NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kemény lesz de ha csoda folytán bemegyünk az se zavar ha 4-0l nyer a GSW mert ők is megèrdemlik idèn.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Szánalom a Heat, szánalom a bíráskodás
Köpni tudnék

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyomorèk bírók is ,🙈🙈🙈🙈
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
A franba már simán el lehetett volna dönteni de persze.....😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor 7. meccs, nem látom hogyan lehet meg pláne ha Butler megint god módon játszik. Ráadásul Smart játèka is kèrdèses persze gondolom összedrótozták addig...
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Butler god mode, sérülten, de legalább is nem teljesen komfortosan, azt a rohadt
FLZOLI
Most lattam a meccset, ember wtf. Szepen ossze lett rakva azert a Miami az elmult evekben, holott en abszolut nem vagyok elajulva a kerettol egyenileg (mondjuk Herro nagy kedvencem), de csapatban jol teljesitenek.
Stez
herro mondjuk pont az aki mocskosul túlértékelt és ha valaki kitömi az be fogja szívni
Negritis
Herro nem rossz jatekos, de nem is kiemelkedo. Atlag. Nem is azert hype-oljak, szimplan ez a jofej fiatal feher gyerek karakter az NBA-ben azert gyakorta hozza magaval ezt a felszopast.

Caruso is hasonlo, kuzd, hajt, kirakja a lelket is a palyara, hasznos munkasember, de alapvetoen ez nem lehetne eleg ahhoz, hogy kb. "hosse" valjon sokak szemeben. Aztan megis odaig es vissza van tole mindenki.
Stez
sztem ennek semmi köze ahhoz hogy fiatal vagy jófej, főleg hogy Herro egy "cocky guy" nem az a tipikus jófej
az sokkal inkább lenne Duncan Robinson
Herro hozza a klasszikus 6th man guard vonalat: bejön dob egy csomót és nem tud védekezni
Lou Will, Jamal Crawford, Jordan Clarkson ugyanez a vonal mind
bajnok csapat kezdőjébe teljesen felesleges, éles meccsen is baj van ha a végén a pályán kell lennie

Caruso teljesen más, ő egy hustle guard és őt se azért szeretik mert fehér lenne hanem mert egyrészt mocskosul látványos, másrészt a belét kiteszi a csapatért
ő pl simán pályán tud maradni éles szituban is mert tud védekezni, játékot szervezni és ihletett formában bedobja a triplát is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Butler god mode, sérülten, de legalább is nem teljesen komfortosan, azt a rohadt
FLZOLI
Most lattam a meccset, ember wtf. Szepen ossze lett rakva azert a Miami az elmult evekben, holott en abszolut nem vagyok elajulva a kerettol egyenileg (mondjuk Herro nagy kedvencem), de csapatban jol teljesitenek.
Stez
herro mondjuk pont az aki mocskosul túlértékelt és ha valaki kitömi az be fogja szívni
Negritis
Herro nem rossz jatekos, de nem is kiemelkedo. Atlag. Nem is azert hype-oljak, szimplan ez a jofej fiatal feher gyerek karakter az NBA-ben azert gyakorta hozza magaval ezt a felszopast.

Caruso is hasonlo, kuzd, hajt, kirakja a lelket is a palyara, hasznos munkasember, de alapvetoen ez nem lehetne eleg ahhoz, hogy kb. "hosse" valjon sokak szemeben. Aztan megis odaig es vissza van tole mindenki.

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Butler god mode, sérülten, de legalább is nem teljesen komfortosan, azt a rohadt
FLZOLI
Most lattam a meccset, ember wtf. Szepen ossze lett rakva azert a Miami az elmult evekben, holott en abszolut nem vagyok elajulva a kerettol egyenileg (mondjuk Herro nagy kedvencem), de csapatban jol teljesitenek.
Stez
herro mondjuk pont az aki mocskosul túlértékelt és ha valaki kitömi az be fogja szívni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Butler god mode, sérülten, de legalább is nem teljesen komfortosan, azt a rohadt
FLZOLI
Most lattam a meccset, ember wtf. Szepen ossze lett rakva azert a Miami az elmult evekben, holott en abszolut nem vagyok elajulva a kerettol egyenileg (mondjuk Herro nagy kedvencem), de csapatban jol teljesitenek.

több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Hát nem hittem, hogy összeáll ennyire a Miami, de végre egy méltó, igazi playoff rangadó volt, reméljük a 7. is ilyen lesz, legalább gyilkolják egymást tovább😊
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Butler god mode, sérülten, de legalább is nem teljesen komfortosan, azt a rohadt

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Most az h nem kuldtek le a birok a kipontozodott jatekost, mit jelent?ennyi.nincs ujrarajatszas?😀
YoungZeeZee
Elvileg csak akkor maradhat fent kipontozódott játékos ha nincs aki bealljon helyette

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 910
Most az h nem kuldtek le a birok a kipontozodott jatekost, mit jelent?ennyi.nincs ujrarajatszas?😀
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
😡😡😡😡 gratula a GSWnek is a gyűrűhöz....

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eddig legalább nem engedtük el a Heatet remélem sikerül megint fordítani
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Most Butler játssza el Löbron 2012-es 6. meccsét.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jokic 260M 😮😮
Stoki
Nem az a kérdés megérdemli-e adott esetben, hanem, hogy itt el tud-e jutni oda ahova a legtöbb játékos szeretne a végső győzelemig. Néhány emberre még szükség lesz körülötte.

Mindenesetre remélem a Celtics lezárja éjjel a párharcot és aztán a döntőben olyan teljesítményt nyújt a Brown Tatum duó (kiegészülve persze Smarttal, Holforddal a Williamsekkel), hogy lehessen vakarni a fejet, kinek adják a nagyobb zsét. 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 361 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Jokic 260M 😮😮
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Ott is van! Teljesen megérdemelt döntőbejutás. Nyolc év alatt a hatodik, most is igazi csapatként, bravó!
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Sajnos várható volt.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Ez sima volt, Doncic és a Dallas is elfogyott.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Drukkolok a GSW-nek, de mondjuk hiaba birom Curryt (ot nem is lehet nem szeretni, pont az a figura), viszont inkabb Klay miatt. Azert oriasi sztori lenne az is, hogy itt majdnem harom ev utan visszater es rogton megint begyuruznek.
Stez
remélem egy stáb megy vele mer egy "last dance" szerű sorozatot imádnék ebből

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Drukkolok a GSW-nek, de mondjuk hiaba birom Curryt (ot nem is lehet nem szeretni, pont az a figura), viszont inkabb Klay miatt. Azert oriasi sztori lenne az is, hogy itt majdnem harom ev utan visszater es rogton megint begyuruznek.

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
A Heat megdöglött, jobb helyeken már fejbe lőtték volna, hogy ne szenvedjenek tovább. Kár mert ez jó kis párharc lehetett volna...

Nem látom magam előtt ez a Celtics mivel tudná ütni a GSW-t
FLZOLI
Én tartok a Celticstől. Pl. Tatumot nem tudom kifogja fogni.
Toca
wiggins

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
A Heat megdöglött, jobb helyeken már fejbe lőtték volna, hogy ne szenvedjenek tovább. Kár mert ez jó kis párharc lehetett volna...

Nem látom magam előtt ez a Celtics mivel tudná ütni a GSW-t
FLZOLI
Én tartok a Celticstől. Pl. Tatumot nem tudom kifogja fogni.