NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

OFF topik

30 feliratkozó

több mint 7 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Gondom van a két a torrent oldalammal.Mind a két webhelyre ezt írja ki nekem.A utorrent is ki van halva.Valakinek ötlet,hogy mi lehet a gond?

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.nasa.gov/press-release/nasa-telescope-reveals-largest-batch-of-earth-size-habitable-zone-planets-around
baggio
Majd ha onnan ideintegetnek. Na az már valami. 😉
Sobri Jóska
majd kéne egy hiánypótló cikk: - A számítógépes grafika fejlődése a csillagászat és paleontológia tükrében. Tudomány vagy művészet?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
 www.nasa.gov/press-release/nasa-telescope-reveals-largest-batch-of-earth-size-habitable-zone-planets-around
baggio
Majd ha onnan ideintegetnek. Na az már valami. 😉

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
 www.nasa.gov/press-release/nasa-telescope-reveals-largest-batch-of-earth-size-habitable-zone-planets-around


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 930
 www.origo.hu/itthon/20170221-atveres-200-ezerert-vett-egy-nem-mukodo-telefont.html

oriasi
ZoliMP
Az érthetetlen, hogyha egy telefont kicserélnek, ráadásul kétszer is, akkor ha az nem működik, annak mi köze van az eredeti készülékhez, és az eredeti készülék IMEI számához?!
Az igazi átverés ez a cikk...
Sobri Jóska
Pont ezert irtam, hogy oriasi a cikk.
Santit az egesz. Lehet a vicc topik jobb lett volna😕
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
 www.origo.hu/itthon/20170221-atveres-200-ezerert-vett-egy-nem-mukodo-telefont.html

oriasi
ZoliMP
Az érthetetlen, hogyha egy telefont kicserélnek, ráadásul kétszer is, akkor ha az nem működik, annak mi köze van az eredeti készülékhez, és az eredeti készülék IMEI számához?!
Az igazi átverés ez a cikk...

több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 930
 www.origo.hu/itthon/20170221-atveres-200-ezerert-vett-egy-nem-mukodo-telefont.html

oriasi
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Bocs. Film...
több mint 7 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
MElyik mi forog a belvárosban?
JC6
Igen.

| Ha filmforgatásra gondolsz, akkor esélyes, hogy a Red Sparrow Jennifer Lawrence-szel. |

Szerkesztette: Darksun3

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
MElyik mi forog a belvárosban?
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Valamelyik topicban volt mar big data-rol vita.. csak mar nem tudom hol.
Nehany erdekes talalat

 projects.fivethirtyeight.com/reddit-ngram/?keyword=marshawn_lynch.beast_mode&start=20071015&end=20161231&smoothing=10

 projects.fivethirtyeight.com/reddit-ngram/?keyword=game_of_thrones.walking_dead.westworld&start=20071015&end=20161231&smoothing=10

 projects.fivethirtyeight.com/reddit-ngram/?keyword=spotify.pandora&start=20071015&end=20161231&smoothing=10

Es a legfontosabb, egyertelmu bizonyitek, hogy Batman >>> Superman
 projects.fivethirtyeight.com/reddit-ngram/?keyword=batman.superman.spiderman&start=20071015&end=20161231&smoothing=10

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Chad 85 Johnson 16
Sziasztok!
Vásárolt már itt valaki?
 amerikaisport.hu/termekkategoria/nfl/mez/

Megbízható hely? A képen látható Nike mezt küldik valóban?

Köszönöm!
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
 www.independent.co.uk/news/science/hydrogen-metal-revolution-technology-space-rockets-superconductor-harvard-university-a7548221.html

van viszont kontra is:  www.nature.com/news/physicists-doubt-bold-report-of-metallic-hydrogen-1.21379


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
...
NB2
ez nagyon kemény.
nekem csak a Nysa mentő tetejéről a piros zászló hiányzott
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 410
A ma reggel után eldöntöttem, hogy vennék valami kamerát, amit a ház előtt parkoló autókra irányítanék.
Ha van valaki aki járatos ilyen témakörben, adna pár tippet, hogy mit érdemes keresni, és mi kell egy ilyen rendszer felszereléséhez? Semmi extra igényem nincs, annyira azért legyen éles, hogy látni lehessen ki köpködi össze a kocsit olyan 20 méteres távolságban (tehát ne minecraft gameplay), és ugye nyilván lehessen visszanézhető.
Hanni
Nem egyértelmű a kérdésből hogy magánterület-e a parkoló, de arra figyelj, hogy magánszemélyként közterületet nem kamerázhatsz be.
Jan
de kamerázhatsz... akkor ha pl. a kamerád a magánterületeden van, akár az ablakodban, a lenti cikkben is bent van, ki kell írni, de amúgy szarnak rá. Néhány hónapja a szomszéd kamerája alapján kapták el a tolvajokat, akkor beszélgettem zsarukkal meg ügyvédekkel is, a cikk is azért született meg amúgy...😊
ozibozi
Én egy közút mellé, önkormányzati területre készletezett faanyagot akartam bekamerázni egy hétvégére, úgy, hogy ha valaki megáll az úton és visz a fából, rajta legyen a képen. Nem engedték. (2 éve)
Jan
a kamera kell hogy magánterületen legyen, akkor nem kell engedély csak max tábla hogy ott kameráznak...
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
A ma reggel után eldöntöttem, hogy vennék valami kamerát, amit a ház előtt parkoló autókra irányítanék.
Ha van valaki aki járatos ilyen témakörben, adna pár tippet, hogy mit érdemes keresni, és mi kell egy ilyen rendszer felszereléséhez? Semmi extra igényem nincs, annyira azért legyen éles, hogy látni lehessen ki köpködi össze a kocsit olyan 20 méteres távolságban (tehát ne minecraft gameplay), és ugye nyilván lehessen visszanézhető.
Hanni
Nem egyértelmű a kérdésből hogy magánterület-e a parkoló, de arra figyelj, hogy magánszemélyként közterületet nem kamerázhatsz be.
Jan
de kamerázhatsz... akkor ha pl. a kamerád a magánterületeden van, akár az ablakodban, a lenti cikkben is bent van, ki kell írni, de amúgy szarnak rá. Néhány hónapja a szomszéd kamerája alapján kapták el a tolvajokat, akkor beszélgettem zsarukkal meg ügyvédekkel is, a cikk is azért született meg amúgy...😊
ozibozi
Én egy közút mellé, önkormányzati területre készletezett faanyagot akartam bekamerázni egy hétvégére, úgy, hogy ha valaki megáll az úton és visz a fából, rajta legyen a képen. Nem engedték. (2 éve)
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 839 — Csodabogár
az idióta Balog is bemutatkozott ma, sikerült elsütnie egy tűzkeresztség szót a sajttájon..gondolkodj ember

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
ha már a szerkesztők, főszerkesztők akkor még nem érkezett meg Hajdú Péter, ő vajon hogy fog megemlékezni erről a tragédiáról?
gamerkr
Gondolom meghívja valamelyikőjüket a műsorába (ha van még neki)

És csak ma este, csak önöknek, a baleset túlélői mesélik el, milyen érzés bennakadni egy égő buszban! Maradjanak velünk, a reklám után folytatjuk!
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ha már a szerkesztők, főszerkesztők akkor még nem érkezett meg Hajdú Péter, ő vajon hogy fog megemlékezni erről a tragédiáról?

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Én igazából azon gondolkozom ezt olvasva, hogy ugyan mi motiválta, hogy ezt írja? Mi volt az oka, vagy mi volt vele a célja?
A "De nem emiatt írtam..."-ig még érthető is. Úgyis szükségtelen, de ha kikivánkozik, hát kikivánkozik.
De ezzel a felütéssel a végén, pont tőle, annyira abszurd, morbid és szürreális az egész. És tök értelmetlen.
Sobri Jóska
Ugyanaz, ami Vujity Trvtkot, Vágó Istvánt vagy Széles Gábort is arra késztetik, hogy mindenhez szóljanak hozzá. A figyelem- illetve lájkvadászat, ami különösen erős vágy azoknál, akik kiszorultak a médiából, de ezt nehezen tudják feldolgozni. Biztos jól esik nekik, ha valaki esetleg kommentben beírja, hogy "Milyen igazad van Bandi/István/Vujity, bezzeg a ti időtökben ilyen még nem fordulhatott volna elő" Ami persze elég röhejes, hiszen Sváby a még az RTL-hez képest is rém felületes és igénytelenül szenzációhajhász TV2 egyik legbefolyásosabb embere volt.

Szerkesztette: Kampman
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Értelmetlennek nem tartom, csak hát tényleg hülyén hangzik az ő szájából ez.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Sváby András a fb-on.

Iszonyat ez az egész, csak nézek ki a fejemből, feldolgozhatatlan. Mindig síkideg voltam, ha valamelyik gyerekem iskolai sítáborba utazott, egyszer kivertem a patáliát, mert úgy itéltem meg, hogy nem elég mély a rece a busz kerekén. Lehet igazam se volt. Az utazás alatt mindig óránként hívtam őket, minden rendben van-e. Rettegtem mindig. De azt se lehet mondani, hogy nem mehetsz, mert hülye izgulósak a szüleid, hiszen minden barát megy. Nincs tanulság, csak a mély gyász. De nem emiatt írtam ezt a posztot, hanem, hogy ideírhassam: a büdös kurva anyját az összes olyan híroldalnak, amelyik ilyen vagy hasonló címet ad egy cikknek: "Így lángolt a gyerekekkel teli busz" Pl, Origo és mások. Rohadjatok meg a büdös hírversenyetekben főszerkesztőkkel, alszerkesztőkkel együtt.

Én igazából azon gondolkozom ezt olvasva, hogy ugyan mi motiválta, hogy ezt írja? Mi volt az oka, vagy mi volt vele a célja?
A "De nem emiatt írtam..."-ig még érthető is. Úgyis szükségtelen, de ha kikivánkozik, hát kikivánkozik.
De ezzel a felütéssel a végén, pont tőle, annyira abszurd, morbid és szürreális az egész. És tök értelmetlen.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
rettenetes ami ma történt. nyugodjanak békében 😕
petey
és azon sem lehet egyszerű gondolkoznia annak, akinek a gyermeke (ha nincs szerencséje, akkor az egyetlen) maradt ott, hogy vajon gyorsan ment el, vagy kínok kínja között halt meg. ha az én gyerekemmel történik ez, akkor én szerintem Dunának megyek - vagy megőrülök, ÉS a Dunának megyek.
slowmotion
számomra ami még szörnyű, hogy sokakat csak dns vizsgálattal tudnak azonosítani. így esély sincs arra, hogy utoljára még megnézhessék a gyereküket.
példaértékű az összefogás a kint élő magyaroktól hogy azonnal indultak segíteni tolmácsolni, vagy orvosok vagy aki szállást ajánlott föl. legyen nekik könnyű a föld.
petey
van, amikor ez jobb is. ne felejtsd el, a jobb 1-7 sor megszűnt létezni. ha nem is gyulladt volna ki a busz, az nagyon nem lett volna szép látvány.

nyugodjanak.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ring.com
Valmi ijesmi a legjobb ami egyből telóra küldi, ha érzékel, valamint rá is tudsz szólni, s majdnem 180at vesz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak