OFF topik

29 feliratkozó

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Talán nem működött az index?😛
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS

Nem is értem, hogy hogyan buktak le ezek a kedves biciklitolvajok. 😀

több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Ismerosom meselte az USArol ha szexelni akarsz egy novel iratass elotte egy egy papirt, mert kepesek feljelenteni ha ugy alakul.par karmolas nyom es vesztettel😀ZoliMP
Végülis ha nem szeret dolgozni, kereshet így is pénzt...

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 858
Ismerosom meselte az USArol ha szexelni akarsz egy novel iratass elotte egy egy papirt, mert kepesek feljelenteni ha ugy alakul.par karmolas nyom es vesztettel😀
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
nálam is az "annyira szar hogy már jó" kategória.
Jutyúb nézettségbe top3, inkább azt hallgatnám mint mr bustát meg majkát!
No roxa áj, dzsoli a király!!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Gyerekek azért Kis Grofót nem ismerni... 😀😀eaglesmcnabb
megnéztem a tecsőn. kiszáradt a szemem és leesett a fülem. ez a gyerek nem jó, hanem egyenesen ocsmány szar.

nem arról van szó, hogy rasszista lennék, bár rühellem a cigány popzenét, de ennek a csávónak nincs hangja, viszont legalább a szövegei is gagyik.

(azt meg nem értem, minek ilyet elhozni a tizenegybe, ez már tényleg a választópolgárok tűrőképességét szondázza)slowmotion
Schleck mesélte a múltkor röhögve, hogy a csávót meghívták a BME Egyetemi Napokra (!!!). Én sem mondanám magam rasszistának, de azért arrafelé nemigen találkozhatott a megszokott közönségével...
Szóval a csávót felfuttatta rendesen a 444, az eredmény látható. Ez az önkorm. buli is jól jelzi, hol tartunk amúgy.berger90
Gecinagy party volt BME egyetemi napokon, konkrétan annyian voltak nem lehetett bemenni a sátorba 😀
A srác annyira szar, hogy már jó 😀Toca
persze, Uhrin Benedek is mindig teltházat csinált, csak hát...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Gyerekek azért Kis Grofót nem ismerni... 😀😀eaglesmcnabb
megnéztem a tecsőn. kiszáradt a szemem és leesett a fülem. ez a gyerek nem jó, hanem egyenesen ocsmány szar.

nem arról van szó, hogy rasszista lennék, bár rühellem a cigány popzenét, de ennek a csávónak nincs hangja, viszont legalább a szövegei is gagyik.

(azt meg nem értem, minek ilyet elhozni a tizenegybe, ez már tényleg a választópolgárok tűrőképességét szondázza)slowmotion
Schleck mesélte a múltkor röhögve, hogy a csávót meghívták a BME Egyetemi Napokra (!!!). Én sem mondanám magam rasszistának, de azért arrafelé nemigen találkozhatott a megszokott közönségével...
Szóval a csávót felfuttatta rendesen a 444, az eredmény látható. Ez az önkorm. buli is jól jelzi, hol tartunk amúgy.berger90
Gecinagy party volt BME egyetemi napokon, konkrétan annyian voltak nem lehetett bemenni a sátorba 😀
A srác annyira szar, hogy már jó 😀
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A dologról még annyit, hogy szvsz Fásy Zsüliett az sokkal inkább tömegpusztító fegyver a Kis Grófónál. Az apját ugyebár ismerjük, remélem annak is a fejére szakad egyszer egy színpadelem. Hajós meg Lagzilajcsit baszogatja, amíg ilyenek mennek, elképesztő.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Gyerekek azért Kis Grofót nem ismerni... 😀😀eaglesmcnabb
megnéztem a tecsőn. kiszáradt a szemem és leesett a fülem. ez a gyerek nem jó, hanem egyenesen ocsmány szar.

nem arról van szó, hogy rasszista lennék, bár rühellem a cigány popzenét, de ennek a csávónak nincs hangja, viszont legalább a szövegei is gagyik.

(azt meg nem értem, minek ilyet elhozni a tizenegybe, ez már tényleg a választópolgárok tűrőképességét szondázza)slowmotion
Schleck mesélte a múltkor röhögve, hogy a csávót meghívták a BME Egyetemi Napokra (!!!). Én sem mondanám magam rasszistának, de azért arrafelé nemigen találkozhatott a megszokott közönségével...
Szóval a csávót felfuttatta rendesen a 444, az eredmény látható. Ez az önkorm. buli is jól jelzi, hol tartunk amúgy.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Gyerekek azért Kis Grofót nem ismerni... 😀😀eaglesmcnabb
megnéztem a tecsőn. kiszáradt a szemem és leesett a fülem. ez a gyerek nem jó, hanem egyenesen ocsmány szar.

nem arról van szó, hogy rasszista lennék, bár rühellem a cigány popzenét, de ennek a csávónak nincs hangja, viszont legalább a szövegei is gagyik.

(azt meg nem értem, minek ilyet elhozni a tizenegybe, ez már tényleg a választópolgárok tűrőképességét szondázza)
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Gyerekek azért Kis Grofót nem ismerni... 😀😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
18+!

Budapest XI. ker. önkormányzata úgy döntött, hogy a választások előtt még csinálnak egy ingyenbanzájt a népnek, hátha még abból is lesz egy-két szavazat. (a gyereknapot szombaton tartották meg az ogy. választások előtt, mondjuk az nem osztott meg nem is szorzott).

szóval lesz cirkusz, "Fidesz szüreti mulatság" cím alatt. a program alant, de tényleg csak az erősebb idegzetű fórumtársak nézzék meg!

