NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
MJ fogja Kobe-t beiktatni a HOFba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 youtu.be/9XfmFrFIQnQ

Ez milyen dobás basszus 😊
FLZOLI
óriási mák
Stoki
"a szerencse az mellé áll, aki észnél van!" 😉

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
dawyd728 3 690
LMA visszavonult egészségügyi problémák miatt. :o
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
 youtu.be/9XfmFrFIQnQ

Ez milyen dobás basszus 😊
FLZOLI
Floater! 😊
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 358 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
 youtu.be/9XfmFrFIQnQ

Ez milyen dobás basszus 😊
FLZOLI
óriási mák
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com


Ez milyen dobás basszus 😊

több mint 3 éve
dawyd728 3 690
Egyébként a Nuggets cap felett van, de luxusadót nem fizet, szóval a nem luxusadós MLE lesz a nyáron a max, amit adhatnak, azt ugye 4 évre 5%-os emelésekkel.
Jughead
Ami ugye a kiürült SG poszt megerősítésére ment volna. Szóval sehogy sem jó ez.
dawyd728
amúgy a 9-12 hónap az az idei PO-t kinyírja, de ha rendesen visszatud térni akkor a kövibe jó lehet
kell egy scorer guard a drafton (nemtom van-e rá pick) meg az SG poszt megoldása
MCW amúgy?

valamint Gordon megtartható lehet ha Millsap-t elengeditek
Negritis
Most, ha jövő márciusban visszatér és kb játszik 1 hónapot, majd PO, nem hiszem, h oda tudna visszatérni, ahol idén márciusban volt. Szóval egy nem 100%-os Murray több, mint a 0%-os idei, de mondjuk bajnoki esélyeink nem hiszem, h lehetnek.

Van pick. 25 körül lesz az. Én is mindenképpen kettesben gondolkodom. Csak inkább a 3&D vonalon. Duarte pl. Idős is, azonnali impact várható tőle. Csak 4-5. ember szerepköre áll jól neki támadásban.

Most úgy néz ki Rivers jön hozzánk. Én kinézem, h jövőre is marad majd nálunk, már csak Murray hiánya miatt sok időt kaphat.

Én MCW-t nem szeretem. Amíg nem tud megtanulni dobni, legalább annyira, mint Lonzo, addig emberhátrány. Nyilván vet min.-ért jöhet, de azért ő nem fog.

Millsapnek semmi köze Gordon megtartásához. Idén tovább esett vissza az öreg. Kb vet min, amit jövőre kaphat bárkitől. Egyrészt. Másrészt Gordonnak még jövőre is van szerződése, szóval nem az idei nyár a para hosszabbítások szempontjából, hanem a jövő évi. Addigra meg aztán végképp nem fog Millsap bezavarni.

Azt kell látni, h jövő nyár után állhatunk úgy, h van
Murray 32M
Morris 9M
Gordon (min.20M)
Porter (max, ami ~28M)
Nnaji 3M
Jokic 34M
Plusz a idei nyáron draftolt lehetőleg SG, aki ~2M.
Ez 7 ember 127M. Alaphangon +4-5 használható ember kell egy bajnoki címre esélyes keretbe és ugye kis piac, ide vet min-ért nem igazán jönnek, szóval arra is rá kell számolni 15 milliót, + a minimimokkal feltöltöd a keretet szóval 145 milliós bérlista simán kinéz. Erre jön rá a következő 2023-as nyáron a Jokic Super-Max szerződése, amiről lehet lemond, de lehet nem. Nem tudom. Szóval elég necces ez így. Ha Kroenke látta volna idén és jövőre, h vastagon bemenni a luxusadóba megéri, mert van a csapatban kakaó, akkor vállalta volna, hiába nem szokása, a luxusadót. Viszont szinte jövő nyáron látatlanba kell ezt bevállalnia. Amit nem hiszem, h meglépne. Ami azt jelentheti, h a legkönnyebben mozdítható, talán legnagyobb asettet (Porter) fogja feldarabolni fiatal tehetségekre, h elkerülje a luxusadót. Kérdés azok közül lesz-e olyan kaliber bárki, mint Porter, vagy úgy járunk, mint OKC a Harden trade után.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
Egyébként a Nuggets cap felett van, de luxusadót nem fizet, szóval a nem luxusadós MLE lesz a nyáron a max, amit adhatnak, azt ugye 4 évre 5%-os emelésekkel.
Jughead
Ami ugye a kiürült SG poszt megerősítésére ment volna. Szóval sehogy sem jó ez.
dawyd728
amúgy a 9-12 hónap az az idei PO-t kinyírja, de ha rendesen visszatud térni akkor a kövibe jó lehet
kell egy scorer guard a drafton (nemtom van-e rá pick) meg az SG poszt megoldása
MCW amúgy?

