meg-a-gsw-uralmat-2665555
flzoli
sokat elárul a cikkről hogy Anthony van CP-JH mellett említve és nem Capela ...
arra mondjuk kiváncsi lennék hogy a matek hogy jön ki a szerzodésekkel
és ez már-már a Nets építkezést is veri

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azt a rohadt, ilyen létezhet? 😊
4db 1.kör.... Bár ha azt nézzük egy top csapatnál ez nem túl értékes.

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nba-mennyi-a-rockets-megauzlettel-torne-meg-a-gsw-uralmat-2665555

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
jóvanna, negyedikre sikerült nyerni is. még jó, hogy a Suns jött szembe
slowmotion
legalább Hart eddig jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
jóvanna, negyedikre sikerült nyerni is. még jó, hogy a Suns jött szembe
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
 twitter.com/BleacherReport/status/1055273695390756869?s=19
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
 twitter.com/ZachLowe_NBA/status/1054433741450338304?s=19

Amióta nba-t követem ekkora WTF jelenséget még nem láttam. Voltak magas bust potenciállal korán választott emberek, akikből ki is jött, de egy erős drafton kb mindenki által top3-ba várt ember így megzuhanjon, arra szavak nincsenek. A tavalyi évet betudtam sérülésnek, de ez az idei se jobb eddig semmivel. Persze olvasok utólag okos embereket, h egyetemi 70% alatti büntetőzése már egy jel volt, h nincs minden rendben a dobásával, de jelenleg nettó emberhátrány.
dawyd728
Mentális probléma ami nála van, de szerencsére a legjobb helyre került, úgyhogy meg lesz az esélye leküzdeni, és meccsről meccsre jobban is játszik. Pl. az éppen zajló meccsen egy nagyon jó 1.5 negyedben van eddig túl.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/ZachLowe_NBA/status/1054433741450338304?s=19

Amióta nba-t követem ekkora WTF jelenséget még nem láttam. Voltak magas bust potenciállal korán választott emberek, akikből ki is jött, de egy erős drafton kb mindenki által top3-ba várt ember így megzuhanjon, arra szavak nincsenek. A tavalyi évet betudtam sérülésnek, de ez az idei se jobb eddig semmivel. Persze olvasok utólag okos embereket, h egyetemi 70% alatti büntetőzése már egy jel volt, h nincs minden rendben a dobásával, de jelenleg nettó emberhátrány.
dawyd728
Fun fact: Panthers meccs előtt írták, hogy Jordan Mailatat aki először volt aktív, nagyobb ováció fogadta, mint Fultzot, (ő is ott volt a stadionban, s bemutatták) az egyiket 233. helyen-n húzták, a másikat 1/1-n. Ez akkor is vicces ha az egyik NFL a másik NBA játékos 😛

Egyébként adjunk időt neki, a sérülése rendesen betehetett azért.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Alig varom a Ball-fatert, mikor jon szarkeveres es a fesztival, hogy a csapatnak nem megy, James szar, lerombol mindent, es bassza meg mindenki.

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
 twitter.com/ZachLowe_NBA/status/1054433741450338304?s=19

Amióta nba-t követem ekkora WTF jelenséget még nem láttam. Voltak magas bust potenciállal korán választott emberek, akikből ki is jött, de egy erős drafton kb mindenki által top3-ba várt ember így megzuhanjon, arra szavak nincsenek. A tavalyi évet betudtam sérülésnek, de ez az idei se jobb eddig semmivel. Persze olvasok utólag okos embereket, h egyetemi 70% alatti büntetőzése már egy jel volt, h nincs minden rendben a dobásával, de jelenleg nettó emberhátrány.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Fun fact:

LeBron James missed 2 FTs with 12 secs left in OT and the Lakers up 1. In the final 15 seconds of the 4th qtr/OT, LeBron is 10-21 (48%) on FTs in one-score games since the start of last season. That's the worst FT pct of any player with at least 10 FTA in those situations.  t.co/VydjZfZDTL

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.espn.com/video/clip?id=25039363
Negritis
Harden nagyon jól kezeli a piszkálódást. Paul Rondo nálam ugyanolyan hibás, tök mindegy h szemkiszúrás vagy ütés. Meccset nézve én azon agyaltam h mire vihette volna Anthony ha fele olyan értelmi képességei vannak mint James-nek. Azt hittem anno ( 03,04) meghatározóbb tényező lesz a ligában mint James.
KeyG
Gyökérség, de végre nem csak PC és egymás simogatása megy, hanem előjön a getto ösztön 😊
Pont ez a szenvedély és elvakult hülyeség hiányzik a mai ligából

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 933
 www.espn.com/video/clip?id=25039363
Negritis
Harden nagyon jól kezeli a piszkálódást. Paul Rondo nálam ugyanolyan hibás, tök mindegy h szemkiszúrás vagy ütés. Meccset nézve én azon agyaltam h mire vihette volna Anthony ha fele olyan értelmi képességei vannak mint James-nek. Azt hittem anno ( 03,04) meghatározóbb tényező lesz a ligában mint James.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers