NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Nem tudom van e az NBA történelmében , eltékozoltabb pályafutás Carmelo Anthony karrierjétől.
KeyG
Iverson. kérdés nélkül.
Sobri Jóska
Ha legeltékozoltabb kell, akkor nálam Shaq, aki ha nem lett volna olyan lusta amilyen még ennél is jobb karriert hozhatott volna, holott így is all-time top 10-15 játékos
Jughead
Ezzel a logikával Jordan.
Ha nem bohóckodik a baseballal...
Sobri Jóska
Ja ő se rossz erre, Iversont viszont semmi se hátráltatta kihozta a maxot magából és lehozta azokat a gyönyörű, nem hatékony, de legalább ballhog szezonjait.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
aki látta a meccset attól kérdezem h a LAkers védekezett végre?
a Kings kezd kipukkanni? vagy csak bad night?
Negritis
Végre van cserecenter, így kezd összeállni az egész meccses D.
Jughead
csak ugyanaz a baj ezzel is mint a Rondo - Ball megosztással
idén lesz valami, de jövőre? 2 év múlva?
Zubacot fel lehetne építeni sztem, de kuka ...
Negritis
Ball sérült jelenleg, szerintem ki kéne ülnie pl. a mait is, de ő erőlteti, amúgy ha nem az, akkor azért övé a több perc, közben meg Rondo szépen mentorálhatja.

Zubac szerintem nem elég az NBA-hez, amit csak bizonyít Chandler is, meg hát nem véletlen nem játszott eddig se hiába volt szar center nélkül a D.
Jughead
Tavaly, tavalyelőtt az ideinél többet játszott. Egy fiatalt fel kell építeni. Játék nélkül nem fog sikerülni. Chandler annyit bizonyít, h 2018 novemberében jobb játékos. PO tavasszal lesz, amikor is ez a Chandler ugyanúgy kevés lesz, mint ez a Zubac, csak a horvát fiatal volta miatt van potenciál, h jobb is lehet. Tetejében idén bármit csinálnak, akkor sincs esély. Ez ellen a Warriors ellen semmi. Jövőre('20) Chandlerben még annyi se lesz, ami most van.
GM James nem ismeri az egyet hátra, h utána kettőt léphessünk előre mentalitást. Amennyire nagyszerű játékos, annyira a saját maga ellensége.
dawyd728
Ha nálad van a liga legjobbja, hülye lennél építgetni a fiatalokat évekig (akik amúgy nem is top prospectek), azonnal rá kell menni a minél jobb eredményre.
A vén Chandler már megöregedett, de még mindig van a tankjában annyi, hogy elvitézkedjen bárki ellen 10-20 percekre. (Főleg a Center pozíció hanyatlását látva).

Amúgy a GSW-t pont a palánk alatt lehet elverni, 7 meccsen baromira nem tudod levédeni a perimétert

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem tudom van e az NBA történelmében , eltékozoltabb pályafutás Carmelo Anthony karrierjétől.
KeyG
Iverson. kérdés nélkül.
Sobri Jóska
Ha legeltékozoltabb kell, akkor nálam Shaq, aki ha nem lett volna olyan lusta amilyen még ennél is jobb karriert hozhatott volna, holott így is all-time top 10-15 játékos
Jughead
Annál jobb mi lehetett volna? 😊

Lehet pont ez a bohémsága mentette meg a komolyabb sérülésektől. Olyan atletikusság akkora testnél azért még mindig nagyon durva

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Nem tudom van e az NBA történelmében , eltékozoltabb pályafutás Carmelo Anthony karrierjétől.
KeyG
Iverson. kérdés nélkül.
Sobri Jóska
Ha legeltékozoltabb kell, akkor nálam Shaq, aki ha nem lett volna olyan lusta amilyen még ennél is jobb karriert hozhatott volna, holott így is all-time top 10-15 játékos
Jughead
Ezzel a logikával Jordan.
Ha nem bohóckodik a baseballal...

