NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
1/1 trollolo

 www.youtube.com/watch?v=2lS0sQPBWPY
Stez
Ok, de azét Collison több mint 30 centivel alacsonyabb. Jó hogy nem tudta követni Ayton.
több mint 5 éve
dawyd728 3 693
1/1 trollolo

 www.youtube.com/watch?v=2lS0sQPBWPY
Stez
Jó lesz ő. Már most csapata legjobbja.
Ha tavaly sikerült volna nekik Foxot kihúzni, akkor idén PO-ért mennének.
Képzelj el egy Fox-Booker-Bridges-Ariza/Warren-Ayton ötöst. Igazából akin röhögni lehet az a tulaj és a mindenkori Suns GM.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
1/1 trollolo


több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/ringer/status/1067418012712615936
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 996 — The Mathematician
nemtom az idei nyugat brutális
azért az h 14 csapat van 4 győzelmen belül lassan 20 meccsnél kegyetlen
 twitter.com/NBA/status/1066402752513941505

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
inkább hektikusnak nevezném, ezért nem is tudom annyira élvezni
kicsit komolytalanná teszi az alapszakasz első 3-4-5(?) hónapját, én megvárom, amíg egyes csapatok összerázódnak, a korai bekezdők meg kicsit a helyükre kerülnek aztán tavasszal meg lehet nézni lesz-e izgalom a PO-ban vagy tavalyhoz hasonlóan 2-2 csapat lesz aztán hello



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
dawyd728 3 693
Érzi más is, h minden korábbinál őrültebb az alapszakasz? Érzésre kb 5-6 csapaton kívül bárki megverhet bárkit. Annyira nem lehet még osztályokba sorolni a mezőny.. Tetejében ez a mostani kosárlabda kb semmit sem árul el, a csapatok PO kosárlabdájáról. Ha Curry nem lenne sérült, akkor Warriors továbbra is kilógna, de nélküle minden nyitott.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
 twitter.com/FakeSportsCentr/status/1065588296040964096?s=19
Borbinho
NBA fejpánt!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/FakeSportsCentr/status/1065588296040964096?s=19

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 996 — The Mathematician
durva hogy nyugaton 3 győzelmen belül van a 2-14
ahogy az is hogy ha jól hallottam akkor a Lakers az alapszakaszban egyszer nyert Orlando-ban az elmúlt 10 évben
Negritis
lehet nem kéne meccs előtt elmenni Diznilendbe
slowmotion
jó, de a gyerekekkel muszáj volt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 684 — Cowboys fan
durva hogy nyugaton 3 győzelmen belül van a 2-14
ahogy az is hogy ha jól hallottam akkor a Lakers az alapszakaszban egyszer nyert Orlando-ban az elmúlt 10 évben
Negritis
lehet nem kéne meccs előtt elmenni Diznilendbe
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 996 — The Mathematician
durva hogy nyugaton 3 győzelmen belül van a 2-14
ahogy az is hogy ha jól hallottam akkor a Lakers az alapszakaszban egyszer nyert Orlando-ban az elmúlt 10 évben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 445
Ayton-ról és Doncic-ról vélemények, aki figyeli őket?
KeyG
Doncic ígéretes eddig, remélem hamarosan nagyobb szerepet kap.

choose life
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Nem tudom van e az NBA történelmében , eltékozoltabb pályafutás Carmelo Anthony karrierjétől.
KeyG
Iverson. kérdés nélkül.
Sobri Jóska
LOOL

négyszeres pontkirály, MVP, háromszoros all-nba első csapatos, vezérként döntőbe cipelte csapatát... emellett stílusa mind a parketten mind azon kívül meghatározott egy korszakot
te mégis miről beszélsz?


