NBA

33 feliratkozó

1 hónapja
Negritis Denver Broncos 8 494 — The Mathematician
Azért az jó, hogy a Jazz-t nem söpörték ki végül és behúztak otthon egyet.
flzoli
és látszik hogy tavaly óta semmit nem tanult a Rockets
megint azon ment el kb a meccs hogy hajigálták a trojkákat -8nál és kb 10et hagytak ki zsinórba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

http://img688.imageshack.us/img688/3245/12431015140300660131872.jpg

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
flzoli Denver Broncos 3 870 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért az jó, hogy a Jazz-t nem söpörték ki végül és behúztak otthon egyet.

http://www.f-covers.com/cover/funny-brain-facebook-cover-timeline-banner-for-fb.jpg
1 hónapja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 18 811 — Ahogy én látom:
Ez a Pistons tipikusan az a csapat aki bejut a playoffba, csak minek. Annyira közük nincs a meccsekhez hogy kellemetlen nézni.
Hendrix
1. A legjobb játékos jó esetben 50%-os állapotban játszott amikor épp tudott.
2. A Bucks szerintem jelenleg kevés keleti csapat ellen szenvedne meg.
3. A legrosszabb matchup voltak nekünk, Raptors ellen egy egészséges Griffinel nagyobb esély lett volna.
4. Tényleg szarok vagyunk, de a mögöttünk végzők sem voltak ezek szerint jobbak.

Szerkesztette: Bazzani

Only women wear rings.Lions Fan
Winners focus on the win, losers focus on the winners!Ryan Broyles
1 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 1 583 — házasember
A Sunsnal ramentek az ideny/vezetoedzo mutatora.
Stez
könnyebb elküldeni az edzőt mint a csapat vezetőségét 😀
Negritis
A tengerentuli Palermo. 8D
Stez
Én pedig nekik lennek a “szurkolójuk” , de a Nash éra utáni majomparádé teljesen elhidegített a csapattól...ma már kb a kezdő ötöst nem tudnám felsorolni... azt hogy ki az edző én Gentry óta nem követem xD

Fire Jason Garrett!
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 33 985
Stez
Negritis
A tengerentuli Palermo. 8D

1 hónapja
Stez

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 33 985

1 hónapja
Maka Jacksonville Jaguars 2 394

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
Youtube csatornám: https://bit.ly/2u3QqBk
1 hónapja
dawyd728 2 371
Mi van LA-ben? 😀
dawyd728
jol beugrasztottal.mire odakapcsoltam mar semmi nem volt😀
ZoliMP
Harmadik közepén a két rookie vezetésével még vezettek is és a csarnok készült felrobbanni. Mikor beírtam kb onnantól átvette az irányítást a Warriors és szépen nyúltak el.
1 hónapja
ZoliMP 2 135
Mi van LA-ben? 😀
dawyd728
jol beugrasztottal.mire odakapcsoltam mar semmi nem volt😀
1 hónapja
Hendrix Miami Dolphins 744
Ez a Pistons tipikusan az a csapat aki bejut a playoffba, csak minek. Annyira közük nincs a meccsekhez hogy kellemetlen nézni.

1 hónapja
dawyd728 2 371
Mi van LA-ben? 😀
1 hónapja
dawyd728 2 371
Kellemes meglepetés ez a söprés a Celticstől 😊
Kampman
Az igazság az, h Oladipo sérülése után 10-ből 9 ember azt mondta 5. helyen becsorognak és ugyan hajtós szoros meccseken, de kikapnak. Ehhez képest blowout ugyan valóban nem volt, de minden meccsen voltak 4-5 perces időszakaik, amikor földbe álltak támadásban. Egyszerűen nincs elég firepower ebben a csapatban. Oladipoval is kevéske nagyobb célokra, de nélküle egy hajtós elit védekező csapat, de alapszakasz csapat. Az, h most a Celtics nem múlta alul a szezon során mutatott rapszodikus önmagukat, az szép dolog, de valahol elvárt. Én 4 db 4-0-t vártam, amiből ők és a Bucks hozta/hozza. A Raptors és a Warriors se gondolom, h nagy bajban lenne, de ha hozzájuk mérem a Celtics-t, akkor valóban meglepő, h pont ők azok, akik nem remegtek be egyszer se.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 33 985
Mondjuk sopres ide vagy oda, de valami elkepesztoen nem meggyozo szamomra ez a Celtics.

1 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 18 890 — Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei :)
Így van, bár jobb játékra lesz később szükség. De, hogy én mennyire gyűlölöm, hogy az utolsó 2 percet elhúzzák 20-ra, pláne mikor már semmi értelme...................

