NBA

33 feliratkozó

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Na mégis csak eljöttem ma is az Amway Centerbe, mert 20 dollárért vettünk feketén jegyeket 😊 35 perc múlva kezdődik a Magic-Warriorsjjncaa
Go Golden state!zavi27
Ezen a meccsen egyedül Curry ért valamit :p na de majd a keddi Heat-Timberwolves, tessék keresni a magyar zászlót a sport tv-s közvetítés alatt a csarnokban 😊jjncaa
Mekkora szerencséd van... 😮 Nem elég, hogy Jameséket megnézheted, még Rubio is pont mostanra épült fel (láttátok ma mit csinált 18 perc alatt? Varázslatos 😮)

A Knickshez meg annyit, hogy a sztár névsorhoz vedd hozzá h legtöbbjük igen csak túlkoros szóval már a sztár gázsi közelében sincs a fizetésük 😉 .
Jughead
Pont ez tetszik bennük, mint egy 10 évvel ezelőtti all star banda😊 Drukkolok nekik. Warriors meg remélem újra jó kis szezont fut majd végre!
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 160
Na mégis csak eljöttem ma is az Amway Centerbe, mert 20 dollárért vettünk feketén jegyeket 😊 35 perc múlva kezdődik a Magic-Warriorsjjncaa
Go Golden state!zavi27
Ezen a meccsen egyedül Curry ért valamit :p na de majd a keddi Heat-Timberwolves, tessék keresni a magyar zászlót a sport tv-s közvetítés alatt a csarnokban 😊jjncaa
Mekkora szerencséd van... 😮 Nem elég, hogy Jameséket megnézheted, még Rubio is pont mostanra épült fel (láttátok ma mit csinált 18 perc alatt? Varázslatos 😮)

A Knickshez meg annyit, hogy a sztár névsorhoz vedd hozzá h legtöbbjük igen csak túlkoros szóval már a sztár gázsi közelében sincs a fizetésük 😉 .
több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Na mégis csak eljöttem ma is az Amway Centerbe, mert 20 dollárért vettünk feketén jegyeket 😊 35 perc múlva kezdődik a Magic-Warriorsjjncaa
Go Golden state!zavi27
Ezen a meccsen egyedül Curry ért valamit :p na de majd a keddi Heat-Timberwolves, tessék keresni a magyar zászlót a sport tv-s közvetítés alatt a csarnokban 😊jjncaa
ma meg alázták az Atlantát, nagyon jó kis csapat, Draymond Green meg a legnagyobb király 😛
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Na mégis csak eljöttem ma is az Amway Centerbe, mert 20 dollárért vettünk feketén jegyeket 😊 35 perc múlva kezdődik a Magic-Warriorsjjncaa
Go Golden state!zavi27
Ezen a meccsen egyedül Curry ért valamit :p na de majd a keddi Heat-Timberwolves, tessék keresni a magyar zászlót a sport tv-s közvetítés alatt a csarnokban 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Pontosan az ilyenek miatt vagyok hard cap-párti. Igazságtalannak érzem h kis túlzással azon múlik h sikeres lesz-e franchise-od, h mennyi luxusadót vagy hajlandó bevállalni, ez pedig szignifikánsan összefügg a piac méretével.empty taxi
Hát igen, én is a luxusadóra tippeltem, csak még úgyis csodálkoztam, hogy ennyi mindenkit sikerült összehozniuk. Ezt én se szeretem, de ettől függetlenül a kicsit egysíkú, állóvíz keleten szurkolok majd nekik kívételesen😊zavi27
Höhö, biztos marhára örülnek, hogy hozzá tudtak vágni Amar'ehoz 100 milliót, az évszázad üzletének néz ki. Mike D varázslata sajnos nem működik Nash nélkül, hát igen. Flip Saundersről is mindenki sejtette, hogy Billups miatt tűnik valamirevaló edzőnek, de az a GM is hülye, aki a bajszosról elhitte, hogy tud nyerni Nash nélkül a rájátszásban. Egyelőre be se tudnak jutni, nagyon úgy néz ki. Rasheed nagyjából D-ligás szinten játszik, J.R Smith pedig playmaker (nekem ebből a műfajból Nick Young a nagy kedvencem), mert mindig történik valami, amikor a pályán van. Most 20 dobásból dobott 17 pontot, 4 faulttal. Láttam idén olyan meccsét, amikor a 4. negyedben úgy eltört három labdát, hogy 15 sec volt az órán, egyet eladott, meg beütött egy labda nélküli faultot, ezt tette kb. 3 perc alatt 😀 Novaknak adnék több percet, bár most sok ott a kisebb-nagyobb sérült. Szerintem nem azért nyernek, mert a 40 éves Rasheed, meg J.R. játszik, hanem annak ellenére. Kidd azért nagyon jól dob (ömagához képest mindenképpen), ezt Woodson okosan kitalálta.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Pontosan az ilyenek miatt vagyok hard cap-párti. Igazságtalannak érzem h kis túlzással azon múlik h sikeres lesz-e franchise-od, h mennyi luxusadót vagy hajlandó bevállalni, ez pedig szignifikánsan összefügg a piac méretével.empty taxi
Hát igen, én is a luxusadóra tippeltem, csak még úgyis csodálkoztam, hogy ennyi mindenkit sikerült összehozniuk. Ezt én se szeretem, de ettől függetlenül a kicsit egysíkú, állóvíz keleten szurkolok majd nekik kívételesen😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Pontosan az ilyenek miatt vagyok hard cap-párti. Igazságtalannak érzem h kis túlzással azon múlik h sikeres lesz-e franchise-od, h mennyi luxusadót vagy hajlandó bevállalni, ez pedig szignifikánsan összefügg a piac méretével.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Kérdésem, hogy a fenébe tudtak összeszedni, ennyi neves, nagy spílert egyszerre egy csapatba?! zavi27
Világ legnagyobb piaca, akkor is az egyik legtöbbet érő franchise volt, amikor nem ment a szekér.
Amaret és Anthonyt úgy hozták ide, hogy kipucolták a sapkát előtte, majd még Chandler is éppen befért, JR vagy Kidd ezt a pénzt kb. bárhol megkapta volna, talán Wallace is, de legkönnyebben egyéb mellékest NY-ban lehet összeszedni. Továbbá itt meg se kottyan a franchise-nak a luxusadó.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Látva az eheti 2 sport tv-s Knicks meccset, iszonyat tetszettek! Keleten idén egyértelműen Knicks bandwagon leszek😊 Kérdésem, hogy a fenébe tudtak összeszedni, ennyi neves, nagy spílert egyszerre egy csapatba?! Kidd, Melo,JR Smith,Wallace,Chandler,Felton stb. És akkor még Stoudimire és Camby sérült is ráadásul?!
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Na mégis csak eljöttem ma is az Amway Centerbe, mert 20 dollárért vettünk feketén jegyeket 😊 35 perc múlva kezdődik a Magic-Warriorsjjncaa
Go Golden state!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
McGee aláz


