OFF topik

30 feliratkozó

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
amúgy mikor mész?
csak brahiból beírtam, hogy Bp-Nantes és egy Barcás átszállással kiadott egyet 40e-ért
NB2
Szombat.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
amúgy mikor mész?
csak brahiból beírtam, hogy Bp-Nantes és egy Barcás átszállással kiadott egyet 40e-ért
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Sziasztok!
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok!
Járt már valaki a Párizsi Charles De Gaulle reptéren? Pestről mennék repülővel, majd onnan tovább vonattal de még soha nem jártam ott. Tudnátok egy-két tippet mondani, hogy mire figyeljek, hol van a vasút, hogyan tudok eljutni oda stbstb.
Coolearie
A reptérről a RER B vasút ( olyan mint nálunk a HÉV ) bevisz a Gare du Nordra ( Vasuti pálya udvar) Ha szerencséd van innen indul vonat Nantesba, ha nem akkor gyalog kb 5 percre van a Gare du L'Est. Minden meg tudsz venni interneten itthonról ( vasuti jegy , helyjegy stb). kényelmes, egyszerű. javaslom a nappali érkezést és indulást. Az a környék este nem olyan biztonságos, főleg turistáknak de nappal nincs gond.
BigBaltazar
Ja így lesz csak annyiból változik hogy, a De Gaulleból, lemetrózok egészen a Gare Montparnasse-ig és onnan szállok fel a TGVre. 1154essel megyek ami 1328ra van ott szal sztem az még türhető(?).

több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Sziasztok!
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok!
Járt már valaki a Párizsi Charles De Gaulle reptéren? Pestről mennék repülővel, majd onnan tovább vonattal de még soha nem jártam ott. Tudnátok egy-két tippet mondani, hogy mire figyeljek, hol van a vasút, hogyan tudok eljutni oda stbstb.
Coolearie
A reptérről a RER B vasút ( olyan mint nálunk a HÉV ) bevisz a Gare du Nordra ( Vasuti pálya udvar) Ha szerencséd van innen indul vonat Nantesba, ha nem akkor gyalog kb 5 percre van a Gare du L'Est. Minden meg tudsz venni interneten itthonról ( vasuti jegy , helyjegy stb). kényelmes, egyszerű. javaslom a nappali érkezést és indulást. Az a környék este nem olyan biztonságos, főleg turistáknak de nappal nincs gond.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Mondanám, hogy tudok ajánlani bármit is, de szerintem Milánó nagyon nem egy érdekes hely. Dóm sem dobott fel nagyon, Scala sem. utolsó vacsora mondjuk jó lehetett volna, az kimaradt. Kimondottan nem tetszett a város, nem mennék vissza.
kristóf17
ha szeretsz korzózni, és/vagy a barátnődet elvinni relatíve olcsón néha-néha külföldre, arra tökéletes
városnézésre ott van Velence, Firenze, Bologna...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Mondanám, hogy tudok ajánlani bármit is, de szerintem Milánó nagyon nem egy érdekes hely. Dóm sem dobott fel nagyon, Scala sem. utolsó vacsora mondjuk jó lehetett volna, az kimaradt. Kimondottan nem tetszett a város, nem mennék vissza.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát én a Dóm, Il Cenacolo (Leonardo Utolsó vacsora-ja), Scala trióból válogatnék... a San Siro szerintem éppenhogy elég ronda 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Lehet, de nem vagyok benne biztos hogy ez lesz a végső megoldás!
Találtam egy Pest-Milánó-Nantes vonalat, eddig az tűnik a legjobbnak, mind pénzben, mind időben, csak hát az a milánói 7órás várakozás kicsit sok.
Coolearie
tegyél egy kört a (bel)városban, el lehet ott tölteni az időt
Heisman Trophy
El, csak a malpensai reptér amire megy a repcsi az kb 35kmel milánótól távolabb van. Most a buszokat nézegetem meg mindent. Jó lenne megnézni a San Sirot..😊
Coolearie
Hát a Malpensáról az út a városba olyan 45 perc ha emlékeim nem csalnak, forgalomtól függően persze, és a San Siro meg még egy hosszabb szakasz, mert a buszok nagyon nem arra a városrészre vittek minket, ami közel lett volna a stadionhoz. De azért talán megoldható 5 óra alatt a befelé út, stadion, onnan vissza, és reptérre vissza. 😊
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Lehet, de nem vagyok benne biztos hogy ez lesz a végső megoldás!
Találtam egy Pest-Milánó-Nantes vonalat, eddig az tűnik a legjobbnak, mind pénzben, mind időben, csak hát az a milánói 7órás várakozás kicsit sok.
Coolearie
tegyél egy kört a (bel)városban, el lehet ott tölteni az időt
Heisman Trophy
El, csak a malpensai reptér amire megy a repcsi az kb 35kmel milánótól távolabb van. Most a buszokat nézegetem meg mindent. Jó lenne megnézni a San Sirot..😊

