OFF topik

30 feliratkozó

több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Aki aktívan motorozik, tudna ajánlani jó motoros vezetéstechnikai könyvet? Egy haver 40. születésnapjára lenne, most akar újra elkezdeni nagymotorozni.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Mivel rengeteg ember van a fórumon, van egy olyan kérdésem, hogy rajtam kívül van, aki Cisco dolgokkal foglalkozik?
Ha igen, dobjon már nekem pls egy PM-et 😊 Jó lenne beszélgetni valakivel, aki kicsit régebb óta van a pályán, mint én.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Megvan az oka mindennek!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Nálunk bezzeg nem volt ilyen. Ahogy kinéz elég sok pasit megszerzehetett volna. Miért kellett neki a 16-17 éves!?
 24.hu/kulfold/2017/06/13/letartoztattak-egy-harom-diakjaval-is-szexelo-fiatal-tanarnot/
Matthew99
mert mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb. vagy mi.
mondjuk az én matektanárjaim vagy férfiak voltak, vagy 50 feletti nők, én kifejezetten örülök, hogy nem akartam semmit sem tőlem 😊
slowmotion
Itt viccelodtok miközben szegény áldozatok egy életen át hordozzák magukban ezt a traumát.... ☺️
yooker
16 és 17 évesek voltak, 25 éves nővel, a mai világban ebben a kombinációban erősen kétlem, hogy bármilyen traumát szenvedtek volna el...
StormST
Szvsz nem véletlen tett yooker a mondat végére emotikont 😉 😊
empty taxi
Rohadjak meg, ha látom, hogy az milyen smiley... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nálunk bezzeg nem volt ilyen. Ahogy kinéz elég sok pasit megszerzehetett volna. Miért kellett neki a 16-17 éves!?
 24.hu/kulfold/2017/06/13/letartoztattak-egy-harom-diakjaval-is-szexelo-fiatal-tanarnot/
Matthew99
mert mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb. vagy mi.
mondjuk az én matektanárjaim vagy férfiak voltak, vagy 50 feletti nők, én kifejezetten örülök, hogy nem akartam semmit sem tőlem 😊
slowmotion
Itt viccelodtok miközben szegény áldozatok egy életen át hordozzák magukban ezt a traumát.... ☺️
yooker
16 és 17 évesek voltak, 25 éves nővel, a mai világban ebben a kombinációban erősen kétlem, hogy bármilyen traumát szenvedtek volna el...
StormST
Szvsz nem véletlen tett yooker a mondat végére emotikont 😉 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Nálunk bezzeg nem volt ilyen. Ahogy kinéz elég sok pasit megszerzehetett volna. Miért kellett neki a 16-17 éves!?
 24.hu/kulfold/2017/06/13/letartoztattak-egy-harom-diakjaval-is-szexelo-fiatal-tanarnot/
Matthew99
mert mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb. vagy mi.
mondjuk az én matektanárjaim vagy férfiak voltak, vagy 50 feletti nők, én kifejezetten örülök, hogy nem akartam semmit sem tőlem 😊
slowmotion
Itt viccelodtok miközben szegény áldozatok egy életen át hordozzák magukban ezt a traumát.... ☺️
yooker
16 és 17 évesek voltak, 25 éves nővel, a mai világban ebben a kombinációban erősen kétlem, hogy bármilyen traumát szenvedtek volna el...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Nálunk bezzeg nem volt ilyen. Ahogy kinéz elég sok pasit megszerzehetett volna. Miért kellett neki a 16-17 éves!?
 24.hu/kulfold/2017/06/13/letartoztattak-egy-harom-diakjaval-is-szexelo-fiatal-tanarnot/
Matthew99
mert mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb. vagy mi.
mondjuk az én matektanárjaim vagy férfiak voltak, vagy 50 feletti nők, én kifejezetten örülök, hogy nem akartam semmit sem tőlem 😊
slowmotion
Itt viccelodtok miközben szegény áldozatok egy életen át hordozzák magukban ezt a traumát.... ☺️
yooker
nézd, ha egy ilyen matektanárom lett volna, ő azért megmoleszterálhatott volna, persze szigorúan kettesben
slowmotion
Hát ha be akarta volna szervezni vmeik hasonló barinőjét én akkor sem ellenkeztem volna



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Nálunk bezzeg nem volt ilyen. Ahogy kinéz elég sok pasit megszerzehetett volna. Miért kellett neki a 16-17 éves!?
