NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 931
Vajon mikor robbantják a Wizards-t? A Celtics elleni 3-4 és 2017 január-május közötti időszak volt a peak. Ott még azt is elhittem, h a Cavs kihívója is lehetnek.
Nem tudom egy edzőcsere dobna-e annyit rajtuk, h érdemes legyen ezzel a maggal tovább próbálkozni.
dawyd728
Jövőre érkezik Durant.
KeyG
 www.reddit.com/r/nba/comments/9r7l8y/kd_dunks_calls_the_wizards_weak_and_subs_himself/

Valószínű. 😀
Ezt a kommentjét félretéve, minek menne egy lefelé szálló csapatba? Wizards hármasa jövőre 94 milliót visz el. Wall egymaga 38-at. Amit rohadtul nem ér btw. Mondjuk a másik két jómadár is necces, de velük még úgy, ahogy együtt lehet élni. Plusz egyiküket fel is kéne adni, h a sapka alá beférjenek. Másrészt nincs épkézláb magasemberük. Se koherens viziója az FO-nak. Egyedül a homecoming, ami mellettük szól.
dawyd728
Te írtad robbantani kell. Nálam Beal ő maradós, a Wall/Porterből kellene vkit eltradelni. Ha Porter megy máris van 3 ember a kezdőben, ha így folytatják 10-ben draftolnak de ha 15-ben is tudnak hozni magasembert draftról. Plusz vmelyik szar szerződést elcserélik, 1-2 ugyanolyan szar szerződésre és az magas lesz. 😀 Durant sztem menni fog a GSW-ből. mert nem az ő csapata , vagyis én így látom.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Vajon mikor robbantják a Wizards-t? A Celtics elleni 3-4 és 2017 január-május közötti időszak volt a peak. Ott még azt is elhittem, h a Cavs kihívója is lehetnek.
Nem tudom egy edzőcsere dobna-e annyit rajtuk, h érdemes legyen ezzel a maggal tovább próbálkozni.
dawyd728
Jövőre érkezik Durant.
KeyG
 www.reddit.com/r/nba/comments/9r7l8y/kd_dunks_calls_the_wizards_weak_and_subs_himself/

Valószínű. 😀
Ezt a kommentjét félretéve, minek menne egy lefelé szálló csapatba? Wizards hármasa jövőre 94 milliót visz el. Wall egymaga 38-at. Amit rohadtul nem ér btw. Mondjuk a másik két jómadár is necces, de velük még úgy, ahogy együtt lehet élni. Plusz egyiküket fel is kéne adni, h a sapka alá beférjenek. Másrészt nincs épkézláb magasemberük. Se koherens viziója az FO-nak. Egyedül a homecoming, ami mellettük szól.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 931
Vajon mikor robbantják a Wizards-t? A Celtics elleni 3-4 és 2017 január-május közötti időszak volt a peak. Ott még azt is elhittem, h a Cavs kihívója is lehetnek.
Nem tudom egy edzőcsere dobna-e annyit rajtuk, h érdemes legyen ezzel a maggal tovább próbálkozni.
dawyd728
Jövőre érkezik Durant.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Vajon mikor robbantják a Wizards-t? A Celtics elleni 3-4 és 2017 január-május közötti időszak volt a peak. Ott még azt is elhittem, h a Cavs kihívója is lehetnek.
Nem tudom egy edzőcsere dobna-e annyit rajtuk, h érdemes legyen ezzel a maggal tovább próbálkozni.
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
koszi mindenkinek!

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 517
nbafullhd.com
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
BTW tenyleg van valahol (youtube?) csatorna ahol lehet meccset visszanezni? eleg nekem egy 40 perces condensed meccs, csak a lenyeg, hogy ne letoltos legyen. Esti orakban siman beleferne munkahelyen, hogy megnezzek egyet 😀
Drip
 forum.rojadirecta.es/showthread.php?326158-NBA-2018-19-Regular-Season-Utah-Jazz-Minnesota-Timberwolves-31-10-2018&s=45f1e1b4a08b82b262aa9169a7c6d0fa