Anthony-ról mégis mi a faszom fog fennmaradni az utókornak, ha nem a mocskos nagy egója, ami elhitette vele, hogy majd magától minden rendben lesz, aztán 1x év után ott tartunk, hogy az NBA legnagyobb bohóca és az egyetlen pontkirályi címe mellett lószart sem tud felmutatni
ZERO_L
Amúgy azért a Sixers utáni időkben jóval több lehetett volna.
Mondjuk neki kellett az edző aki helyreteszi az egojat,mint Larry mester.
Persze Melonak is ezt kellett volna megtanítsák .
több mint 5 éve
dawyd728 3 693
Kikerült a fék a csapatból és máris döcög előre a Rockets. Persze 3 meccsből nem szabad sokat levonni, főleg egy Curry nélküli Warriors győzelem után, de az látszik, h mínusz 25-30 perc Meloval csak jobbá váltak.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 329 — #NoStress
Nem tudom van e az NBA történelmében , eltékozoltabb pályafutás Carmelo Anthony karrierjétől.
KeyG
Iverson. kérdés nélkül.
Sobri Jóska
LOOL

négyszeres pontkirály, MVP, háromszoros all-nba első csapatos, vezérként döntőbe cipelte csapatát... emellett stílusa mind a parketten mind azon kívül meghatározott egy korszakot
te mégis miről beszélsz?

ZERO_L
Hogy eltékozolta a pályafutását.

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 991
Ayton-ról és Doncic-ról vélemények, aki figyeli őket?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Nem tudom van e az NBA történelmében , eltékozoltabb pályafutás Carmelo Anthony karrierjétől.
KeyG
Iverson. kérdés nélkül.
Sobri Jóska
LOOL

négyszeres pontkirály, MVP, háromszoros all-nba első csapatos, vezérként döntőbe cipelte csapatát... emellett stílusa mind a parketten mind azon kívül meghatározott egy korszakot
te mégis miről beszélsz?


Anthony-ról mégis mi a faszom fog fennmaradni az utókornak, ha nem a mocskos nagy egója, ami elhitette vele, hogy majd magától minden rendben lesz, aztán 1x év után ott tartunk, hogy az NBA legnagyobb bohóca és az egyetlen pontkirályi címe mellett lószart sem tud felmutatni
ZERO_L
Ó dehogynem! | $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ |

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
dawyd728 3 693
Plusz ne felejtsük el, Iverson egy undersized játékos volt. Paraméterei alapján nem lett volna szabad ilyen úttörő pályafutást befutnia. Melo számára minden adott volt..
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Nem tudom van e az NBA történelmében , eltékozoltabb pályafutás Carmelo Anthony karrierjétől.
KeyG
Iverson. kérdés nélkül.
Sobri Jóska
LOOL

négyszeres pontkirály, MVP, háromszoros all-nba első csapatos, vezérként döntőbe cipelte csapatát... emellett stílusa mind a parketten mind azon kívül meghatározott egy korszakot
te mégis miről beszélsz?


Anthony-ról mégis mi a faszom fog fennmaradni az utókornak, ha nem a mocskos nagy egója, ami elhitette vele, hogy majd magától minden rendben lesz, aztán 1x év után ott tartunk, hogy az NBA legnagyobb bohóca és az egyetlen pontkirályi címe mellett lószart sem tud felmutatni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Béczkó 1 264
Valahol azt olvastam, hogy a Levert sérülés nem annyira súlyos, idén lehet játszhat.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
azért látszik, hogy mennyit jelent KAT-nak meg Wigginsnek, hogy nincs többé Butler. teljesen másképp kommunikálnak és játszanak. korábban úgy játszottak mintha épp az ÁVH vendégszeretetét élvezték volna, most meg nagy kedvvel tolják.

látszik már az első meccsből, hogy Covington nagyon nagy fit lesz. többször is ő védekezett már Davisen az utolsó negyedben, ha őt rá mertük bízni, akkor kb bkit innentől a 3-4-5 posztokról, és ezzel terhet is vesz le KAT-ról. Volt egy gyönyörű labdalopása is, jól mozgott, értem, hogy mit láttunk benne, majd jöhet akár több 3 pontos is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
dawyd728 3 693
Szerencsétlen Levert. Egész pályafutása sérülésekről szól. Mikor úgy látszik minden egyenesbe jön számára, akkor egy Hayward 2.0 sérülés. 😕
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 163
itt arra gondoltam, hogy ki mit hozott ki abból ami benne volt, tök mindegy h csapat vagy egyéni okok okozták ezt.
KeyG
Akkor csak jól értettem, Shaq ha nem lett volna lusta simán ott lehetne a GOAT vitákban. Ehelyett elhízott, nem edzett normálisan lerövidítve a prime-ját, meg a karrierjét, nálam ez az eltékozlás.

Melonál meg Iversonnál nem látom miért ne ez lett volna a max.

