NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
Hány meccse van még a ligában Melonak? 50? Morey már szabadulni próbál..
dawyd728
Nem tudom van e az NBA történelmében , eltékozoltabb pályafutás Carmelo Anthony karrierjétől. Ami volt benne, abból nem hozott ki semmit, csak egy sok pontot szerző , alapszakasz játékos lett. Én ennél többet vártam tőle.
KeyG
Kemp, Arenas, Bynum, Beasly
én lehet AI-t is idesorolnám és Bynum esetében talán a sérülések volt a ludasak

Anthony közel kihozta azt ami benne van, fejben volt kevés de pályán kívüli hülyeségekkel nem vágta haza magát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Hány meccse van még a ligában Melonak? 50? Morey már szabadulni próbál..
dawyd728
Nem tudom van e az NBA történelmében , eltékozoltabb pályafutás Carmelo Anthony karrierjétől. Ami volt benne, abból nem hozott ki semmit, csak egy sok pontot szerző , alapszakasz játékos lett. Én ennél többet vártam tőle.
KeyG
Nekem 2003 és 2011 között volt szerencsém hozzá. Merem állítani, ha kicsit komolyabban vette volna a kosárlabdát és nem túlsúlyosan játszotta volna le egész karrierjét és támadásban se csak elit scorer akart volna mindig is lenni, valamint védekezés kicsit is érdekelte volna, a pályán vezér módjára viselkedett volna, akkor Billups-féle Denverrel csúcsra is ért volna. Személyiségét tovább terhelte, h olyan mentort kapott maga mellé 20-as évei elején, mint Iverson. Aki btw pontosan ilyen dicstelenül távozott a ligából, ahogy Melo fog. Vénségére se nőtt be a feje lágya, h lehet változnia kéne. Már vagy 3-4 éve folyamatosan értéktelenedik el az, amit ő csinál, de magasról szarik rá. Nem tudom sajnálni.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
Ez a trade elég kiegyensúlyozott. Nem gondoltam volna, h ennyi értéket tud szerezni a Wolves. Covington nagyon kell minden csapatnak. Saric jobb, mint Gibson, de szerintem nem illik annyira KAT mellé. Remélem nem cáfol rám, így is elég brutális a NW.
dawyd728
MIndkét csapat nyert a Tradeel, én ezt éreztem amikor olvastam a hírt. És persze Butler is. Ha kelet jövőre beerősít, egy Celtics (Davis), Sixers (Durant) amire látok rációt, akkor kelet 5-6 évig 2-3 csapatos lesz. (Bucs) Ha nem több.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
Hány meccse van még a ligában Melonak? 50? Morey már szabadulni próbál..
dawyd728
Nem tudom van e az NBA történelmében , eltékozoltabb pályafutás Carmelo Anthony karrierjétől. Ami volt benne, abból nem hozott ki semmit, csak egy sok pontot szerző , alapszakasz játékos lett. Én ennél többet vártam tőle.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Hány meccse van még a ligában Melonak? 50? Morey már szabadulni próbál..
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Saric védekezését nem érzem elégnek. Covington előre, hátra jó fit. Saric csak előre. Wolves nagyobb baja eddig is a védekezés volt.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Saric szerintem is jó fit KAT mellé, képes kihúzni a másik magast, így nehezebb lesz KAT-t duplázni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
Ez a trade elég kiegyensúlyozott. Nem gondoltam volna, h ennyi értéket tud szerezni a Wolves. Covington nagyon kell minden csapatnak. Saric jobb, mint Gibson, de szerintem nem illik annyira KAT mellé. Remélem nem cáfol rám, így is elég brutális a NW.
dawyd728
Azért kiegyensúlyozott mert a méreg eltűnt az oltozobol. Covingtontol sokat várok védekezésben , Saricrol meg épp azt olvasom h jó fot KAT melle. Most már nincs mese: a két fiatal megmutathatja.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Ez a trade elég kiegyensúlyozott. Nem gondoltam volna, h ennyi értéket tud szerezni a Wolves. Covington nagyon kell minden csapatnak. Saric jobb, mint Gibson, de szerintem nem illik annyira KAT mellé. Remélem nem cáfol rám, így is elég brutális a NW.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
Már csak az a kérdés, hogy kire költik a negyedik all star pénzüket, ami még a sapka alatt maradt. Btw, nem lett volna értelmesebb rámenni George-ra, amikor lehetőség volt rá? A kérdés persze csak költői, Saricot szerintem nagyon sokan alulértékelik, nagyon kellett ő eddig is ebbe a Phillybe. És még rookie szerződésen lett volna jövőre is. De igazából Butler most az egyetlen igazi all-star kaliber aki elérhető volt. Ideje volt, hogy rámentek egy ilyen kvalitású játékosra. Jövőre nagy esélyük lesz a gyűrűre, kíváncsi vagyok tényleg, hogy nyáron kikre költik a pénzt.
Cruyffista
Elég jó csapatnak tűnik a Phily már, hogy Durant oda menjen jövőre megint "királykodni" 😊
A helyükben amúgy én lehet behúznék egy Marc Gasol vagy Millsap féle magasat, és a maradék pénzből meg a padot turbóznám
flzoli
Milsap még egy darabig nem jár le és a Denver hülye lenne elengedni
Gasol pedig nem tudni hogy hol tart jelenleg, de kétlem h jó fit lenne Embiid mellé