 24.hu/kulfold/2017/06/13/letartoztattak-egy-harom-diakjaval-is-szexelo-fiatal-tanarnot/
Matthew99
mert mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb. vagy mi.
mondjuk az én matektanárjaim vagy férfiak voltak, vagy 50 feletti nők, én kifejezetten örülök, hogy nem akartam semmit sem tőlem 😊
slowmotion
Itt viccelodtok miközben szegény áldozatok egy életen át hordozzák magukban ezt a traumát.... ☺️
yooker
nézd, ha egy ilyen matektanárom lett volna, ő azért megmoleszterálhatott volna, persze szigorúan kettesben
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Nálunk bezzeg nem volt ilyen. Ahogy kinéz elég sok pasit megszerzehetett volna. Miért kellett neki a 16-17 éves!?
 24.hu/kulfold/2017/06/13/letartoztattak-egy-harom-diakjaval-is-szexelo-fiatal-tanarnot/
Matthew99
mert mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb. vagy mi.
mondjuk az én matektanárjaim vagy férfiak voltak, vagy 50 feletti nők, én kifejezetten örülök, hogy nem akartam semmit sem tőlem 😊
slowmotion
Itt viccelodtok miközben szegény áldozatok egy életen át hordozzák magukban ezt a traumát.... ☺️
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nah ezt is megjártuk..😊
Fenomenális volt. Életem első repülőzése, brutálisan jó volt.
Coolearie
Én csak sima civil utaszálliton voltam először gépen, most márciusban 😀
De ezt is nagyon élveztem 😀
Föleg a felszálás 😊 az a toló erő, meg az érzés amikor elemelkedtek a földröl.... 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Nah ezt is megjártuk..😊
Fenomenális volt. Életem első repülőzése, brutálisan jó volt.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Nálunk bezzeg nem volt ilyen. Ahogy kinéz elég sok pasit megszerzehetett volna. Miért kellett neki a 16-17 éves!?
 24.hu/kulfold/2017/06/13/letartoztattak-egy-harom-diakjaval-is-szexelo-fiatal-tanarnot/
Matthew99
mert mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb. vagy mi.
mondjuk az én matektanárjaim vagy férfiak voltak, vagy 50 feletti nők, én kifejezetten örülök, hogy nem akartam semmit sem tőlem 😊
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Nálunk bezzeg nem volt ilyen. Ahogy kinéz elég sok pasit megszerzehetett volna. Miért kellett neki a 16-17 éves!?
 24.hu/kulfold/2017/06/13/letartoztattak-egy-harom-diakjaval-is-szexelo-fiatal-tanarnot/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
 www.hungliaonline.com/vegre-az-egesz-eu-ban-olcson-telefonalhatunk-es-netezhetunk-nincs-tobb-lehuzas/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
amúgy mikor mész?
csak brahiból beírtam, hogy Bp-Nantes és egy Barcás átszállással kiadott egyet 40e-ért
NB2
Szombat.
Coolearie
arra már nem sikerült csak aranyárban kapni jegyet😊
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Sziasztok!
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok!
Járt már valaki a Párizsi Charles De Gaulle reptéren? Pestről mennék repülővel, majd onnan tovább vonattal de még soha nem jártam ott. Tudnátok egy-két tippet mondani, hogy mire figyeljek, hol van a vasút, hogyan tudok eljutni oda stbstb.
Coolearie
A reptérről a RER B vasút ( olyan mint nálunk a HÉV ) bevisz a Gare du Nordra ( Vasuti pálya udvar) Ha szerencséd van innen indul vonat Nantesba, ha nem akkor gyalog kb 5 percre van a Gare du L'Est. Minden meg tudsz venni interneten itthonról ( vasuti jegy , helyjegy stb). kényelmes, egyszerű. javaslom a nappali érkezést és indulást. Az a környék este nem olyan biztonságos, főleg turistáknak de nappal nincs gond.
BigBaltazar
Ja így lesz csak annyiból változik hogy, a De Gaulleból, lemetrózok egészen a Gare Montparnasse-ig és onnan szállok fel a TGVre. 1154essel megyek ami 1328ra van ott szal sztem az még türhető(?).
Coolearie
Persze. Mi az Asterix parkban voltunk 2 gyerek és az asszony csak egy megállóval szálltunk le előbb, de amikor feljöttünk a felszínre fehér embert egyet sem láttunk az utcákon. De napközben nincs gáz.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
amúgy mikor mész?
csak brahiból beírtam, hogy Bp-Nantes és egy Barcás átszállással kiadott egyet 40e-ért
NB2
Szombat.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
amúgy mikor mész?
csak brahiból beírtam, hogy Bp-Nantes és egy Barcás átszállással kiadott egyet 40e-ért
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Sziasztok!
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok!
Járt már valaki a Párizsi Charles De Gaulle reptéren? Pestről mennék repülővel, majd onnan tovább vonattal de még soha nem jártam ott. Tudnátok egy-két tippet mondani, hogy mire figyeljek, hol van a vasút, hogyan tudok eljutni oda stbstb.
Coolearie
A reptérről a RER B vasút ( olyan mint nálunk a HÉV ) bevisz a Gare du Nordra ( Vasuti pálya udvar) Ha szerencséd van innen indul vonat Nantesba, ha nem akkor gyalog kb 5 percre van a Gare du L'Est. Minden meg tudsz venni interneten itthonról ( vasuti jegy , helyjegy stb). kényelmes, egyszerű. javaslom a nappali érkezést és indulást. Az a környék este nem olyan biztonságos, főleg turistáknak de nappal nincs gond.
BigBaltazar
Ja így lesz csak annyiból változik hogy, a De Gaulleból, lemetrózok egészen a Gare Montparnasse-ig és onnan szállok fel a TGVre. 1154essel megyek ami 1328ra van ott szal sztem az még türhető(?).

több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Sziasztok!
Egy kérdéssel fordulnék hozzátok!
Járt már valaki a Párizsi Charles De Gaulle reptéren? Pestről mennék repülővel, majd onnan tovább vonattal de még soha nem jártam ott. Tudnátok egy-két tippet mondani, hogy mire figyeljek, hol van a vasút, hogyan tudok eljutni oda stbstb.
Coolearie
A reptérről a RER B vasút ( olyan mint nálunk a HÉV ) bevisz a Gare du Nordra ( Vasuti pálya udvar) Ha szerencséd van innen indul vonat Nantesba, ha nem akkor gyalog kb 5 percre van a Gare du L'Est. Minden meg tudsz venni interneten itthonról ( vasuti jegy , helyjegy stb). kényelmes, egyszerű. javaslom a nappali érkezést és indulást. Az a környék este nem olyan biztonságos, főleg turistáknak de nappal nincs gond.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Mondanám, hogy tudok ajánlani bármit is, de szerintem Milánó nagyon nem egy érdekes hely. Dóm sem dobott fel nagyon, Scala sem. utolsó vacsora mondjuk jó lehetett volna, az kimaradt. Kimondottan nem tetszett a város, nem mennék vissza.
kristóf17
ha szeretsz korzózni, és/vagy a barátnődet elvinni relatíve olcsón néha-néha külföldre, arra tökéletes
városnézésre ott van Velence, Firenze, Bologna...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Mondanám, hogy tudok ajánlani bármit is, de szerintem Milánó nagyon nem egy érdekes hely. Dóm sem dobott fel nagyon, Scala sem. utolsó vacsora mondjuk jó lehetett volna, az kimaradt. Kimondottan nem tetszett a város, nem mennék vissza.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát én a Dóm, Il Cenacolo (Leonardo Utolsó vacsora-ja), Scala trióból válogatnék... a San Siro szerintem éppenhogy elég ronda 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Lehet, de nem vagyok benne biztos hogy ez lesz a végső megoldás!
Találtam egy Pest-Milánó-Nantes vonalat, eddig az tűnik a legjobbnak, mind pénzben, mind időben, csak hát az a milánói 7órás várakozás kicsit sok.
Coolearie
tegyél egy kört a (bel)városban, el lehet ott tölteni az időt
Heisman Trophy
El, csak a malpensai reptér amire megy a repcsi az kb 35kmel milánótól távolabb van. Most a buszokat nézegetem meg mindent. Jó lenne megnézni a San Sirot..😊
Coolearie
Hát a Malpensáról az út a városba olyan 45 perc ha emlékeim nem csalnak, forgalomtól függően persze, és a San Siro meg még egy hosszabb szakasz, mert a buszok nagyon nem arra a városrészre vittek minket, ami közel lett volna a stadionhoz. De azért talán megoldható 5 óra alatt a befelé út, stadion, onnan vissza, és reptérre vissza. 😊
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Lehet, de nem vagyok benne biztos hogy ez lesz a végső megoldás!
Találtam egy Pest-Milánó-Nantes vonalat, eddig az tűnik a legjobbnak, mind pénzben, mind időben, csak hát az a milánói 7órás várakozás kicsit sok.
Coolearie
tegyél egy kört a (bel)városban, el lehet ott tölteni az időt
Heisman Trophy
El, csak a malpensai reptér amire megy a repcsi az kb 35kmel milánótól távolabb van. Most a buszokat nézegetem meg mindent. Jó lenne megnézni a San Sirot..😊