NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 515 — The Mathematician
Hajnalban ha jól számoltam -16 pontról jött vissza a wolves a Houston ellen. Elképesztő amúgy mennyit dobott raktunk ez a két új jatekos
csebi
Win-win csere volt, Thibs-t ritkán dicsérik (jogosan) de ebből a szituból bőven kihozta a maxot.
Jughead
vagy inkább LAyden

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Hajnalban ha jól számoltam -16 pontról jött vissza a wolves a Houston ellen. Elképesztő amúgy mennyit dobott raktunk ez a két új jatekos
csebi
Win-win csere volt, Thibs-t ritkán dicsérik (jogosan) de ebből a szituból bőven kihozta a maxot.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Hajnalban ha jól számoltam -16 pontról jött vissza a wolves a Houston ellen. Elképesztő amúgy mennyit dobott raktunk ez a két új jatekos

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 515 — The Mathematician
oszt a bulls miért szezon közben küldi el az edzőjét?
mármint nem az a cél h szarok legyenek?
Negritis
Úgy, hogy nincs egy valamirevaló játékos.
♉gaben♉
pont ez a bajom
annyira hót mind1 hogy akár maradhatott is volna a szezon végéig

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
oszt a bulls miért szezon közben küldi el az edzőjét?
mármint nem az a cél h szarok legyenek?
Negritis
Úgy, hogy nincs egy valamirevaló játékos.
♉gaben♉
Ja de Lavine zsákolásait minden platformon letolják a torkomon

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
oszt a bulls miért szezon közben küldi el az edzőjét?
mármint nem az a cél h szarok legyenek?
Negritis
Úgy, hogy nincs egy valamirevaló játékos.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 515 — The Mathematician
oszt a bulls miért szezon közben küldi el az edzőjét?
mármint nem az a cél h szarok legyenek?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Tegnap emberi időben volt egy Suns meccs.
Belenéztem, nem tudom jó volt-e.

Ez egy borzasztóan buta és gyenge csapat.
Örültem Kokoskov kinevezésének, de nem tudom megoldás-e.

Ez a csapat kezdve a tulajjal, GM-mel egy fekete lyuk.

Mindig megállapítom NBA meccset nézve, hogy mennyire nem csapatjáték ez, de amit tegnap láttam az mindennek az alja volt. 15 pontos előnyt így elszórakozni és az edzői stáb csak nézte. Összevissza dobált mindenki, aki épp labdához ért.

Ryan Anderson ide-hozatalának mi a tököm volt az értelme? A faszi két év alatt 40 milliót fog keresni és 8 percet játszott, rosszul és teljesen értelmetlenül. Ennél annak is több értelme lett volna, ha Knightot és Crisst csak simán kivágják.

Borzalom.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
 www.instagram.com/p/Bq1KoiDHkWY/?utm_source=ig_web_copy_link
Matthew99
kurva megeröltetö lehet leírni, hogy Lebron

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
tudom még rövid idő telt el, kicsi a minta, de Covington sokkal nagyobbat lökött a Minny védekézésen, mint Butler.
csebi
ezt ugye eleve mondtuk/tam hogy Covington jobb fit
nem rosszabb védő, viszont kevésbé "domináns" és mivel nem utálja a környezetét ezért csinálja is amit kell szivesen
Negritis
azért az elképesztő, hogy Rocoval a mi defensive ratingünk 29-ről felment a top 10-be, a Philly meg Roco nélkül esett szintén 20-at. nem csak, hogy nem utálja a környezetét, hanem úgy néz ki, hogy KAT-tal nagyon nagy haverok lettek, és tényleg Towns a pályán is olyan, mintha újjászületett volna. Wiggins meg maradt Wiggins bár talán picit jobban odafigyel a védekezésre, talán...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 515 — The Mathematician
tudom még rövid idő telt el, kicsi a minta, de Covington sokkal nagyobbat lökött a Minny védekézésen, mint Butler.
csebi
ezt ugye eleve mondtuk/tam hogy Covington jobb fit
nem rosszabb védő, viszont kevésbé "domináns" és mivel nem utálja a környezetét ezért csinálja is amit kell szivesen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
tudom még rövid idő telt el, kicsi a minta, de Covington sokkal nagyobbat lökött a Minny védekézésen, mint Butler.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
1/1 trollolo