valamint Gordon megtartható lehet ha Millsap-t elengeditek

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dawyd728 3 690
Egyébként a Nuggets cap felett van, de luxusadót nem fizet, szóval a nem luxusadós MLE lesz a nyáron a max, amit adhatnak, azt ugye 4 évre 5%-os emelésekkel.
Jughead
Ami ugye a kiürült SG poszt megerősítésére ment volna. Szóval sehogy sem jó ez.
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
fck, azt lehet megpróbálni hogy jövőre az injured felmentést betolni Dimmwidie-nek vagy Schrödernek
1 év 28 millióra lehet nem mondanak nemet vagy 2 év 55-re úgy hogy team option a második

az idei PO kb bukta, és ez megmentheti Malone seggét a nyárra
Negritis
A DPE a játékos fizujának az 50%-a, de maximum a nem luxusadós MLE, ami kb. 10 millió lesz jövőre. DPE alapján pedig csak max 1 éves szerződés adható.

Egyébként a Nuggets cap felett van, de luxusadót nem fizet, szóval a nem luxusadós MLE lesz a nyáron a max, amit adhatnak, azt ugye 4 évre 5%-os emelésekkel.

Szerkesztette: Jughead
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
fck, azt lehet megpróbálni hogy jövőre az injured felmentést betolni Dimmwidie-nek vagy Schrödernek
1 év 28 millióra lehet nem mondanak nemet vagy 2 év 55-re úgy hogy team option a második

az idei PO kb bukta, és ez megmentheti Malone seggét a nyárra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dawyd728 3 690
Elképesztő mennyire ismétli magát 2013. Mikor kicsit az ember azt kezdené érezni, h minden jobbra fordul, akkor Gallo, most Murray.
Elátkozott egy franchise.
Épülj föl Jamal. 😕
dawyd728
Hivatalos torn ACL. 9-12 hónap. + mire visszanyeri a formáját..
Így a jövő szezon is rámehet. Nem tudjuk meg majd mire lenne jó a Murray-Gordon-MPJ-Jokic core, mielőtt a két forwarddal hosszabbítani kellene. Aztán ki tudja Gordon akar-e majd így maradni. Két feltehetően elsőkörös búcsúval nincs bentebb.
Meg valahol öröm az ürömben, így esélyes, h Porter-Jokic és a Gordon -Jokic 2 man game fejlesztve lesz. Sokkal inkább, mint Murrayvel lett volna. Viszont guard poszton így nagyon vérszegények vagyunk. Semmi fiatal kiaknázatlan tehetség. Barton lassú visszaesésével, nincs ki magának/másoknak, helyzetet teremteni lenne képes cserébe átlag alatti védők. Gordonon és MPJ-n így a világ szeme. Csak ha belegondolok az sem ideális, ha most kiderülne Gordonról, h 30M-s játékos, MPJ maxot fog kérni ígyis úgyis.. Ami kb egy kispiacnak tarthatatlan helyzet lenne, ha 4 ember vinne el 120M-t. Bárhonnan nézem is, sehogy se tetszik ez az egész helyzet.
😕
dawyd728
Hát ez szívás, pedig végre tökösen nyomták a vezetők az all-in gombot a bajnoki ablakban...