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
OT. ez hízelgő, ahhoz képest, hogy a 3. negyedben még meg akartuk verni magunkat. G-Wall nem hagyta 😀

Update: Hihetetlen meccs, folytatódik az OT. Wallace-ra nincsenek szavak 😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Na mégis csak eljöttem ma is az Amway Centerbe, mert 20 dollárért vettünk feketén jegyeket 😊 35 perc múlva kezdődik a Magic-Warriors


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
ha legalább Gasol játszana... a sérülése legalább megmutatta, hogy ő nagyon kell és felesleges úgy tekinteni rá, mint egy cserealapra(bár amióta itt van, ő az). egyszerűen nincs nála jobb opció és nem is kell.
Melo igencsak leaderként viselkedik. ennek örülök

szerk.: nem lenne semmi, ha ő játszana. 😀 41 pont az első negyedben(szezoncsúcs). bravo. 😀 talán majd Nash-el. legalább az NBA 2K13-ban nagyon karcolnak. 😀

több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Holnap Warriors-Magic meccsre mehetnék, de az Orlandot elnézve szerintem szkippelem a dolgot... A Warrios-Heat se hoz lázba, majd Heat-Wolves jó lesz

Hurka mondta, hogy sokkal gyorsabb a játék az Nba-ben, mint a college-ban, nekem mondhat bárki bármit, ez az előbb említett mérkőzésből nem jött le. A körítés persze remek, de nekem kissé csalódás volt ez így, és még a nagy NBA-fan haverjaim is húzták a szájukatjjncaa
A Warriors-Heatet elég nagy hiba volt kihagynod így az összefoglaló alapján. 😊Schleck
Most Orlandoban vagyunk, innen megyünk Miamiba, a két város között 200 mérföld 😊
Viszont a csomagjaink még mindig nem érkeztek meg, szóval kezd para lenni a dolog, de ez itt offjjncaa
amúgy pont az NBA két legnézhetetlenebb csapatának meccsére mentetek el kb. 😀
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 123 — Saturday Night Lights
Ezt most így miért? 😀
empty taxi
Bosszú Garnettért.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Holnap Warriors-Magic meccsre mehetnék, de az Orlandot elnézve szerintem szkippelem a dolgot... A Warrios-Heat se hoz lázba, majd Heat-Wolves jó lesz

Hurka mondta, hogy sokkal gyorsabb a játék az Nba-ben, mint a college-ban, nekem mondhat bárki bármit, ez az előbb említett mérkőzésből nem jött le. A körítés persze remek, de nekem kissé csalódás volt ez így, és még a nagy NBA-fan haverjaim is húzták a szájukatjjncaa
A Warriors-Heatet elég nagy hiba volt kihagynod így az összefoglaló alapján. 😊Schleck
Most Orlandoban vagyunk, innen megyünk Miamiba, a két város között 200 mérföld 😊
Viszont a csomagjaink még mindig nem érkeztek meg, szóval kezd para lenni a dolog, de ez itt off