a Butler trade engem meglepett ennél jóval olcsóbban is megkaphata volna sztem a Philly
Covington és Saric is jó és nem igazán labda igényes játékosok, akikre pont szükség lenne egy Towns-Wiggins-Teague/Rose tengely mellé
alsó posztos védekezésben segíthet Covington és Saric szét tudja húzni a pályát h Towns pusztítson belül
ha nem Thibs lenne az edző még akármi is lehetne itt
Negritis
Az a csapat rohad belülről, legkésőbb idény végén kirúgják Thibodeau-t.
Mondjuk ez lenne a legjobb az egész franchise-nak.
flzoli
ezzel nem vitatkozok

Rose, Gibson, Thibs kéne h lépjen és akkor lehetne valami
meg mondjuk Teague-t elcserélni azt továbbra sem értem h Rubio-t miért kellett elcserélni Wiggins mellől bár nem is néztem túl szorosan őket

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Már csak az a kérdés, hogy kire költik a negyedik all star pénzüket, ami még a sapka alatt maradt. Btw, nem lett volna értelmesebb rámenni George-ra, amikor lehetőség volt rá? A kérdés persze csak költői, Saricot szerintem nagyon sokan alulértékelik, nagyon kellett ő eddig is ebbe a Phillybe. És még rookie szerződésen lett volna jövőre is. De igazából Butler most az egyetlen igazi all-star kaliber aki elérhető volt. Ideje volt, hogy rámentek egy ilyen kvalitású játékosra. Jövőre nagy esélyük lesz a gyűrűre, kíváncsi vagyok tényleg, hogy nyáron kikre költik a pénzt.
Cruyffista
Elég jó csapatnak tűnik a Phily már, hogy Durant oda menjen jövőre megint "királykodni" 😊
A helyükben amúgy én lehet behúznék egy Marc Gasol vagy Millsap féle magasat, és a maradék pénzből meg a padot turbóznám
flzoli
Milsap még egy darabig nem jár le és a Denver hülye lenne elengedni
Gasol pedig nem tudni hogy hol tart jelenleg, de kétlem h jó fit lenne Embiid mellé

a Butler trade engem meglepett ennél jóval olcsóbban is megkaphata volna sztem a Philly
Covington és Saric is jó és nem igazán labda igényes játékosok, akikre pont szükség lenne egy Towns-Wiggins-Teague/Rose tengely mellé
alsó posztos védekezésben segíthet Covington és Saric szét tudja húzni a pályát h Towns pusztítson belül
ha nem Thibs lenne az edző még akármi is lehetne itt
Negritis
Az a csapat rohad belülről, legkésőbb idény végén kirúgják Thibodeau-t.
Mondjuk ez lenne a legjobb az egész franchise-nak.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
Már csak az a kérdés, hogy kire költik a negyedik all star pénzüket, ami még a sapka alatt maradt. Btw, nem lett volna értelmesebb rámenni George-ra, amikor lehetőség volt rá? A kérdés persze csak költői, Saricot szerintem nagyon sokan alulértékelik, nagyon kellett ő eddig is ebbe a Phillybe. És még rookie szerződésen lett volna jövőre is. De igazából Butler most az egyetlen igazi all-star kaliber aki elérhető volt. Ideje volt, hogy rámentek egy ilyen kvalitású játékosra. Jövőre nagy esélyük lesz a gyűrűre, kíváncsi vagyok tényleg, hogy nyáron kikre költik a pénzt.
Cruyffista
Elég jó csapatnak tűnik a Phily már, hogy Durant oda menjen jövőre megint "királykodni" 😊
A helyükben amúgy én lehet behúznék egy Marc Gasol vagy Millsap féle magasat, és a maradék pénzből meg a padot turbóznám
flzoli
Milsap még egy darabig nem jár le és a Denver hülye lenne elengedni
Gasol pedig nem tudni hogy hol tart jelenleg, de kétlem h jó fit lenne Embiid mellé