Ilyenkor aki 3x megcsinálja automatikusan 6 pontot adnék a másik csaptnak vagy 10 másodperc mínusz. Ha valamit ezt nagyon gyűlölöm
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 11 327
Kellemes meglepetés ez a söprés a Celticstől 😊

1 hónapja
dawyd728 2 371
Fura mód, ezen a meccsen inkább szerencsével nyertünk, ahogy az elsőn pechesek voltunk a millió egy kihagyott open helyzet miatt, úgy most mindenkinek jött emberről is a tripla.
2-2, de szerintem a Spurs se csüggedhet, mert korántsem dőlt még el. Amilyen tipikus csikócsapat vagyunk a mai dobóforma után lehet tripláról a 20-at fogjuk a következőn karcolni.
Továbbra is azt várom, h a 7.-en fog csak eldőlni.
1 hónapja
Maka Jacksonville Jaguars 2 394

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
Youtube csatornám: https://bit.ly/2u3QqBk
1 hónapja
2.5 negyed után bealudtma, de addig élmény volt nézni Gasol védekezését számomra

1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 1 447
az OKC-nek össze kell raknia magát otthon, de nemtom meddig tart ki a szarba nyúlt Blazers szerencséje
Negritis
Szerintem nem is annyira szarbanyúlás van, inkább Billy Donovan és Terry Stotts közti különbség jött ki eddig a két meccs alatt. A széria előtt azt hittem, hogy pick and rollal szét fogják szopatni Kanter-t az összes meccsen. El is kezdték az első meccsen aztán valamiért leálltak vele, pedig kb mindegyik támadásból jött a kosár. És rámentek a hármasokra, amikor lehetett látni hogy George ilyen vállal nem fogja megnyerni azt a meccset (emberünkre kb egy hűtőt szerelnek amikor lemegy a padra...). Azt ott simán hozhatták volna, ha okosabb a game plan. Bár igazából 2 meccs alatt egyetlen felrajzolt támadás nem volt. Második meccsen személyes kedvencem volt amikor 2x is Markieff Morris ISO volt a play. Tök egyértelmű hogy PO meccsen ilyen 4-5 pontos különbségnél a rosterem kb 9ik játékosára játszok ISO-t. Meccs közben sem reagált semmit, kb meccs előtt ha megkérdezi valaki hogy melyik időpillanatban ki játszik a pályán akkor nagy valószínűséggel meg tudta volna mondani. Stotts meg pl bedobta Leonard-ot aki hozott egy újabb lendületet a harmadikban amikor kellett. Westy-t sem értem, hogy miért nem folyamatosan betörésekkel operál. Amikor támadja a gyűrűt az instant kosár, a jumpshootjai meg téglák.
2-0 ide, 2-0 oda ebben a párharcban még sokat tud fejlődni a Thunder, főleg ha Donovan felnő a feladathoz.
kisvanek4
Terry Stotts nagyon underrated edző. A csávó pechje, h annyira jó edző, h az alapszakaszban bőven a csapat szintje felett teljesít már évek óta. Majd mire PO-ba érnek, túlzott elvárások lesznek a csapata felé, akik nem tudnak annyit emelni a játékukon, amennyit mások majd végül choker bandának/edzőnek vannak elkönyvelve. Ennek a Thundernek nagyobb a füstje, mint a lángja. Rohadt könnyű első félszezon miatt sokan elhitték, h kihívói lehetnek Warriorsnak, majd az alapszakasz erős zárása során szépen a helyükre kerültek, de a fejekben még mindig az asw előtti játék alapján rangsorolt a többség. Mellesleg egy középszerű edzőjük is van, aki kanyarban nincs Stotts vagy Snyderhez képest, ha már csak a divízió riválisokat nézzük. Plusz azért én a szent tehén Presti szerepét is felhoznám ennek a Thundernek a játékát látva. Ha PG nem maradt volna a szezonra, szerintem már repült volna Sammy P. Oladipo és Sabonis játékát elnézve, úgy az egész Thunder keretkialakítását figyelve eléggé semmilyen a teljesítménye.
dawyd728
Presti az az ember, akinek az ölébe hullott (na jó a scoutok nem voltak rosszak) mindenidők legtehetségesebb csapata, amiből kihozott egy bukott döntőt.