Szerintem nincs mese be kell dobni az első köröket és valami minőségi nehéztüzért kell szerezni majd a nyáron.
FLZOLI
Nem fog ilyen történni. Rivers féle megoldások jöhetnek szóba. Egy csapat ebben a helyzetben több jövőbeli assetet nem dobhat ki, h mondjuk 2 év múlva úgyis az lesz a kérdés kiről mondjanak le, h ne kelljen giga méretű luxusadót fizetni. 2 év bérlésre meg semmi értelme jobb játékosokat szerezni, ugyanis olyat nem tudsz, aki all-star közeli és contenderré emelné a csapatot. Innentől marad a 2023, amire gyúrni kell. Nincs más lehetőség. Másrészt pickek sem állnak a szekrényben végtelen mennyiségben.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elképesztő mennyire ismétli magát 2013. Mikor kicsit az ember azt kezdené érezni, h minden jobbra fordul, akkor Gallo, most Murray.
Elátkozott egy franchise.
Épülj föl Jamal. 😕
dawyd728
Hivatalos torn ACL. 9-12 hónap. + mire visszanyeri a formáját..
Így a jövő szezon is rámehet. Nem tudjuk meg majd mire lenne jó a Murray-Gordon-MPJ-Jokic core, mielőtt a két forwarddal hosszabbítani kellene. Aztán ki tudja Gordon akar-e majd így maradni. Két feltehetően elsőkörös búcsúval nincs bentebb.
Meg valahol öröm az ürömben, így esélyes, h Porter-Jokic és a Gordon -Jokic 2 man game fejlesztve lesz. Sokkal inkább, mint Murrayvel lett volna. Viszont guard poszton így nagyon vérszegények vagyunk. Semmi fiatal kiaknázatlan tehetség. Barton lassú visszaesésével, nincs ki magának/másoknak, helyzetet teremteni lenne képes cserébe átlag alatti védők. Gordonon és MPJ-n így a világ szeme. Csak ha belegondolok az sem ideális, ha most kiderülne Gordonról, h 30M-s játékos, MPJ maxot fog kérni ígyis úgyis.. Ami kb egy kispiacnak tarthatatlan helyzet lenne, ha 4 ember vinne el 120M-t. Bárhonnan nézem is, sehogy se tetszik ez az egész helyzet.
😕
dawyd728
Hát ez szívás, pedig végre tökösen nyomták a vezetők az all-in gombot a bajnoki ablakban...

Szerintem nincs mese be kell dobni az első köröket és valami minőségi nehéztüzért kell szerezni majd a nyáron.