a Butler trade engem meglepett ennél jóval olcsóbban is megkaphata volna sztem a Philly
Covington és Saric is jó és nem igazán labda igényes játékosok, akikre pont szükség lenne egy Towns-Wiggins-Teague/Rose tengely mellé
alsó posztos védekezésben segíthet Covington és Saric szét tudja húzni a pályát h Towns pusztítson belül
ha nem Thibs lenne az edző még akármi is lehetne itt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Már csak az a kérdés, hogy kire költik a negyedik all star pénzüket, ami még a sapka alatt maradt. Btw, nem lett volna értelmesebb rámenni George-ra, amikor lehetőség volt rá? A kérdés persze csak költői, Saricot szerintem nagyon sokan alulértékelik, nagyon kellett ő eddig is ebbe a Phillybe. És még rookie szerződésen lett volna jövőre is. De igazából Butler most az egyetlen igazi all-star kaliber aki elérhető volt. Ideje volt, hogy rámentek egy ilyen kvalitású játékosra. Jövőre nagy esélyük lesz a gyűrűre, kíváncsi vagyok tényleg, hogy nyáron kikre költik a pénzt.
Cruyffista
Elég jó csapatnak tűnik a Phily már, hogy Durant oda menjen jövőre megint "királykodni" 😊
A helyükben amúgy én lehet behúznék egy Marc Gasol vagy Millsap féle magasat, és a maradék pénzből meg a padot turbóznám

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Már csak az a kérdés, hogy kire költik a negyedik all star pénzüket, ami még a sapka alatt maradt. Btw, nem lett volna értelmesebb rámenni George-ra, amikor lehetőség volt rá? A kérdés persze csak költői, Saricot szerintem nagyon sokan alulértékelik, nagyon kellett ő eddig is ebbe a Phillybe. És még rookie szerződésen lett volna jövőre is. De igazából Butler most az egyetlen igazi all-star kaliber aki elérhető volt. Ideje volt, hogy rámentek egy ilyen kvalitású játékosra. Jövőre nagy esélyük lesz a gyűrűre, kíváncsi vagyok tényleg, hogy nyáron kikre költik a pénzt.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.espn.com/nba/story/_/id/25233742/minnesota-timberwolves-trading-jimmy-butler-philadelphia-76ers
empty taxi
Sztem jobb mint 4 első körös
csebi
Szerintem ez karcsú csomag. Covington jó 3&D, Saric kaliberű embert bőven lehet húzni az első kör végén.
A többiek töltelékek.

Amúgy meg mindegy az ár, nem a mi zsebünkben turkálnak 😊
Érdekes lesz a Phily, még valahogy Fultz-ot kéne elpasszolják
flzoli
Végülis te 2 csomag szotyit vizionaltal annál sokkal jobb és a kvázi 2 második kor 2 talán első kornel is jobb
csebi
Én azt mondtam, hogy ha elhúzzák az egészet a cserehatáridő napjáig, akkor már csak napraforgómagot kapnak maximum.

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
 www.espn.com/nba/story/_/id/25233742/minnesota-timberwolves-trading-jimmy-butler-philadelphia-76ers
empty taxi
Pápá gyűrű!!!
Meg is érdemli!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
 www.espn.com/nba/story/_/id/25233742/minnesota-timberwolves-trading-jimmy-butler-philadelphia-76ers
empty taxi
Sztem jobb mint 4 első körös
csebi
Szerintem ez karcsú csomag. Covington jó 3&D, Saric kaliberű embert bőven lehet húzni az első kör végén.
A többiek töltelékek.