Tehát a fellépők:
| Apostol együttes |
| Fásy Zsüliett |
| Lakatos Krisztián | (az egyébként ki a faszom?)
| Zoltán Erika |
| Kis Grofó | (kérdés ugyanaz)
| Karda Bea |
| Zámbó Krisztián |
| Varga Viktor |

házigizda:
| Fásy Ádám |

inkább betonoznának pár méter járdát, bazmeg...
vagy ez egy kísérlet, hogy el lehet-e veszíteni az elveszíthetetlent?
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
amúgy pont a napokban láttam a híradóban, igaz csak fél füllel, hogy talán kalifornában, bevezettek egy applikációt, ami egy tesztet tartalmaz, amely kitöltése után engedélyt kapsz arra, hogy megdughasd a csajt.

a lényeg, hogy néhány átmulatott és átkefélt éjszaka után rendre jelentik fel a srácokat a csajok, szexuális erőszak címen, mert h nem voltak képben amikor történt az eset. és ez az app azért jött létre, hogy letesztelje, hogy a delikvens mennyire döntésképes, és ha megkapod az approve-ot mehet a durrbele, és akkor utólag se vagy támadható.

ezt mondjuk forrónak tartom, függetlenül attól, hogy mennyi apró logikai bukfenc van a történetben. de ide azért nem kellene eljutni, és egy igazi beteg társadalom a szabadság őshazája.

ilyenek vannak azért, de nagyon osztom amit Tony írt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
így van, amíg nem jön el a Pusztító-féle szex, addig én nyugodt vagyok.gabtsi
pedig a Washington State főedzője, Mike Leach pár napja azt is megmondta, mi lesz

"I'm not really good with technology. All this button pushing and whatnot. I mean, you can just imagine based on what's happened in the last 15 years. Conversations won't happen 10 years from now. There aren't going to be people to talk to, it's going to be this (mimics pushing buttons). 'Do you want to go out on a date with me?' 'I don't know, what do you look like?' 'Well I look kind of like this.' 'OK, what are your interests?' 'Well, what do you think my interests are? Looking to this thing and typing into this just like yours are.' 'Yeah, no kidding, that's what everybody's doing.' 'Well, where do you want to go?' 'Well, what difference does it make? Because all we're going to be doing is looking into machines anyways.' Well, that's true and in the end, it's going to tough to perpetuate the species. There's no question about that. So we're all going to look in this box and eventually be extinct. That's how it ends."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
így van, amíg nem jön el a Pusztító-féle szex, addig én nyugodt vagyok.gabtsi
oldschool 😉 pláne asandrabulok 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így van, amíg nem jön el a Pusztító-féle szex, addig én nyugodt vagyok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ennek a videónak akkor lesz igazán értelme, ha feltalálják a teleportot. Mert pl, ha valaki tud egy módot, hogyan tudok mindennap találkozni a 80-220 km-re lévő barátaimmal, úgy, hogy ne menjek csődbe, akkor azt mondom valóban elhanyagolódnak az emberi kapcsolataim. Baromság lenne a jelent összehasonlítani a főiskolás évekkel, amikor naponta találkozhattam velük.
Az utcán, orvosi váróban, buszon pedig már a smart phone megjelenése előtt sem beszélgettek a vadidegenek egymással, de biztos naponta 1 000 000 ember jött össze, majd házasodott össze azzal, akitől útbaigazítást kért.
Akik szarnak a másik emberre, azok a smart phone előtt is szartak, nem ez okozza az elidegenedést. Önmagában sosem az eszköz a hibás, mindig kell hozzá az ember is.
Ugyanígy lehetne forgatni egy videót arról is, hogy kismillió más esetben milyen jó az, hogy van smart phone, mennyit segít pl. abban, hogy anyagi csőd nélkül lehessen kommunikálni külföldön/messze élő családtaggal/baráttal.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A technológia fejlődése és az emberi kapcsolatok elhanyagolásáról egy elgondolkodtató videó.



"Smart phones, dumb people."
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873

Mindig jövőre
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 stax.hu/post/25-elgondolkodtato-karikatura-a-mai-modern-tarsadalomrolJC6
Anno linkeltem már én is. Tényleg elgondolkodtató.

Itt pedig néhány régi kép színes verzióban:
 news.distractify.com/jake-heppner/52-colorized-historical-photos-that-give-us-a-new-look-at-the-past/?v=1
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 stax.hu/post/25-elgondolkodtato-karikatura-a-mai-modern-tarsadalomrol
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem tudom volt-e már valahol, de talán itt eljut a legtöbb emberhez:



A kislány testvére elhunyt rákban, így egy egész alapítványt hozott létre, mely a gyermekkori rák súlyosságára, megelőzésére, tudatosságára hívja fel az emberek figyelmét. Rodgers pedig besegít neki.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kérés: búvárfotopályázaton legtöbb lájkot kapó kép tulajdonosa búvárruhát nyer. Itt a link alább, direkt képet kell lájkolni. Ha nyomnátok pár lájkot (bár sok esélyem nincs) nagyon megköszönöm.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t31.18172-8/10636735_926429704052134_3687957030695236686_o.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=fT5rh58to2kAX87fCss&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfD_EqKMJWFr22qHvHWj4hpUfMjfQDnSjJBzhodSCpYw_A&oe=662A2115
Hiperbar Centrum
A következő 4 képet Diverdoc küldte Búvár fotópályázatunkra. Ha valamelyik fotója elnyerte tetszéseteket, nyomjatok rá egy like-ot, hiszen a legtöbb szavazatot kapó kép tulajdonosa egy értékes...


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A Halálcsillag fizikája:  medium.com/starts-with-a-bang/the-physics-of-the-death-star-c21ccc58ade9