több mint 3 éve
dawyd728 3 690
Elképesztő mennyire ismétli magát 2013. Mikor kicsit az ember azt kezdené érezni, h minden jobbra fordul, akkor Gallo, most Murray.
Elátkozott egy franchise.
Épülj föl Jamal. 😕
dawyd728
Hivatalos torn ACL. 9-12 hónap. + mire visszanyeri a formáját..
Így a jövő szezon is rámehet. Nem tudjuk meg majd mire lenne jó a Murray-Gordon-MPJ-Jokic core, mielőtt a két forwarddal hosszabbítani kellene. Aztán ki tudja Gordon akar-e majd így maradni. Két feltehetően elsőkörös búcsúval nincs bentebb.
Meg valahol öröm az ürömben, így esélyes, h Porter-Jokic és a Gordon -Jokic 2 man game fejlesztve lesz. Sokkal inkább, mint Murrayvel lett volna. Viszont guard poszton így nagyon vérszegények vagyunk. Semmi fiatal kiaknázatlan tehetség. Barton lassú visszaesésével, nincs ki magának/másoknak, helyzetet teremteni lenne képes cserébe átlag alatti védők. Gordonon és MPJ-n így a világ szeme. Csak ha belegondolok az sem ideális, ha most kiderülne Gordonról, h 30M-s játékos, MPJ maxot fog kérni ígyis úgyis.. Ami kb egy kispiacnak tarthatatlan helyzet lenne, ha 4 ember vinne el 120M-t. Bárhonnan nézem is, sehogy se tetszik ez az egész helyzet.
😕
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
dawyd728 3 690
Elképesztő mennyire ismétli magát 2013. Mikor kicsit az ember azt kezdené érezni, h minden jobbra fordul, akkor Gallo, most Murray.
Elátkozott egy franchise.
Épülj föl Jamal. 😕
több mint 3 éve
dawyd728 3 690
No ez szép győzelem volt kicsit rendbe rakta a lelkem a Celtics a hétvét illetően 😛
dande
nemtom mikor láttam edzőt ennyire szarul meccselni mint tegnap Malone-t ...
Negritis
Első negyed vége második eleje is bűn gyenge volt. 7,5 perc alatt, míg Millsap pályán volt 8 pontot sikerült dobni, de sikerült 15-ön tartani a Celtics cseréket ezen idő alatt. Ezért nem lett már akkor nagyobb baj.
Majd egy támadásban már jobban muzsikáló Celtics 3 negyedben, ahol ettől függetlenül is nyílt az olló ültette le Jokicot és játszatott hosszú perceken keresztül egy teljesen értelmetlen kreálás mentes ötöst. Majd mikor már jéggé fagyott a csapat hozza vissza Nikolát. Mi történik akkor, ha 4. negyedet is vele kezdi? Max kap kis pihenőt a negyedikben, de meg kell állítanod a vérzést, nem csak 5-6 perc mozi után. Egyszerűen nem értem Gordon miért nincs játszatva a cserékkel. Magicben néha ő volt a szervező játékos. Baszki, ha azt akarja Malone, h Gordon ezzel a non-stop 4-5. ember szerepben való játszatásával visszafejlődjön egy labdát leütni képtelen játékossá, akkor jó uton jár. Jokic mellé nem is kell, ha többet csinál, de azért a paddal simán játszhatna együtt. Ez a sorcserés agymenése korábban se tetszett, de legalább Murray volt, aki víz felett tartotta azt az egységet, ami már egy hete nincsen. Egyszerűen azt is illene elfelejtenie, h Millsap együtt játsszon Greennel. Nincs akkor jó védekezés. Hiába jobb védők közül valók a poszton, de látványosan nem javítják egymás gyengeségeit. Cserébe még Campazzo vagy Morris sem tud senkivel p'n'r-t csinálni. Egyszerűen ez a 31-3 Malone fafejűségének következménye. Meccsek óta a pad a probléma. Semmilyen megoldást nem tud kitalálni. Sőt inkább csak tolja rossz irányba, hátha valami csoda folytán elkezdenek működni. Nem értem tényleg. Jokic csak a cserékkel is tud működni, de a cserék önmagukban nem, ha nem Jokiv, akkor 1-2 kezdőnek kell játszani akkor is. Na mindegy. Ez nálam Malone L bármit is mond. Jokic frusztráltsága sem ideális, sajnos az elmúlt hétben nagyon benne volt ez, ami tegnap kijött. Ettől még egy frusztrált Jokiccsal is nyerni kellett volna tegnap.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
No ez szép győzelem volt kicsit rendbe rakta a lelkem a Celtics a hétvét illetően 😛
dande
nemtom mikor láttam edzőt ennyire szarul meccselni mint tegnap Malone-t ...
Negritis
Nekünk jól jött, nekik meg belefért, lesz lehetőség még harcolni a hazai pályáért. Abban a Boston úgy sem releváns.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
No ez szép győzelem volt kicsit rendbe rakta a lelkem a Celtics a hétvét illetően 😛
dande
nemtom mikor láttam edzőt ennyire szarul meccselni mint tegnap Malone-t ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
No ez szép győzelem volt kicsit rendbe rakta a lelkem a Celtics a hétvét illetően 😛
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
A Raptors Siakam, Lowry és FVV nélkül rámolt be 47 pontot így az 1. negyedben.
empty taxi
Mit áld Isten, jött is a franchise rekord, 87 pont 1 félidő alatt.
empty taxi
első negyed után bealudtam de Trent beteg módon játszott


amúgy az is durva hogy mennyire foghíjas lakers verte idegenben a verhetetlen nets-t