 www.youtube.com/watch?v=2lS0sQPBWPY
Stez
Jó lesz ő. Már most csapata legjobbja.
Ha tavaly sikerült volna nekik Foxot kihúzni, akkor idén PO-ért mennének.
Képzelj el egy Fox-Booker-Bridges-Ariza/Warren-Ayton ötöst. Igazából akin röhögni lehet az a tulaj és a mindenkori Suns GM.
dawyd728
Lehet, hogy jo lesz, mondjuk eleg megoszto a megitelese. En Doncic-parti vagyok abszolut, meg is lepett a draft ilyen szempontbol, de ettol fuggetlenul Aytont szimplan nem tartom eleg agresszivnek, es nekem ez a vedekezesebol hianyzik is. Az mas teszta, hogy egysikunak is gondolom ot epp a vedelmi hullamzasai miatt. Neha elkapja a fonalat, de neha meg csak nezek.

Az mondjuk szerintem egy percig sem volt/lesz kerdes, hogy Ben Simmons lesz az ev ujonca, mint minden evben. 8-)

több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Ayton: 300 pont, 200 pattanó az első 20 meccsén. ‘92 óta jó sokan csinálták meg ezt rajta kívül: Shaq, Duncan, Griffin. Ennyi.

Most lehet röhögni azon, hogy Collison kitörte a bokáját, de azért ez nehogy már meghatározza az 1/1 státuszának sikertelenségét. 😀 Iverson is beültette Jordant a hintába, aztán asszem ettől függetlenül nem volt rossz játékos.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
1/1 trollolo

 www.youtube.com/watch?v=2lS0sQPBWPY
Stez
Ok, de azét Collison több mint 30 centivel alacsonyabb. Jó hogy nem tudta követni Ayton.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
1/1 trollolo

 www.youtube.com/watch?v=2lS0sQPBWPY
Stez
Jó lesz ő. Már most csapata legjobbja.
Ha tavaly sikerült volna nekik Foxot kihúzni, akkor idén PO-ért mennének.
Képzelj el egy Fox-Booker-Bridges-Ariza/Warren-Ayton ötöst. Igazából akin röhögni lehet az a tulaj és a mindenkori Suns GM.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
1/1 trollolo


több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/ringer/status/1067418012712615936
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 515 — The Mathematician
nemtom az idei nyugat brutális
azért az h 14 csapat van 4 győzelmen belül lassan 20 meccsnél kegyetlen
 twitter.com/NBA/status/1066402752513941505

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
inkább hektikusnak nevezném, ezért nem is tudom annyira élvezni
kicsit komolytalanná teszi az alapszakasz első 3-4-5(?) hónapját, én megvárom, amíg egyes csapatok összerázódnak, a korai bekezdők meg kicsit a helyükre kerülnek aztán tavasszal meg lehet nézni lesz-e izgalom a PO-ban vagy tavalyhoz hasonlóan 2-2 csapat lesz aztán hello



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Érzi más is, h minden korábbinál őrültebb az alapszakasz? Érzésre kb 5-6 csapaton kívül bárki megverhet bárkit. Annyira nem lehet még osztályokba sorolni a mezőny.. Tetejében ez a mostani kosárlabda kb semmit sem árul el, a csapatok PO kosárlabdájáról. Ha Curry nem lenne sérült, akkor Warriors továbbra is kilógna, de nélküle minden nyitott.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
 twitter.com/FakeSportsCentr/status/1065588296040964096?s=19
Borbinho
NBA fejpánt!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/FakeSportsCentr/status/1065588296040964096?s=19

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 515 — The Mathematician
durva hogy nyugaton 3 győzelmen belül van a 2-14
ahogy az is hogy ha jól hallottam akkor a Lakers az alapszakaszban egyszer nyert Orlando-ban az elmúlt 10 évben
Negritis
lehet nem kéne meccs előtt elmenni Diznilendbe
slowmotion
jó, de a gyerekekkel muszáj volt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!