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Holnap Warriors-Magic meccsre mehetnék, de az Orlandot elnézve szerintem szkippelem a dolgot... A Warrios-Heat se hoz lázba, majd Heat-Wolves jó lesz

Hurka mondta, hogy sokkal gyorsabb a játék az Nba-ben, mint a college-ban, nekem mondhat bárki bármit, ez az előbb említett mérkőzésből nem jött le. A körítés persze remek, de nekem kissé csalódás volt ez így, és még a nagy NBA-fan haverjaim is húzták a szájukatjjncaa
A Warriors-Heatet elég nagy hiba volt kihagynod így az összefoglaló alapján. 😊

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Holnap Warriors-Magic meccsre mehetnék, de az Orlandot elnézve szerintem szkippelem a dolgot... A Warrios-Heat se hoz lázba, majd Heat-Wolves jó lesz

Hurka mondta, hogy sokkal gyorsabb a játék az Nba-ben, mint a college-ban, nekem mondhat bárki bármit, ez az előbb említett mérkőzésből nem jött le. A körítés persze remek, de nekem kissé csalódás volt ez így, és még a nagy NBA-fan haverjaim is húzták a szájukat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
írok a warriorsról, a netsről gondolom majd ír szaba, meghagyom neki a boldogságot 😊
elősször is védekezik a csapat. golden state warriors védekezik. kicsit furcsa ezt kimondani és szokni kell még 😊
két rookie van a kezdőben, és bogut még nem jött vissza, ami még erősebbé teszi a palánk alatti játékot!
curry végre egészséges és félelmetesen jól játszik, mindent bedob, és szépen megtalálja az embereket, thompsonnak majdnem olyan dobása van mint currynek, szép backcourt lesz az.
barnes dobása még nem az igazi, és akkor finoman fogalmaztam, de majd belejön, de látszik a védekezése, meg h jó deng type játékos lesz.
ja és jarret jack hatalmas igazolás. ugye mindenki mondja róla h milyen jó csapattárs, de folyamatosan dob 10+ pontokat, és szervezi az offenset amikor nincs steph.
összességében nagy pozitívum a warriors, jackson jó munkát végez, és ugye nagyon fiatal ez a csapat azért. bogut visszatérésére nagyon kíváncsi vagyok. várom nagyon 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Ezt most így miért? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nagyon jó meccs volt a Clippers elleni, Thib jókat húzott, csak Boozer (wtf?) mellé senki nem tudott fellépni. És Noah+Deng megint 42 percet volt a pályán. Nem igaz, hogy Gibson (botrányos, 8 millióért különösen botrányos) és Butler (hatalmas steal, NBA kezdő kaliber a srác) nem kaphat plusz 5 percet C, SF poszton. Na mondom, 76ers ellen ki lesz facsarva a társaság. Boozer szokásos szar (meg is nyugodtam), de Noah megint pirított majd' 45(!!!!) percet. Teague is úgy néz ki, stabil cserejátékos lehet, bár tényleg nagyon keveset játszott eddig.

Asik dupla-duplát átlagol, de a védekezésben botrányos, azt hittem nagyobb terror lesz a palánk aatt. Ebben a Rocketsben azért több van, mint 50% körüli karistolás. Wizards botrányos, Wall nem tudom, menniy tudna ehez hozzátennni.

Arra is kíváncsi leszek, mikor akarják majd az újságírók Grangert elcseréltetni, mert George eddig nagyon jó. Hibbert nem, de ki az aki ezt nem látta előre? Irvingnek rengeteget kell fejlődnie, de ez a keret körülötte.... Mr. Cavalier (a legjobb kommentátorok egyike szerintem, a Suns stábja szoros második) a botrányosan védekezésükkel kapcsolatban gyakorlatilag ugyanazt a két dolgot emeli ki, ez azért Scott sara is. Egyre inkább sajnálom Brownt.

A Raptorsról annyit, lövésem sincs mit keresnek ebben a ligában. Évről-évre ugyanolyan szarok. A Bobcats is helyére kerül, megszakítottak néhány rossz sorozatot, azóta járnak zsinórban vagy 7 vereségnél.

Aki nagyobb figyelmet szentel egy-egy csapatnak, az írna néha egy kis összefoglalót? Engem például minden csapat érdekel, de annyi időm, energiám nincs, hogy megnézzek egy héten 20 meccset.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Magic-Hawks élőben, azt már az első pár percből leszűrtem, hogy nem lesz nagy meccs 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Félidőig olyan a Nets, mint a Chargers a 3. negyed végéig. Kár, hogy nem addig tart a meccs, különben két rohadt jó csapatnak szurkolhatnék.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Hello Brooklyn. Kidd papa hatalmas.Chevy
félidőig néztem, addig nagyon meggyőzőek voltunk. mármint, tényleg. 😀