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
A Raptors Siakam, Lowry és FVV nélkül rámolt be 47 pontot így az 1. negyedben.
empty taxi
Mit áld Isten, jött is a franchise rekord, 87 pont 1 félidő alatt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
A Raptors Siakam, Lowry és FVV nélkül rámolt be 47 pontot így az 1. negyedben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
dawyd728
Nincs baj szerintem egy ilyen hozzászólással 😊 Alapvetően szerintem ugyanarról beszélünk, mert hidd el szezon elején én is iszonyat feltüzelt állapotban voltam és úgy éreztem, hogy na idén átlépik a saját árnyékukat, mert nagyon bíztam hogy RoCo megszerzésével, és azzal hogy Nurk és CJ újra egészséges simán top 4es csapat lesz nyugaton mert megszilárdul a védelmük (itt is írtam anno). Aztán ebből lett az, hogy 29ik védelem jött össze, és persze Dame és Melo nagyon sokszor szarik bele, Kanter meg sose tudott, de azért ez mégse magyarázat. Ezért mondom, hogy ez coaching hiba lehet, de Stotts-ot meg nem tartom rossz edzőnek, és nem gondolom hogy egy személyben neki kéne összeraknia a védelmet.

Viszont teljesen igazad van abban amit írsz, a 14-15ös szezonban még Dame-Matthews-Batum-LMA-Lopez ötössel játszottak, az volt az utolsó olyan év, szezon felénél kidőlt Matthews utána jött Afflalo de az a szezon a jó védekezés ellenére csalódás volt, mert már lehetett tudni hogy LMA lépni fog. Egyetlen pozitívum hogyha jól rémlik a Memphis ellen robantott CJ és miatta lehetett várni a kövi szezont (ugye a csapat robbant is, Matthews-Afflalo-Batum-LMA ment is, CJ viszont MIP lett). A 17-18as szezon már az Aminus, Harklesses csapat volt, de utána jött az óriási égés a Pelicans ellen. Az nagyon fájó volt ahogy lesemmizik a csapatot. Őszintén már nem emlékszem, hogy akkor miért ment ennyire a védekezés, de inkább kiugró véletlen, mint jó koncepció.

Tehát összegezve, én idén "nyáron" is elhittem hogy a Portland feljebb jutott, csak aztán elkezdtem nézni a meccseket és láttam hogy minden meccset ha meg is nyert a gárda akkor is max 5-7 ponttal és gyorsan realizáltam, hogy ebből nem lesz PO-run, ezért a Dame buzzerek, iso-Melo és hasonlók miatt érdemes leülni a gép elé. De szerintem nincs baj azzal, ha egy szurkoló ezt is értékeli és nem csak annak örül, ha végül gyűrű lesz a sztoriból.