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 598 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Lehet, de nem vagyok benne biztos hogy ez lesz a végső megoldás!
Találtam egy Pest-Milánó-Nantes vonalat, eddig az tűnik a legjobbnak, mind pénzben, mind időben, csak hát az a milánói 7órás várakozás kicsit sok.
Coolearie
tegyél egy kört a (bel)városban, el lehet ott tölteni az időt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Lehet, de nem vagyok benne biztos hogy ez lesz a végső megoldás!
Találtam egy Pest-Milánó-Nantes vonalat, eddig az tűnik a legjobbnak, mind pénzben, mind időben, csak hát az a milánói 7órás várakozás kicsit sok.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Sziasztok!
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok!
Járt már valaki a Párizsi Charles De Gaulle reptéren? Pestről mennék repülővel, majd onnan tovább vonattal de még soha nem jártam ott. Tudnátok egy-két tippet mondani, hogy mire figyeljek, hol van a vasút, hogyan tudok eljutni oda stbstb.
Coolearie
Szerintem meg fogsz mindent találni, igazából az átszállási idő csak, amire nagyon kell ügyelni, mert óriási a repülőtér, és ha az egyes részek közti járatokat eltéveszted, akkor csúnyán lekésheted a csatlakozást. Te már alapból tudod, hogy vonattal mész tovább, szóval ez se lehet gond.

"A Párizs Charles de Gaulle repülőtér T1, vagy T3 termináljára érkezve a RER B, vagy “Paris by train” nyilakat követve a CDGVal járataival pár perc alatt eljut a RER B két repülőtéri megállója közül valamelyikre (az egyik a végállomás). Ezzel a vonattal közvetlenül lehet bejutni a belvárosba."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 329 — #NoStress
Vagy töltsd le a Waze alkalmazást, és az elkalauzol bárhonnan bárhova.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 685 — Cowboys fan
Sziasztok!
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok!
Járt már valaki a Párizsi Charles De Gaulle reptéren? Pestről mennék repülővel, majd onnan tovább vonattal de még soha nem jártam ott. Tudnátok egy-két tippet mondani, hogy mire figyeljek, hol van a vasút, hogyan tudok eljutni oda stbstb.
Coolearie
(én igen, viszont segíteni nem fogok tudni, mert engem mindig kocsival vittek el onnan. legjobb lesz, ha
a, nézel térképet, mi mindig a 2D terminálra érkeztünk, onnan kell belőni, hol van a szekér
b, felkészülsz arra, hogy az utazási irodás pultokon kívüli világban az emberek vagy kibaszottul nem beszélnek franciától eltérő nyelven, vagy - ha mégis, akkor - turisták, és nem tudnak segíteni)

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Érdekes
Zolee23
És kissé szomorú is.
Amúgy ha jól tudom még mindig a Walmart a legnagyobb bevételű cég. Komolyabb bevételük van mint bármelyik olaj, elektronikai, gépjármű, villamosipari, stb.cégnek!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Sziasztok!
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok!
Járt már valaki a Párizsi Charles De Gaulle reptéren? Pestről mennék repülővel, majd onnan tovább vonattal de még soha nem jártam ott. Tudnátok egy-két tippet mondani, hogy mire figyeljek, hol van a vasút, hogyan tudok eljutni oda stbstb.

több mint 6 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Érdekes

 i.imgur.com/UVf8OVn.jpg

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Új kedvenc youtube csatornám van 😀
 www.youtube.com/channel/UCjQrzUatPxtQEWZEzU4CxOA
empty taxi
Jaaaajjj 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Új kedvenc youtube csatornám van 😀
 www.youtube.com/channel/UCjQrzUatPxtQEWZEzU4CxOA


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
 www.facebook.com/viralthread/videos/742868955885790/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
kedves amerikai footballerek! igaz bőven nem idetartozik, és ha nem lenne vészhelyzet nem is raknám be, de kérlek segítsetek a kitöltésében (még ha nem is valósak az adatok)

 docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf1jnJBeBChquGVcLGnJt50Kcp_U0KujkE1wwAJJ6KyDeDqmQ/viewform

köszönöm!
u.i.: csak egy megcsuszontt szakdolgozat leadó

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Van esetleg valaki aki bicaj vásárlásban jobban otthon van illetve ért is hozzá, hogy feltegyek neki egy-két kérdést ? 😊
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 598 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ncore-ra tud vki küldeni meghívót? köszi

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Gondom van a két a torrent oldalammal.Mind a két webhelyre ezt írja ki nekem.A utorrent is ki van halva.Valakinek ötlet,hogy mi lehet a gond?

JoeyPorter
És ha beírod a cím után h /login.php?
Matthew99
Megjavult magától utána pár órával..Ettől függetlenül sejtelmem sincs mi lehetett a baja..

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Gondom van a két a torrent oldalammal.Mind a két webhelyre ezt írja ki nekem.A utorrent is ki van halva.Valakinek ötlet,hogy mi lehet a gond?

JoeyPorter
És ha beírod a cím után h /login.php?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.