6-ból 2 esetben streamelt változatban is visszanézheted. Amúgy a streameltek kicsit rosszabb minőségüek. Nem vészesek. A jobb minőségűeket (3-5000 kbps) már le kell tölteni.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
BTW tenyleg van valahol (youtube?) csatorna ahol lehet meccset visszanezni? eleg nekem egy 40 perces condensed meccs, csak a lenyeg, hogy ne letoltos legyen. Esti orakban siman beleferne munkahelyen, hogy megnezzek egyet 😀
Drip
Ide fel szokták tölteni a meccsek összefoglalóit, igaz csak 10 perces változatban. Hosszabbat eddig nem találtam youtubeon

 www.youtube.com/channel/UCoh_z6QB0AGB1oxWufvbDUg


több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
BTW tenyleg van valahol (youtube?) csatorna ahol lehet meccset visszanezni? eleg nekem egy 40 perces condensed meccs, csak a lenyeg, hogy ne letoltos legyen. Esti orakban siman beleferne munkahelyen, hogy megnezzek egyet 😀

több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
dawyd728
Nagy kár az emberért (nekem főleg a Bulls miatt, de emberileg is), ha egy kicsit szerencsésebb meg tökösebb legenda lett volna belőle is. Ez olyan lehetett neki mint Jordan 51 pontos Washington-i meccse, megmutatta mi van még benne.
Köszi, ezek után megnézem ezt a meccset.
♉gaben♉
Mai napig kedvenc aktiv jatekosom annak ellenere, hogy tudom, mi a helyzet. Nehezen fogadtam el mindazt ami tortent, a Bullsbol valo tavozasat stb. Eszmeletlenul orulok, hogy most kijott neki a lepes.

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 931
 youtu.be/OoXyodkdc44

😊
dawyd728
dawyd728
Nagy kár az emberért (nekem főleg a Bulls miatt, de emberileg is), ha egy kicsit szerencsésebb meg tökösebb legenda lett volna belőle is. Ez olyan lehetett neki mint Jordan 51 pontos Washington-i meccse, megmutatta mi van még benne.
Köszi, ezek után megnézem ezt a meccset.
♉gaben♉
Jazz-t raktam, ezen ment a mixem. Aztán megnéztem a statokat, Butler nem játszott, Nem raktam volna így 1 ft-ot se a Timberwolves-ra. Erre Rose dob 50 pontot. Nem számítottam volna erre azóta ami vele történt. Nem a tökösségen múlt a karrierja, hanem a sérülésein, amit nagyon sajnálok. Sok pályafutás ment így gallyra. Elég ha csak McGrady-t említem meg.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
dawyd728
Nagy kár az emberért (nekem főleg a Bulls miatt, de emberileg is), ha egy kicsit szerencsésebb meg tökösebb legenda lett volna belőle is. Ez olyan lehetett neki mint Jordan 51 pontos Washington-i meccse, megmutatta mi van még benne.
Köszi, ezek után megnézem ezt a meccset.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
 youtu.be/OoXyodkdc44

😊
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Soha rosszabb Suns idénykezdést. Jó volt látni, hogy Bookertől akkor jöttek a clutch triplák, amikor nagyon kelletek. Az egész csapat nagyon jó kis alakulatnak tűnik, csak egy normális irányító kéne (és most nem a pár napja igazolt Jamal Crawfordra gondolok itt), hogy komolyan keljen őket venni.
Ja és egyelőre Ayton-Doncic 1-0 😊 Maradjon is így egész pályafutésuk alatt, bár remélem a szlovén srác Dragichoz hasonló meghatározó játékossá válik majd az NBA-ben.

iktriad
...
Kíváncsian várom a folytatást.
zinedine5
Hát ennél valamivel többet vártam. Elképesztő verésekbe rohannak bele. Ez így jövőre is top3 pick lesz.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
A golden state majd 150 pontot dobott? Az hosszabitassal egyutt is sok nem? Nem tudom volt-e hosszabbitas, de neha non sense pontok szuletnek...vagy csak en vagyok ennyire koca nezo.
ZoliMP
Az megy mint a fociban, nem lehet/nem tudnak védekezni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Mi folyik Sacramentoban? Nuggets ellen láttam őket egyedül, az blowout volt és nem is igazán értettem miért játszik egyáltalán. J. Jackson annyit vagy Bjelica pedig négyest. Fox se tűnt olyannak, aki javította volna a kinti dobását. Egyedül Bagley tetszett nagyon, de ő meg 30 perc alatt átlagol egyébként.