Nem tudom, hogy van-e itt OKC vagy Westbrook szurkoló, de elhiszem, hogy 1000x inkább néznék Westyt ahogy megpróbálja idén is és első körös kiesés van belőle, mint az, hogy a Wizardsnál próbálkozik a csapat meg betárazott 20 picket
több mint 3 éve
dawyd728 3 690
Nézem ezt a Blazers-t és nem értem őket. Stotts és főleg az FO mire gondol, amikor ezt a csapatot nézik x éve. Ezzel a liga alja védekezéssel soha nem fognak sokáig jutni. Kb mintha Karl Nuggetsét nézném. Mondjuk Stotts Karl iskola növendéke.
Powell érkezése is inkább egy oldalazó lépés volt. Hova kell még fire power ebbe a csapatba, hát biztos nem guard posztra. Nurkic, ha játékba lendül lehet itt valami kis fejlődés, de annyira nincs meg az emberanyag egy PO runra, h az fájdalmas. Kijöhet 1x-1x olyan ellenfél, aki jó matchup nekik, mint a webelive Warriorsnak az MVP Dirk vezette Mavs, de kb ennyi. Ez a csapat semerre nem halad, idén bőven felülteljesítenek. Szezon végére szerintem a Mavs és a Grizzlies is előzhet.
Sajnálom ezt a Lillard-McCollum párost. Két szimpatikus fazon, de azon is érdemes lenne elgondolkodni, h kettejük közül valakit áruba kéne bocsátani, h kiegyensúlyozottabb legyen előre-hátra a csapat, valamint támadásban is pálya több pontjáról jelentsenek veszélyt.
dawyd728
Ezért jött DJJ és RoCo. Igazából emberanyagra nem kéne hogy ennyire szörnyű legyen a védekezés, mert oké ott van Dame és Melo, de Nurkic,DJJ,RoCo sőt még CJ-ről is lehetett látni statot ahol bőven átlag felettiként van feltüntetve. Itt jön elő az a kérdés szerintem, hogy Stotts assistant coach-ai mennyire jók.

Powell csere viszonylag egyértelmű volt, Oshley is azzal magyarázta hogy fel kell rázni a csapatot. Gary tuti lépett volna szezon után, ugye vissza is utasította a hosszabbítást, és lehet hogy csak én látok bele többet de az egész szezonban azt éreztem hogy ő már az FA piacot várja és hogy jó pénzt keressen (teljesen jogosan). Tehát Powell nem azért jött, hogy megoldja a védekezés problémákat, hanem hogy az idei runra jobb esély legyen. Powell se valószínű hogy maradni fog, cserébe még Hoodtól is megszabadult a csapat, amelyik lépést nem értettem tavaly sem hogy miért kell neki 2 éves szerződés.

Alapvetően szerintem mindenki tudja, hogy a Blazers nem title-contender és sose volt az. Amikor elmentek a WCF-ig akkor is a végére kidőltek, meg lesérültek. Ez a garnitúra nem fog bajnokságot nyerni, de (mint szurkoló mondom), hogy ezzel nincs semmi baj. Szerintem alapvetően rossz hozzáállás, hogy minden évben 1 csapat nyert és 29 vesztett. Attól még mert egyszer se fog nyerni Dame és CJ ez egy jó korszaka a csapatnak és nem hiszem hogy a szurkolók nagyrészét zavarná ez.
kisvanek4
Értelek. Csak én ezt átéltem a Karl alatt. Nekem kell, h tudjak álmodozni. Belelássak olyat a csapatba, ami lehet sosem fog eljönni, de nem egy elérhetetlen dolog. Én ugye 2003-04-es szezon óta Nuggets szurkoló vagyok. Eleinte fasza volt, fejlődik a csapat, majd jött Iverson, reménykedtem, álmodoztam tovább, majd jött két PO pofon, ahol feketén fehéren látszott ebben nincs több. Max ilyen első körös söprések a plafon. A Thuggets meccseit nézni minden meccsen menny és pokol volt. Semmi kedvem nem volt a 2008-09-es szezonhoz, majd jött Billups és életet lehelt a csapatba és ezáltal belém is, tudtam álmodozni, h túljutunk az első körön, Melo kap maga mellé egy floor generalt, aki mellett még JR Smith szertelensége is csökkenni fog. Ez a szezon vége nyugati döntő lett. Majd a következő szezonban edző nélkül lebőgés a PO-ban, majd Melo-saga stb. Nem kedvencem volt ez az időszak sem, tudtam ennek így nincs jövője még Karlal sem, akinek a rákja után ez volt a visszatérő szezon. Vártam a rebuildet. Majd jött a csere, ami után erőre kapott a csapat teljesen váratlanul. Újra lehetett álmodni. Persze jött két elsőkörös búcsú, közte egy 7 meccses a korábbi bajnok ellen és sok asset volt a csapatban érezhető volt, h 1-2 cserével előbbre juthatunk, nem olyan bukták voltak, mint a 2007 és a 2008-as PO-ban. Jött a 2012-es nyáron Iguodala és az 57-25-ös mérleg, ami franchise rekord. Minden fasza volt, míg nem sérült le ezen szezon végén Gallinari. Aztán ahogy elvesztettük a PO első kört, ahogy párharc során Iguodala a Splash Bro-val haverkodott, mikor még párharc közepén voltunk. Majd a Karl kirúgás, Ujirivel nem hosszabbítás megint csak megtört, mert éreztem az , amit az FO és én is beleláttam a csapatba a korábbi években, az nem fog összejönni és rebuild következik. Következő 2 év borzalmas volt szurkoló szemmel. Amikor azt hittem rebuild lesz, akkor a tulaj inkább retoolnak gondolta. Kilátástalan időszak volt ez. Esélytelenül a PO-ra,de nem is épülünk újjá. Shaw korszak abszolút mélypont volt. Majd jött Malone. Az első szezonja nem volt fáklyásmenet, de voltak szikrák, amik bizakodásra adtak okot. Majd jött 2016 dec 15, amikor eldőlt Nurkic és Jokic között a hierarchia. Gyakorlatilag a mai napig emlékszem, milyen izgatott voltam akkoriban. Amikor még csak negatív mérlegünk volt, PO-ra esélytelenül, de a szezon második fele alapján 45W-s ütemet teljesítettünk, közte Warriors veréssel.  www.basketball-reference.com/boxscores/201702130DEN.html
Izgalmas szezonunk volt. Tele voltunk fiatalokkal, akik hiába szertelenek, de látod bennük a potenciált és volt egy Jokic a csapatban, aki olyan játékot hozott, amit korábban soha nem láttam. Ez az egész azóta tart nálam. Tudom azt, h a csapat fejlődik. Van egy olyan kultúra, amiért öröm a csapatnak szurkolni. Nem véletlenül sajnálom nagyon Harris távozását, mert ő volt ennek a kultúra első téglájának letéteményese.

Szóval összességében nekem kell, h tudjak álmodozni, h a következő év majd másmilyen lesz, ki dobásán javít, ki védekezésén, ki a handlingjén és azzal majd összességében előrébb kerülünk, mint csapat. A Gordon csere előtt komolyan egyszer sem gondoltam pl a bajnoki címre és simán tudtam szezonról-szezonra álmodni. Nem kell egyből nagyokat.
Szerintem ez a legjobb abban, ha szurkoló vagy. Az, h folyamatos sikereid vannak, mint a Blazersnek, de érzed a plafont a csapat felett, az egy idő után frusztrál engem. Főleg az a frusztráló, amennyire a védekezésen nincs nálatok hangsúly. Bármit is csináltok, nem lesz jobb attól.
Amióta Lillard a a ligában van a csapat def rtg.-je sorrendben a liga 25., 16. 9., 19., 24., 7., 16., 27., és idén 29..
Ez nagyon karcsú. te biztos jobban tudod a 14-15 és a 17-18-as szezonban miért volt top10-es a csapat, de azokat inkább nevezem kakukktojásnak. Engem tud ilyen is frusztrálni, amikor a csapatban a keret kialakításánál hagynak egy tátongó lyukat, mint amit tavalyi FA-n sikerült nekünk is wing poszton. Ezek apróságok, de amikor egy csapat évekig görget maga előtt egy fajta hiányosságot, ott pl én nagyon gyorsan el tudom veszteni a hitemet. Egy dolog, ha képességek nincsenek meg a játékosaidnál, de amikor a csapatod vezetése nem látja ezt, az a vég számomra.

Bocs a hosszú posztért.