Csak, hogy idén az egyik legnagyobb hibáját mondjam: a Lakers-szel kapcsolatban mindig felhozzák, hogy LeBron köré nem hoztak shootereket, nézzük már meg Westbrook és George mellé milyen shootereket hozott Presti (még annyira jókat sem).
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 1 447
Hogy megszűnt itt is Simmons kritizálása. 😀 Brutál a gyerek még mindig.
Jughead
A gyerek egy ilyen csapatba való, amiben jelenleg játszik. Embiid nélkül, mozgékony jól dobó és védekező big wingekkel. Csak ugye Embiid jobb, nagyobb hatással bír a játékra mint Simmons. Eredendően Embiiddel lassabb a játék, kevesebb a hely. Amiben egy dobni nem tudó, zsúfolt festékkel teli védelmet megbontani nem tudó játékosként nettó emberhátrány. Amint szellős a palánk alatti terület, máris szárnyal.
Simán cserélném Davisre mindkét csapat helyében. Az látszik, h sikeres csak akkor lesz, ha köré építesz egy csapatot. Kicsit hasonló, mint Jokic. Ha őt is úgy játszatnánk, h nem rajta folyna keresztül minden támadás, és nem az ő erősségei és gyengéi alapján szerződtetne játékosokat a vezetőség, akkor egy 40 pár győzelemnél nem lenne többje a csapatnak. Simmons is olyan, h a limitáltságai miatt kevésbé lehet a csapaton belüli szerepén igazítani. Embiid mellett sosem lesznek contenderek, kivéve, ha megtanulna dobni. Viszont egy csapatot, amit minden poszton úgy építesz, ami a franchise playered számára ideális, akkor Simmonsszal is sikeres lehetsz, értsd bajnokesélyes lehetsz.

Szóval, ha érdekel semmivel nem tartom többre vagy kevesebbre. Ugyanúgy esélytelennek tartom őket a döntőre, pedig a talent alapján liga másodikak.
dawyd728
Egy jő edző két (3) ilyen all time szinten tehetséges játékossal azért tudna alkotni. Mást ne mondjak az Embiid, Simmons pick&roll idén az egyik leghatékonyabb támadás volt a ligában, csak Brown nem szereti a pick&rollt így szinte sose hív ilyet, ami miatt hiába rohadt hatékony Simmons belőle, semmit se látunk a dologból.

De nem is rád céloztam te csak azt írtad túlértékelt (szerintem ez sem igaz), hanem azokra, akik Rondohoz vagy Rubiohoz hasonlítottak, vagy még hozzájuk sem. 😊
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 12 027 — Vikings fan
először csinálja meg, aztán alázzon, nem fordítva. nagy arccal nagyobb a pofára esés is.
slowmotion
Úgy elküldte hogy majdnem kiesett a pályáról az ember. Ha még be is dobja le kellett volna fújni a meccset, kivégzést nem adhatnak national TV-n.
Hendrix
de ebből nem kivégzés lett, csak bohóckodás

először csinálja meg, aztán alázzon, nem fordítva. nagy arccal nagyobb a pofára esés is.
slowmotion
Most ebből amúgy mit akarsz kihozni? 😊
flzoli
azt hogy ha szopatni akarsz mást menj biztosra hogy a pontok is ülnek
különben nem vagy több mint Nick Young

www.youtube.com/watch?v=JG_wClmLUh8
Negritis
Most komolyan Harden lassan a szar mert elküldte hotdogert az embert és aztán kihagyta ? 😀
Toca
őszintén? rázza magát, mint egy hülyegyerek, vár két másodpercet, és a töküres hármast melléveri. nem szar, de így a munka nincs befejezve. kb mint amikor ágyba viszel egy durván jó nőt, aztán nem áll fel a pöcök.
slowmotion
Kicsit túlfújátok. Megcsinálta a cselt elbaszta na puff. Ő is ember.
Amúgy az hogy ezzel milyen előnyt szerzett pszicho oldalon az sokkal fontosabb mint egy dobás.
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 11 750 — Cowboys fan
slowmotion
Úgy elküldte hogy majdnem kiesett a pályáról az ember. Ha még be is dobja le kellett volna fújni a meccset, kivégzést nem adhatnak national TV-n.
Hendrix
de ebből nem kivégzés lett, csak bohóckodás

slowmotion
flzoli

Negritis
Most komolyan Harden lassan a szar mert elküldte hotdogert az embert és aztán kihagyta ? 😀
Toca
őszintén? rázza magát, mint egy hülyegyerek, vár két másodpercet, és a töküres hármast melléveri. nem szar, de így a munka nincs befejezve. kb mint amikor ágyba viszel egy durván jó nőt, aztán nem áll fel a pöcök.
1 hónapja
slowmotion
flzoli

Negritis
Toca
lentebb linkeltem a Bazska videót ahol ugyanezt megcsinálja és bedobja
és igen ez Shaqtin a fool moment sztem
ettől még nem lesz se jobb, se rosszabb játékos
szimplán mint "ember" lesz más a vélemény róla

1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 12 027 — Vikings fan
slowmotion
flzoli

Negritis