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1061746365628321792


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Nem tudom van e az NBA történelmében , eltékozoltabb pályafutás Carmelo Anthony karrierjétől.
KeyG
Iverson. kérdés nélkül.
Sobri Jóska
Ha legeltékozoltabb kell, akkor nálam Shaq, aki ha nem lett volna olyan lusta amilyen még ennél is jobb karriert hozhatott volna, holott így is all-time top 10-15 játékos
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
aki látta a meccset attól kérdezem h a LAkers védekezett végre?
a Kings kezd kipukkanni? vagy csak bad night?
Negritis
Végre van cserecenter, így kezd összeállni az egész meccses D.
Jughead
csak ugyanaz a baj ezzel is mint a Rondo - Ball megosztással
idén lesz valami, de jövőre? 2 év múlva?
Zubacot fel lehetne építeni sztem, de kuka ...
Negritis
Ball sérült jelenleg, szerintem ki kéne ülnie pl. a mait is, de ő erőlteti, amúgy ha nem az, akkor azért övé a több perc, közben meg Rondo szépen mentorálhatja.

Zubac szerintem nem elég az NBA-hez, amit csak bizonyít Chandler is, meg hát nem véletlen nem játszott eddig se hiába volt szar center nélkül a D.
Jughead
Tavaly, tavalyelőtt az ideinél többet játszott. Egy fiatalt fel kell építeni. Játék nélkül nem fog sikerülni. Chandler annyit bizonyít, h 2018 novemberében jobb játékos. PO tavasszal lesz, amikor is ez a Chandler ugyanúgy kevés lesz, mint ez a Zubac, csak a horvát fiatal volta miatt van potenciál, h jobb is lehet. Tetejében idén bármit csinálnak, akkor sincs esély. Ez ellen a Warriors ellen semmi. Jövőre('20) Chandlerben még annyi se lesz, ami most van.
GM James nem ismeri az egyet hátra, h utána kettőt léphessünk előre mentalitást. Amennyire nagyszerű játékos, annyira a saját maga ellensége.
dawyd728
Én is fiatal vagyok mégse játszatnám magam Chandler helyett.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Nem tudom van e az NBA történelmében , eltékozoltabb pályafutás Carmelo Anthony karrierjétől.
KeyG
Iverson. kérdés nélkül.
Sobri Jóska
Huu ez valószínű igaz. De Iverson legalább látott NBA döntőt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
aki látta a meccset attól kérdezem h a LAkers védekezett végre?
a Kings kezd kipukkanni? vagy csak bad night?
Negritis
Végre van cserecenter, így kezd összeállni az egész meccses D.
Jughead
csak ugyanaz a baj ezzel is mint a Rondo - Ball megosztással
idén lesz valami, de jövőre? 2 év múlva?
Zubacot fel lehetne építeni sztem, de kuka ...
Negritis
Ball sérült jelenleg, szerintem ki kéne ülnie pl. a mait is, de ő erőlteti, amúgy ha nem az, akkor azért övé a több perc, közben meg Rondo szépen mentorálhatja.

Zubac szerintem nem elég az NBA-hez, amit csak bizonyít Chandler is, meg hát nem véletlen nem játszott eddig se hiába volt szar center nélkül a D.
Jughead
Tavaly, tavalyelőtt az ideinél többet játszott. Egy fiatalt fel kell építeni. Játék nélkül nem fog sikerülni. Chandler annyit bizonyít, h 2018 novemberében jobb játékos. PO tavasszal lesz, amikor is ez a Chandler ugyanúgy kevés lesz, mint ez a Zubac, csak a horvát fiatal volta miatt van potenciál, h jobb is lehet. Tetejében idén bármit csinálnak, akkor sincs esély. Ez ellen a Warriors ellen semmi. Jövőre('20) Chandlerben még annyi se lesz, ami most van.
GM James nem ismeri az egyet hátra, h utána kettőt léphessünk előre mentalitást. Amennyire nagyszerű játékos, annyira a saját maga ellensége.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Nem tudom van e az NBA történelmében , eltékozoltabb pályafutás Carmelo Anthony karrierjétől.
KeyG
Iverson. kérdés nélkül.

több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
aki látta a meccset attól kérdezem h a LAkers védekezett végre?
a Kings kezd kipukkanni? vagy csak bad night?
Negritis
Végre van cserecenter, így kezd összeállni az egész meccses D.
Jughead
csak ugyanaz a baj ezzel is mint a Rondo - Ball megosztással
idén lesz valami, de jövőre? 2 év múlva?
Zubacot fel lehetne építeni sztem, de kuka ...
Negritis
Ball sérült jelenleg, szerintem ki kéne ülnie pl. a mait is, de ő erőlteti, amúgy ha nem az, akkor azért övé a több perc, közben meg Rondo szépen mentorálhatja.