Szerkesztette: Jughead
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 991
Nem tudom van e az NBA történelmében , eltékozoltabb pályafutás Carmelo Anthony karrierjétől.
KeyG
Iverson. kérdés nélkül.
Sobri Jóska
Ha legeltékozoltabb kell, akkor nálam Shaq, aki ha nem lett volna olyan lusta amilyen még ennél is jobb karriert hozhatott volna, holott így is all-time top 10-15 játékos
Jughead
Ezzel a logikával Jordan.
Ha nem bohóckodik a baseballal...
Sobri Jóska
de Jordan min tudott volna még javítani? mert ok, hogy szerez még két bajnoki címet, de ami képességek terén benne volt, azt kimaxolta.
Shaq ezzel szemben eleinte telibe szarta a büntetőzést, aztán a Hack-a-Shaq idején kiderült, hogy ezek bajnoki címbe kerülhetnek.

mondjuk ennek ellenére Shaw éveit nem mondanám eltékozolt pályafutásnak, azért a négy gyűrű az négy gyűrű...
slowmotion
Eltékozolt pályafutás kategória.
Eredeti felvetés szerint Carmelo viszi a pálmát, szerintem Iverson.
Shaqet ebben a kategóriában annyira érzem relevánsnak, mint Jordant - semennyire.
Egy olyan kategóriában, hogy kiben maradt még eredmény, oda beszuszakolható Shaq, de ezzel a logikával Jordan vagy LeBron vagy Nash is.
De Shaq pályafutása kicsit sem eltékozolt, legfeljebb -nézőpont kérdése- nem kimaxolt.
Nagyon nem ugyanaz.
Sobri Jóska
Nem tudom van e az NBA történelmében , eltékozoltabb pályafutás Carmelo Anthony karrierjétől.
KeyG
Iverson. kérdés nélkül.
Sobri Jóska
Ha legeltékozoltabb kell, akkor nálam Shaq, aki ha nem lett volna olyan lusta amilyen még ennél is jobb karriert hozhatott volna, holott így is all-time top 10-15 játékos
Jughead
Ezzel a logikával Jordan.
Ha nem bohóckodik a baseballal...
Sobri Jóska
de Jordan min tudott volna még javítani? mert ok, hogy szerez még két bajnoki címet, de ami képességek terén benne volt, azt kimaxolta.
Shaq ezzel szemben eleinte telibe szarta a büntetőzést, aztán a Hack-a-Shaq idején kiderült, hogy ezek bajnoki címbe kerülhetnek.

mondjuk ennek ellenére Shaw éveit nem mondanám eltékozolt pályafutásnak, azért a négy gyűrű az négy gyűrű...
slowmotion
Eltékozolt pályafutás kategória.
Eredeti felvetés szerint Carmelo viszi a pálmát, szerintem Iverson.
Shaqet ebben a kategóriában annyira érzem relevánsnak, mint Jordant - semennyire.
Egy olyan kategóriában, hogy kiben maradt még eredmény, oda beszuszakolható Shaq, de ezzel a logikával Jordan vagy LeBron vagy Nash is.
De Shaq pályafutása kicsit sem eltékozolt, legfeljebb -nézőpont kérdése- nem kimaxolt.
Nagyon nem ugyanaz.
Sobri Jóska
Shaq közel sem ide való, ahogy Jordan sem. 😀 ezek szinte megmosolyogtattak, posztukon és Jordan kb All time best. Az eltékozolt pályafutás Sobri fogta fel jól, mert itt arra gondoltam, hogy ki mit hozott ki abból ami benne volt, tök mindegy h csapat vagy egyéni okok okozták ezt. Carmelo nem nyert gyűrűt , Iverson sem, miközben mindketten, sokkal többre voltak téve a polcon, mint pont és pénzgyűjtő playerek akik ketten együtt hoztak össze 0 azaz 0 gyűrűt, annak ellenére h mindeketten amikor a legjobbak voltak, simán nyerhettek volna. De itt úgy gondolom leginkább agyi problémák voltak mindkettővel sajnos. És ahogy Iverson, úgy Anthony is dicstelenül fog távozni a ligából. Jóskánál Iverson, Nálam Anthony, de Shaq és Jordan nem eltékozolt pályafutás, semmiképp sem.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers