NBA

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Lakers elvileg nem fixálta le előre hogy mikor legyen hivatalos a Davis trade....Azért ilyen világtalan banda kevés van.
Hendrix
Ez már napok óta kering, de ezt én tényleg nem hiszem el, h utólag tudja meg a Lakers FO, h nem 32, hanem 27M 23M lesz a piac nyitáskor. Sok minden láttam már, de ez azt jelenti, h egy rakás kicsit sem hozzáértő ember alkotja a Lakers vezetését. Oké nem tudják hogyan kell építkezni, az egy dolog, hogyan kell fiatalokat nevelni stb, de szabályokkal, amik feketén fehéren le vannak írva ne legyenek tisztában az nem lehet. Egyre inkább elbizonytalanodom. Illetve Davis esetén is megy a matek, h lehívjon +4 milliót vagy sem. Mert hiába a Pels állja, de a Lakers könyvébe kerül. Ez is milyen kicsinyes bosszú már Pauléktól. Az, h miként lesz csapat az emberei körül már mellékes. Persze, ha nem megy a szekér lehet majd mutogatni, h világtalan gyökerekkel nem megy. Már várom, mikor vet. min. játékosok lesznek megszólítva, h illene jobban játszani és igazán ők is tehetnének már vmit.
dawyd728
Pedig ez nem arrol szol, hogy tudjak-e a szabalyokat, ugyhogy en epp ezert elhiszem, hogy ez megtortent. Ez szimplan szerintem annyi, hogy ebben az FO-ban evek ota teljes a kaosz, a szethuzas, totalis haboru ment kis tulzassal mindenki kozott, nem egyszer azon ugraltak az emberek, hogy kibasszanak a masikkal. Most pedig hirtelen kikerult az a Magic, akit amugy allitolag szinten ruhellt mindenki, es egy kibaszottul nem hozzaerto ember volt, viszont James egybol elkezdett feszkozni, o ugyanis reszben Magic invitalasara is ment a Lakershez, illetve o nagy spanja, tulajdonkeppen o Magicen kivul nem is kommunikalt massal a Lakers FO-bol. Aztan hirtelen a faszi lelep, James meg nyilvan egybol megjelent, hogy akkor mi a broki van. Es ugye o eroltette, hogy Davis kell, azert ez valahol erezheto is ugye az egesz cseren. Az ilyen amator hiba az szerintem inkabb johetett ebbol az egesz kaoszbol, ami azt eredmenyezte, hogy szimplan elfelejtette a Lakers lefixalni, mikor is legyen a csere. Tudta, mikor kellene neki, csak hat az oriasi kaoszban elmaradt a dolog.

Ennek a Lakersnek minden lepese buzlik a sietsegtol meg a belharc okozta feszultsegektol. Nem hulyek ezek, csak nem azzal foglalkoznak, amivel kellene. Es most elment a haboru egyik foparancsnoka, Magic, de Pelinka meg ugyanugy baszhatja, mert most meg James parancsait kell teljesitenie, ugyhogy tenylegesen sok szava igy sem lesz, erre meg szepen ramegy majd a kovetkezo 1-2 ev is. James meg nem er ra, nem fogja a tovabbiakban elfogadni a tavalyihoz hasonlo nudli „tehetseges” keretet, neki oda kell pakolni egy harmadik sztart is, arra magasrol szarik, hogy helye es kb. rostere sem lesz a Lakersnek, odaszol 2-3 veteran havernak, ok alairnak olcson neked rotacios jatekosnak, de a tobbit meg oldjad meg valahogy. De ugy oldjad meg, hogy hasznalhato jatekosokat hozz, akik nem csak azert lesznek, hogy a sztarok pihenhessenek ket percet, felmennek a palyara es tenyleg csak tovabbpasszoljak a palyat, meg futnak ket kort. Amugy Jamesbol kinezem azt is, hogy betamadja Wade-et es megprobalja rabeszelni, hogy meg egy evet jatsszon. Meg persze ki fogja eroszakolni Pelinkabol, hogy ramenjen valamelyik sztar FA-ra. De erre szerintem ra fognak kurni es abszolut nem lesz olyan eros a Lakers, mint varjak.

több mint 4 éve
dawyd728 3 651
A Lakers elvileg nem fixálta le előre hogy mikor legyen hivatalos a Davis trade....Azért ilyen világtalan banda kevés van.
Hendrix
Ez már napok óta kering, de ezt én tényleg nem hiszem el, h utólag tudja meg a Lakers FO, h nem 32, hanem 27M 23M lesz a piac nyitáskor. Sok minden láttam már, de ez azt jelenti, h egy rakás kicsit sem hozzáértő ember alkotja a Lakers vezetését. Oké nem tudják hogyan kell építkezni, az egy dolog, hogyan kell fiatalokat nevelni stb, de szabályokkal, amik feketén fehéren le vannak írva ne legyenek tisztában az nem lehet. Egyre inkább elbizonytalanodom. Illetve Davis esetén is megy a matek, h lehívjon +4 milliót vagy sem. Mert hiába a Pels állja, de a Lakers könyvébe kerül. Ez is milyen kicsinyes bosszú már Pauléktól. Az, h miként lesz csapat az emberei körül már mellékes. Persze, ha nem megy a szekér lehet majd mutogatni, h világtalan gyökerekkel nem megy. Már várom, mikor vet. min. játékosok lesznek megszólítva, h illene jobban játszani és igazán ők is tehetnének már vmit.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
A Lakers elvileg nem fixálta le előre hogy mikor legyen hivatalos a Davis trade....Azért ilyen világtalan banda kevés van.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bostont meg mindenki elhagyja a f*szba. Most meg allitolag Brownt is vinnek toluk sokan, Horford pa, Kyrie is pa.

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Conley -> Utah. Az utolsó ember is távozott a Grit and Grind féle csapatból. 😥

Örülök, hogy contender csapatba került, hátha neki is összejön a közeljövőben a bajnoki cím, mint Marcnak. A Jazz kezdő így brutál lesz. A kapott csomag szerintem lehetett volna jobb (Crowder, Grayson Allen, Korver, idei 1/23, jövő évi 1st (valszeg azért valami hátsó pick lesz)).
Duff
Fuhhhh, hát ez vmi brutálisan alacsony ár, a Memphis gondolom tekintettel volt Mike érdemeire is, mert vakok és gyengénlátók jöttek érte.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Utahnal legalabb van egy iranyito, aki dobni is tud, mondjuk ez a fizetes Conleynal szerintem brutalis. De Rubio is elvitt 14 milliot, szamomra pedig o tamadasban elkepesztoen keves volt.

több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Conley -> Utah. Az utolsó ember is távozott a Grit and Grind féle csapatból. 😥

Örülök, hogy contender csapatba került, hátha neki is összejön a közeljövőben a bajnoki cím, mint Marcnak. A Jazz kezdő így brutál lesz. A kapott csomag szerintem lehetett volna jobb (Crowder, Grayson Allen, Korver, idei 1/23, jövő évi 1st (valszeg azért valami hátsó pick lesz)).
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 529 — The Mathematician
 twitter.com/SportsTalkBarry/status/1141092267211591682?s=19

Nagyon szakadok ezen a threaden 😀
Borbinho
XDDDDDDDDDDDDD
Stez
Es Skip az Undisputedban lehozta ezt (az elso tweetet) 😀😀😀
Borbinho
 www.youtube.com/watch?v=6uX5QdW38EU

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/SportsTalkBarry/status/1141092267211591682?s=19

Nagyon szakadok ezen a threaden 😀
Borbinho
XDDDDDDDDDDDDD
Stez
Es Skip az Undisputedban lehozta ezt (az elso tweetet) 😀😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/SportsTalkBarry/status/1141092267211591682?s=19

Nagyon szakadok ezen a threaden 😀
Borbinho
XDDDDDDDDDDDDD

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/SportsTalkBarry/status/1141092267211591682?s=19