Zubac szerintem nem elég az NBA-hez, amit csak bizonyít Chandler is, meg hát nem véletlen nem játszott eddig se hiába volt szar center nélkül a D.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
aki látta a meccset attól kérdezem h a LAkers védekezett végre?
a Kings kezd kipukkanni? vagy csak bad night?
Negritis
Végre van cserecenter, így kezd összeállni az egész meccses D.
Jughead
csak ugyanaz a baj ezzel is mint a Rondo - Ball megosztással
idén lesz valami, de jövőre? 2 év múlva?
Zubacot fel lehetne építeni sztem, de kuka ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
aki látta a meccset attól kérdezem h a LAkers védekezett végre?
a Kings kezd kipukkanni? vagy csak bad night?
Negritis
Végre van cserecenter, így kezd összeállni az egész meccses D.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
aki látta a meccset attól kérdezem h a LAkers védekezett végre?
a Kings kezd kipukkanni? vagy csak bad night?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Hány meccse van még a ligában Melonak? 50? Morey már szabadulni próbál..
dawyd728
Nem tudom van e az NBA történelmében , eltékozoltabb pályafutás Carmelo Anthony karrierjétől. Ami volt benne, abból nem hozott ki semmit, csak egy sok pontot szerző , alapszakasz játékos lett. Én ennél többet vártam tőle.
KeyG
Kemp, Arenas, Bynum, Beasly
én lehet AI-t is idesorolnám és Bynum esetében talán a sérülések volt a ludasak

Anthony közel kihozta azt ami benne van, fejben volt kevés de pályán kívüli hülyeségekkel nem vágta haza magát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Hány meccse van még a ligában Melonak? 50? Morey már szabadulni próbál..
dawyd728
Nem tudom van e az NBA történelmében , eltékozoltabb pályafutás Carmelo Anthony karrierjétől. Ami volt benne, abból nem hozott ki semmit, csak egy sok pontot szerző , alapszakasz játékos lett. Én ennél többet vártam tőle.
KeyG
Nekem 2003 és 2011 között volt szerencsém hozzá. Merem állítani, ha kicsit komolyabban vette volna a kosárlabdát és nem túlsúlyosan játszotta volna le egész karrierjét és támadásban se csak elit scorer akart volna mindig is lenni, valamint védekezés kicsit is érdekelte volna, a pályán vezér módjára viselkedett volna, akkor Billups-féle Denverrel csúcsra is ért volna. Személyiségét tovább terhelte, h olyan mentort kapott maga mellé 20-as évei elején, mint Iverson. Aki btw pontosan ilyen dicstelenül távozott a ligából, ahogy Melo fog. Vénségére se nőtt be a feje lágya, h lehet változnia kéne. Már vagy 3-4 éve folyamatosan értéktelenedik el az, amit ő csinál, de magasról szarik rá. Nem tudom sajnálni.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Ez a trade elég kiegyensúlyozott. Nem gondoltam volna, h ennyi értéket tud szerezni a Wolves. Covington nagyon kell minden csapatnak. Saric jobb, mint Gibson, de szerintem nem illik annyira KAT mellé. Remélem nem cáfol rám, így is elég brutális a NW.
dawyd728
MIndkét csapat nyert a Tradeel, én ezt éreztem amikor olvastam a hírt. És persze Butler is. Ha kelet jövőre beerősít, egy Celtics (Davis), Sixers (Durant) amire látok rációt, akkor kelet 5-6 évig 2-3 csapatos lesz. (Bucs) Ha nem több.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Hány meccse van még a ligában Melonak? 50? Morey már szabadulni próbál..
dawyd728
Nem tudom van e az NBA történelmében , eltékozoltabb pályafutás Carmelo Anthony karrierjétől. Ami volt benne, abból nem hozott ki semmit, csak egy sok pontot szerző , alapszakasz játékos lett. Én ennél többet vártam tőle.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Hány meccse van még a ligában Melonak? 50? Morey már szabadulni próbál..
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Saric védekezését nem érzem elégnek. Covington előre, hátra jó fit. Saric csak előre. Wolves nagyobb baja eddig is a védekezés volt.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Saric szerintem is jó fit KAT mellé, képes kihúzni a másik magast, így nehezebb lesz KAT-t duplázni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 780 — Lucas Scott
Ez a trade elég kiegyensúlyozott. Nem gondoltam volna, h ennyi értéket tud szerezni a Wolves. Covington nagyon kell minden csapatnak. Saric jobb, mint Gibson, de szerintem nem illik annyira KAT mellé. Remélem nem cáfol rám, így is elég brutális a NW.
dawyd728
Azért kiegyensúlyozott mert a méreg eltűnt az oltozobol. Covingtontol sokat várok védekezésben , Saricrol meg épp azt olvasom h jó fot KAT melle. Most már nincs mese: a két fiatal megmutathatja.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Ez a trade elég kiegyensúlyozott. Nem gondoltam volna, h ennyi értéket tud szerezni a Wolves. Covington nagyon kell minden csapatnak. Saric jobb, mint Gibson, de szerintem nem illik annyira KAT mellé. Remélem nem cáfol rám, így is elég brutális a NW.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Már csak az a kérdés, hogy kire költik a negyedik all star pénzüket, ami még a sapka alatt maradt. Btw, nem lett volna értelmesebb rámenni George-ra, amikor lehetőség volt rá? A kérdés persze csak költői, Saricot szerintem nagyon sokan alulértékelik, nagyon kellett ő eddig is ebbe a Phillybe. És még rookie szerződésen lett volna jövőre is. De igazából Butler most az egyetlen igazi all-star kaliber aki elérhető volt. Ideje volt, hogy rámentek egy ilyen kvalitású játékosra. Jövőre nagy esélyük lesz a gyűrűre, kíváncsi vagyok tényleg, hogy nyáron kikre költik a pénzt.
Cruyffista
Elég jó csapatnak tűnik a Phily már, hogy Durant oda menjen jövőre megint "királykodni" 😊
A helyükben amúgy én lehet behúznék egy Marc Gasol vagy Millsap féle magasat, és a maradék pénzből meg a padot turbóznám
flzoli
Milsap még egy darabig nem jár le és a Denver hülye lenne elengedni
Gasol pedig nem tudni hogy hol tart jelenleg, de kétlem h jó fit lenne Embiid mellé

a Butler trade engem meglepett ennél jóval olcsóbban is megkaphata volna sztem a Philly
Covington és Saric is jó és nem igazán labda igényes játékosok, akikre pont szükség lenne egy Towns-Wiggins-Teague/Rose tengely mellé
alsó posztos védekezésben segíthet Covington és Saric szét tudja húzni a pályát h Towns pusztítson belül
ha nem Thibs lenne az edző még akármi is lehetne itt
Negritis
Az a csapat rohad belülről, legkésőbb idény végén kirúgják Thibodeau-t.
Mondjuk ez lenne a legjobb az egész franchise-nak.
flzoli
ezzel nem vitatkozok

Rose, Gibson, Thibs kéne h lépjen és akkor lehetne valami
meg mondjuk Teague-t elcserélni azt továbbra sem értem h Rubio-t miért kellett elcserélni Wiggins mellől bár nem is néztem túl szorosan őket

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Már csak az a kérdés, hogy kire költik a negyedik all star pénzüket, ami még a sapka alatt maradt. Btw, nem lett volna értelmesebb rámenni George-ra, amikor lehetőség volt rá? A kérdés persze csak költői, Saricot szerintem nagyon sokan alulértékelik, nagyon kellett ő eddig is ebbe a Phillybe. És még rookie szerződésen lett volna jövőre is. De igazából Butler most az egyetlen igazi all-star kaliber aki elérhető volt. Ideje volt, hogy rámentek egy ilyen kvalitású játékosra. Jövőre nagy esélyük lesz a gyűrűre, kíváncsi vagyok tényleg, hogy nyáron kikre költik a pénzt.
Cruyffista
Elég jó csapatnak tűnik a Phily már, hogy Durant oda menjen jövőre megint "királykodni" 😊
A helyükben amúgy én lehet behúznék egy Marc Gasol vagy Millsap féle magasat, és a maradék pénzből meg a padot turbóznám
flzoli
Milsap még egy darabig nem jár le és a Denver hülye lenne elengedni
Gasol pedig nem tudni hogy hol tart jelenleg, de kétlem h jó fit lenne Embiid mellé

a Butler trade engem meglepett ennél jóval olcsóbban is megkaphata volna sztem a Philly
Covington és Saric is jó és nem igazán labda igényes játékosok, akikre pont szükség lenne egy Towns-Wiggins-Teague/Rose tengely mellé
alsó posztos védekezésben segíthet Covington és Saric szét tudja húzni a pályát h Towns pusztítson belül
ha nem Thibs lenne az edző még akármi is lehetne itt
Negritis
Az a csapat rohad belülről, legkésőbb idény végén kirúgják Thibodeau-t.
Mondjuk ez lenne a legjobb az egész franchise-nak.