Eddig nálam ők a legnagyobb pozitív meglepetés a szezonban. Mi lenne, ha abból a rengeteg magas tehetségből párat a szárnyak erősítésére beváltanának?
dawyd728
sztem visszaesnek majd, de most kb szarba nyúltak
ami engem meglep az a Rockets 1-5
Negritis
Rockets szerintem a nyaruk miatt is csak gyengült tavaly óta. Melo jelenléte és CP3 öregedése
(BTW jelenleg még nincs jele), plusz a tavalyi szezonban hajtotta őket a felhajtó erő, ami idén már nincs és inkább teher, h mindenki őket tartja a Warriors kihívójának. Szóval ezeket összevetve nálam már szezon előtt sem voltak nyugat 2. helyére favoritok. Erre jöttek a sérülések is. Szerintem a Nyugat egy óriási egybefüggő massza lesz a 2. és 10. hely között. Szezon elején pl Kings nálam 11-15 közötti csapat volt nyugaton, szóval ez akár ki is bővülhet.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Mi folyik Sacramentoban? Nuggets ellen láttam őket egyedül, az blowout volt és nem is igazán értettem miért játszik egyáltalán. J. Jackson annyit vagy Bjelica pedig négyest. Fox se tűnt olyannak, aki javította volna a kinti dobását. Egyedül Bagley tetszett nagyon, de ő meg 30 perc alatt átlagol egyébként.

Eddig nálam ők a legnagyobb pozitív meglepetés a szezonban. Mi lenne, ha abból a rengeteg magas tehetségből párat a szárnyak erősítésére beváltanának?
dawyd728
sztem visszaesnek majd, de most kb szarba nyúltak
ami engem meglep az a Rockets 1-5
Negritis
Harden sérült, Paul eltiltással kezdte az idényt, nélkülük ez a csapat legink a fogatlan oroszlánra hasonlít.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Én sehol nem írtam, hogy ők egy pár. Csak összeálltak egy képre.
Matthew99
persze. de az, hogy "Állva...", az implikál némi vélelmezett kapcsolatot, nem?
slowmotion
Az csak tényközlés volt 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Én sehol nem írtam, hogy ők egy pár. Csak összeálltak egy képre.
Matthew99
persze. de az, hogy "Állva...", az implikál némi vélelmezett kapcsolatot, nem?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Mi folyik Sacramentoban? Nuggets ellen láttam őket egyedül, az blowout volt és nem is igazán értettem miért játszik egyáltalán. J. Jackson annyit vagy Bjelica pedig négyest. Fox se tűnt olyannak, aki javította volna a kinti dobását. Egyedül Bagley tetszett nagyon, de ő meg 30 perc alatt átlagol egyébként.

Eddig nálam ők a legnagyobb pozitív meglepetés a szezonban. Mi lenne, ha abból a rengeteg magas tehetségből párat a szárnyak erősítésére beváltanának?
dawyd728
sztem visszaesnek majd, de most kb szarba nyúltak
ami engem meglep az a Rockets 1-5
Negritis
azért Nyugaton vannak még meglepetések bőven:
Lakers 2-5, az hogy a Minny nem egy hanem 3 meccset is nyert, Portland és Denver jó kezdése, OKC 2-4-e is meglepetés, ja meg az, hogy még mindig Thibs az edző nálunk, és Butler sincs elcserélve, bár ez a kettő összefügg.
csebi
igazából sokkal többet nem vártam a Lakerstől, LBJ de vagy oda.
Portlandbe szopni járunk, Spurs(2x) a kriptonitunk, a Houston jobb nálunk, Minneapolisban meg képtelenek vagyunk mit kezdeni a szokásos -15-ös difivel a büntetőzésben.

szerk: viszont a következő 6 meccs az DAL (W), @POR (L), TOR (L), MIN (W), @SAC (W), ATL (W), szóval meglehet a pozitív mérleg, mielőtt harmadszor is találkozunk a Blazers-szel

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Mi folyik Sacramentoban? Nuggets ellen láttam őket egyedül, az blowout volt és nem is igazán értettem miért játszik egyáltalán. J. Jackson annyit vagy Bjelica pedig négyest. Fox se tűnt olyannak, aki javította volna a kinti dobását. Egyedül Bagley tetszett nagyon, de ő meg 30 perc alatt átlagol egyébként.