Nagyon szakadok ezen a threaden 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
dawyd728 3 651
Horford de szép is lenne Coloradoban. 😊
Mondjuk Millsapet ahhoz jó eséllyel el kell küldeni. Ha vhogy snt keretei között meg tudnánk szerezni, az lenne az igazi. Akkor még Millsap is megtartható, ha újra strukturáljuk 18-20 millió körül Paul szerződését. 48 percen keresztül mehet a point center játék. Nyami. Hihetetlen sokat dobna szerintem a csapaton.
Tud ő PF-ben is játszani 15-20 percet, ha Plumlee tudott, akkor számára nem lehet akadály. Millsap is beszélhetne a fejével.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Ez igen, Lakersnél kuzmán kívül mindenkit el akarnak küldeni, hogy legyen még egy hely a max contractnak..
Király, szóval lesz négy játékosok, és az ötödik, meg a többi csere ők kik lesznek?
 bleacherreport.com/articles/2841726-lakers-trade-rumors-moe-wagner-others-on-the-block-to-add-max-salary-cap-space
kapitnono
megmondtam, hogy feltöltik D-League-ből. már ha marad még ott ember.
slowmotion
Rohadjak meg, Caruso lesz a kezdő PG jövőre, most meg választanak még egy SG-t a 2.körben ő meg a másik kezdő 😀
kapitnono
kicsit olyan bézbólosan csinálják Pelikánék, két sztárért az egész prospect funnelt beáldozzák.
az egészben persze az a szép, hogy oké, hogy LeGM meg Szemöldök meg még egy maxos szerződés, és szinte ki sem kell állni, csak mi a nagy hadi helyzet akkor, ha mondjuk James megint kiül vagy húsz meccset, mert megint megmakkan ágyékilag, mint idén? fiatalabb ő sem lesz...
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Ez igen, Lakersnél kuzmán kívül mindenkit el akarnak küldeni, hogy legyen még egy hely a max contractnak..
Király, szóval lesz négy játékosok, és az ötödik, meg a többi csere ők kik lesznek?
 bleacherreport.com/articles/2841726-lakers-trade-rumors-moe-wagner-others-on-the-block-to-add-max-salary-cap-space
kapitnono
megmondtam, hogy feltöltik D-League-ből. már ha marad még ott ember.
slowmotion
Rohadjak meg, Caruso lesz a kezdő PG jövőre, most meg választanak még egy SG-t a 2.körben ő meg a másik kezdő 😀


több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Állítólag Khawit a Clippers érdekli nem a Lakers. Barnes opciója pedig törölve.
dande
Horford dobbant Bostonból, akárcsak Irving. Szépen szétesik az a csapat is.

No meg áll a bál a Rocketsnél is, csak olyan idióta szerződést kötöttek, hogy Pault nem tudják cserélni, így Capelát árulják.... 😀
flzoli
Nekem sem Horford sem Irving n fog hiányozni, ha például Tatum marad. Irving nélkül tovább jutottunk 😛 Capelárt viszont kár.....

Tudtam, hogy idén kellett volna a Rockets Celtics döntő mert a következő 10 évben nem sok esélye lesz 😊
dande
Szerintem ha megy Horford szétesik a védekezés és a támadójáték is a festékben. Tatumnak ez a szezon nagy betli volt, egyenlőre nem tűnik egy legit szupersztárnak és első opciónak.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag Khawit a Clippers érdekli nem a Lakers. Barnes opciója pedig törölve.
dande
Horford dobbant Bostonból, akárcsak Irving. Szépen szétesik az a csapat is.

No meg áll a bál a Rocketsnél is, csak olyan idióta szerződést kötöttek, hogy Pault nem tudják cserélni, így Capelát árulják.... 😀
flzoli
Nekem sem Horford sem Irving n fog hiányozni, ha például Tatum marad. Irving nélkül tovább jutottunk 😛 Capelárt viszont kár.....

Tudtam, hogy idén kellett volna a Rockets Celtics döntő mert a következő 10 évben nem sok esélye lesz 😊
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Állítólag Khawit a Clippers érdekli nem a Lakers. Barnes opciója pedig törölve.
dande
Horford dobbant Bostonból, akárcsak Irving. Szépen szétesik az a csapat is.