Amúgy meg mindegy az ár, nem a mi zsebünkben turkálnak 😊
Érdekes lesz a Phily, még valahogy Fultz-ot kéne elpasszolják
flzoli
Végülis te 2 csomag szotyit vizionaltal annál sokkal jobb és a kvázi 2 második kor 2 talán első kornel is jobb

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.espn.com/nba/story/_/id/25233742/minnesota-timberwolves-trading-jimmy-butler-philadelphia-76ers
empty taxi
Sztem jobb mint 4 első körös
csebi
Szerintem ez karcsú csomag. Covington jó 3&D, Saric kaliberű embert bőven lehet húzni az első kör végén.
A többiek töltelékek.

Amúgy meg mindegy az ár, nem a mi zsebünkben turkálnak 😊
Érdekes lesz a Phily, még valahogy Fultz-ot kéne elpasszolják

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
 www.espn.com/nba/story/_/id/25233742/minnesota-timberwolves-trading-jimmy-butler-philadelphia-76ers
empty taxi
Sztem jobb mint 4 első körös

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F1110%2Fr461533_1296x729_16-9.jpg
Sources: Wolves agree to trade Butler to 76ers
The Timberwolves have agreed to trade Jimmy Butler to the 76ers, league sources told ESPN. Butler and the Sixers are hopeful to reach a deal on a long-term contract this summer, sources said.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
Az a 4 első kör sem hangzik olyan jól, mint a nevében van amúgy.

Ugye egymás után nem adhatják oda, így konkrétan a HOU 19-es, 21-es, 23-as és 25-ös pickjeiről van szó. Na most, ha minden igaz úgy ajánlotta a Rockets, hogy az első kettő garantált (tehát mivel várhatóan rájátszásban lesznek, második körrel ér fel), valamint a 23-as és 25-ös top14 protectiont kap, azaz ha visszaesnek addigra, ami jó eséllyel megtörténik, a Timberwolves a második köröseit fogja megkapni a Rocketsnek. Ergo amit a HOU ajánlott az 4 második kör, ha őszinték akarunk lenni. Na most, elnézve az elmúlt évek classait, ez nem olyan hízelgő ajánlat. Persze összefoghatják őket és elcserélhetik egy jó első helyes pickre, ha lesz olyan hülye, de aliga fog megtörténni. Meg eleve nem is cserélhetik mindet, csak kettőt, ha jól informálódtam. Na meg az is ottvan, hogy a Wolves lassan-lassan azért csak eljut oda, hogy gyűrű vagy semmi. Hátha meg tudják győzni Jimmy-t a hosszabbításról, ha meg nem, akkor elcserélik a határidő előtt a legjobb offerre. A Rockets ezt akkor is vígan odaadja, valóban több mint a semmi.
Cruyffista
nem mindegy hogy 28-30 vagy hogy 15-18 egy adott pick
mind2 rájásztás mégse ugyanaz

és 21ben sztem már szétesik ez a HOU viszont a szerződések miatt szarok lesznek lehet meglesz a PO 7-8. helyen Harden miatt, de nem hiszem hogy lenne hazai pálya
persze ettől még egy lottery pick többet ér, de nagyon sok jó játékost húztak a draft 2. felében

a protection megint bonyolultabb annál mint hogy top14, és köv év 2. kör
tehát a 23as top14 protection ha nem csinál PO-t a Houston
lehet köv évben már csak top7 prot
de lehet 1st round prot is
sőt akár lehet köv évben unprotected is

és továbbra is, egy late 1st mellé el tudják passzolni a szar szerződéseiket
vagy egy építkező csapattal cserélni egy lottery pickre 2 late first-t

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
A Houstonnak a tavalyi év volt a bajnoki címes éve, ha Paul nem sérül le, véleményem szerint ők a bajnokok. Ez innentől lejtmenet, Anthony Paul lefele mennek , Capela felfelé, Harden kérdéses. és ha kiegészülne Butlerral akkor is azt érezném mint most, ez nem csapat. Ha 4 első kört adnak Butlerért, az óriási hülyeség lenne, de meg fogják lépni. Ebben a csapatban 2 év van, és egyik se gyűrű év. Én így látom. Nem tudsz csapat nélkül nyerni, és főleg nem az 1-1 játékban ha a playerek többsége lefelé megy.
KeyG
Szerintem meg a Houston tavaly sem volt CSAPAT, es nem nyert volna gyurut Paullal sem.
Stez
Tavaly sem volt, de talan akkor voltak csunyan kifejezve magam a legcsapatabb. Volt vedekezes, es ha Paul nem esik ki nalam ok nyerik a gyurut. Egy ilyen “csapat” asszem volt ra 1 pelda h ok tudtak csak azzal a jatekkal megnyerni a gyurut, mint amivel a HOU jatszik. Ritka, mert eredmenytelen, az elozo szezonban, nalam ok ha van Ha es nincs Paul kiesese.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Az a 4 első kör sem hangzik olyan jól, mint a nevében van amúgy.