Eddig nálam ők a legnagyobb pozitív meglepetés a szezonban. Mi lenne, ha abból a rengeteg magas tehetségből párat a szárnyak erősítésére beváltanának?
dawyd728
sztem visszaesnek majd, de most kb szarba nyúltak
ami engem meglep az a Rockets 1-5
Negritis
azért Nyugaton vannak még meglepetések bőven:
Lakers 2-5, az hogy a Minny nem egy hanem 3 meccset is nyert, Portland és Denver jó kezdése, OKC 2-4-e is meglepetés, ja meg az, hogy még mindig Thibs az edző nálunk, és Butler sincs elcserélve, bár ez a kettő összefügg.
csebi
engem a LAL 2-5 nem lep meg, elég sok luk van még a keretünkben ahhoz hogy ne álljanak össze a dolgok
nem véletlen kaptunk ki 2x is a Spurstől

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Állva... | Kristen Chenoweth 150 cm, Boban Marjanovics 221 cm |

Matthew99
ezt a klasszikust tudom rá 😀
 i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/08/08/article-2023772-0D59B16C00000578-860_468x658.jpg
Negritis
sőt még jobb példa is, mert ez Mr. és Mrs. Diesel.

vagy Marjanovic és a kisasszony (kis, érted, de jó vicc) is partnerek lennének? dontszinkszó
slowmotion
Én sehol nem írtam, hogy ők egy pár. Csak összeálltak egy képre.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Állva... | Kristen Chenoweth 150 cm, Boban Marjanovics 221 cm |

Matthew99
ezt a klasszikust tudom rá 😀
 i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/08/08/article-2023772-0D59B16C00000578-860_468x658.jpg
Negritis
sőt még jobb példa is, mert ez Mr. és Mrs. Diesel.

vagy Marjanovic és a kisasszony (kis, érted, de jó vicc) is partnerek lennének? dontszinkszó
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Mi folyik Sacramentoban? Nuggets ellen láttam őket egyedül, az blowout volt és nem is igazán értettem miért játszik egyáltalán. J. Jackson annyit vagy Bjelica pedig négyest. Fox se tűnt olyannak, aki javította volna a kinti dobását. Egyedül Bagley tetszett nagyon, de ő meg 30 perc alatt átlagol egyébként.

Eddig nálam ők a legnagyobb pozitív meglepetés a szezonban. Mi lenne, ha abból a rengeteg magas tehetségből párat a szárnyak erősítésére beváltanának?
dawyd728
sztem visszaesnek majd, de most kb szarba nyúltak
ami engem meglep az a Rockets 1-5
Negritis
azért Nyugaton vannak még meglepetések bőven:
Lakers 2-5, az hogy a Minny nem egy hanem 3 meccset is nyert, Portland és Denver jó kezdése, OKC 2-4-e is meglepetés, ja meg az, hogy még mindig Thibs az edző nálunk, és Butler sincs elcserélve, bár ez a kettő összefügg.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Mi folyik Sacramentoban? Nuggets ellen láttam őket egyedül, az blowout volt és nem is igazán értettem miért játszik egyáltalán. J. Jackson annyit vagy Bjelica pedig négyest. Fox se tűnt olyannak, aki javította volna a kinti dobását. Egyedül Bagley tetszett nagyon, de ő meg 30 perc alatt átlagol egyébként.

Eddig nálam ők a legnagyobb pozitív meglepetés a szezonban. Mi lenne, ha abból a rengeteg magas tehetségből párat a szárnyak erősítésére beváltanának?
dawyd728
sztem visszaesnek majd, de most kb szarba nyúltak
ami engem meglep az a Rockets 1-5

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!