No meg áll a bál a Rocketsnél is, csak olyan idióta szerződést kötöttek, hogy Pault nem tudják cserélni, így Capelát árulják.... 😀

több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 080
Ez igen, Lakersnél kuzmán kívül mindenkit el akarnak küldeni, hogy legyen még egy hely a max contractnak..
Király, szóval lesz négy játékosok, és az ötödik, meg a többi csere ők kik lesznek?
 bleacherreport.com/articles/2841726-lakers-trade-rumors-moe-wagner-others-on-the-block-to-add-max-salary-cap-space
kapitnono
Isten barmai.
Amekkora terhelést fognak kapni így a sztárok az alapszakaszban az durvább leolvadást fog eredményezni a rájátszásban, mint ami a minap volt Grönlandon.
empty taxi
Bongát sajnálnám benne lehet spiritusz, de amúgy ezek a játékosok 2. körös pickekkel könnyedén pótolhatók, szóval azért ettől koránt sem lesznek barmok. 😊
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Ez igen, Lakersnél kuzmán kívül mindenkit el akarnak küldeni, hogy legyen még egy hely a max contractnak..
Király, szóval lesz négy játékosok, és az ötödik, meg a többi csere ők kik lesznek?
 bleacherreport.com/articles/2841726-lakers-trade-rumors-moe-wagner-others-on-the-block-to-add-max-salary-cap-space
kapitnono
megmondtam, hogy feltöltik D-League-ből. már ha marad még ott ember.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez igen, Lakersnél kuzmán kívül mindenkit el akarnak küldeni, hogy legyen még egy hely a max contractnak..
Király, szóval lesz négy játékosok, és az ötödik, meg a többi csere ők kik lesznek?
 bleacherreport.com/articles/2841726-lakers-trade-rumors-moe-wagner-others-on-the-block-to-add-max-salary-cap-space
kapitnono
Névtelen senkiket küldenek el szotyipénzért, majd szotyola pénzért hoznak pár arcot az elfekvőből és a nyugdíjas otthonokból.

Szerintem amúgy Irvingre gyűjtenek.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ez igen, Lakersnél kuzmán kívül mindenkit el akarnak küldeni, hogy legyen még egy hely a max contractnak..
Király, szóval lesz négy játékosok, és az ötödik, meg a többi csere ők kik lesznek?
 bleacherreport.com/articles/2841726-lakers-trade-rumors-moe-wagner-others-on-the-block-to-add-max-salary-cap-space
kapitnono
Isten barmai.
Amekkora terhelést fognak kapni így a sztárok az alapszakaszban az durvább leolvadást fog eredményezni a rájátszásban, mint ami a minap volt Grönlandon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Ez igen, Lakersnél kuzmán kívül mindenkit el akarnak küldeni, hogy legyen még egy hely a max contractnak..
Király, szóval lesz négy játékosok, és az ötödik, meg a többi csere ők kik lesznek?
 bleacherreport.com/articles/2841726-lakers-trade-rumors-moe-wagner-others-on-the-block-to-add-max-salary-cap-space


több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79

Van egyébként olyan játékos aki három különböző csapattal nyert bajnoki címet?
esetleg erre a rekordra is áehet Leonard.
Cowboykarcsi90
persze, Pátkai Máté

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Van egyébként olyan játékos aki három különböző csapattal nyert bajnoki címet? esetleg erre a rekordra is áehet Leonard.
Cowboykarcsi90
Tudtommal csak Horry, ő kettőt nyert a Rockets-szal, majd hármat a Lakers-szel és még kettőt a Spurs-szel.
Jughead
John Salley a másik. 2 Pistons (1989, 1990), 1 Bulls (1996), 1 Lakers (2000).
empty taxi
 www.basketball-reference.com/blog/indexd841.html?p=9734
Sobri Jóska
de ahogy mondtak Leonard lehet az elso aki nem perememberkent csinalna meg ezt.Allitolag a masik ketto mar a 3.nal pados volt.
ZoliMP
Ez Jamesnek is meglehet ha nyer a Lakers-szel 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
Van egyébként olyan játékos aki három különböző csapattal nyert bajnoki címet? esetleg erre a rekordra is áehet Leonard.
Cowboykarcsi90
Tudtommal csak Horry, ő kettőt nyert a Rockets-szal, majd hármat a Lakers-szel és még kettőt a Spurs-szel.
Jughead
John Salley a másik. 2 Pistons (1989, 1990), 1 Bulls (1996), 1 Lakers (2000).
empty taxi
 www.basketball-reference.com/blog/indexd841.html?p=9734
Sobri Jóska
de ahogy mondtak Leonard lehet az elso aki nem perememberkent csinalna meg ezt.Allitolag a masik ketto mar a 3.nal pados volt.