Ugye egymás után nem adhatják oda, így konkrétan a HOU 19-es, 21-es, 23-as és 25-ös pickjeiről van szó. Na most, ha minden igaz úgy ajánlotta a Rockets, hogy az első kettő garantált (tehát mivel várhatóan rájátszásban lesznek, második körrel ér fel), valamint a 23-as és 25-ös top14 protectiont kap, azaz ha visszaesnek addigra, ami jó eséllyel megtörténik, a Timberwolves a második köröseit fogja megkapni a Rocketsnek. Ergo amit a HOU ajánlott az 4 második kör, ha őszinték akarunk lenni. Na most, elnézve az elmúlt évek classait, ez nem olyan hízelgő ajánlat. Persze összefoghatják őket és elcserélhetik egy jó első helyes pickre, ha lesz olyan hülye, de aliga fog megtörténni. Meg eleve nem is cserélhetik mindet, csak kettőt, ha jól informálódtam. Na meg az is ottvan, hogy a Wolves lassan-lassan azért csak eljut oda, hogy gyűrű vagy semmi. Hátha meg tudják győzni Jimmy-t a hosszabbításról, ha meg nem, akkor elcserélik a határidő előtt a legjobb offerre. A Rockets ezt akkor is vígan odaadja, valóban több mint a semmi.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Houstonnak a tavalyi év volt a bajnoki címes éve, ha Paul nem sérül le, véleményem szerint ők a bajnokok. Ez innentől lejtmenet, Anthony Paul lefele mennek , Capela felfelé, Harden kérdéses. és ha kiegészülne Butlerral akkor is azt érezném mint most, ez nem csapat. Ha 4 első kört adnak Butlerért, az óriási hülyeség lenne, de meg fogják lépni. Ebben a csapatban 2 év van, és egyik se gyűrű év. Én így látom. Nem tudsz csapat nélkül nyerni, és főleg nem az 1-1 játékban ha a playerek többsége lefelé megy.
KeyG
csak akkor ebből az van, hogy egyik csapatnak sem lenne win a csere (korábban levezettem, hogy én miért nem látom ezt a cserét jónak Minny szempontjából sem rövid, sem hosszútávon.), így még kevesebb értelme van csinálni bmeik csapatnak.
csebi
a minny-nek miért rosszabb a 4 1st round mint a semmi?
ezt továbbra sem értem
Negritis
a semminél jobb. de ha akad jobb ajánlat akkor miért ne várjunk ki még.
csebi
Ez a kivárás egyébként sosem szokott bejönni. A csere határidő előtt majd 2 csomag szotyiért fogják odaadni, mert fél idény múlva úgyis lejár a szerződése.

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
A Houstonnak a tavalyi év volt a bajnoki címes éve, ha Paul nem sérül le, véleményem szerint ők a bajnokok. Ez innentől lejtmenet, Anthony Paul lefele mennek , Capela felfelé, Harden kérdéses. és ha kiegészülne Butlerral akkor is azt érezném mint most, ez nem csapat. Ha 4 első kört adnak Butlerért, az óriási hülyeség lenne, de meg fogják lépni. Ebben a csapatban 2 év van, és egyik se gyűrű év. Én így látom. Nem tudsz csapat nélkül nyerni, és főleg nem az 1-1 játékban ha a playerek többsége lefelé megy.
KeyG
csak akkor ebből az van, hogy egyik csapatnak sem lenne win a csere (korábban levezettem, hogy én miért nem látom ezt a cserét jónak Minny szempontjából sem rövid, sem hosszútávon.), így még kevesebb értelme van csinálni bmeik csapatnak.
csebi
a minny-nek miért rosszabb a 4 1st round mint a semmi?
ezt továbbra sem értem
Negritis
a semminél jobb. de ha akad jobb ajánlat akkor miért ne várjunk ki még.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.